МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інформація для роздумів. Ю. домовився з К.? Я. - в прольоті?

09/11/2004 | S@nya
В серпні від досить "наближених до головного тіла нашого "гаранта"" почув наступну версію подальшого розвитку подій:
Ющенко вже домовився з Кучмою про його гарантії. Невдовзі уряд Я. йде у відставку, Я. навіть, можливо, знімають з реєстрації. Але так чи інакше - Ющенку неофіційно дають "зелене світло".

Тоді я сприйняв це як чергову качку. Але зараз, після останніх подій в парламенті, вирішив поділитися з Майданівцями цією інфою.

Головний аргумент проти цієї версії - бабло і інші ресурси, які янучари витрачають на розкрутку Я. Але, якщо припустити, що Кучма+Медведчук діють за спиною Я., як це вони врешті й звикли робити, то...

Відповіді

 • 2004.09.11 | catko

  Навряд чи

  інакше для чого розгортати силовий варіант - троєщина, погрози кучми і я., заяви спецслужб, всякі коваленки-корчі...
  в один тільки київ щодня додатково вводиться по 500 чоловік "тіпа" правоохоронців.
  http://ukr.for-ua.com/news/2004/09/10/175543.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.11 | Предсказамус

   Re: Навряд чи

   catko пише:
   > інакше для чого розгортати силовий варіант - троєщина, погрози кучми і я., заяви спецслужб, всякі коваленки-корчі...
   Это как раз понятно - чтоб Ющ и компания ощутили разницу и не сильно торговались.
   Другое дело, что вариант "политреформа, а если не выйдет - управляемый кризис" все-таки больше похож на правду.
 • 2004.09.11 | Максим’як

  Re:S@nya, проблеми з головою? Ку:революція, повстання, переворот

  звичайно, коли не хватає знань пояснити розвал режиму, то починається істерика у гельмандюгенд. Правий Зінченко був, дипресія повна і першими наклали у штани гельманюгенд на форумі майдан.

  Авжеж, Ющенко встиг домовитися із Кучмою із середи 8 вересня на четвер 9 вересня. Бо 7 вересня він погрожує парубків і дівиць (знаємо, що це Ющенко і Тимошенко) поставити до стінки, а на другий день вже домовляється із Ющенком про передачу влади. Де такі йолопи беруться, які думають, що Кучма всемогутній далі все вирішує. Передача влади не залежить від Кучми ніяк - все відбувається АВТОМАТИЧНО, хоче того Кучма чи ні.

  Кучма може тільки зробити дві речі:
  1. Організувати черговий бездарний замах на Ющенка
  2. Тремтячими руками підписати капітуляцію і просити Ющенка гуманізму і милості.

  Прочитайте уважно Кучму, щоб жодних ілюзій не виникало, що думає Кучма.
  -------------------------
  Виступ президента Кучми у 47-мому полку спеціального призначення внутрішніх військ МВС України (військова частина №4125)

  www.ПРАВДА.com.ua , 7.09.2004, 07:37

  7 вересня 2004, селище Краснокам’янка Автономної Республіки Крим

  (Текст поширено прес-службою президента України)

  Товариші генерали, офіцери і прапорщики, сержанти та солдати!
  Дорогі друзі!

  Вітаю вас зі знаменною подією – врученням вашій нещодавно утвореній частині бойового прапора.

  Прийміть його як вияв високої довіри українського народу до правоохоронців, на яких покладається почесна і надзвичайно відповідальна місія – стояти на варті Закону.
  У вашого полку особливого призначення і справді особливо важливі завдання – охороняти мир і спокій співвітчизників, протистояти злочинності, давати рішучу відсіч тим, хто посягає на життя людей, намагається дестабілізувати обстановку в країні.

  Ви покликані стояти на передньому краї захисту найбільшого нашого завоювання – суспільної стабільності у державі, забезпечення як національної безпеки України, так і особистої безпеки кожного її громадянина.

  Кожна людина у демократичному суспільстві має право на життя і спокій, і забезпечити це право – головне завдання держави.

  Саме елітні підрозділи органів правопорядку, збагачені вищою професійною майстерністю і не менш високим розумінням обов'язку , здатні брати на себе особливу відповідальність перед співвітчизниками і забезпечити захист їхніх інтересів.

  У наш час особливо актуальною є давня мудрість – не числом, а умінням. Саме під таким девізом повинен нести професійну службу і здійснювати громадянську місію, як вас називають у народі, "спецназ".

  Після холодної війни, якою завершилося глобальне протистояння, світ, на жаль, не став спокійнішим і безпечнішим. Людство опинилося перед новою планетарною загрозою –загрозою міжнародного тероризму.

  Після зловісного 11 вересня у Нью-Йорку ми живемо у новому вимірі, коли терористична радіація розповзається по континентах, її жертвами стають невинні мирні люди, і що особливо жахливо – діти.

  Нікого в Україні, як і в усьому цивілізованому світі, не залишили байдужими захоплення заложників та розстріли беззахисних дітей у бесланській школі в Північній Осетії. Ми переживаємо цю трагедію, як власне невимовне горе.
  І не тільки тому, що ця біда прийшла у сусідський дім, і не тільки тому, що із російським народом нас єднають давні почуття симпатії і добросусідства. Тероризм і насильство ніде і ніколи не може мати виправдання, якими би цілями не керувалися ті, хто відбирає життя у юної людини, яка тільки починає жити на землі.

  Україна поділяє біль рідних і близьких загиблих. Ми тужимо разом з осетинським народом, який зазнав непоправних втрат.

  Ваше горе – це наше горе. Ви можете розраховувати не тільки на співчуття наших сердець. Рука, яку ми протягуємо вам у ці дні, не порожня.

  Шановні співвітчизники!

  Уроки з трагічних подій у Росії зараз виносить весь світ. І ми – в тому числі. Саме про це йтиметься в Астані на засіданні глав держав СНД.

  Перший з цих уроків для нас полягає у тому, що горе у Росії повинно об’єднати українців. Сьогодні, як ніколи, історія вимагає єдності українського народу.

  Єдиний український народ – це не тільки визначення у Конституції, ця єдність повинна стати повсякденною реальністю. Адже прикрий досвід свідчить, що найбільш вразливими для посягань різного роду авантюристів, для бійців зловісного "невидимого фронту тероризму" можуть стати, в першу чергу, ті країни, які відзначаються нестабільністю внутрішньої політичної ситуації, у яких послаблений власними чварами імунітет проти зовнішніх загроз.

  Україна сьогодні до таких держав, на щастя, не належить. Але чи усі її громадяни дбають про таке її міцне суспільне здоров'я, чи зусилля усіх нас спрямовані на посилення цього імунітету? На жаль, ствердної відповіді дати не можна.

  Ідеологічні, релігійні, політичні, міжнаціональні відмінності додають суспільству розмаїття. Але за певних обставин вони можуть стати також і джерелом руйнівної напруги. Або перетворитися на небезпечну зброю в руках тих, хто не зацікавлений у підтриманні суспільного миру.

  Протягом усього періоду незалежності ми не шкодували зусиль, щоб ніде не з'явився нарив, з яким потім невідомо що робити. Тому в Україні сьогодні немає таких "хворих" місць, але не можна сказати, що так уже все безхмарно.

  З особливою агресивністю повипливали на поверхню любителі розхитувати державний човен саме тепер, у розпалі виборчої кампанії.

  Не буду приховувати, що мене серйозно непокоять наполегливі і, прямо скажемо, небезпечні спроби штучно посилити природну напругу президентської виборчої кампанії.

  Підкреслюю, мова йде про штучне, навмисне нагнітання атмосфери у суспільстві. Із запилених історичних архівів новоявлені борці витягують вибухонебезпечну троцькістську фразеологію і жонглюють, як запаленими факелами, такими словечками, як революція, повстання, переворот і т.д.
  Дехто вбачає у цьому не більше, ніж витівки запальних парубків чи дівиць від політики, таких собі безневинних політичних хуліганів.

  Але я не став би спрощувати ситуацію і применшувати загрозу суспільному спокою і закликаю сприймати її адекватно, з належною громадянською і державною відповідальністю.

  Вибухи на Троєщинському ринку в Києві, інструкції з виготовлення бомб в Інтернеті і таке інше – ми не маємо права сприймати це, як рядові дорожньо-транспортні пригоди.

  Криваві кризи завжди розпочинаються з окремих проявів. З цим легковажити не можна.

  Випустити джина із пляшки – легко. А що далі? Ми бачимо, що навіть Росія, велика і могутня, не завжди в змозі впоратися із свавіллям екстремістів.

  Слово "повстання" – страшне слово. Людей, які вимовляють його, я хочу запитати: про що ви думаєте, закликаючи до заколоту? Це ж те саме, що загрожувати нам тероризмом. Гірше того! Повстання – це не тільки кров, знедолені діти, покалічені долі. Це – цивільна міжусобиця, розкол нації, це – брат на брата, батько на сина, син на батька.

  Невже ви думаєте, що ми, зумівши ціною неймовірних зусиль забезпечити протягом 13 років спокійне і безпечне життя майже 50 мільйонів співвітчизників, дозволимо вам все споганити, втоптати в бруд і кров плоди цих зусиль?

  Я ще раз твердо заявляю – ніяких повстань і революцій в Україні не буде! Немає мети, задля досягнення якої може бути принесено у жертву мир і спокій у нашому домі, у кожній українській родині.

  Як би цього не хотілося деяким доморощеним революціонерам, їм ніхто не дозволить піднятися до вершин влади на хвилі безладдя й беззаконня.

  Вибори відбудуться у заплановані терміни і пройдуть чесно й відкрито. Очевидно, що така перспектива сьогодні не влаштовує деяких діячів із табору так званої опозиції, які намагаються свої власні політичні провали виправдовувати неіснуючою протидією влади. Облиште це заняття, панове. Народ сам розбереться, кому віддати перевагу. Без підказок і провокаційних закликів.

  Що повинна робити влада, коли суспільству і державі загрожують заколотами?
  Скажу так: влада знає, що їй робити, і вона зробить усе, що зобов'язана зробити для забезпечення спокою та безпеки громадян і країни загалом. Саме у цьому ми покладаємося також і на вас, працівників підрозділу МВС – тих, чий обов’язок підтримувати стабільність у державі, робити все, щоб кожен громадянин відчував себе захищеним.

  Україна – демократична держава, вищою сутністю якої є свобода, але, як писав ще Вольтер, сутність свободи полягає у тому, щоб залежати тільки від закону.
  Українська держава і наше суспільство цілком спроможні забезпечити торжество цього закону. А ті, які закликають до повстань, практично ставлять себе поза законом.
  Адже також не секрет, що різного роду екстремістські прояви стають дедалі частішими.

  Хіба це нормально, що в нас вільно друкуються газети, листівки, котрі розпалюють міжнаціональну ворожнечу, закликають до етнічної нетерпимості.
  З одного боку, в нас є закони, які начебто передбачають переслідування за такі дії, а з другого, – досі немає закону про екстремізм, який би поклав край подібним явищам.

  Крім того, саме в цей час – напередодні виборів – активізується діяльність різних тіньових структур, які акумулюють кошти на виборчу кампанію, вдаються до різних схем відмивання грошей, до різних видів економічної злочинності.

  Шановні друзі!

  Ми всі повинні докласти зусиль, щоб наше головне завоювання за ці роки – стабільність, громадянський, міжконфесійний та міжетнічний мир і злагода – у жодному разі не постраждало.

  Щоб не дати можливості спричинити хаос, не допустити неконтрольованого розвитку подій.

  Я глибоко переконаний, що у найскладніших ситуаціях вартові Закону виправдають сподівання, які покладають на них наші співвітчизники.

  Ще раз вітаю вас зі святом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.11 | Предсказамус

   Бля! (С)

   Дисклаймер: Поверьте, я очень долго сдерживался.

   Послушайте, Максимьяк, что Вам плохого Ющенко сделал? Должен же быть у человека повод так старательно превращать форумных сторонников Юща в его врагов...


   Максим’як пише:
   > звичайно, коли не хватає знань пояснити розвал режиму, то починається істерика у гельмандюгенд. Правий Зінченко був, дипресія повна і першими наклали у штани гельманюгенд на форумі майдан.
   Застукали собеседника у кассы Гельмана при получении зарплаты? Если нет, то Вы еще и клеветник.

   > Де такі йолопи беруться, які думають, що Кучма всемогутній далі все вирішує. Передача влади не залежить від Кучми ніяк - все відбувається АВТОМАТИЧНО, хоче того Кучма чи ні.
   То есть, можно спокойно ждать, когда в руки упадет? Свистовичу это расскажите, ребятам из "ПОРА", да и всем остальным "йолопам", которые чего-то напрягаются. В том числе из те, кто бывает на "Майдане".

   > Кучма може тільки зробити дві речі:
   > 1. Організувати черговий бездарний замах на Ющенка
   Т.е. можно не бояться? Раз Вы утверждаете, что покушение будет безарное. Срочно сообщите Ющу, чтоб деньги без толку на охрану не палил.

   > 2. Тремтячими руками підписати капітуляцію і просити Ющенка гуманізму і милості.
   "И прослезился".

   > Прочитайте уважно Кучму, щоб жодних ілюзій не виникало, що думає Кучма.
   Зачем читать, мы и так знаем, что он может только организовывать бездарные покушения и дрожащими руками подписывать капитуляции.

   Очень хочется закрыть Вас и КЕ в каком-нибудь изолированном помещении, через денек вымести ошметки и забыть обоих, как дурной сон.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.11 | Максим’як

    Re:Прихильник Ющенка не напише про його домовленість з Кучмою

    Є якісь заперечення?

    З одного боку - це брехня, а з іншого, яка користь від поширення такої брехні, відверто тупої і примітивної для виборчої кампанії Ющенка?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.11 | Предсказамус

     Не путайте форум с митингом

     Меня не покидает ощущение, что Вы видите себя на трибуне перед рабочими и крестьянами. Здесь не агитируют, Максимьяк. Здесь рассуждают. По крайней мере пытаются. А Вы, простите, даже не пытаетесь.


     Максим’як пише:
     > Є якісь заперечення?
     См. выше.

     > З одного боку - це брехня
     Вы Мельниченко-II, из под дивана Данилыча постинги шлете? Если нет, то убавьте категоричности.

     > а з іншого, яка користь від поширення такої брехні, відверто тупої і примітивної для виборчої кампанії Ющенка?
     На "Майдане" не идет избирательная кампания Ющенко. Общаются здесь. Ощутите разницу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.11 | Максим’як

      Re:На майдані йде виборча кампанія не тільки Ющенка

      а і Януковича і Корчинського іт.д. Наскільки успішно - це інше питання.

      А те, що вам не хочеться, щоб тут агітували за Ющенка, а тільки переписували праноїдальні фантазії гельманів та медведчуків, то це ваша проблема.

      Я агітую тут за перемогу Ющенка, я агітую за демократію в Україні, я агітую за повалення режиму, я агітую за перемогу Ющенка у першому турі, а такі, як ви тут агітують за великі сумніви, що Ющенка переможе, що в Україні колись буде демократія, що режим взагалі колись впаде, що Ющенко ніколи не переможе у першому турі іт.д.

      Пояснити чому ви агітуєте у такій формі?

      Обійдемося, тут кожному ясно за що і кого хто агітує.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.11 | Предсказамус

       Совет

       Если так уж не терпится агитировать, выйдите на Майдан Незалежности и с интервалом с 3 минуты прокрикивайте те мантры, которые печатаете здесь с параноидальным упорством. Результат (по объему аудитории) будет на порядок выше.
       Уникальных обращений к постингам форума редко бывает больше ста, из них большинство уже определилось за Ющенко и без Вас, а остальные тоже определились, пусть и по-другому, или вообще здесь по работе. Так кого Вы тут агитируете, Максимьяк?
    • 2004.09.11 | Михайло Свистович

     Ви судите всіх прихильників Ющенка по собі. А вони - різні.

     Максим’як пише:
     > Є якісь заперечення?

     Є. Див. заголовок.

     >
     > З одного боку - це брехня, а з іншого, яка користь від поширення такої брехні, відверто тупої і примітивної для виборчої кампанії Ющенка?

     Жодної користі.
 • 2004.09.11 | Бурлака

  В це повірити майже так само важко, як і

  в гіпотетичні розумові ігри Білочки про Майдан.
 • 2004.09.11 | Хвізик

  дурниця!

  Я швидше повірю, що Кучма не здатен домовитися ні з Я ні з Ю
 • 2004.09.11 | Михайло Свистович

  Re: Інформація для роздумів. Ю. домовився з К.? Я. - в прольоті?

  S@nya пише:
  > В серпні від досить "наближених до головного тіла нашого "гаранта"" почув наступну версію подальшого розвитку подій:
  > Ющенко вже домовився з Кучмою про його гарантії. Невдовзі уряд Я. йде у відставку, Я. навіть, можливо, знімають з реєстрації. Але так чи інакше - Ющенку неофіційно дають "зелене світло".
  >
  > Тоді я сприйняв це як чергову качку.

  Це і є качка, точніше мислевірус, який закидає влада у голови людей. В тому числі й через "наближених до головного тіла нашого "гаранта"". Причому "наближені" можуть і не брехати. Бо у їхні голови цей мислевірус теж закидають. Щоб правдивіше виглядало його поширення.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.11 | S@nya

   Re: Інформація для роздумів. Ю. домовився з К.? Я. - в прольоті?

   Михайло Свистович пише:

   >
   > Це і є качка, точніше мислевірус, який закидає влада у голови людей. В тому числі й через "наближених до головного тіла нашого "гаранта"". Причому "наближені" можуть і не брехати. Бо у їхні голови цей мислевірус теж закидають. Щоб правдивіше виглядало його поширення.

   Навіщо це робиться?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.11 | Михайло Свистович

    Re: Інформація для роздумів. Ю. домовився з К.? Я. - в прольоті?

    S@nya пише:
    >
    > Навіщо це робиться?

    Щоб народ сказав "всі вони однакові".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua