МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що я все критикую Я? Я вже несе програму-щастя від СНД!

09/15/2004 | Navigator
"Янукович підписав документ про делегування повноважень СНД"... - тут головне встигнути підписати проекти "Бойове братерство без кордонів", "Польова пошта пам’яті" і "Перемога","Брестська фортеця-герой". А то щось на фоні титанічної боротьби Росії обстановка в Україні - як на хуторі. Птахи співають, народ працює, урки з баштану кавуни крадуть, обіцяючи через рік пенсіонерам за кожний вкрадений по два віддати.

Тут саме час не забути про органи. Вони у сусідів вже в законі, тому "Україна підписала документ про інформацію про перерахування державам-учасницям СНД часткових внесків у єдиний бюджет органів"

Про щовечірню ідеологічну голку прграми "Врємя" забули?
Час нагадати - поки-що по телебаченню прийняте "рішення про співробітництво в галузі телебачення і радіомовлення ".

А може й яка копійка жертвам Голодомору перепаде, бо обіцяють розібратися з "організованою злочинністю й іншими небезпечними видами злочинів на території держав-учасників СНД". Невже чекістів притягнуть?

Щоб "ЗІС"-и з терористами могли вільно проїхати на територію України і роздати долари злиденним працівникам ДАІ прийнято "концепцію погодженої транспортної політики держав-учасників СНД "

По "проекту програми співробітництва країн СНД у боротьбі з незаконним оборотом наркотичних засобів" українських правоохоронців навчать підсовувати наркотики українській опозиції, а українських наркобаронів - прямим виходам по новоствореним транспортним коридорам прямо на Таджикістан.

Простий народ теж не забутий - для нього буде влаштоване свято з ефектами і демонстрацією раніше засекречених техногенних совіцьких досягнень:" Україна підписала документ про підготовку проекту плану спільних заходів учасників СНД до 20-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС".

От тепер і порівняйте цю розкішну програму розквіту з жалюгідними 7-ма мільярдами доларів що перечислить ЄС тільки в вигляді прямих дотацій Польщів наступному році!

Що, пани, хочете до нас? А дзуськи! Тільки в Крим на відпочинок - і назад! Нєчєво нам рай на землі вашими проханнями псувати. Раньше треба було думать!Україна підписала низку документів стосовно діяльності СНД

Кореспондент.net
15 Вересня 2004, 14:23

На засіданні Ради глав урядів СНД Україна підписала 23 документи, передає Інтерфакс-Україна.Прем’єр-міністр Віктор Янукович підписав документ про делегування повноважень економічній раді СНД на прийняття остаточних рішень з окремих проектів документів від імені Ради глав урядів СНД.

Уповноважений представник України в комісії з економічних питань при економічній раді СНД Володимир Титарчук повідомив, що були підписані документи про вирішення деяких питань, які негативно впливають на багатостороннє торгово-економічне співробітництво в межах СНД, а також стосовно питань бюро з координації боротьби з організованою злочинністю й іншими небезпечними видами злочинів на території держав-учасників СНД, звіт про діяльність цього бюро, про часткові внески держав-учасників СНД на фінансування, капітальний ремонт і реставрацію меморіального комплексу "Брестська фортеця-герой".

Також Україна підписала рішення про співробітництво в галузі телебачення і радіомовлення в межах підготовки до святкування 60-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні і реалізації міжнародних телевізійних проектів "Бойове братерство без кордонів", "Польова пошта пам’яті" і "Перемога".

Крім того, Україна підписала концепцію міжрегіонального і прикордонного співробітництва учасників СНД, а також концепцію погодженої транспортної політики держав-учасників СНД на період до 2010 року із застереженням, що цей документ діє на території України в межах національного законодавства.

Підписано також проект міждержавних спільних заходів боротьби зі злочинністю на 2005-2007 рік, проект програми співробітництва країн СНД у боротьбі з незаконним оборотом наркотичних засобів, психотропних речовин і їхніх прекурсорів на 2005-2007 роки, угоду про співробітництво держав СНД у боротьбі зі злочинністю на транспорті, угоду про співробітництво учасників СНД у боротьбі з розкраданнями автотранспортних засобів і забезпеченні їхнього повернення.

Україною підписано також документ про затвердження концепції єдиного реєстру правових актів й інших документів СНД і положення про єдиний реєстр правових актів та інших документів Співдружності.

Крім того, Україна підписала документ про підготовку проекту плану спільних заходів учасників СНД до 20-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Підписано також документ про перерозподіл бюджетних асигнувань стосовно статей кошторисів витрат органів СНД на 2004 рік, про порядок погашення заборгованості держав СНД перед єдиним бюджетом органів Співдружності, фінансованих за рахунок бюджетних коштів держав-учасниць СНД.

Як відзначив Володимир Титарчук, заборгованість України з цього пункту становить 1,8 млн. рублів за 2001 рік. При цьому він додав, що ці гроші внесені до бюджету на наступний рік і Україна погасить цей борг.

Україна підписала документ про інформацію про перерахування державам-учасницям СНД часткових внесків у єдиний бюджет органів Співдружності, фінансоване за рахунок бюджетних коштів держав СНД у 2004 році, а також низку інших документів.

Українською стороною не було підписано концепцію співробітництва і координації діяльності держав-учасників Співдружності у валютній сфері, угоду про створення резерву ресурсів і їхнього ефективного використання для забезпечення безперебійної роботи енергетичних систем держав СНД.

Не підписаними залишилися угода про взаємне визнання й еквівалентність документів про середню загальну освіту, початкову професійну і середню професійну (спеціальну) освіту, документ про раду постійних повноважних представників держав СНД.

Україна також не підписувала документи стосовно військово-економічного співробітництва країн СНД й низки інших питань


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua