МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дипломи можна купити і у Франківську

09/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
8-го вересня біля Прикарпатського університету під час великої перерви активісти громадянського руху “ПОРА” провели оригінальну акцію “Купи собі диплом!”.

Дійство мало на меті в іронічній формі показати сучасну систему освіти в Україні , в якій панує хабарництво, корупція та адміністративний тиск на студентів.

Кожен бажаючий мав змогу придбати собі залікову книжку, диплом і інші атрибути справжнього студента. Щоправда, ці “документи” мали комічний зміст і форму ,як і гроші “кремінчики”, які розповсюджувались в натовпі, для купівлі вищезгаданих паперів. Разом з дипломами розповсюджували також листівки.

Охочих долучитись до сатиричної акції було чимало, тому “прикольні” дипломи розходились з неймовірною швидкістю. Саме дійство мало театральний характер, де кожен активіст “ПОРИ” мав свою роль. Біля столика, де розповсюджувались документи, сиділа група молоді, яка символізувала пасивних студентів, які бояться висловлювати свою думку і відстоювати свої права. Над ними висіли плакати з написом “СТАДО”, а їхні роти були заклеєні.

Хоча акція була аполітичною, без утисків не обійшлося. Одразу після закінчення дійства двох активістів “ПОРИ” – студентів Прикарпатського університету - викликали в деканат, де погрожували виключенням з ВУЗу.

Ця акція завоювала велику прихильність серед студентства, якому вже обридли скучні мітинги та віче, це свідчить про те, що не всім байдуже сучасне становище освіти і держави загалом!

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000419.html#more


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua