МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Ющенко виступив перед концертом на Європейській площі у Києві

09/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
18 вересня Віктор Ющенко виступив перед багатотисячним зібранням громадян у центрі Києва.

Від 50 до 100 тисяч людей зібрались на Європейській площі і Хрещатику для особистої зустрічі з колишнім Прем"єр-міністром, якого називають народним президентом. У своєму виступі Віктор Ющенко привітав всі регіони України, які, як він переконаний, є єдиним народом України, об"єднаний одним прагненням кращого життя для всіх громадян і поважної ролі серед країн світу.

Віктор Ющенко привітав правоохоронців і закликав "владу", яка, за його словами, знаходиться в агонії, "не гратися з вогнем". Він також висловив упевненість у чесних і вільних виборах, а також своє переконання про необхідність передачі влади від сьогоднішнього уряду - новому поколінню.

На місці проведення багатотисячного зібрання міліція була відсутня, хоча провокацій помічено також не було. Прихильники і волонтери кампанії Віктора Ющенка не вживали алкоголя, як це часто буває під час концертів в центрі Києва, коли їх організовує проурядові організації.

Після виступу кандидата на посаду Президента Віктора Ющенка відбувся концерт провідних музичних груп України: Тартак, Плач Яремії, та інших.


Коментар очевидця:

"Всі, хто чув або бачив Юща, могли переконатися - його отруїли. Уряд і Адміністрація президента Кучми, які присіли на гілку влади, готові на або толерувати злочини, щоб втриматися на кріслах...."

Дерело Майдан-Інформ.

Відповіді

 • 2004.09.18 | KE

  Майдан уполномочен заявить - отравление было.

  Майдан и ЕГО очевидцы, лично видели Януковича и Кучму, подсыпавших В.Ющенко в молоко яд. Молоко, снизило действие Ющенко из-за чего он не стал святым, а остался только мессией. Майдан-Информ и его очевидцы уверены, что это был именно яд, а не сахар, так как распробовав его, они потеряли всякий контроль над своим организмом и пошли дружить с русскими. Все это было заранее спланированно Кремлем, ФСБ и лично Путиным, который сам поднес Ющенко стакан с молоком со словами "ось тобі, за наше братсьтво".
  Да много чего видит Майдан из Кировограда и других регионов. Например, Свистович лично видел изнасилование простой чеченской девушки полковником Будановым, а до этого, лично видели среди троих выродков, пристававших к девушкам, небезызвестного прокурора.
  Да здравствует виденье Майдана, никогда оно не будет забыто!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.19 | Михайло Свистович

   Re: Майдан уполномочен заявить - отравление было.

   KE пише:
   > Майдан и ЕГО очевидцы, лично видели Януковича и Кучму, подсыпавших В.Ющенко в молоко яд.

   Ні, ми не бачили, що це Янукович і Кучма підсипали. Дякуємо за інформацію.

   > Майдан-Информ и его очевидцы уверены, что это был именно яд, а не сахар, так как распробовав его, они потеряли всякий контроль над своим организмом и пошли дружить с русскими.

   А я то думаю, звідки беруться КЕ. А вони, виявляється, отруєні.

   > Все это было заранее спланированно Кремлем, ФСБ и лично Путиным, который сам поднес Ющенко стакан с молоком со словами "ось тобі, за наше братсьтво".

   Дякуємо і за цю інформацію. Ми цього також не знали.

   > Да много чего видит Майдан из Кировограда и других регионов. Например, Свистович лично видел изнасилование простой чеченской девушки полковником Будановым, а до этого, лично видели среди троих выродков, пристававших к девушкам, небезызвестного прокурора.

   Чого не бачив, того не бачив, а про прокурорів і досі не знайшов час прочитати, через що стільки крику.

   > Да здравствует виденье Майдана, никогда оно не будет забыто!

   Це точно. Ми уже ьвердо увійшли до історії. Не те що Ви. І ніхто не згадає, хто такий був КЕ :)
  • 2004.09.19 | Sztefan von Seitz

   КЕ, у вас что, проблемы?

   Но это ваши личные проблемы связанные, возможно, с чувством нереализованности и глубокой деморализацией.

   Майдан, и любой сайт, вам тут не поможет, а наоборот, усугубит ситуацию. Потому что нельзя обрести покой, постоянно нажимая на кнопку "Обновить".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua