МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майдан пропагує фашизм?

09/18/2004 | antyfa
От мене цікавить, скільки ще на Майдані висітиме банер Фолькішер беобахтера, ой вибачте Народного оглядача? Сайт який пропагує фашизм та расизм. Головний редактор якого Валодя Алмашин є редактором сайту Педіка Ковалєнка. Невже ви в одній звязці? Про яку тоді свободу та демократію мова?

Відповіді

 • 2004.09.18 | Михайло Свистович

  Антифа пропагує фашизм?

  Бо лише фашисти можуть оголошувати злочинними цілі народи. І антифа повішав такий ярлик на німецький народ, подавши підсвідомо (потім схаменувся "ой вибачте") спочатку німецькою мовою назву українського журналу, який він вважає фашистським.

  antyfa пише:
  > Невже ви в одній звязці?

  Аякже. Якщо глянути на всі кнопки, що в нас стоять, то легко можна побачити, що ми в одній зв"язці з націонал-демократами (УРП "Собор"), соціалістами ("Соцінфо"), російськомовними емігрантами ("Наши в Канаде"), прихильниками політреформи ("ЗМІна), і ще з багатьма. Ми - масони. Ми над усіма. Ми - всюди. Всіма керуємо, зіштовхуємо ідеології, а самі правимо світом. Шо не ясно?

  > Про яку тоді свободу та демократію мова?

  Про справжню.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.18 | antyfa

   Головою треба думати і дивитися далі кінчика свого носа

   Михайло Свистович пише:
   > Бо лише фашисти можуть оголошувати злочинними цілі народи. І антифа повішав такий ярлик на німецький народ, подавши підсвідомо (потім схаменувся "ой вибачте") спочатку німецькою мовою назву українського журналу, який він вважає фашистським.

   Мабуть ви Михайле пізно вночі не здатні адекватно реагувати на текст, бо я чогось не розумію. Де я називав німецький народ фашиським. В Німечині дуже сильний рух антифа, навіть нацисти намагаються косити під них передираючи їх естетитку. Я зовсім не підсвідомо щось подавав. Фолькішер беобахтер називався рупор НСДАП гітлєра і всі його послідовники у цілому світі намагаються так називати свої видання. Не виняток Україна. А видання є дійсно фашиським, а мудозвон алмашин є наці-скіном. Щоб це зрозуміти не обовязково бути дуже розумним, варто тільки почитати що вони пишуть і до чого хилять.


   >
   > antyfa пише:
   > > Невже ви в одній звязці?
   >
   > Аякже. Якщо глянути на всі кнопки, що в нас стоять, то легко можна побачити, що ми в одній зв"язці з націонал-демократами (УРП "Собор"), соціалістами ("Соцінфо"), російськомовними емігрантами ("Наши в Канаде"), прихильниками політреформи ("ЗМІна), і ще з багатьма. Ми - масони. Ми над усіма. Ми - всюди. Всіма керуємо, зіштовхуємо ідеології, а самі правимо світом. Шо не ясно?

   Дуже цікаве кривляння, але я написав цей постінг з метою запитати, чи дійсно ви долучаєтеся до пропаганди їхніх ідей. А щодо націонал-демократів, соціалістів та інших то так чи інакше вони декларують демократію, в той час як на НО її відверто зневажають і ведуть пропаганду проти. Націонал-демократів чи соціалістів можна не любити, але вони як мінімум не заперечують на наше право мати право, а фашисти заперечують тому з ними не може бути нічого, навіть ситуативного. Головою треба думати. А не тим, що там з"являються якісь новини "За Ющенка"
   >
   > > Про яку тоді свободу та демократію мова?
   >
   > Про справжню.
   Можна лукавити тут на форумі, можна писати мені таке, але про яку свободу можна говорити з фашистами, коли вони заперечують її. Про яку справжню свободу мова, що за гон??? Свобода і фашизм це взаємозаперечувані поняття. В такі то роки цього не розуміти. Мене це дивує.

   Врешті решт ви можете робити на свому персональному сайті робити що хотіти, я просто висловив свою думку і побажання. В наш час фарисеїв багато, так що не хвилюйтеся, ви не будете одинокі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.18 | Михайло Свистович

    Re: Головою треба думати і дивитися далі кінчика свого носа

    antyfa пише:
    >
    > Дуже цікаве кривляння, але я написав цей постінг з метою запитати, чи дійсно ви долучаєтеся до пропаганди їхніх ідей.

    Дивіться стрічку новин, там все ясно.

    >
    > Можна лукавити тут на форумі, можна писати мені таке, але про яку свободу можна говорити з фашистами, коли вони заперечують її.

    Ви говорите про свободу з фашистами? Ми - ні. Ми взагалі ні з ким не говоримо. Ми діємо. Самі.

    >
    > В наш час фарисеїв багато

    Та я бачу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.18 | Ukrpatriot(patriot)

     Та най собі буде той народний оглядач

     Іноді цікаво почитати про китайську загрозу. А іноді автори цього сайту самі цитують Сунь Цзи :) Правда приписують його слова американцям :)
    • 2004.09.19 | antyfa

     Re: Головою треба думати і дивитися далі кінчика свого носа

     Михайло Свистович пише:
     > antyfa пише:
     > >
     > > Дуже цікаве кривляння, але я написав цей постінг з метою запитати, чи дійсно ви долучаєтеся до пропаганди їхніх ідей.
     >
     > Дивіться стрічку новин, там все ясно.
     >

     Стрічку новин Беобахтера, чи яку я не зрозумів?
     > >
     > > Можна лукавити тут на форумі, можна писати мені таке, але про яку свободу можна говорити з фашистами, коли вони заперечують її.
     >
     > Ви говорите про свободу з фашистами? Ми - ні. Ми взагалі ні з ким не говоримо. Ми діємо. Самі.
     >

     При чому тут це? Ми також діємо, навіщо вийобуватися, мова йшла про конкретні речі
     > >
     > > В наш час фарисеїв багато
     >
     > Та я бачу.
     Я бачу не менше. Було поставлено конкретні запитання, але замість аргументів чи спростувань я отримав понтування. Тому мабуть я зайве розкидувався перлами. Дискутувати далі немає сенсу. Можете пропагувати фашизм і далі. А Свистовичу можна ще й у Словянську Дружину вступити, адже там зараз напряг з фюрером сидить по Троєщинській справі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.19 | antyfa

      І до речі

      можете мене банити. Я і так бачу, що мені нічого тут робити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua