МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Замах на Ющенка

09/17/2004 | AK
НА КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ ЮЩЕНКА БУЛО ВЧИНЕНО ЗАМАХ ШЛЯХОМ ОТРУЄННЯ - ЗІНЧЕНКО

http://www.unian.net/

Подробиць поки-що не знайшов.

Відповіді

 • 2004.09.17 | AK

  Подробиці

  Є підстави говорити про замах на життя Віктора Ющенка», – Олександр Зінченко
  12:26, 17 вересня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"

  У п’ятницю, 17 вересня на брифінгу керівник виборчої кампанії кандидата в Президенти Віктора Ющенка, віце-спікер Верховної Ради Олександр Зінченко заявив, що є підстави говорити про замах на життя Віктора Ющенка. Він оприлюднив результати діагнозу лікарів австрійської клініки Рудольфінерхаус, які обстежили кандидата в Президенти та дійшли висновку, що погіршення здоров’я хворого «було викликане важкою вірусною інфекцією і хімічними речовинами, які зазвичай не входять до продуктів харчування» (із медичного висновку).

  «Ідеться не про звичайне отруєння і навіть не про сильне отруєння. Мова йде про процеси, які загрожували життю Віктора Ющенка», – заявив Олександр Зінченко.

  Кандидат у Президенти відчув перші симптоми захворювання у понеділок, 6 вересня. Він перебував під наглядом українських лікарів, але стан здоров’я погіршувався і керівництвом виборчої кампанії було прийнято рішення про необхідність незалежного обстеження у спеціалізованій клініці. 10 вересня Віктора Ющенка було доставлено до клініки Рудольфінерхаус (Відень).

  Результати обстеження засвідчили, що «діагноз, поставлений попередньо поза клінікою, був абсолютно неадекватний (неправильний, по суті). Передбачені за цим діагнозом методи лікування з медичної точки зору були протипоказані і могли б погіршити подальший хід захворювання». Консиліум із одинадцяти провідних австрійських лікарів поставив діагноз «гострий панкреатит з інтерстиціальними набряковими змінами» і на цьому тлі ще кілька суміжних діагнозів. За наполяганням медиків біля палати Віктора Ющенка було виставлено цілодобову охорону.

  Лікарі також засвідчили, що завдяки хорошій фізичній формі та міцному організму Віктора Ющенка вдалося впоратися із важким отруєнням.

  Сьогодні кандидат у Президенти почуває себе добре і готовий повернутися до активної виборчої кампанії. У суботу, 18 вересня, Віктор Ющенко виступить перед громадянами України на акції «Пісні свободи», що розпочнеться на Європейській площі у Києві о 18.00.

  Коаліція «Сила народу» заявляє, що режим, який усвідомив неминучість своєї поразки на виборах, уже не раз демонстрував свою готовність до силових методів ведення кампанії. За місяць до своєї відставки влада готова на будь-які провокації заради самозбереження, аж до фізичного знищення конкурентів.

  Коаліція «Сила народу» заявляє, що владі не вдасться залякати український народ і знищити лідера виборчих перегонів. Коаліція переконана, що 31 жовтня народ обере Віктора Ющенка Президентом України.

  Разом переможемо!

  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/1144/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.17 | Максим’як

   Re: Потрібно дослідити в оточенні Ющенка чи не хворів ще хтось.

   Добре, що живий. Все зроблено правильно. Я однозначно трактував отруєння, як замах на Ющенка. Пропонував також зробити обстеження у західній клініці.

   Дуже добре, що це справді вже позаду.

   Виведено багато різних вірусів, для яких рядові антибіотики, як пожива для розмноження. мабуть, один із таких був закинутий Ющенку.

   Потрібно дослідити в оточенні Ющенка чи не хворів ще хтось. Ця людина могла закинути Ющенку вірус, а сама мала протидію цьому вірусу. Із вірусами не все так просто, як із отрутами, тому легке недомагання чи хвороба повинна би таки того отруйника зачепити.

   Форма поширення вірусу скорше була аерозольна, ане порошкова. так що хтось у оточенні Ющенка мав би теж перехворіти у легкій формі.
 • 2004.09.17 | S@nya

  було б глупо нe використати цe отруєння (-)

 • 2004.09.17 | AK

  Додаткові подробиці

  У АВСТРІЇ ВСТАНОВИЛИ: ЖИТТЮ ЮЩЕНКА ЗАГРОЖУВАЛА НЕБЕЗПЕКА. ЙОГО ОТРУЇЛИ

  www.ПРАВДА.com.ua, 17.09.2004, 12:50

  Отруєння Віктора Ющенка загрожувало його життю і сталося через потрапляння у організм речовин, які традиційно не входять у їжу або напої.

  Про це повідомив на прес-конференції керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко.

  За його словами, отруєння "було викликано важкою вірусною інфекцією і хімічними речовинами, які зазвичай не входять до продуктів харчування".

  Він сказав, що такий висновок дослідження Ющенка у австрійській клініці Рудольфінерхаус.

  Консиліум із 11 лікарів поставив Ющенку діагноз "гострий панкреотит із інтерстиціальними набряковими змінами". Також на цьому фоні було встановлено кілька суміжних діагнозів.

  Зінченко нагадав, що з таким діагнозом у 2002 році помер депутат із "Нашої України" Олег Олексенко.

  Зінченко повідомив, що за ступенем складності діагноз Ющенка оцінювався у 2-3 ступінь із летальністю 15%.

  За словами Зінченка, Ющенко почув себе погано у ніч з 5 на 6 вересня, після повернення із мітингу в Чернігові. "У Віктора Андрійовича спостерігалося загальне погіршення стану, сильна рвота, надзвичайно сильний біль".

  Однак коли симптоми захворювання не зникли, 10 вересня Ющенка вирішили направити на обстеження до Австрії. "Невтручання у події протягом кількох годин підвищувало вірогідність летального результату до 80"%, - сказав Зінченко, посилаючись на австрійських лікарів.

  Зараз, сказав Зінченко, "після інтенсивної терапії" стан Ющенка покращився. "За зовнішніми ознаками він почуває себе краще".

  Зінченко сказав, що у суботу Ющенко братиме участь у акції "Пісні свободи" на Європейській площі о 18 годині.

  "Українська правда"

  http://www.ukrpravda.com/archive/2004/september/17/news/9.shtml
 • 2004.09.17 | AK

  Погіршення стану

  АВСТРІЙСЬКИЙ ЛІКАР ЮЩЕНКА КАЖЕ ПРО ПОГІРШЕННЯ ЙОГО СТАНУ

  www.ПРАВДА.com.ua, 17.09.2004, 20:06

  Австрійські лікарі Віктора Ющенка отримали результати, які свідчать про погіршення стану його здоров'я.

  Про це повідомив у ефірі "5 каналу" лікар Ющенка із віденської клініки "Рудольфінерхаус" Микола Корпан.

  "Ми оптимістичні настроєні. Але щойно ми отримали деякі детальні об'єктивні дослідження. Суб'єктивно ми були налаштовані, що стан іде на покращення. Але показники, які ми отримали, на привеликий жаль, погіршилися", - сказав Корпан.

  Він підкреслив, що "лікарі повинні без емоцій судити про стан хворого, незалежно, якого рангу хворий – двірник чи політик".

  Корпан сказав, що бачив Ющенка "три хвилини тому".

  На питання, чи приїде Ющенко до Києва у суботу, щоб увечері виступити перед мешканцями столиці, Корпан сказав, що дійсно, так передбачалося.

  "Але ситуація може змінюватися як барометр на погоду. Тому ми не можемо з математичною досконалістю відповісти на питання і дати гарантію", - додав він.

  На питання, чому українські лікарі поставили Ющенку інший діагноз ("шлунковий грип"), Корпан сказав: "Це питання тим лікарям, які знаходилися поруч з Ющенком".

  Як відомо, команда Ющенка заявила, що його отруєння загрожувало життю і сталося через попадання у організм хімічних речовин, які традиційно не входять у їжу або напої.

  Консиліум із 11 лікарів поставив Ющенку діагноз "гострий панкреотит із інтерстиціальними набряковими змінами".

  http://www.ukrpravda.com/archive/2004/september/17/news/26.shtml
 • 2004.09.17 | KE

  ищите среди родственников, профы так не травят (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.17 | Хвізик

   Профі травлять по-усякому, аби ніхто не здогадався (-)

  • 2004.09.17 | Freelander

   Re: ищите среди родственников, профы так не травят (-)

   А ти звідки знаєш? Теж напевне до "профів" належиш?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.17 | Хвізик

    Re: ищите среди родственников, профы так не травят (-)

    Віктора Суворова начитався.
    І Олега Калугіна

    А ще, пропоную згадати про те, як Сташинський убив Бандеру, і про те, як прибрали Георгія Маркова. Згадайте також спроби вбити Фіделя Кастро.
    Спецслужби не можуть поскаржитися на відсутність фантазії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".