МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Отпєтиє мошеннікі” агітували за Януковича під час жалобного мітингу в

09/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
У день загибелі Георгія Гонгадзе в Миколаєві опозиційні партії Народний Рух України, ВО “Батьківщина”, Соціалістична партія, виборчий блок Віктора Ющенка вшанували пам’ять знищеного владою журналіста.

На скорботному мітингу наголошували на злочинних діях владного режиму, котрий перетворив Україну в тоталітарну оазу. Учасники мітингу підписались під зверненням до президента України знайти та притяти до відповідальності вбивць Георгія Гонгадзе. Були запалені свічки в пам’ять про числені жертви режиму.

В цей же час тисячі миколаївців були зігнані з застосуванням традиційного владного адміністративного ресурсу на площу Леніна, щоб бути свідками, як “Отпєтиє мошельнікі” будуть агітувати за Януковича. Незважаючи на адміністративний примус, що гнав їх на площу, багато миколаївців знаходили мужність і долучались до скорботних заходів опозиції.

Відповіді

 • 2004.09.17 | Dworkin

  Надо ловить момент!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > В цей же час тисячі миколаївців були зігнані з застосуванням традиційного владного адміністративного ресурсу на площу Леніна, щоб бути свідками...

  Так надо пользоваться такими случаями! Это ж как подвортило! Самим не надо людей сгонять - власть уже все сделала! Осталось только принести оппозиционные транспаранты и раздать агитматериалы :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.17 | Харьков-Информ

   Re: Надо ловить момент!

   Dworkin пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > В цей же час тисячі миколаївців були зігнані з застосуванням традиційного владного адміністративного ресурсу на площу Леніна, щоб бути свідками...
   >
   > Так надо пользоваться такими случаями! Это ж как подвортило! Самим не надо людей сгонять - власть уже все сделала! Осталось только принести оппозиционные транспаранты и раздать агитматериалы :)

   В Харькове так и делают. Помогает.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua