МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львів проти терору

09/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В неділю 19 вересня у Львові проходила всеукраїнська акція “Ні терору!”, яку проводить Громадянська кампанія “ПОРА!”. Вона була спрямована супроти репресій режиму та приурочена до всесвітнього Дня Миру.

Цей захід був спробою розбудити небайдужість у пересічного львів’янина. Суть акції “Ні терору!” полягала в тім, щоби показати громадськості перспективи загострення системної кризи в державі. А саме довести, що жоден громадянин України не є убезпечений від репресій з боку кучмістів.

На акції була розгорнута вулична фотовиставка. На одному стенді — щасливі, безтурботні люди з усміхненими обличчями. Тут зображено мир, те, до чого прагнемо ми — ГК “ПОРА!”. На наступному стенді світлини терору з України, США, Болгарії та інших країн. Це те, що у нас, в Україні, вже є і що нам “світить” у недалекому часі. Посередині виставкових стендів стояв стенд відгуків. Глядачі висловлювали тут в основному свою солідарність із організаторами акції. Кожен, хто відвідав виставку, отримав кульку із написом “ПОРА перемагати!” — закликом до подолання терору в Україні.

На жаль, не всі розуміють (а по-суті бояться про це говорити), наскільки може бути реальним терор влади для кожного українського громадянина. Адже для багатьох біль на фото це не власне страждання, а просто картинка. ПОРА зрозуміти: досить боятись терору. Сьогодні настала ПОРА робити все аби його не допускати. Бо ж кожен з нас має свій вибір і ніхто за нас не буде та й не має обирати.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000456.html#more

==============================

21 вересня буде міжнародний День Миру. До цієї дати громадянська кампанія "ПОРА!" проводить в обласних центрах України акцію "Ні терору в Україні!" під гаслом "Хочемо миру!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua