МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліції більше подобаються цигани-злочинці?

09/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Територіальна виборча комісія виборчого округу №95 Київської області на своєму засіданні дала протокольне доручення членам комісії з’ясувати інформацію про систематичну відмову Васильківського відділу реєстрації громадян МВ ГУ МВС України у м. Василькові реєструвати громадян України циганської національності.

Спроба членів ТВК звернутися до відповідальних працівників Васильківського міськвідділу міліції закінчилася категоричною відмовою правоохоронці спілкуватися з ними.

Васильківська міськрайонна коаліція “Сила народу” вважає такі дії працівників МВС за прояв національної дискримінації і політичної упередженості, адже саме на Васильківщині легалізовано громадську організацію “Ромська община”, яка підтримує кандидата у президенти України Віктора Ющенка і має за мету відкриття недільних шкіл, відродження народних промислів та впровадження інших заходів задля зниження рівня правопорушень в циганському середовищі.

Представник кандидата у президенти Михайла Бродського Віктор Панджакідзе оскаржив неправомірні дії васильківської міліції відповідною заявою до Васильківської міськрайонної прокуратури.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua