МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відбулося пікетування урядового офісу Януковича.

09/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні під Кабінетом Міністрів України відбулося пікетування , яке організували УРП “Собор”, “Молодь - надія України” і активісти кампанії “ПОРА!”. Учасники пікетування вимагали звернути увагу на кричущі порушення українського законодавства, які були виявлені громадськими організаціями, котрі моніторять перебіг виборчої кампанії.

Абсолютним чемпіоном за кількістю порушень стали штаби Віктора Януковича – протягом серпня за ним зареєстровано близько 3 тисяч найрізноманітніших порушень . Як найбільш помітні можна назвати так звану “карусель” – фальшування підписів за кандидата, шляхом переписування офіційних списків громадян, протидію агітації інших кандидатів, побиття їх прихильників та агітаторів, використання владних повноважень та ресурсів для агітації за Януковича, використання зарубіжних ( російських) ЗМІ для агітації за Януковича та цілий ряд інших.

Активісти кампанії “ПОРА!” щедро обклеїли підходи до Кабміну своєю новою листівкою “Кучмізм це “Я”” і навіть виклали з цих наліпок велику букву “Я”.

Відповіді

 • 2004.09.10 | Vadym Gladchuk

  Re: Відбулося пікетування урядового офісу Януковича.

  Забули про Молодіжну партію України!
  У них було найбільше прапорів :)
 • 2004.09.11 | vmo1

  Re: Відбулося пікетування урядового офісу Януковича.

  UNIAN Online (ukr) 10.09.2004


  17:12 БІЛЯ БУДИНКУ УРЯДУ МОЛОДІЖНІ ОПОЗИЦІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕЛИ ПІКЕТ З ВИМОГОЮ НЕ ФАЛЬСИФІКУВАТИ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА
  Київ. 10 вересня., УНІАН. Сьогодні біля приміщення Кабінету Міністрів України представники УРП "Собор", Молодіжної партії України, ВО "Народна опозиція" та ВМО "Молодь – надія України" провели пікет з вимогою "не фальсифікувати вибори Президента України". Як передає кореспондент УНІАН, пікетувальники тримали плакати: "За чесні вибори. За рівні можливості", "Зупиніть незаконне спостереження за кандидатами в Президенти ВІТРЕНКО та ЮЩЕНКО!", "Вимагаємо депортації російських політтехноЛоХів!".

  Як повідомив голова ВМО "Молодь – надія України" Вадим ГЛАДЧУК, ВМО зафіксувало за серпень понад 3 тисячі порушень виборчого законодавства. Під час мітингу "топ-десятка порушень була оприлюднена у гучномовець на площі біля урядового будинку. Серед оприлюднених порушень - нерівні можливості висвітлення у ЗМІ кандидатів у Президенти, кримінальні дії щодо довірених осіб опозиційних кандидатів, втручання іноземних ЗМІ у виборчу кампанію, незаконне стеження за кандидатами, фальсифікація підписних листів за технологією "каруселі", агітація за Віктора ЯНУКОВИЧА державними службовцями та чиновниками місцевого самоврядування, перешкоджання роботі журналістів незалежних ЗМІ, створення штучних інформаційних приводів для дискредитації опозиційних кандидатів, перешкоджання агітації за кандидатів, перешкоджання збору підписів за Олександра МОРОЗА, Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, Віктора ЮЩЕНКА.

  У ході заходу В.ГЛАДЧУК звинуватив російські спецслужби у втручанні у виборчий процес в Україні, та пообіцяв "оприлюднити список всіх агентів ФСБ" за два тижні до дня голосування на виборах президента.

  Під час акції зі штандарту, який тримали мітингуючи, вітер зривав прапори, один з яких, з символікою Молодіжної партії України зачепився за гілки та залишився на дереві напроти вікон урядових служб.

  #

  (c) UNIAN


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua