МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Дніпропетровську триває тиск на розповсюджувачів газети “Вечірні Віс

09/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
13-го вересня Радіо Свобода повідомило про затримання і обшук дніпропетровським УБЕЗом автомобіля КАМАЗ, яким до Дніпропетровська доставлявся наклад газети “Вечірні Вісті”. На тому тиск на розповсюджувачів газети не закінчився.

Заява співробітників Управління з боротьби з організованою злочинністю і помічника начальника обласного управління МВС у Дніпропетровській області після обшуку КАМАЗу 11-го вересня про те, що жодних перепон подальшим перевезенням “Вечірніх Вістей” у Дніпропетровську не буде, виявилася пустопорожньою. Як свідчать співробітники гаражу фірми “Сіаль”, у одному з боксів якого зберігається наклад газети, вже зранку 12-го вересня на під’їздах до гаражу були виставлені два автомобілі ДАІ, що чергують цілодобово. Авта, які виїздять з території гаражу, співробітники ДАІ зупиняють і перевіряють. Так, в ніч на 13-те вересня було зупинене і оперативними співробітниками відділу з боротьби з організованою злочинністю Бабушкінського райвідділу МВС обшукане авто, яким перевозилася одна-єдина пачка газет “Вечірні Вісті”. Складений протокол про відсутність супроводжувальних документів на газети. Наступними днями зупинялися і перевірялися навіть автомобілі співробітників фірми “Сіаль”, якій належить гараж. 16-го вересня у присутності кореспондента “Радіо Свобода” був зупинений приватний мікроавтобус, яким перевозилася частина накладу. Газети доставлялися до обласного виборчого штабу Віктора Ющенка. Кореспондент “Свободи” особисто пересвідчився у тому, що співробітники ДАІ звертали увагу лише на мікроавтобуси світлого кольору, вдивляючись у номери. І, щойно на дорозі з’явився саме той мікроавтобус, його зупинили. Співробітники ДАІ прапорщик Віктор Солом’яний і сержант Володимир Максимчук відібрали у водія паспорт і посвідчення водія, заявивши, що він не має права управляти мікроавтобусом і зажадали, щоб мікроавтобус із накладом газет їхав до Бабушкінського райвідділу міліції. Водій бусика відмовився будь-куди їхати без пояснення йому причини, заявив протест проти вигаданого приводу для вилучення посвідчення і документів та зажадав приїзду на місце події керівників управління ДАІ. Голова обласної організації партії “Батьківщина”, довірена особа Віктора Ющенка у 40-му виборчому окрузі Віктор Ужва, котрий супроводжував бусик, у присутності співробітників ДАІ зателефонував до центрального офісу партії “Батьківщина” і повідомив про пригоду. Цього виявилося досить, щоб, переговоривши з кимось по рації, співробітники ДАІ з вибаченнями повернули водієві посвідчення і паспорт та відпустили авто.

“Мені жаль цих людей. Я шкодую, що їх мордують теж як і нас і морально гвалтують. В принципі люди сьогодні знаходяться під величезним тиском влади, яка робить з кожним, що хоче. І людина не може сьогодні, як я бачу на прикладі цих працівників, приймати рішення самостійно у відповідності з законом.” – сказав Віктор Ужва.

http://www.radiosvoboda.org/article/2004/09/49C7D656-08EE-4312-856C-F7AE6DC670DC.html

Відповіді

  • 2004.09.18 | rais

    Re: У Дніпропетровську триває тиск на розповсюджувачів газети “Вечірні

    Кого ви виправдовуєте?
    Ніхто не забов'язаний виконувати протизаконні злочинні розпорядження.
    Сільські одурені хлопці у міліцейських касках теж повинні мати розум -що діяти проти народу, це діяти проти своїх батьків. Зараз взагалі надходить інформація що повним ходом готують хлопців до терактів по Україні. Готують специ минулого режиму. Вербовка йде повним ходом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua