МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліцейське начальство відпрацьовує згідно темників

09/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Заарештовано харківський наклад газети "Без Цензури". Все зроблено за сценарієм темників для ментів, який нещодавно був оприлюднений.

11 вересня о 20.30 на трасі Київ-Харків, біля КП "Песочин", працівники ДАІ зупинили автомобіль МАЗ, який доставляв у Харків тридцять шостий номер газети "Без цензури" тиражем 42 тисячі.

Згодом на КП приїхали працівники органів внутрішніх справ і Служби безпеки України, які тримали машину без жодних пояснень до 03:00 12 вересня. Після цього автомобіль було заарештовано, опломбовано і доставлено до найближчого райвідділу внутрішніх справ – Жовтневого району міста Харківа.

Правоохоронці пояснюють свої дії тим, що на вантаж і машину відсутні необхідні документи, хоча це не відповідає дійсності. Народний депутат України Володимир Філенко звернувся з депутатським зверненням до прокурора та начальника УМВС Харківської області щодо незаконного арешту машини.

В. Філенко зазначив, що такі дії міліції – ні що інше, як відпрацювання "ментовських темників". Зокрема, в одному з них містяться такі вказівки: "Встановлювати "кур'єрів", які
транслюють із міста Києва та інших міст України готівкові кошти та агітаційну продукцію. Вживати заходів, проводячи оперативні комбінації, по недопущенню вказаної продукції та готівкових коштів".

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua