МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Валерій Асадчев має документ, в якому міститься наказ “спостерігати за

09/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Цікавий документ від Полтавської обласної державної адміністрації потрапив днями до народного депутата України, голови Полтавського регіонального штабу Віктора Ющенка Валерія Асадчева. За повідомленням депутата, “в листі йдеться про організацію спостереження за спостерігачами”.

“Для забезпечення оперативного інформування Штабу Міжвідомчої робочої групи при Кабінеті Міністрів України про перебування в районі (місті) спостерігачів визначити відповідального працівника, повідомити його контактний телефон. Зобов’язати зазначеного працівника відслідковувати факти перебування іноземних спостерігачів, про що інформувати чергового регіональної робочої групи за вказаним телефоном. Інформація повинна містити такі відомості:

- кількість спостерігачів, їх прізвища, імена, країна (організація), що їх направила;
- які об’єкти вони відвідали, з ким зустрічалися;
- які були звернення, які порушувались питання, яким чином вони були вирішені;
- відгуки та оцінка перебігу виборчого процесу з боку спостерігачів;
- інша інформація.

Передавати інформацію черговому регіональної робочої групи необхідно негайно після з’ясування зазначених вище відомостей”, - йдеться в наказі. “…Запроваджено щоденне (у вихідні дні включно) чергування…”

Крім очевидних фактів організації стеження з боку влади за іноземними спостерігачами, Валерій Асадчев звертає увагу також на адресатів даного листа. “Від Полтавської обладміністрації - голові районної держадміністрації, міському голові міст обласного підпорядкування, голові територіальної виборчої комісії по виборах Президента України”.

Валерій Асадчев також підкреслює, що “оскільки даний наказ задіює всю вертикаль виконавчої влади, і посилається на “протокольне рішення наради у Першого заступника міністра Кабінету Міністрів України, керівника Міжвідомчої робочої групи Шнипка О.С. від 29.07.04 та доручення Кабінету Міністрів України від 20.08.04 № 37051/0/1-04 (йдеться у наказі – ред.), це вказує на місце розташування реального штабу Віктора ЯНУКОВИЧА”. “Всупереч законодавству, виборчий штаб прем’єра знаходиться в Кабінеті Міністрів України”, - заявляє Валерій Асадчев.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua