МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мультемедійні агітки

09/15/2004 | Woodstock generation
Я б пропонував випустити агітаційні CD-ROMи (великі, малі, CD-Rom-візитки).
а) агітаційні - ролики Ющенка, кліп Росави, тощо - але хорошої якості
в) "викривальні" - сюжет про стеження за Ющенком+заяви гавриша,мвс з хорошим коментарем, записи з Мукачева, документальні фільми про Континент, гонгадзе, тощо
Розпосюджувати - ВУЗИ, інтернет клуби, концерти в честь Я :), тощо.

Я зауважив, що листівки молодь не завжди читає, а от CD - так!
Якщо ви у листівці опишете стеження за Ющенком - люди може і повірять, а отпісля перегляду відео сумніві нема вже ні в кого - навіть у людей початково налаштованих недовірливо.

Не знаю скільки коштують штамповані CD, певно дешево, бо навіть CD-R
вже оптом є по 1-й (одній!) грн. Якщо врахувати, що бігборд коштує пару сотень $ на місяць, а хвилина на УТ-1 коштує >3000грн., то може і є сенс випустити тираж таких CD.

Якщо не встигаємо випустити тираж, то можна помістити компіляцію в Інтернеті - а ми вже якось скачаємо та роздамо - виглядає, що прихильники Ющенка достатньо "інтернетизовані".

З досвіду - попадання одного такого CD в мережу установи достатньо, щоб його переглянуло багато людей.

Так, частина цього матеріалу є в Інтернеті, але "неопределівшиєся" не будуть ходити на сайт Разом і не будуть скачувати сотні мегабайт. Треба їм цей матеріал "всучити".

Що думає товариство про це?

Відповіді

 • 2004.09.15 | Dworkin

  Идея интересная, но мало потенциальных зрителей

  Наверное меньше, чем у наполовину отключенного 5 канала. Да и СД-визитка - это не бигборд, который сам лезет в глаза и не видео-, аудио-ролик по ТВ или радио, который сам лезет в уши. СД (как и бумажный флаер) можно принести домой, забросить и ни разу не посмтреть, если ты ЕЩЕ НЕ заинтересован в его обязательном просмотре, чтобы тратить на него время. А можно и сразу выкинуть - особенно, если он распространяется бесплатно.

  Такие СД-визитки с алиг-материалами имеет смысл распростаранять разве что среди активных агитаторов и потенциальных агитаторов, которые их точно будут смотрет сами и еще показывать другим.
 • 2004.09.15 | Woodstock generation

  Re: Мультемедійні агітки

  Розраховано і справді на вузьке коло - але думаю, що молодий аполітичний студент, якому в місті тицьнули такого CD, прогляне його перед тим як викинути, (а от листівку точно викине).

  А от якщо там серед іншого будуть і "приколи" - наприклад така собі підбірка дурних висловлювань ку(с) і компанії, що суперечать собі і т.д. - то може і друзям покаже.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.15 | Sztefan von Seitz

   Давай! Можете зібрати цю збірку? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua