МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Києві відкрито перший на теренах України інфошоп

09/11/2004 | Ірландець
Інфошоп це не просто модна західна фішка. Інфошоп це не магазин. Він не має на меті отримання прибутку від розповсюдження інформації. Інформація має бути вільною. Це одне з головних принципів подібних штук. Вчора, 10 вересня у місті Києві почав функціонувати перший, сподіваємося не останній, інфошоп. Реалізація цього проекту стала дійсністю завдяки підтримки інституту "Республіка" (в приміщеннні якого власне він і розміщується) людей які гуртуються навколо сайту Zaraz.org та ряду активістів.
Головне завдяння інфошопу це розповсюдження інфи про різноманітні позасистемні протестні рухи, альтернативні проекти тощо. Тут можна отримати і набути матеріали противників глобалізації, екологістів, антифашистів, анархістів, противників насильства та війни, інших визвольних течій. Єдине чого ви тут не знайдети це расистів, ультраправих, сексистів і тому подібного. Презентацією інфошопу став семінар на тему: "українська революція- зміна президента, чи зміна системи". Семінар викликав гостру дискусію. В принципі як і мало бути.
Отже тепер кожного дня з 13 до 19 годин ви можете заходити на Горького 12, б та знайомитися з наповненням "шопу". Та література яка є унікальною доступна для ознайомлення в межах інфошопу. Хоч є і ми будемо прагнути, щоб так було надалі матеріали які можна отримати по собівартості, а врешті при сильному напрязі з грошима, але великим бажанням то і нижче собівартості. Крім книг, газет, зінів є музика, фільми, наліпки, нашивки. Будуть ще футболки, значки, плакати і так далі. Також сподіваємося нам вдастся зробити так, щоб можна це все розсилати поштою. Отож ми почали. Долучайтеся, заходьте, пишіть на мило чи поштову адресу. Думайте і дійте.

Робоча група.

P.S.
Контакти:
infoshop@gmail.com
тел.220-11-36
www.zaraz.org
www.zmi.kiev.ua

P.P.S. На разі є дуже класний диск (2 диска всередині) професійно зроблений з рядом відомих виконавців(Ані Дефранко, Публік Енемі, Масів Атак тощо), які співають антивоєнні пісні. Всі прибутки ідуть на антивоєнну діяльність.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua