МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тарас Чорновіл - за Януковича. Львів"яни - проти Тараса Чорновола.

09/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Львів'яни не підтримують ініціативи Тараса Чорновола представляти Львів перед В.Януковичем. До такого висновку прийшли виборці Шевченківського округу, що у суботу, 11 вересня, зібралися в Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича на зустріч з народним депутатом України, головою Львівської обласної організації УНП Олександром Гудимою, повідомляє кореспондент "proUA".

Як повідомляє прес-служба ЛОО УНП, на зустріч прийшло більш 900 львів'ян, і жоден з них не підтримав ініціативи Тараса Чорновола.

"Як свідчать соціологічні опитування, понад 80% львів'ян, на відміну від Тараса Чорновола, вважають найбільше реальним кандидатом на посаду президента України Віктора Ющенка. Львів'яни прекрасно усвідомлять, що діючій владі потрібні не Андрій Чорновіл і Тарас Чорновіл, а ім'я В'Ячеслава Чорновола, що вона ніколи не зможе використовувати на шкоду Україні", - відзначено в повідомленні прес-служби.

Тим часом в інтерв"ю "Поступу" Тарас Чорновіл зробив чергову низку заяв, які можна вважати майже сенсаційними. Зокрема, Чорновіл, очевидно, звинуватив мас-медіа у тенденційному висвітлюванні особи і діяльності Януковича. "Мені не подобається, що Януковича, в якого є дуже великі шанси стати президентом, постійно відштовхують, причому у досить незграбній формі. Якщо Ющенка цькують "американський зять", то Януковича -- "Владімірський централ", - коментує Чорновіл. - Це спричиняє те, що втрачається шанс поліваріантності доступу інформації, людину заганяють в те інформаційне середовище, яке ми зазвичай називаємо олігархічним, клановим, есдепеушним тощо. "

Тарас Чорновіл також не вважає, що з приходом Януковича-президента в Україні "життя закінчиться".

Також, Тарас В"ячеславович, можливо, розкрив певні мотиви, які могли допомогти йому у прийнятті такого радикального рішення, як перехід у табір провладного кандидата. "Якби я зараз ставився однозначно позитивно до уряду, то, напевне, у мене був би намір стати не радником, а міністром. Щобільше, Міністерство реґіональної політики, яке будуть створювати найближчим часом, наскільки я знаю, чимало людей в уряді розглядали як міністерство персонально під мене. ", - признався Чорновіл. Щоправда, він додав, що через міністра фінансів народний депутат не може реалізувати цей варіант. "Я від цього відмовився, тому що багато з того, що відбувається в уряді, мені не подобається, і я не погоджуюсь з деякими принципами, які сповідує Азаров."

На запитання кореспондента "Поступу": "-- На Вашу думку, чи має право людина, котру двічі засуджували, яка робить дві помилки у написанні своєї посади, бути президентом України? ", пан Чорновіл відповів доволі несподівано, згадавши в цьому граматичному контексті своїх колишніх соратників: "-- Переді мною теж стоять ці питання. Але зараз я думаю, що їх можна було б дуже серйозно аналізувати, якби чимало моїх колишніх колег по фракції "Наша Україна" не переходили меж елементарної порядності. "

Чорновіл, до того ж, ствердив, що "Янукович - найреальніший кандидат у президенти", що він "добре подумає", перш ніж за когось проголосувати на виборах, і що у 2001 році опозиція померла, бо "Наша Україна" - це квазіопозиція.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua