МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скільки відсотоків населення потрібно для революції?

09/16/2004 | AK
Населення України спокійно ставиться до результатів президентських виборів
[16.09.2004 16:40]

В українському суспільстві переважають позитивні сподівання щодо кінцевих результатів президентських перегонів.

Про це сказав на прес-конференції директор Національного інституту стратегічних досліджень Анатолій ГАЛЬЧИНСЬКИЙ, на якій було оголошено результати загальнонаціонального соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою НІСД з 26 серпня по 5 вересня у всіх областях України, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі (опитано 1 тис. 801 респондент, випадкова похибка вибірки не перевищує 2,3%).

Згідно з результатами соціологічного дослідження, 21,6% респондентів вважають, що вибори відбудуться спокійно і приведуть до зміцнення демократії, а 37,4% припускають, що вибори пройдуть з незначними порушеннями і політичними конфліктами і новий президент буде визнаний міжнародним співтовариством. Лише 4,5% вважають, що результати виборів не будуть визнані ні опозицією, ні західними країнами, що призведе до глибокої політичної кризи, а ще 4,6% вважають, що результати виборів будуть визнані недійсними і будуть призначені нові вибори.

А.ГАЛЬЧИНСЬКИЙ зазначив, що дослідження свідчить про спокійне ставлення населення до результатів президентських виборів. За його словами, це підтверджують і дані щодо почуттів, які викличе у респондентів перемога того чи іншого з двох фаворитів (Віктора ЮЩЕНКА і Віктора ЯНУКОВИЧА). Перемога В.ЮЩЕНКА викличе надію у 19,9% респондентів, задоволення у 18%, байдужість у 13,2%, занепокоєння у 9,3%, гнів у 1,4%. Водночас виграш В.ЯНУКОВИЧА у 17,3% респондентів викличе надію, у 15,1% - задоволення, у 13% - байдужість, у 8,5% - занепокоєння і у 5,1% - гнів.

http://www.unian.net/ukr/news/news-61524.html


Як що у 5% відсотків населення прихід Бандюковича викличе гнів, то владі варто подумати, перш ніж фальсифікувати вибори.
Для революції не потрібно 50%, 5% цілком вистачить.

Відповіді

  • 2004.09.16 | Харків'янин

    5% - це близько 2 млн. незадоволенних (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua