МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бандити перейшли межу

09/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Ющенка було отруєно для того щоби збити темп його передвиборчої кампанії - наприклад, вже зірвано його поїздки по північній частині України. Тим часом, нові рекорди цинізму ставлять радники Януковича, Медведчука і носій титула найчеснішого політика О.О. Мороз


Всі хто бачив учора виступ В. А. Ющенка розуміє, що у нього зараз великі проблеми зі здоров"ям.

До цього призвело отруєння неорганічними речовинами, яке зафіксували лікарі.


Отруєння було зроблено "технологічно", для того щоб не відбулося летального наслідку, що могло б викликати в народі значні заворушення. В результаті, здоров"я Ющенка підірвано, можливо до кінця кампанії, так що зламані всі плани щодо поїздок та прямої агітації виборців - найсильнішого методу в арсеналі кандидата від опозиції.

Подивимось, як реагують політ-технологи та речники влади - істоти, яких важко після такого називати людьми.

В. Базів, АП: рекомендує помічникам Ющенка по черзі пробувати їжу, як це робили в середні віки

М. Погребінський, один з авторів темників, консультант Медведчука: "дуже схоже на політичну технологію штабу Ющенка, чи частини цього штабу". "Бо я думаю, що не всі такі розумні як Зінченко. Мені видається, що це програшна стратегія"

К. Бондаренко, радник Януковича: "Я не знаю чи дійсно у Віктора Ющенка серйозне отруєння. Історія знає приклади, коли не лише вороги намагалися таким чином поквитатися із своїм володарем, а й соратники також", - сказав він.

"Якщо "Наша Україна" заявляє про те, що був факт отруєння, то, відповідно, Генеральна прокуратура (*найсправедливіша* Генпрокуратура, додали б ми тут. М-І) мала би порушити кримінальну справу, провести слідство і встановити істину в цьому моменті. Чи вигідно було би отруєння Віктора Ющенка опонентам? Навряд"


Опозиціонер Мороз, не зміг втриматись і позловтіхався щодо такого випадку з Ющенком: "Раджу Ющенку й іншим вживати надійні, перевірені продукти, щоб не згадувати потім про отруєння через два тижні, після того, як сталося щось таке, чому є дуже багато прикладів у суспільстві", - сказав Мороз журналістам у Вінниці, "Я їм картоплю і сало і ніяк воно життю не загрожує"Додамо, що бандитам при владі потрібно дуже чітко пам"ятати: протидія завжди дорівнює дії.

Відповіді

 • 2004.09.19 | KE

  И какую протидию ВЫ готовите?

  Революцию? Были бы у вас возможности уже бы давно ее устроили.
  Отравить Януковича? Но он не хочет травиться, он и так побеждает. А иначе у вас это не выйдет, как не вышло бы и у Януковича.

  Все, что вы можете, это еще 1000 раз повторить, что Юща отравил Янукович, что бы в эту ложь поверили. Надеюсь, люди помнят что говорил ваш германский наставник и на них это не подействует.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.19 | Dworkin

   КЕ: Что Вы там когда-то говорили про "пулю в лоб"?!

   По моему самое время ;)
  • 2004.09.19 | Dworkin

   Нужно добавить еще один вариант: "-1. ГНОЙ!" (-)

  • 2004.09.19 | Тульский пряник

   Re: И какую протидию ВЫ готовите?

   Я думаю несколько упаковок левомицетина спасут отца украинской демократии. ;-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | KE

    И не говорите :) Впрочем, Кисе Андреевичу Ющу, опасно

    чихать, может случиться революция.

    Не, ну надо же. мало того, что менты этого типа и так охраняют, так они должны еще проводить дегустацию всего, что он собирается употребить. Но, в этом случае, их обвинят в краже имущества мессии, со взломом и поедании последней корочки честного и принципиально. А в противном случае, их обвинят в отравлении, заражении гриппом, сифилисом, себореей и деменцией. Куда ни кинь, во всем виноваты Кучма и Янукович. (это все придумал Черчилль, в 18-ом году). ;)
 • 2004.09.19 | Максим’як

  Re: Майдан, йдеться про сплановане вбивство Ющенка

  Це вже всі зрозуміли, крім вас, майданівці.

  Йдеться про заплановене вбивство кандидата у президенти, а не намагання зірвати йому графік поїздок в Україні.

  Оцінюйте кінцеву мету такого замаху, а не проміжкову. Бо поїздки у регіони Ющенка, то велика дурниця порівнянно із його життям. Он його два тижні не було, могло б ще два не бути і ні рейтинги, ні популярність Ющенка не зменшилася.

  До виборів півтора місяця і Ющенко ще зможе кілька разів відвідати кожен обласний центр.

  Основний пік агітації припаде на середину жовтня до 25 і саме тоді має бути закинуто у скриньки і роздано максимум агітаційної інформації, та проведенои ключові зустрічі у великих містах, як Донецьк, Харків, Одеса, Львів, Сімферополь іт.д.

  Одним словом, ясно, бо у вас виглядає, що не було замаху на життя Ющенка, а було просто бажання нашкодити Ющенку, щоб він менше Україною їздив.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.19 | Хвізик

   Дай, Боже, Ющенку довгого життя!

   А Майдану - розуму. Не час зараз базікати про підірване здоров"я Віктора. Такі балачки тільки на руку правлячій олігархії. Ющенку заре, як ніколи, тре наша народна підтримка у роботі.

   А Мороз, перепрошую, мудак, що не збагнув, що він має, принаймні, висловити співчуття. Бо ще дочекається, що і йому доведеться розплачуватися за плівки майора Мельниченка, та інші неприємності, які він мав необережнісь створити для нинішніьої хунти. Лишень хай почекає перемоги послідовно-конкретного пацана (цур мене).
  • 2004.09.20 | Ukrpatriot(patriot)

   п. Максим'як Ви самі в ту маячню, яку пишите вірете?

   Чи Вам просто за це платять? Навіть консультант запрошений у студію 5 каналу сказав, що причиною отруєння може бути поєднання жирної їжі і алкоголю. При цьому навіть у незначній кількості. Зараз тільки не треба говорити, що Віктор Андрійович не вживають.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | Віктор Уколов

    Панкріотит може бути викликаний добрим десятком причин

    у тому числі і отруєнням, і поганим незбалансованим харчуванням, і нервовістю, і алкоголем.
    Характерно, що з довгого переліку причин, Ви обрали найгидотнішу і найвигіднішу для опонентів Ющенка. Тим часом немає підстав не довіряти австрійським лікарям, які діагностували саме отруєння. Відоме також прізвище кандидата, який за офіційною статистикою є на другому місці, а отже має мотив.
    Тобто, Ви намагаєтесь виправдати Януковича? А є за що?


    Ukrpatriot(patriot) пише:
    > Чи Вам просто за це платять? Навіть консультант запрошений у студію 5 каналу сказав, що причиною отруєння може бути поєднання жирної їжі і алкоголю. При цьому навіть у незначній кількості. Зараз тільки не треба говорити, що Віктор Андрійович не вживають.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | Ukrpatriot(patriot)

     Re: Панкріотит може бути викликаний добрим десятком причин

     Я дивився прямий ефір, де говорив і австрійський лікар українського походження. Він констатував факт отруєння, але не називав причини, бо її неможливо було встановити. Ви ж тоді обираєте версію, яка найбільше підходить для накручування скандалу чергового, не маючи на це достатніх підстав. Отруїтися він міг. Тільки питання чим? Якщо я отруївся неякісним продуктом. Мені що у прокуратуру звертатися і чому НУ до сих пір цього не зробила. Мабуть тому, що доказів немає. А є тільки Бла бла бла...
  • 2004.09.20 | Михайло Свистович

   Re: Майдан, йдеться про сплановане вбивство Ющенка

   Максим’як пише:
   > Це вже всі зрозуміли, крім вас, майданівці.
   >
   > Йдеться про заплановене вбивство кандидата у президенти, а не намагання зірвати йому графік поїздок в Україні.

   Насправді про що йдеться, можуть знати лише ті, хто труїв. Ну і ще ті, в присутності яких виголошувалася ця інформація.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | Andrij

    Ну ще там якісь лікарі про якісь 80% летального виходу...

    А так ні, ніхто ні про що не знає. Або, не хоче знати, бо ж ніхто не знає. Бо ж треба сало з картоплею, тоді все хокей.

    Ну скільки ще будемо вдавати близькозорість? Буде добре, якщо Ющенко не залишиться інвалідом до кінця життя. Шановні, треба замислитись що робити далі. Бо межу, дуже схоже, справді було перейдено.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | Dworkin

     Надо заготовлять "каштаны"!

     Честно говоря меня удивляют заявления тех же Тимошенко, Безсметрного и др. по поводу того, что "мы не готовим массовые акции неповиновения, мол, народ в случае фальсификации сам сметет режим".

     Заявлять так, конечно, же можно и нужно. Для успокоения того же режима хотя бы и недопущения провокаций и обвинений в СМИ. Но одновременно надо же и готовиться к худшему. Ставить на то что, народ, мол, сам всех сметет по меньшей мере неразумно. Неправляемая толпа слишком предсказуема: ее можно запросто спровоцировать на столкновения и потом законно разогнать, да еще и обвинить в СМИ и репрессировать участников - это хорошо было продемонстрировано на примере 9 марта. У нашей милиции опыта и количества хватит.

     Для спешного проведения "каштановой революции" оппозионеры должны:

     1. Иметь заранее подготовленный план "мобилизации" активистов с возможность присоединять к нему всех желающих добровольцев.

     2. Иметь план максимально опертивной мобилизации сочувствующего населения (листовки, заявления в прессе, информировани "от дверей к дверям").

     3. Иметь четкий план ОДНОВРЕМЕННЫХ протестных акций сразу в разных местах и регионах. Режим может любой ценой защитить одну Банковую или Кабмин, но для этого ему придется стянуть силы из других мест (а ведь есть еще и вокзалы, телецентры, радиостанции, региональные администрации).

     4. Иметь варинты плана далеко идущих действий вплоть до свержения режима (в случае благоприятного развития событий) и иметь вариации этого плана (в случае небалгоприятного развития основных вариантов).

     5. Заранее вести переговоры с возможными участниками событий:
     - с гражданскими организация, которые могут в нужный момент выделить активистов или спосоствовать информированию населения;
     - со СМИ с целью подачи ими правдивой информации населению в критический момент (или хотя бы саботажа ими контр-пропаганды режима);
     - воинскими подразделениями и начальниками (если дойдет до введения военного положения, то нейтралитет или поддержка армией оппозиции может сыграть решающую роль);
     - главами местных властей и правоохранительными органами в регионах (их нейтралитет или помощь на местах могу очень помочь оппозиции).

     Одним словом "В СЛУЧАЕ ЧЕГО" нелзя пускать народный гнев на самотек, иначе последствия действительно могут быть ужасными как для режима так и для народа.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.20 | Englishman

      Нелогично как-то


      Dworkin пише:
      > Честно говоря меня удивляют заявления тех же Тимошенко, Безсметрного и др.

      > Заявлять так, конечно, же можно и нужно.

      Прекрасно ведь понимаете, что не обо всем можно открыто говорить...
     • 2004.09.20 | Михайло Свистович

      Re: Надо заготовлять "каштаны"!

      Dworkin пише:
      > Честно говоря меня удивляют заявления тех же Тимошенко, Безсметрного и др. по поводу того, что "мы не готовим массовые акции неповиновения, мол, народ в случае фальсификации сам сметет режим".

      А Ви хочете, щоб вони привселюдно сказали, що готують та ще й розписали по годинах і кроках? Такі речі не говоряться вголос.
    • 2004.09.20 | Ukrpatriot(patriot)

     Лікарі говорили про 15-30 % можливості

     смерті у такому випадку. Я не знаю, яких лікарів Ви слухала. А той, що на 5 виступав, австрійський. Він говорив про 15 % можливості смерті. Ось це і називається перектручення інформації опозицією. Скоро стане 200 % і чудесне видужання месії.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.20 | Englishman

      Re: Лікарі говорили про 15-30 % можливості

      Наскільки я зрозумів, про 80% вірогідність смерті говорилося у випадку, якби Ющенко не звернувся вчасно до віденських лікарів та не отримав необхідного лікування. 20% - це про летальну можливість під час австрійського періоду.
    • 2004.09.20 | Михайло Свистович

     Re: Ну ще там якісь лікарі про якісь 80% летального виходу...

     Andrij пише:
     > А так ні, ніхто ні про що не знає.

     Лікарі щось сказали про мотиви отруювачів? Ви знаєте щось більше того, що написав я? То прошу проінформувати громадськість.

     >
     > Буде добре, якщо Ющенко не залишиться інвалідом до кінця життя.

     Слава Богу, не залишиться. Йому вже значно краще, і стан його покращується з кожним днем.
 • 2004.09.19 | Тульский пряник

  Обыкновенный понос приравнять к покушению

  Могут только люди с очень живым воображением. Ну объелся ваш фаворит, обоср**ся - делов то? С кем не бывает? В следующий раз будет внимательнее относиться к своему желудку, раз его желудок не выдерживает таких нагрузок.
  Но то, что простую диорею превратили в такой "страшный" теракт делает Ющенко ещё более клоуноподобным. Кстати кроме токсикологов есть ещё и другие врачи, которые лечат ипохондрию, может у него именно она?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.19 | капітан Немо

   Это , извини, у тебя, ТуПря, "Обыкновенный понос " может быть...

   или, извиняюсь, у меня....

   Но не у Кандидата в Президенты УКРАИНЫ.

   Ты еще скажи, что у Гонгадзе просто был сильный насморк, он чихнул и голова сама отпала ;

   Или что Черновол сам сознательно бросился под КАМАЗ.

   Я сам болею болезнями ЖКТ, И НИКОГДА от того, что я съел не то, у меня не парализовало лицо.
   Ты , конечно, можешь сказать, что все еще впереди, но это ж ведь ничего не меняет. Итак все нормальные люди понимают, что против Ющенка готовятся покушения, точно так же , как и против покойного Черновола.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.19 | Тульский пряник

    Всё проще: отсутствие элементарной гигиены.

    Всегда было причиной отравления. И Ющенко подвержен поносу так же, как и дети в интернате. Или на детей тоже было покушение властей? А может и в том и в другом случае причина гораздо более прозаичная - отсутствие элементарной гигиены.

    Причина дизентерии во Львовском интернате – немытая посуда

    Самое массовое отравление детей на Львовщине за последние несколько лет случилось на минувшей неделе в школе-интернате для детей с нарушениями центральной нервной системы в селе Большой Любень Городокского района Львовской области.

    С диагнозом острая дизентерия госпитализировали 12 детей возрастом от 6 до 18 лет. Один ребенок находился в реанимации. Ранее санитарные врачи предполагали, что причиной дизентерии стала некачественная питьевая вода. Однако уже стало известно, что дети заболели из-за антисанитарных условий в интернате. Одной из причин возникновения дизентерии стала грязная посуда.

    Как рассказал заместитель главного санитарного врача области Олег Когут, сегодня состояние здоровья детей удовлетворительное. Дети находятся в больнице, поскольку медики еще должны провести лабораторный контроль и выяснить, не выделяет ли больной организм ребенка возбудителя дизентерии.

    21:53 17.09.2004 REGNUM
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.19 | SpokusXalepniy

     По-моему, Ющу могли подсунуть пряник. Из Тулы.

     Тульский пряник пише:
     > Всегда было причиной отравления. И Ющенко подвержен поносу так же, как и дети в интернате. Или на детей тоже было покушение властей? А может и в том и в другом случае причина гораздо более прозаичная - отсутствие элементарной гигиены.
     > Причина дизентерии во Львовском интернате – немытая посуда
     > Самое массовое отравление детей на Львовщине за последние несколько лет случилось на минувшей неделе в школе-интернате для детей с нарушениями центральной нервной системы в селе Большой Любень Городокского района Львовской области.
     > С диагнозом острая дизентерия госпитализировали 12 детей возрастом от 6 до 18 лет. Один ребенок находился в реанимации. Ранее санитарные врачи предполагали, что причиной дизентерии стала некачественная питьевая вода. Однако уже стало известно, что дети заболели из-за антисанитарных условий в интернате. Одной из причин возникновения дизентерии стала грязная посуда.
     > Как рассказал заместитель главного санитарного врача области Олег Когут, сегодня состояние здоровья детей удовлетворительное. Дети находятся в больнице, поскольку медики еще должны провести лабораторный контроль и выяснить, не выделяет ли больной организм ребенка возбудителя дизентерии.

     Так по вашему выходит, что врачи (и в Украине, и в Австрии) были неспособны поставить диагноз "дизентерия"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.19 | Тульский пряник

      Ох, если бы - он был бы и сыт, и здоров!

      SpokusXalepniy пише:
      > Так по вашему выходит, что врачи (и в Украине, и в Австрии) были неспособны поставить диагноз "дизентерия"?

      По-моему выходит, что заражение собственных детей дизентерией "справжних патрийотив" волнует гораздо меньше тривиального случая бытового отравления господина Ющенко, которому, как заметил один из кандидатов, стоит просто внимательнее относиться к употребляемой пище. Тогда не будет ни поноса, ни повода для раздувания из мухи слона.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.20 | Dworkin

       Я видел Ющенко и видел дезинтерию - ничего общего! (-)

 • 2004.09.20 | _YZ_

  Може, оффтопік, а, може, й ні. Це щодо заголовку гілки

  http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch41&trs=0&key=1082451828&first=&last=
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | Navigator

   Те, що бандюки мають плани фізичного усунення Ющенка - 100%

   Те, що вони його спробували втілити - дуже ймовірно.
   Те, що все пройшло саме так - при даних обставинах (Ющенко живий!)-добре.
   Бо тепер бандюки будуть боятися повторити спробу (справа набула розголосу) і Ющенко сам буде стократ обережніший.
   Крім Ющенка бандюкам ще заважає народ.
   Усунення Ющенка від управління - перший етап, підготовчий.
   Усунення народу від управління - другий і основний.
   Вже реалізований в усіх країнах ЄЕП-у.
   Крім України.
 • 2004.09.21 | Shooter

  Версія конспірологічна

  (мені, як знамому конспірологу, можна :) )

  Ющенка таки хотіли вбити. Після цього можна було сподіватися силових дій з боку тих, кому втрачати нічого, в т.ч. українського народу.

  Під шумок би грохнули Тігіпка (тому що декому заважає), відмінили би вибори, ввели би пряме президентське правління (зачєм Банковій Янукович як такий?) ...протягнули реХВорму, гражданін Кучма би вступив в щільні ряди СДПУ(а), яка би потужно "перемогла" на виборах-2006.

  Одне свіже співпадіння: нєкій данєцкій заступник голови СБУ, відтарабанивший не один рік на цій посаді, був звільнений минулого тиждня.

  Ну і кровника Ющенка - вірного сина абрєзаних Дацюка, грохнувшого Україну, - не для демонстрації красівих глазок заступником Смєшка кілька місяців тому поставили...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua