МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

16 сентября в Киеве будут проходить акции.

09/15/2004 | Ruslan

16 вересня відбудеться акція "Досить брехати!"


16 вересня, в річницю загибелі Георгія Ґонґадзе, в Києві відбудеться вшанування пам’яті загиблих журналістів та відвідання о 12.00 пам’ятного хреста Георгію Ґонґадзе біля Таращі. На знак протесту проти тиску влади на журналістів та засоби масової інформації Блок Віктора Ющенка оголошує цього дня про початок акції "Досить брехати!"

Як повідомив голова парламентського комітету зі свободи слова Микола Томенко, "головною метою акції є привернення уваги влади та громадськості до плачевного стану свободи слова в Україні, що особливо разюче проявляється під час виборів Президента України". "Пройшло вже чотири роки після смерті Георгія, змінився вже третій генпрокурор, але суспільству знову пропонують брехню у справі Гонгадзе. Тому головна мета цих заходів - сказати владі "Досить брехати!" про Гонгадзе, про реальну Україну, та продемонструвати готовність і солідарність політиків, журналістів і громадян в боротьбі за свободу слова та демократичні цінності в Україні", - заявив він.

В рамках акції "Досить брехати!" о 16.00 команда Ющенка пікетуватиме телеканал "Інтер" біля його головного офісу на вулиці Дмитрівській, а о 18:00 на Хрещатику висловить протест проти подання неправдивих новин каналам "1+1" та "Першому національному" .

Учасники акції о 19.30 запалять свічки в пам’ять про Георгія Гонгадзе, створивши живий ланцюг вздовж Хрещатика від Майдану Незалежності до меморіальної дошки загиблим журналістам, яка знаходиться біля Спілки журналістів України.


Может быть киевляне-форумчане присоединятся к этим акциям, а жители других регионов ТОЖЕ что- то предпримут?
Хотя там, где отключили 5-й канал.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua