МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відбувається пікетування з"їзду "студенти за Януковича"

09/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В цей момент відбувається пікетування з"їзду "студенти за Януковича". Як повідомляє наш кореспондент, околиці ДККПІ де буде проводитись, з"їзд, достатньо щільно заклєєні наліпками кампанії Пора! "Кучмізм це Я"

Люди в формі охорони намагаються зірвати всі наліпки, які бачать.

група людей з "Молодь - надія України" пікетують приміщення де проводиться з"їзд. Їх близько 20 чоловік з гаслами проти Януковича.

Близько 100 чоловік з прапорами "за Януковича" розташовують так, щоб закрити групу пікетувальників, прибрати їх з поля зору - очевидно виходить погана телекартинка.

Відповіді

 • 2004.09.12 | кампанія "ПОРА!"

  Голосуй за Я., ни получишь ни ... (ничего)!

  Перед ДК КПІ тусуються молоді люди, які своїм зовнішнім "зажертим" виглядом та рівнем IQ свідчать про те, що вони за Я.

  В опозиціонерів настрій непоганий, на опозиційну поліграфію дуже радісно реагують самі студенти КПІ, яких зганяють на привітальний мітинг за Януковича за 20 грн. на людину.

  Гладчук намагається високо тримати свої прапори і прапор "ТАК! Ющенко", щоб його не затуляли прапорами організації "Молодь Партії Регіонів". Під час сутичок Гладчуку розірвали два транспаранти.

  Наліпками кампанії "ПОРА!" виявилдися обклеяні автобуси, на яких привезли студентську молодь, декілька мікроавтобусів Української соціал-демократичної молоді. Наліпка "Кучмізм - це Я" виявилася навіть на бампері автомобіля Валентини Довженко. Довго обговорював ці наліпки міністр освіти Кремінь. Привіт Кучмістам!

  Радісно, що до початку Форума молодим соціалістам та коаліції молоді Віктор Ющенка вдалося розповсюдити величезну кількість своїх газет та інформаційних матеріалів. За наповненням друкованою продукцією інколи зджавалося, що це захід на підтримку Ющенка.

  Найцікавішим виявився концертик перед ДК КПІ, де дуже голосно лунає попсова музика - пісні українських та російських виконавців. Хітом сезону є попсова пісня якоїсь російської популярної співачки "Всьо рєшєно за мєня!" Як вдалося дізнатися, всі ці композиції нібито з єдиного промо-компактдиску "Так, В.Янукович".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.12 | Sean

   Креативніше: "Я не вартий ні....Я"

   А взагалі активісти "Пори" тут взагалі молодці, бо наліпки "Кучмізм - це Я" особливо гарно мають виглядати безпосередньо на кучмістах. Найорганічніше, відповідно, на спині самого "Я". ;)
 • 2004.09.12 | otar

  бачив учора плакат із "київської студенткою" за Євнуховича

  До речі, перший, на якому з'явилося заповітне прізвище.

  Так ось. Якщо комусь удасться долізти до бігморди з пензлем, то прекрасний варіант - замазати фарбою все, крім слів "Янукович" і "Гавлюк", в останньому ж дещо модифікувати 4-ту літеру :) "Студентка, Київ" можна залишити для переконливості.
 • 2004.09.12 | Vadym Gladchuk

  Re: Відбувається пікетування з"їзду "студенти за Януковича"

  Порвали нам три плакати, один з яких - "Янукович не порушуй Закон "Про вибори Президента України".
  Дівчина яка це робила на питання "Навіщо це вона зробила?", відповіла "Тому що соціал - демократка!"
  Заяву про злочин у якій наводяться свідки - Шамайда та Гладчук,від представника УРП "Собор", представники правоохоронних органів, що перебували на місці заходу, відмовилися прийняти


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua