МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Під час концерту на підтримку Януковича молодь скандувала “Ю-щен-ко!”

09/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Ю-ще-нко!”, - скандували під час агітації за Януковича присутні під час концерту українських естрадних співаків на підтримку кандидата в президенти від влади “Молодь – проти! Молодь – за”, що проходив у Луцьку на Театральному майдані.

Загалом на концерт у Луцьку, який відбувся вчора, 12 вересня, прийшли 6 тисяч молодих людей.

“Це провал однієї із масштабних акцій єдиного кандидата від влади на Волині, розрахованої на молодь. Віктору Януковичу варто було б вийти на сцену і побачити реальні настрої жителів області, які у знак протесту прийшли на площу із оранжевими прапорами кандидата Віктора Ющенка, а не афішувати фальшиві рейтинги”, – вважає народний депутат, голова Волинської обласної організації Української народної партії, заступник координатора Коаліції “Сила народу” у Волинській області Борис Загрева. “Молодь – це та частина громадян, яка, на відміну від старшого покоління, в більшості випадків є незалежна у своєму виборі і, зважаючи на свій статус, є більш рішучою та відвертою”, – зазначив він.

Лідер гурту “Скрябін” Кузьма під час свого виступу зі сцени зазначив, що він побачив реальні настрої волинської молоді, і те, що на його думку, Волинь і місто Луцьк свій вибір вже зробили.

Відповіді

 • 2004.09.13 | Обережний герой

  У Харкові нічого не скандували

  слухали та розважались. Цікаво було б перевірити, чи розуміли люди, на чию це все підтримку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.13 | Franko

   Це не на розуміння розраховано.

   Обережний герой пише:
   > Цікаво було б перевірити, чи розуміли люди, на чию це все підтримку.

   Владі не потрібно, щоб людина щось розуміла чи не розуміла. ВЛаді потрібно, щоб людина поставила галочку напроти її кандидата.

   Ця проста розбіжність породжує монстрів і монстриків, збірна назва яким - маніпуляція.
 • 2004.09.13 | Еразм

  Re: Під час концерту на підтримку Януковича молодь скандувала “Ю-щен-к

  Такого ганьбиська, що завдали підлеглі Януковича своєму шефу, навмисне не придумаєш. Не знаю з якого приводу, кажуть, що в честь дня танкіста (знайшли ж привід, виродки) , на площі біля пам”ятника Шевченку поставили величезну трибуну і влаштували халявний концерт найбільш високооплачуваних блазнів, пардон, артистів. Такі світила провінційний Луцьк з кубла Павловського, як правило, не відвідують. Размах нє тот. В неділю 12 вересня перекрили центральну вулицю. На площі, щоб подивитися на зірок естради зібралося кілька тисяч молодих людей, були і старші. І тут найцікавіше. На сцену виліз керівник штабу Януковича і заклИкав присутніх голосувати за Януковича. У відповідь – багатоголосе “ФУУУУУУУУУУУУ ! І вже через секунду кількатисячний натовп скандував : ЮЩЕНКО ! ЮЩЕНКО ! І так багаторазово впродовж всього концерту. Коротше, гроші пана Я пішли по вітру, хоча ні. Пан Янукович провів чудову піар-акцію своєму противнику. Серед присутніх снувало безліч ментів в цивільному і думаєте хоч один подав свій голос на підтримку Я ? НІХТО ! Побоялися. Тому висновок такий. Всі ці рейтинги,опитування, соціології - ЛАЙНО на ріпаковій олії. Якщо, здавалось би “аполітична” молодь проти нинішнього режиму, то не тратьте панове можновладці сили.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua