МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Корчинський не дотримав свого слова

09/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Обіцяючи позавчора спалити перед Центрвибрчкомом зібрані за нього підписи, Корчинський порушив свою обіцянку вже через день.

Замість того, щоб, як справжній провідник, якого він із себе корчить, піти на такий проанонсований і принциповий крок, він здав ці підписи до ЦВК.

Ганьба! Та навіть не ганьба. Просто „Фу!”

Більше того, він фактично визнав, що є залежним від бюрократії, а не самостійною особою. Ось його слова:

„Сама ідея збору 500 000 підписів для того щоб балотуватися в президенти це ідея, яка могла прийти в голову тільки бюрократії. Цей церемоніал, який не має ніякого практичного значення, і був ініційований тільки для того, щоб бюрократія могла контролювати тих людей, які балотуються. Якщо ти хочеш балотуватися в президенти, якщо у тебе є політичні амбіції, якщо ти ставиш перед собою великі політичні задачі, ти повинен бути у всьому залежний від бюрократії. Зібрати 500 00 підписів, не спираючись на державний бюрократичний апарат або не спираючись на партійний бюрократичний апарат не можливо. Людина повинна бути залежною, кандидат в Президенти повинен бути залежним. Нам це не подобається. Ми вважаємо, що бюрократизація політичної боротьби не приводить ні до чого хорошого”.

Еге ж. „Нам це не подобається, але чого не зробиш, щоб самому стати бюрократом”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua