МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Парламент запрограмували на кориду

09/12/2004 | Любов
Нещодавно побачила відремонтований зал ВР. Про малинові крісла до того лише чула. Очі заболіли. Та щось мене наче блискавкою вдарило.
Мулети (ганчірки для биків) зовсім не червоні, як ми звикли говорити, а саме малинові.
Пропоную подивитись.

http://www.virtualflowers.ru/km/spain/8b.jpg

Відповіді

 • 2004.09.12 | Максим’як

  Re: Литвин обіцяє, що кориди у Верховній раді не буде

  Спікер Литвин, під час відвідин Національної академії прикордонних військ, розповів про спроби зірвати роботу VI сесії Верховної Ради
  12.09.2004
  Голова Верховної Ради Володимир Литвин під час відвідин Національної академії прикордонних військ розповів прикордонникам про спроби зірвати роботу шостої сесії Верховної Ради.
  Володимир Литвин, голова Верховної Ради:
  - Я категорично не сприймаю і не сприйму тиску на парламент, цинічного намагання керувати мною, а відтак - керувати парламентом. Я не керую ані урядом, ані іншими державними структурами і не роблю відповідних спроб. Я просив би і вимагаю, щоб дали парламенту нормально працювати. Інакше пружина, яка стиснута до кінця - вона йде у зворотній бік.
  http://www.5tv.com.ua/newsline/119/0/1089/
 • 2004.09.13 | Est

  Шукаючи аналогії парламента і кориди

  Насправді мулета (шмат тканини, яку за традицією зобов’язаний продемонструвати бику тореро, перед тим як встромити йому шпагу в серце) має яскраво виражений червоний (не малиновий) колір, але вона з'являється в полі зору лише в останній третині поєдинку між людиною та диким звіром. Перші дві третини тореро та бандерільєрос (двох з яких і можна побачити на запропонованій Вами фотографії) дратують тварину своїми плащами (capote), які мають ззовні малиновий, а з внутрішнього боку жовтий колір. Але математично Ви маєте рацію: переважну більшість матчу, який триває з чверть години, розлючена тварина (toro) бачить своїх супротивників маніпулюючи саме ганчірками малинового кольору.
  Тобто шукаючи аналогії кориди і Верховної Ради, все ж таки це схоже на зворотній відлік у часі, бо після червоного періоду настав малиновий. Отже закінчитися повинно початком, тт. тим, що бик (Верховна Рада) опиниться у загоні (toril), ключі від якого буде повернуто президентові кориди.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.13 | Михайло Свистович

   Re: Шукаючи аналогії парламента і кориди

   Est пише:
   > Насправді мулета (шмат тканини, яку за традицією зобов’язаний продемонструвати бику тореро, перед тим як встромити йому шпагу в серце) має яскраво виражений червоний (не малиновий) колір, але вона з'являється в полі зору лише в останній третині поєдинку між людиною та диким звіром. Перші дві третини тореро та бандерільєрос (двох з яких і можна побачити на запропонованій Вами фотографії) дратують тварину своїми плащами (capote), які мають ззовні малиновий, а з внутрішнього боку жовтий колір.

   А пікадорів уже немає на кориді?

   > Але математично Ви маєте рацію: переважну більшість матчу, який триває з чверть години, розлючена тварина (toro) бачить своїх супротивників маніпулюючи саме ганчірками малинового кольору.

   Та насправді бику по фіг, якого кольору ганчірками передним махають. Бики все бачать у чорно-білому зображенні. Як собаки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.13 | Est

    Пікадори на конях

    Михайло Свистович пише:
    > А пікадорів уже немає на кориді?
    Пікадори виходять у другій третині, сидячи на конях. Махати ганчірками не мають ніякої змоги, бо руки зайняті списами, якими вони довбуть нещасну тварину, щоб її знесилити. Насправді активну участь у грі приймає лише один пікадор, другий знаходиться в запасі, на протилежному боці арени, так би мовити, на підстраховці.

    > Та насправді бику по фіг, якого кольору ганчірками перед ним махають. Бики все бачать у чорно-білому зображенні. Як собаки.
    Можливо, але ж нашим парламентарям не все одно. Хоча, якщо добре подумати, більшість з них таки теж бачать дійсність у чорно-білому зображенні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.13 | Михайло Свистович

     Re: Пікадори на конях,

     Est пише:
     >
     > Пікадори виходять у другій третині, сидячи на конях. Махати ганчірками не мають ніякої змоги, бо руки зайняті списами

     Я знаю, просто подумав. що їх уже немає. Правила міняються, а останній раз кориду я бачив років 25 тому.

     Пікадори - це, мабуть, парламентські пристави, яких збиралися завести для охорони трибуни від блокування.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.13 | otar

      Піхвадори - це ті, що підколюють бика?

      Оце ж бо хіба не піхвадор?


      Мені неприємно про це говорити, але я маю сказати: нині парламент стає ненадійним партнером", - зауважив Янукович.

      Як вважає керівник уряду, така ситуація не сприятиме стабілізації в державі.

      Янукович сказав, що сьогодні в парламенті дуже часто проявляються корпоративні інтереси, які не мають нічого спільного ні з інтересами держави, ні з інтересами суспільства.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua