МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З фізичним усуненням Ющенка Кучма пов"язує всі надії на політреф

09/17/2004 | Максим’як
З фізичним усуненням Ющенка Кучма пов"язує всі надії на політреформу.

Для мене виявилися досить загадковими переконання Кучми, що політреформа відбудеться десь зовсім перед виборами.

Потім Гавриш вніс доповнення, що вона має відбутися між першм і другим туром.

Але головне не це - насторожувало переконання Кучми у тому, що значна частина нашоукраїнців чомусь проголосує за політреформу.

Особливість висловлювань Кучми відрізняється від інших тим, що Кучма ніколи не "бравує" словами - він щиро вірить у те, що каже. Тобто, однозначно, що він не брав "на пушку" громадськість, кажучи таке.

Досить мудро пише Полохало про Кучму-мільярдера і його аргументи справді дуже сильні, коли він стверджує, що Кучма влади не хоче віддати нікому, бо має за собою і сім"єю мільярди доларів. Кучма боїться Януковича так само, як Ющенка, може навіть і більше. Отже може усунути Ющенка від перемогти але і не дати Януковичу стати самостійним президентом, тоді Кучма і мільярди його сім"ї залишаються у повній безпеці. Для цього потрібна т.з. політреформа.

Єдиний шлях, яким Кучма може втілити політреформу - це фізично усунувши Ющенка. Як переконаний Кучма, настане момент, коли опозиція підтримає політреформу, бо перелякається перемоги Януковича на президентських виборах. Таке твердження Кучми є повний абсурд, але він вірить у нього. Ми не віримо у нього, бо за два роки Ющенкова команда не підтримала жодного разу режим, а відбити режиму після надзвичайних зусиль вдалося від Ющенка може з 10 відсотків підтримуючих його депутатів.

Кучма вірить у підтримку політреформи опозицією, бо знає, що Ющенко повинен бути до цього часу просто фізично усунений.

Після камазу, важке отруєння, яке однозначно оцінюється, як замах на його життя.

Зраз я переконаний,що сім"я Кучма-Пінчук піде на будь-який злочин, щоб знищити Ющенка - у них не має виходу.

Зараз головне завдання вберегти Ющенку життя і нехай лікується у Віденській клініці хоч ще зо два-три тижні. Справа не у житті Ющенка, як майбутнього президента. Справа зовсім у іншому - незмігши фізично усунути Ющенка, Кучма підвисає, він потрапляє у цайтнот і почне сам руйнувати перемогу Януковича на виборах - у нього не буде виходу. Кучма навіть може допустити Ющенка до перемоги, розраховуючи його фізично усунути, наприклад, у перші місяці його президенства.

Мороз, Кінах прекрасно розуміють відповідь Медведчука "Не побєдіт", на питання, "Якщо Ющенко переможе на виборах?". Тому, вони вперто йдуть на вибори, чи я б сказав - вичікують свого моменту. Я не виключаю, що їх обох конкретно настановило ФСБ чи просто кремль московський.

Але є ще Божа воля і Ющенко таки виживе і переможе на виборах, от як далі буде з його життям вже залежатиме тільки від нього.

Взагалі, дуже гидко відчувати те, що відбувається в Україні. Уявляєте собі радість Кучми і його сім"ї, якщо надійде їм довгоочікуване повідомлення, що після нетривалої хвороби помер Ющенко. Які проблеми? Скільки людей відправили на той світ! Добавиться ще одна жертва на совісті (була б вона у них) - головне влада і гроші.

Все ж таки суспільство повинно якось відреагувати на замах на Ющенка, тим більше, що є конкретні докази у австрійських медиків. Бідні медики, тепер вони вже за своє життя будуть переживати. Думаю, що незабаром ми отримаємо більш детальні повідомлення від них, де і ким міг бути розроблений такий синтетичний вірус і хто його знає, як можуть повернутися справи у світі і в Україні. Думаю, що український народ не "проковтне" цей випадок цинічної спроби вбивства кандидата у президенти і якось відповідновідреагує.

Відповіді

 • 2004.09.18 | Dworkin

  З фізичним усуненням Ющенка Путін пов"язує надії на СССР-2 (-)

 • 2004.09.18 | ts

  Фізичне усунення майбутнього президента кучмаками.

  Опозиція повинна зробити резонанс з справи отруєння одного з кандидатів у президенти України. Негайно треба звернутися до відповідних міжнародних установ з проханням забеспечити фізичну безпеку В.Ющенко. Це пов'язано з реальною небезпекою. Для терориста загибель людей не є великою трагедією. Кучморежим - це уламок комуністичної системи державного терору. Їх засоби усунення опонентів відомі з 17 року. Від фізичного знищення В.Чорновіла, І.Білозіра, Гонгадзе, Олександрова, Дерев'янко до херсонських камазів і отруєння майбутнього президента режим переконує, що ніхто з нас не може мати ніяких гарантій. Агонія комунобандитського режиму може бути страшною.
  Світ повинен знати про це і бути готовим до відповідної реакції на події в Україні.


  Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків.
  Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
  Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
  Unavoidable, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
 • 2004.09.18 | ts

  Re: З фізичним усуненням Ющенка Кучма пов"язує всі надії на політреф

  А може це спроба зірвати всеукраїнський телеміст - українці на підтримку Ющенка?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.18 | Максим’як

   Re: телеміст - це питання десяте. Він відбудеться і без Ющенка.

   Мається на увазі персональної присутності Ющенка на майдані Незалежності.

   Ющенко через стан здоров"я може не прибути у Київ і я би це радив йому зробити. Натомість, Ющенко може записати свій виступ, який буде потім трансльований під час мосту.

   Крім того Ющенко може напряму з"язатися із учасниками мітингу, відповідати на запитання іт.д. Технічні можливості для цього є.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.18 | rais

    Re: телеміст - це питання десяте. Він відбудеться і без Ющенка.

    Будемо сподіватися, бо такий захід не є 10-Ю справою для режиму.
 • 2004.09.18 | Максим’як

  Чи є Гавриш є тим відомим політиком, з яким зустрічався Ющенко?

  Перш ніж Ющенко був отруєний, йому змінили графік зустрічей? - 17/09/04

  Джерело з офісу лідера "Нашої України" і кандидата в Президенти Віктора Ющенка стверджує, що 5 вересня Віктору Андрійовичу був змінений графік зустрічей внаслідок наполегливих прохань деяких відомих політиків зустрітися з ними.

  З ким зустрічався Ющенко того дня, в офісі знають, оскільки кандидат у президенти поставив керівництво кампанії до відома. Як говорить джерело, люди, що просили про аудієнцію з Ющенком, наполягали на зустрічах у певних місцях. Передбачається, що саме під час цих розмов Ющенко був отруєний речовиною, що і вплинуло на здоров'я кандидата в президенти.

  http://www.glavred.info/ukr/

  Гавриш критично відгукнувся про заяву Зінченка з приводу можливого замаху на життя Ющенка. На уточнююче питання журналістів про те, чи дійсно кандидат отруївся сирою рибою, Гавриш відповів, що "є така інформація".
  www.ПРАВДА.com.ua, 17.09.2004

  --------------------------------

  Гавриш проявляє завидну поінформованість, у питанні чим отруївся Ющенко.

  Крім того, мені вдалося знайти свій старий допис, де аргументується потреба стеження для реалізації замаху на Ющенка, зокрема навмисного отруєння.

  10-08-2004 23:34, Максим’як
  За Ющенком стежать, мабуть готують замах.

  http://maidan.org.ua/n//1092170098

  Збір інформації, особливо із сімейного кола має на меті отимати унікальну інформацію. Наприклад, час якихось непублічних поїздок, зовсім приватних, коли він буде їхати тільки сам із сім"єю чи приготування їжі та закупівля продукців та напоїв.

  Кучма підписав указ про СНУ не з тиких вже й банальних причин. Режиму потрібно спокій, щоб ніде не було іскор, які вмить могли б перерости у полум"я.

  Зрозуміло, що без кваліфікованого стеження неможливо здійснити замах

  ----------------------
  За Віктором Ющенком ведеться несанкціоноване стеження
  10-08-04


  Сьогодні, коли Віктор Ющенко разом зі своїми прихильниками в рамках екологічної акції «Очистимо Україну від бруду» піднімалися на одну з найвищих кримських вершин Ай-Петрі, його служба охорони та народні депутати помітили людей, які стежили за Ющенком, хоча подібні дії заборонені законом, якщо немає на це відповідної санкції. Люди, які стежили за кандидатом у Президенти України відмовилися говорити, що вони роблять і чому.

  ......
 • 2004.09.18 | Максим’як

  Re: Будую версії замаху на Ющенка

  Отже, як відомо із чуток, на зустріч з Ющенком набивалися відомі політики. Чому вони не хотіли проводити зустріч у офісі, бо мабуть не хотіли себе афішувати.

  Скорше всього це політики, а правильніше депутати Верховної Ради, які вирішили змінити "орієнтацію". Можливо, йшлося про пропозиції на створення нової більшості у Верховній Раді.

  Спецслужби могли використати цей момент, оскільки все прослуховують і слідкують за Ющенком. Очевидно, зустріч мала відбутися у якомусь ресторані, де незалежно від тих, з ким Ющенко зустрічався, Ющенку якось було підсипано отруту.

  Хід дуже хитрий, бо люди, які зустрічалися з Ющенком, могли щиро бажати вирішити свої проблеми чи перейти на сторону Ющенка і до отруєння не мають ніякого відношення, але спецслужби, використавши момент, заслали вбивцю, знаючи наперед, що тінь підозр впаде у першу чергу на тих політиків. Хоч все могло бути зроблено на кухні.

  Тому генпрокуратура і ЦВК так сміливо сьогодні заявляють готовність прийняти будь-які матеріали до рослідування.

  Звичайно, це тільки версія, але мені б хотілося, щоб команда Ющенка і далі дотримувалася коректності і, головне, абстрактності у доказах замаху на Ющенка. Зараз важливий сам факт і докази консиліуму австрійських лікарів, а через два-три місяці можна буде і дійсно серйозне розслідування провести.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.18 | капітан Немо

   Місяців зо два тому на МАЙДАНІ було повідомлення про...

   ... те , що до Київа прибув якийсь західноЕвропейський спеціаліст із отрут. Де ця інформація. Там наче була фамілія та ім"я. Треба його вичислити ( якщо він ще , звичайно, живий :) ) і притягнути , і розпитати, яку він консультацію давав Кучмі та яничарам.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.18 | Максим’як

    Re:Імені спеціаліста не було.Без натяків на походження із Заходу

    Взагалі, інформація про цього спеціаліста була досить загальна.

    Не було вказано, хто саме прибув і кого консультує?

    Інформацію озвучив один із депутатів-нашоукраїнців із натяком, як я зрозумів, на есдеків. Вона нічого додаткового не дасть.

    Сила народу" створила свою слідчу комісію за участю Омельченка, Стретовича і Карамзіна. Думаю, що команда Ющенка вже знає все, що потрібно - надмір шуму зараз некоректний, бо доказати без незалежного слідства та суду ніхто нічого не зможе, а докази та свідки можуть бути знищені.
 • 2004.09.18 | Євге

  Микола Корпан про отруєння

  Максим’як пише:
  > Все ж таки суспільство повинно якось відреагувати на замах на Ющенка, тим більше, що є конкретні докази у австрійських медиків. Бідні медики, тепер вони вже за своє життя будуть переживати. Думаю, що незабаром ми отримаємо більш детальні повідомлення від них, де і ким міг бути розроблений такий синтетичний вірус і хто його знає, як можуть повернутися справи у світі і в Україні.

  Гавріши, морози та базіви нахабно висловлюються щодо отруєння "їжею" завдяки тому , що підконтрольна преса замовчує висловлення доктора Миколи Корпана ( наш земляк - засновник віденського Міжнародного Інститута Кріохірургії), у якого тиждень перебував Ющенко:

  "Паціент тиждень знаходиться в нашій поліклініці. Йому досить добре. Його стан - стабільний. Йому поволі стає ліпше. Хворий прибув до нас із симптомами гострого запалення підшлункової залози. Чинником захворювання могли стати різні фактори, включно із "харчовими". На питання , чи могло це бути зловмисним отруєнням доктор відповів:"Це - не доведено."
  http://www.kurier.at/ausland/741304.php
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.19 | Максим’як

   Re: Інформація подавалася на 5 каналі


   ........
   У той же час в ефірі "5 каналу" лікар Ющенка з віденської клініки "Рудольфінерхаус" Микола Корпан сказав, що вони одержали нові результати.

   "Ми оптимістично набудовані. Суб'єктивно ми були налаштовані, що стан йде до поліпшення. Але показники, що ми одержали, на жаль, погіршилися", - сказав Корпан.

   Корпан сказав, що бачив Ющенка "три хвилини тому".

   На питання, чи приїде Ющенко до Києва у суботу, щоб увечері виступити перед мешканцями столиці, Корпан сказав, що дійсно, так передбачалося.

   "Але ситуація може змінюватися як барометр на погоду. Тому ми не можемо з математичною досконалістю відповісти на питання і дати гарантію", - додав він.

   На питання, чому українські лікарі поставили Ющенку інший діагноз ("шлунковий грип"), Корпан сказав: "Це питання тим лікарям, які знаходилися поруч з Ющенком".

   Як відомо, команда Ющенка заявила, що його отруєння загрожувало життю і сталося через попадання у організм хімічних речовин, які традиційно не входять у їжу або напої.

   Консиліум із 11 лікарів поставив Ющенку діагноз "гострий панкреотит із інтерстиціальними набряковими змінами".

   "Українська правда"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.19 | Євге

    На жаль, неповна

    Максим’як пише:
    > ........
    > У той же час в ефірі "5 каналу" лікар Ющенка з віденської клініки "Рудольфінерхаус" Микола Корпан сказав, що вони одержали нові результати.

    Ну от бачите, й 5-й канал не переказав слів Миколи Корпана про те, що Ющенко міг захворіти через харчі. А противники, знаючи це, ізголяються.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua