МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович та майбутнє ваших дітей та онуків

09/20/2004 | Пані
---
Цей текст народжений в чисельних розмовах з людьми. Перевірено практикою - ці аргументи працюють. Користуйтеся, кому треба.
---

В принципі немає нічого такого вже страшного в тому, що Янукович стане президентом. Крім одного і це прямо стосується ваших дітей та онуків. Вирішуйте самі, чи це для вас важливо.

Якщо Янукович стане президентом, то ви вже не зможете зупинити ваших дітей та онуків від карних злочинів. Ви не зможете пояснити їм, чому не треба красти та приймати участь у кривавих бійках. Бо з моменту обрання Януковича президентом, крадіжка шапки чи жорстоке побиття іншого юнака стане не тим вчинком, яке засуджує будь яке суспільство (демократичне чи комуністичне чи дикаторське), а одним з епізодів успішної кар'єри.

Якщо він зміг після цього стати президентом, то чому не можна мені? - спитає вас дитина. І її не зупинить можливість покарання, бо дві відсидки на зоні також стануть звичайними кроками до успіху, як в Януковича.

Ви заперечуєте мені, що ваша дитина чи онук ніколи так не подумають. Можливо, ваше виховання і справді допоможе дитині не брати приклад з першої особи в державі, але ви ж знаєте, що далеко не всі навколо такі добрі батьки чи бабусі-дідусі, як ви. Вони не приділяють дітям стільки уваги, і для них приклад особи, яка є повноважним представником нашої держави як перед всіма нами, так і перед іншими країнами, завжди буде тим, чим і повинен бути - історією успіху, яка варта наслідування.

І тоді не ваша дитина чи онук буде розбивати носи іншим підліткам, а саме ваша дитина і опиниться у лікарні чи позбудеться шапки чи гаманця через бажання інших дітей бути такими як Янукович.

Вам це подобається? Тоді ваш вибір - Янукович!

Відповіді

 • 2004.09.20 | ПОРА!

  Класний текст! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | Пані

   Копілефт. Він весь ваш :) (-)

 • 2004.09.20 | Ukrpatriot(patriot)

  Тупуватий і недієвий :) (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | Пані

   Заговорюйте себе.

   По суті є чим заперечити? Дітей в вас, як так розумію, ще нема? І не плануєте? Чи мрієте мати дитину "вора в законе"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | Ukrpatriot(patriot)

    Re: Заговорюйте себе.

    Ще немає дітей, але планую мати і вором в законе вони не стануть . Все від виховання і батьків залежить. Може і Янукович перший траз сів саме тому, що сиротою ріс. В тих регіонах багато по малолітсву сиділи. Тепер до Вашого викладу проблеми. Людина Вам на таке скаже, що він їй пенсію на 184 грн. збільшив. Чим став на один рівень з Ющенком, який так само пенсії підвищував. Реально. Такий аргумент про дітей діятиме тільки у Франківській, Львівській, Тернопільській області, де населення дуже заполітизоване, а в решті регіонів воно недієве :) А діти ростуть такими, якими їх виховують батьки. Я ж не став рекитиром, юність пройшла якраз в час розквіту "стрілок" і "розборок", а фізичних даних мені цілком би вистачило для цього, так, як і навиків рукопашного бою, здобутих колись. Проблема в тому, що мене не так виховували мої батьки і мої вчителі. Гріш ціна таким батькам, які не можуть знайти спільної мови з дитиною. І поки що я не бачу, щоб Янукович будував зони і пропагував якісь аморальні заходи. Поки що він будує стадіони і спортивні центри для дітей в тому числі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | Абу

     текст дієвий - перевірено практикою

     саме так особисто я кажу батькам однокласників моєї доньки. діє добре, збоїв не спостерігалося.

     для довідки: Київ, а не Львів, непоганий (але і не понтячий) ліцей в районі наближеному до центру.
    • 2004.09.20 | Михайло Свистович

     Re: Заговорюйте себе.

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     > Ще немає дітей, але планую мати і вором в законе вони не стануть .

     Дай Боже.

     > Все від виховання і батьків залежить... А діти ростуть такими, якими їх виховують батьки... Гріш ціна таким батькам, які не можуть знайти спільної мови з дитиною.

     На жаль, це не так. Знаю багатьох батьків, які отак казали, коли не мали дітей. А потім їхні діти стали бандитами чи наркоманами. І деяких з цих дітей уже немає в живих. Від батьків залежить багато, та, на жаль, не все. Багато залежить і від суспільства.

     > І поки що я не бачу, щоб Янукович будував зони і пропагував якісь аморальні заходи.

     А примусовий збір підписів не аморально? А погрози вигнати з роботи людей, які пішли у члени комісії від опозиції не аморально?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.20 | Адвокат ...

      Звичайно,-- ні!

      Михайло Свистович пише:
      > Ukrpatriot(patriot) пише:


      > > І поки що я не бачу, щоб Янукович будував зони і пропагував якісь аморальні заходи.
      >
      > А примусовий збір підписів не аморально? А погрози вигнати з роботи людей, які пішли у члени комісії від опозиції не аморально?

      Тому що,-- патрійот! (с)
    • 2004.09.20 | Пані

     Re: Заговорюйте себе.

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     > Ще немає дітей, але планую мати і вором в законе вони не стануть . Все від виховання і батьків залежить. Може і Янукович перший траз сів саме тому, що сиротою ріс. В тих регіонах багато по малолітсву сиділи. Тепер до Вашого викладу проблеми. Людина Вам на таке скаже, що він їй пенсію на 184 грн. збільшив.

     Не скаже. Ніхто не сказав ще. Бо це для абсолютної більшості людей речі, що не підлягають співставленню.

     Бо не можна купити за 184 грн. (яких ще ніхто не бачив і навряд чи насправді побачить, але то для теми розмови прямо не стосується) чисту репутацію. А якщо можна, то моральні чесноти не мають жодної ваги. Красти - можна! Навіть треба, бо це шлях, який вітається суспільством через підвищення по службовій драбині.

     > Чим став на один рівень з Ющенком, який так само пенсії підвищував. Реально. Такий аргумент про дітей діятиме тільки у Франківській, Львівській, Тернопільській області, де населення дуже заполітизоване, а в решті регіонів воно недієве :) А діти ростуть

     Я останній раз була на Заході України років десять тому і дуже скучаю. Нагадую - я з Харкова. І розмовляю з місцевими людьми.

     > такими, якими їх виховують батьки. Я ж не став рекитиром, юність пройшла якраз в час розквіту "стрілок" і "розборок", а фізичних даних мені цілком би вистачило для цього, так, як і навиків рукопашного бою, здобутих колись. Проблема в тому, що мене не так виховували мої батьки і мої вчителі. Гріш ціна таким батькам, які не можуть знайти спільної мови з дитиною. І поки що я не бачу, щоб Янукович будував зони і пропагував якісь аморальні заходи. Поки що він будує стадіони і спортивні центри для дітей в тому числі.

     Навіть, якщо б він був янголом з крилами (я навмисно не торкаюся його обліко морале в рамках цієї розмови чи розмов з людьми, на основі яких і створений перший текст), це нічого не змінює по суті.

     Обираючи людину з двома (один раз це ще якось сякось можна списати на випадковість, а два?) відсидками за карні злочини, які є безсумнівно засуджуваними в будь якій державі будь яких часів, ви погоджуєтеся вважати його КРАЩИМ, моральним авторитетом, взірцем. Цілком та повністю, включно з усіма фактами біографії.

     Це значить, що суспільство ВІТАЄ його життєвий шлях і погоджується вважати його зразковим.

     Про інше вам вже написав Михайло.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.20 | Роман ShaRP

      Соррі, Пані, але Ви неправі. І завжди будете неправі.

      ТОМУ ЩО
      або ПАТАМУШТА
      Пояснюю: це стандартний стиль відповіді прихильників Я. на будь-яку його критику. На цю тему цікавий текст ще нещодавно Franko перепостив.
      Патамушта (/)
      http://maidan.org.ua/n/free/1095406825
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.21 | Пані

       Я знаю.

       Але мій текст розрахований не на таких ... хм прихильників. Я ж не збираюся переконувати якогось Кушнарьова, наприклад, чи Тигипка.

       Є різні люди і більшість людей, які поки що збираються голосувати за Януковича просто дезорієнтована, затуркана чи нездатна самостійно думати. З ними так можна працювати. І треба.
      • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

       Романе простіше ставтеся до життя

       Менше емоцій і тоді Вас слухатимуть. :) А поки будуть верески, то сприйматимуть, як неврівноваженого ідіота.
     • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: Заговорюйте себе.

      Пані пише:
      > Ukrpatriot(patriot) пише:
      > > Ще немає дітей, але планую мати і вором в законе вони не стануть . Все від виховання і батьків залежить. Може і Янукович перший траз сів саме тому, що сиротою ріс. В тих регіонах багато по малолітсву сиділи. Тепер до Вашого викладу проблеми. Людина Вам на таке скаже, що він їй пенсію на 184 грн. збільшив.
      >
      > Не скаже. Ніхто не сказав ще. Бо це для абсолютної більшості людей речі, що не підлягають співставленню.
      >
      ТА скажуть. Бо для пенсіонера це гроші.

      > Бо не можна купити за 184 грн. (яких ще ніхто не бачив і навряд чи насправді побачить, але то для теми розмови прямо не стосується) чисту репутацію. А якщо можна, то моральні чесноти не мають жодної ваги. Красти - можна! Навіть треба, бо це шлях, який вітається суспільством через підвищення по службовій драбині.
      >
      Побачать, бо вже ухвалили рішення про виділення коштів. Це вже опозиція не має, що казати, то й верещать про те, що грошей не стане. Виведуть частину з тіні то й вистачить.
      Крало і оточення Ющенка. І сам ВАЮ не зовсім чистий і Юля Тимошенко також. Проте з нижх же роблять героїв і месій :) І кралинабагато більше ніж шапки з голів. Крали заводи. А найвища заборгованість по зарплаті на Вінничині якраз на підприємствах Порошенка. Що буде з рештою, коли такі люди дорвуться до влади?

      > > Чим став на один рівень з Ющенком, який так само пенсії підвищував. Реально. Такий аргумент про дітей діятиме тільки у Франківській, Львівській, Тернопільській області, де населення дуже заполітизоване, а в решті регіонів воно недієве :) А діти ростуть
      >
      > Я останній раз була на Заході України років десять тому і дуже скучаю. Нагадую - я з Харкова. І розмовляю з місцевими людьми.
      >
      Львів взагалі по суті зрусифіковане місто. Колись, коли їхав сюди з Франкіщини, наслухавшись про п"ємонт демократії, то думав, що туту Україна, а насправді побачив зрусифіковане місто. коли недавно був У Сумах, мені здалося, що в центрі більше людей розмовляє українською ніж у Львові.

      > > такими, якими їх виховують батьки. Я ж не став рекитиром, юність пройшла якраз в час розквіту "стрілок" і "розборок", а фізичних даних мені цілком би вистачило для цього, так, як і навиків рукопашного бою, здобутих колись. Проблема в тому, що мене не так виховували мої батьки і мої вчителі. Гріш ціна таким батькам, які не можуть знайти спільної мови з дитиною. І поки що я не бачу, щоб Янукович будував зони і пропагував якісь аморальні заходи. Поки що він будує стадіони і спортивні центри для дітей в тому числі.
      >
      > Навіть, якщо б він був янголом з крилами (я навмисно не торкаюся його обліко морале в рамках цієї розмови чи розмов з людьми, на основі яких і створений перший текст), це нічого не змінює по суті.
      >
      Я так само говорю з людьми. Залежить від оточення. Багатьом подобається той же Янукович через рішучість і силу. Подобається людям, коли губернатрів знімають.

      > Обираючи людину з двома (один раз це ще якось сякось можна списати на випадковість, а два?) відсидками за карні злочини, які є безсумнівно засуджуваними в будь якій державі будь яких часів, ви погоджуєтеся вважати його КРАЩИМ, моральним авторитетом, взірцем. Цілком та повністю, включно з усіма фактами біографії.
      >
      Судимості погашені. І він такий самий громадяни, як ми з Вами. Згадується притча з Біблії, де було сказано Христом, коли хтось з Вас безгрішний, нехай кине в мене камінь. Мені здається, що судимість так всі тикають при кожній нагоді, бо нема більше чого сказати реального. Промивання мізків і агітація дає свій результат, проте мені вже проїлися судимості, як і більшості населення України.

      > Це значить, що суспільство ВІТАЄ його життєвий шлях і погоджується вважати його зразковим.
      >
      Суспільство вітає його не через те, що він сидів, а за його справами, які він робить зараз, тільки цього вперто не хоче помічати більшість майданівців.

      > Про інше вам вже написав Михайло.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.21 | Пані

       Re: Заговорюйте себе.

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Пані пише:
       > > Ukrpatriot(patriot) пише:
       > > > Ще немає дітей, але планую мати і вором в законе вони не стануть . Все від виховання і батьків залежить. Може і Янукович перший траз сів саме тому, що сиротою ріс. В тих регіонах багато по малолітсву сиділи. Тепер до Вашого викладу проблеми. Людина Вам на таке скаже, що він їй пенсію на 184 грн. збільшив.
       > >
       > > Не скаже. Ніхто не сказав ще. Бо це для абсолютної більшості людей речі, що не підлягають співставленню.
       > >
       > ТА скажуть. Бо для пенсіонера це гроші.

       Ще раз - моральні чесноти за гроші не купуються. Якщо це для вас не аксиома, то далі розмовляти не варто. Немає предмету розмови.

       > > Бо не можна купити за 184 грн. (яких ще ніхто не бачив і навряд чи насправді побачить, але то для теми розмови прямо не стосується) чисту репутацію. А якщо можна, то моральні чесноти не мають жодної ваги. Красти - можна! Навіть треба, бо це шлях, який вітається суспільством через підвищення по службовій драбині.
       > >
       > Побачать, бо вже ухвалили рішення про виділення коштів. Це вже опозиція не має, що казати, то й верещать про те, що грошей не стане. Виведуть частину з тіні то й вистачить.
       > Крало і оточення Ющенка. І сам ВАЮ не зовсім чистий і Юля Тимошенко також. Проте з нижх же роблять героїв і месій :) І кралинабагато більше ніж шапки з голів. Крали заводи. А найвища заборгованість по зарплаті на Вінничині якраз на підприємствах Порошенка. Що буде з рештою, коли такі люди дорвуться до влади?

       Ля-ля. Де судові вироки? Мильна опера про те, як Тимошенко "саджають" за кражу вже який рік поспіль набридла навіть клінічним ідіотам.

       Ви вкрали гуску в Паніковсьокго. Все. Давайте. Виправдовуйтесь.

       Підстав для такого твердження в мене рівно стільки, скільки в вас стосовно оточення Ющенка. Хто знає, може ви і справді вкрали гуску? А може я. Не доведено - не факт.

       > > Навіть, якщо б він був янголом з крилами (я навмисно не торкаюся його обліко морале в рамках цієї розмови чи розмов з людьми, на основі яких і створений перший текст), це нічого не змінює по суті.
       > >
       > Я так само говорю з людьми. Залежить від оточення. Багатьом подобається той же Янукович через рішучість і силу. Подобається людям, коли губернатрів знімають.

       Та вірю я, вірю. Є люди, яким подобається красти, подобається ошукувати, подобається насилля. Чи я таких сама не знаю?

       > > Обираючи людину з двома (один раз це ще якось сякось можна списати на випадковість, а два?) відсидками за карні злочини, які є безсумнівно засуджуваними в будь якій державі будь яких часів, ви погоджуєтеся вважати його КРАЩИМ, моральним авторитетом, взірцем. Цілком та повністю, включно з усіма фактами біографії.
       > >
       > Судимості погашені.

       І що це змінює? От і син ваш спочатку когось пограбує, потім відсидить, потім йому судимість погашуть, а потім і нагору.

       > І він такий самий громадяни, як ми з Вами. Згадується притча з Біблії, де було сказано Христом, коли хтось з Вас безгрішний, нехай кине в мене камінь. Мені здається, що судимість так всі тикають при

       Абсолютна більшість громадян України ніколи не крала шапки в співгромадян та не била до беспамятства інших. Ми, ті, хто ніколи такого не робив і не збираємося, маємо повне право кидати в нього чи когось іншого камінь. Саме для цього передбачений Карний кодекс - для визначення того, за що можна "кидати камінь" в інших.


       > кожній нагоді, бо нема більше чого сказати реального. Промивання мізків і агітація дає свій результат, проте мені вже проїлися судимості, як і більшості населення України.

       Судимості вже і їсти можна?

       > > Це значить, що суспільство ВІТАЄ його життєвий шлях і погоджується вважати його зразковим.
       > >
       > Суспільство вітає його не через те, що він сидів, а за його справами, які він робить зараз, тільки цього вперто не хоче помічати більшість майданівців.

       Більшість майданівців помічає все. Тут є люди, які на відміну від вас не просто бували у Донецьку, але і живуть і працюють там, і знають досягнення Януковича з перших рук. А то і особисто.

       Але то знов таки не суттєво. Бо карний злочинець-рецидівіст, навіть який розкаяся сто разів та спокутував вину (це саме той випадок....) не може бути першою особою, лідером, представником людей, для яких мораль та законність є не порожнім звуком.

       "Береги честь змолоду" - таке гасло в країні, президентом якої є двічі засуджений карний злочинець, є просто дезавуйованим. Бо навіщо?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.22 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Заговорюйте себе.

        Пані пише:
        > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > > Пані пише:
        > > > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > > > > Ще немає дітей, але планую мати і вором в законе вони не стануть . Все від виховання і батьків залежить. Може і Янукович перший траз сів саме тому, що сиротою ріс. В тих регіонах багато по малолітсву сиділи. Тепер до Вашого викладу проблеми. Людина Вам на таке скаже, що він їй пенсію на 184 грн. збільшив.
        > > >
        > > > Не скаже. Ніхто не сказав ще. Бо це для абсолютної більшості людей речі, що не підлягають співставленню.
        > > >
        > > ТА скажуть. Бо для пенсіонера це гроші.
        >
        > Ще раз - моральні чесноти за гроші не купуються. Якщо це для вас не аксиома, то далі розмовляти не варто. Немає предмету розмови.
        >
        Які моральні чесноти?

        > > > Бо не можна купити за 184 грн. (яких ще ніхто не бачив і навряд чи насправді побачить, але то для теми розмови прямо не стосується) чисту репутацію. А якщо можна, то моральні чесноти не мають жодної ваги. Красти - можна! Навіть треба, бо це шлях, який вітається суспільством через підвищення по службовій драбині.
        > > >
        > > Побачать, бо вже ухвалили рішення про виділення коштів. Це вже опозиція не має, що казати, то й верещать про те, що грошей не стане. Виведуть частину з тіні то й вистачить.
        > > Крало і оточення Ющенка. І сам ВАЮ не зовсім чистий і Юля Тимошенко також. Проте з нижх же роблять героїв і месій :) І кралинабагато більше ніж шапки з голів. Крали заводи. А найвища заборгованість по зарплаті на Вінничині якраз на підприємствах Порошенка. Що буде з рештою, коли такі люди дорвуться до влади?
        >
        > Ля-ля. Де судові вироки? Мильна опера про те, як Тимошенко "саджають" за кражу вже який рік поспіль набридла навіть клінічним ідіотам.
        >
        Тимошенко чомусь не хоче з"являтися на допити у прокуратуру. Жванія верещить, що його притягають за опозиційність. Те саме робитиме і Порошенко, але людям від того не легше. Підприємства доводились до банкрутства і за безцінб скуповувалися. То що страшніше вкрасти шапку у молодості, чи вже мільйони у зрілому віці, а потім репетувати лови злодія?

        > Ви вкрали гуску в Паніковсьокго. Все. Давайте. Виправдовуйтесь.
        >
        > Підстав для такого твердження в мене рівно стільки, скільки в вас стосовно оточення Ющенка. Хто знає, може ви і справді вкрали гуску? А може я. Не доведено - не факт.
        >
        Гусей не крав :) Яблука колись у дитинстві. ПОра садити мене також і ще пів села звідки родом.

        > > > Навіть, якщо б він був янголом з крилами (я навмисно не торкаюся його обліко морале в рамках цієї розмови чи розмов з людьми, на основі яких і створений перший текст), це нічого не змінює по суті.
        > > >
        > > Я так само говорю з людьми. Залежить від оточення. Багатьом подобається той же Янукович через рішучість і силу. Подобається людям, коли губернатрів знімають.
        >
        > Та вірю я, вірю. Є люди, яким подобається красти, подобається ошукувати, подобається насилля. Чи я таких сама не знаю?
        >
        Подобається це тих, хто бачить, що знайшли реальну управу на бездіяльного чиновника. І це не ті люди, яким подобається красти а звичайне населення.

        > > > Обираючи людину з двома (один раз це ще якось сякось можна списати на випадковість, а два?) відсидками за карні злочини, які є безсумнівно засуджуваними в будь якій державі будь яких часів, ви погоджуєтеся вважати його КРАЩИМ, моральним авторитетом, взірцем. Цілком та повністю, включно з усіма фактами біографії.
        > > >
        > > Судимості погашені.
        >
        > І що це змінює? От і син ваш спочатку когось пограбує, потім відсидить, потім йому судимість погашуть, а потім і нагору.
        >
        Змінює, бовін відбув покарання. Не можна людину все життя судити за те, що вона зробила колись і відбула покарання.

        > > І він такий самий громадяни, як ми з Вами. Згадується притча з Біблії, де було сказано Христом, коли хтось з Вас безгрішний, нехай кине в мене камінь. Мені здається, що судимість так всі тикають при
        >
        > Абсолютна більшість громадян України ніколи не крала шапки в співгромадян та не била до беспамятства інших. Ми, ті, хто ніколи такого не робив і не збираємося, маємо повне право кидати в нього чи когось іншого камінь. Саме для цього передбачений Карний кодекс - для визначення того, за що можна "кидати камінь" в інших.
        >
        Спочатку розберіться кого він бив. А бив такого самого карного. Ви ніколи не потрапляли в бійку. Де стоїть питання, або Вас приб"ють, або ви когось. Якщо ні, то добре. А ще гірше, коли ти не сам а з тобою дівчина, а навколо багато самовдоволених до першої власної крові молодиків. Так от в таких випадках думаєш тільки, як захистити близьку людину, а не ячк не завдати шкоди нападнику.
        >
        > > кожній нагоді, бо нема більше чого сказати реального. Промивання мізків і агітація дає свій результат, проте мені вже проїлися судимості, як і більшості населення України.
        >
        > Судимості вже і їсти можна?
        >
        Проїлися розмови про них. Набридли простою мовою. Так, як вам різні розмови про Тимошенко.

        > > > Це значить, що суспільство ВІТАЄ його життєвий шлях і погоджується вважати його зразковим.
        > > >
        > > Суспільство вітає його не через те, що він сидів, а за його справами, які він робить зараз, тільки цього вперто не хоче помічати більшість майданівців.
        >
        > Більшість майданівців помічає все. Тут є люди, які на відміну від вас не просто бували у Донецьку, але і живуть і працюють там, і знають досягнення Януковича з перших рук. А то і особисто.
        >
        А про досягнення в Україні і тепер?

        > Але то знов таки не суттєво. Бо карний злочинець-рецидівіст, навіть який розкаяся сто разів та спокутував вину (це саме той випадок....) не може бути першою особою, лідером, представником людей, для яких мораль та законність є не порожнім звуком.
        >
        Може, якщо він кращий за інших, тих, хто тільки говорить, а насправді дбає тільки про власні інтереси.

        > "Береги честь змолоду" - таке гасло в країні, президентом якої є двічі засуджений карний злочинець, є просто дезавуйованим. Бо навіщо?

        Він ще не став президентом. Прийдіть на вибори і докладіть зусиль, щоб він ним не став, а я зроблю свій вибір.
      • 2004.09.21 | ziggy_freud

       Да єсть тут одна... обществєнность

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Пані пише:
       Людина Вам на таке скаже, що він їй пенсію на 184 грн. збільшив.
       > >
       > ТА скажуть. Бо для пенсіонера це гроші.

       Обіцянка - цяцянка. Пацан па панятіям може обіцяти лохам що завгодно. Я (без крапки ;-)) вже писав про черги до пенсійного фонду. Якщо навіть дійсно дадуть грошей, а не тільки пообіцяють, чи обов'язково перед тим людей принижувати?


       > Крало і оточення Ющенка. І сам ВАЮ не зовсім чистий і Юля Тимошенко також. Проте з нижх же роблять героїв і месій :) І кралинабагато більше ніж шапки з голів. Крали заводи. А найвища заборгованість по зарплаті на Вінничині якраз на підприємствах Порошенка. Що буде з рештою, коли такі люди дорвуться до влади?

       То Ви анархіст? Власність = наслідок крадіжки ;-)

       >

       >
       > І поки що я не бачу, щоб Янукович будував зони і пропагував якісь аморальні заходи. Поки що він будує стадіони і спортивні центри для дітей в тому числі.

       Щось я не бачу, щоб в Києві будували стадіони. Навпаки, "Дінамо" пристосували під потреби Суркіса з компанією. На місці басейну - автостоянка.

       > Суспільство вітає його не через те, що він сидів, а за його справами, які він робить зараз, тільки цього вперто не хоче помічати більшість майданівців.

       Отже, "Суспільство - це всі, крім тебе". Типова формула радянського агітпропа. Згадується комедія хрущовських часів, де героя Л. Бикова "шикувала" мадам, про яку він казав: "Да єсть тут одна... обществєнность". Тобто за Хрущова від цієї хвормули вже намагались відмовитись.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.22 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Да єсть тут одна... обществєнность

        ziggy_freud пише:
        > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > > Пані пише:
        > Людина Вам на таке скаже, що він їй пенсію на 184 грн. збільшив.
        > > >
        > > ТА скажуть. Бо для пенсіонера це гроші.
        >
        > Обіцянка - цяцянка. Пацан па панятіям може обіцяти лохам що завгодно. Я (без крапки ;-)) вже писав про черги до пенсійного фонду. Якщо навіть дійсно дадуть грошей, а не тільки пообіцяють, чи обов'язково перед тим людей принижувати?
        >
        Яким чином?
        >
        > > Крало і оточення Ющенка. І сам ВАЮ не зовсім чистий і Юля Тимошенко також. Проте з нижх же роблять героїв і месій :) І кралинабагато більше ніж шапки з голів. Крали заводи. А найвища заборгованість по зарплаті на Вінничині якраз на підприємствах Порошенка. Що буде з рештою, коли такі люди дорвуться до влади?
        >
        > То Ви анархіст? Власність = наслідок крадіжки ;-)
        >
        Якщо вона крадена, то це наслідок крадіжки, а мені відомо багато фактів, коли вона дійсно крадена, так, як і у більшості теперішніх нових бізнесменів. Тільки одні намагаються покращити умови для звичайного працівника на цих підприємствах, а інші просто крадуть далі.
        > >
        >
        > >
        > > І поки що я не бачу, щоб Янукович будував зони і пропагував якісь аморальні заходи. Поки що він будує стадіони і спортивні центри для дітей в тому числі.
        >
        > Щось я не бачу, щоб в Києві будували стадіони. Навпаки, "Дінамо" пристосували під потреби Суркіса з компанією. На місці басейну - автостоянка.
        >
        Якщо Вам це дотепер незрозуміло, то Янукович і Суркіс це зовсім різні команди, які постійно борються між собою. Про це навіть Т,Чорновіл казав, та й не тільки він. А пів команди Ющенка вийшли саме від есдеків і були там допоки їм було вигідно реалізовувати власні бізнесові інтереси прикриваючись силою клану. А стадіони побудували у Черкасах, Кіровограді. І Плануються нові споруди.

        > > Суспільство вітає його не через те, що він сидів, а за його справами, які він робить зараз, тільки цього вперто не хоче помічати більшість майданівців.
        >
        > Отже, "Суспільство - це всі, крім тебе". Типова формула радянського агітпропа. Згадується комедія хрущовських часів, де героя Л. Бикова "шикувала" мадам, про яку він казав: "Да єсть тут одна... обществєнность". Тобто за Хрущова від цієї хвормули вже намагались відмовитись.

        Я ж кажу. Вперто не хочуть помічати
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.22 | ziggy_freud

         Re: Да єсть тут одна... обществєнность

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > ziggy_freud пише:
         > Обіцянка - цяцянка. Пацан па панятіям може обіцяти лохам що завгодно. Я (без крапки ;-)) вже писав про черги до пенсійного фонду. Якщо навіть дійсно дадуть грошей, а не тільки пообіцяють, чи обов'язково перед тим людей принижувати?
         > >
         > Яким чином?

         Два-три місяці простояти в черзі під кабінетами, та ще тиждень побігати за довідками, щоб отримати 10-15 грн. на місяц є відвертим приниженням честі і гідності громадян. До того - переважно літніх людей.

         Це намір Я. бути добрим за чужий рахунок. Та по дорозі організувати пенсіонерам "дозвілля" у вигляді простоювання в чергах.

         >
         > Власність = наслідок крадіжки ;-)
         > >
         > Якщо вона крадена, то це наслідок крадіжки, а мені відомо багато фактів, коли вона дійсно крадена, так, як і у більшості теперішніх нових бізнесменів. Тільки одні намагаються покращити умови для звичайного працівника на цих підприємствах, а інші просто крадуть далі.

         Одні пропонують створювати робочі місця і залучати інвесторів. Інші (в першу чергу Азаров і Янокович) душать малий і середній бізнес. І відверто намагаються покласти нас всіх під Московію. Крадієм визнає суд. Державним зрадником теж. Але державна зрада у вигляді ЄЕП матиме тяжчі наслідки.

         >
         > Якщо Вам це дотепер незрозуміло, то Янукович і Суркіс це зовсім різні команди, які постійно борються між собою.

         ;-) Різні. Іноді борються, іноді - дружать проти когось. Але тато в них один.

         > А стадіони побудували у Черкасах, Кіровограді. І Плануються нові споруди.

         Я радий за Черкаси. І за планов громадьё ;-)

         >
         > Суспільство вітає його

         Це Ви його вітаєте від імені всього суспільства. Як ті мало схожі на киян персонажі в синіх бюстгалтерах "кияни за Я."
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.23 | Ukrpatriot(patriot)

          Re: Да єсть тут одна... обществєнность

          ziggy_freud пише:
          > Ukrpatriot(patriot) пише:
          > > ziggy_freud пише:
          > > Обіцянка - цяцянка. Пацан па панятіям може обіцяти лохам що завгодно. Я (без крапки ;-)) вже писав про черги до пенсійного фонду. Якщо навіть дійсно дадуть грошей, а не тільки пообіцяють, чи обов'язково перед тим людей принижувати?
          > > >
          > > Яким чином?
          >
          > Два-три місяці простояти в черзі під кабінетами, та ще тиждень побігати за довідками, щоб отримати 10-15 грн. на місяц є відвертим приниженням честі і гідності громадян. До того - переважно літніх людей.
          >
          Це бюрократична система ще радянських часів. Вона була і є і за Ющенка. Не вирізняються і демократичні крїни. Там не кілька місяців, але кілька годин іноді треба постояти. Це погано, але це не тільки вина Януковича.
          > Це намір Я. бути добрим за чужий рахунок. Та по дорозі організувати пенсіонерам "дозвілля" у вигляді простоювання в чергах.
          >
          > >
          > > Власність = наслідок крадіжки ;-)
          > > >
          > > Якщо вона крадена, то це наслідок крадіжки, а мені відомо багато фактів, коли вона дійсно крадена, так, як і у більшості теперішніх нових бізнесменів. Тільки одні намагаються покращити умови для звичайного працівника на цих підприємствах, а інші просто крадуть далі.
          >
          > Одні пропонують створювати робочі місця і залучати інвесторів. Інші (в першу чергу Азаров і Янокович) душать малий і середній бізнес. І відверто намагаються покласти нас всіх під Московію. Крадієм визнає суд. Державним зрадником теж. Але державна зрада у вигляді ЄЕП матиме тяжчі наслідки.
          >
          ЄЕП - це робота команди Кучма-Медведчук. Ті про кого виговорити вже створюють робочі місця самостійно а не ГОВОРЯть. Половина ж команди Ющенка - харчовики, орієнтовані на російський ринок. Починаючи від торгових марок Рошен, Оболонь, Рогань. Промисловість же більше зорієнтована на Захід. за Ющенка також продавали НПЗ Росії, але зараз його прихильники говорять, що він ніц не міг зробити. Щось подібне у ситуації з Януковичем щодо ЄЕП.
          > >
          > > Якщо Вам це дотепер незрозуміло, то Янукович і Суркіс це зовсім різні команди, які постійно борються між собою.
          >
          > ;-) Різні. Іноді борються, іноді - дружать проти когось. Але тато в них один.
          >
          Так само, як і у ВАЮ, який ще , до речі називав Кучму татом на відміну від Януковича і половина його команди з есдеків і не рядових :). Якщо Ви цього не помітили.

          > > А стадіони побудували у Черкасах, Кіровограді. І Плануються нові споруди.
          >
          > Я радий за Черкаси. І за планов громадьё ;-)
          >
          І за Кіровоград ще заодно порадійте.
          > >
          > > Суспільство вітає його
          >
          > Це Ви його вітаєте від імені всього суспільства. Як ті мало схожі на киян персонажі в синіх бюстгалтерах "кияни за Я."

          Констатую факти проти яких Вам немає, що сказати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.23 | ziggy_freud

           Я. проти ЄЕП ;-)

           Ukrpatriot(patriot) пише:
           > ziggy_freud пише:

           > >
           > Це бюрократична система ще радянських часів. Вона була і є і за Ющенка. Не вирізняються і демократичні крїни. Там не кілька місяців, але кілька годин іноді треба постояти. Це погано, але це не тільки вина Януковича.

           Ви впевнені щодо кількох годин? Підіть і поцікавтесь. Один з моїх колег якраз у процесі оформлення "підвищеної". Та дехто з сусідів.

           > ЄЕП - це робота команди Кучма-Медведчук. Ті про кого виговорити вже створюють робочі місця самостійно а не ГОВОРЯть.

           Янукович грає проти Кучми? Тоді Азаров-Пахло -головний "євроромантик". І найбільш європейський фейс в Україні.


           > Половина ж команди Ющенка - харчовики, орієнтовані на російський ринок. Починаючи від торгових марок Рошен, Оболонь, Рогань. Промисловість же більше зорієнтована на Захід.

           Тобто в Україні ніхто не вжива Порошенкових цукерок та Слободянових напоїв. Харчуймось суркісовими футбольними м'ячами? Може, Україна ще й донецькі компьютери постачає в США? ;-)

           > за Ющенка також продавали НПЗ Росії, але зараз його прихильники говорять, що він ніц не міг зробити. Щось подібне у ситуації з Януковичем щодо ЄЕП.

           Що саме Янукович хоча б _намагався_ зробити?           > > >
           > > > Суспільство вітає його
           > >
           > > Це Ви його вітаєте від імені всього суспільства. Як ті мало схожі на киян персонажі в синіх бюстгалтерах "кияни за Я."
           >
           > Констатую факти проти яких Вам немає, що сказати.

           То суспільство - це Ви і Я.? Прийміть когось іще для плюралізъму...
      • 2004.09.21 | Михайло Свистович

       Re: Заговорюйте себе.

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       >
       > І сам ВАЮ не зовсім чистий

       Можна сказати, що зовсім.

       >
       > І кралинабагато більше ніж шапки з голів.

       Аленабагато менше, ніж донецькі.

       >
       > А найвища заборгованість по зарплаті на Вінничині якраз на підприємствах Порошенка.

       А от це - неправда. Був я на Вінниччині, пішки сходив 5 районів, ще стільки ж на машині об"їздив, бачив водіїв з усієї області біля його фабрики, слухав збоку, про що вони між собою розмовляють. Так ось, там чи не найкраще живуть ті селяни, які працюють на Порошенка. І Порошенка там боготворять. І цілі КСП просять, щоб він їх взяв до себе.

       >
       > Львів взагалі по суті зрусифіковане місто.

       Частково зрусифіковане, але далеко не так, як Ви пишете. Переважна більшість мещканців говорить українською.

       >
       > коли недавно був У Сумах, мені здалося, що в центрі більше людей розмовляє українською ніж у Львові.

       То Вам тільки здалося. Сумам по україномовності до Львова далеченько.

       >
       > Я так само говорю з людьми. Залежить від оточення. Багатьом подобається той же Янукович через рішучість і силу. Подобається людям, коли губернатрів знімають.

       От тільки не треба казати, що у Львові Вам трапляються часто такі співрозмовники. Хіба що у Вас там коло спілкування особливе.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.22 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Заговорюйте себе.

        Михайло Свистович пише:
        > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > >
        > > І сам ВАЮ не зовсім чистий
        >
        > Можна сказати, що зовсім.
        >
        > >
        > > І кралинабагато більше ніж шапки з голів.
        >
        > Аленабагато менше, ніж донецькі.
        >
        Це ще треба довести.
        > >
        > > А найвища заборгованість по зарплаті на Вінничині якраз на підприємствах Порошенка.
        >
        > А от це - неправда. Був я на Вінниччині, пішки сходив 5 районів, ще стільки ж на машині об"їздив, бачив водіїв з усієї області біля його фабрики, слухав збоку, про що вони між собою розмовляють. Так ось, там чи не найкраще живуть ті селяни, які працюють на Порошенка. І Порошенка там боготворять. І цілі КСП просять, щоб він їх взяв до себе.
        >
        Правда Михайле. Я там також буваю. А знаючи про роботу Порошенка у бізнесі, впевнений, що воно так і є.
        > >
        > > Львів взагалі по суті зрусифіковане місто.
        >
        > Частково зрусифіковане, але далеко не так, як Ви пишете. Переважна більшість мещканців говорить українською.
        >
        Цілком. Говорять на жахливому суржику, особливо вихідці сєла, што хатят стать гарадскімі.
        > >
        > > коли недавно був У Сумах, мені здалося, що в центрі більше людей розмовляє українською ніж у Львові.
        >
        > То Вам тільки здалося. Сумам по україномовності до Львова далеченько.
        >
        Я ж написав, що здалося :)
        > >
        > > Я так само говорю з людьми. Залежить від оточення. Багатьом подобається той же Янукович через рішучість і силу. Подобається людям, коли губернатрів знімають.
        >
        > От тільки не треба казати, що у Львові Вам трапляються часто такі співрозмовники. Хіба що у Вас там коло спілкування особливе.

        Не так багато, яки прихильників Ющенка, але є і досить багато. Я це написав до того, що не може бути все однозначно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.22 | Михайло Свистович

         Re: Заговорюйте себе.

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         >
         > Це ще треба довести.

         Я не суд. Мені це не треба доводити. Я це знаю.

         >
         > Правда Михайле. Я там також буваю. А знаючи про роботу Порошенка у бізнесі, впевнений, що воно так і є.

         Ви можете бути впевнені, точніше Вам може здаватися, бо Порошенко колись Вас кинув, але так воно не є.

         >
         > Цілком. Говорять на жахливому суржику, особливо вихідці сєла, што хатят стать гарадскімі.

         От не треба цього розповідати, типу тут ніхто не був у Львові. Я там більше буваю ніж будь-де, окрім хіба що Києва.

         >
         > Не так багато, яки прихильників Ющенка, але є і досить багато. Я це написав до того, що не може бути все однозначно.

         Побачите правду 31 жовтня.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.23 | Ukrpatriot(patriot)

          Re: Заговорюйте себе.

          Михайло Свистович пише:
          > Ukrpatriot(patriot) пише:
          > >
          > > Це ще треба довести.
          >
          > Я не суд. Мені це не треба доводити. Я це знаю.
          >
          Знаю не аргумент
          > >
          > > Правда Михайле. Я там також буваю. А знаючи про роботу Порошенка у бізнесі, впевнений, що воно так і є.
          >
          > Ви можете бути впевнені, точніше Вам може здаватися, бо Порошенко колись Вас кинув, але так воно не є.
          >
          Кинув не мене, а працівників, які не отримали зароблених грошей.
          > >
          > > Цілком. Говорять на жахливому суржику, особливо вихідці сєла, што хатят стать гарадскімі.
          >
          > От не треба цього розповідати, типу тут ніхто не був у Львові. Я там більше буваю ніж будь-де, окрім хіба що Києва.

          То послухайте молодь у центрі, особливо у різних барах. Дуже добре той феномен Любко Дереш описував у книжці "Культ", де згадував, що його слух не сприймав таких слів як ПРівєт, Діскацєка. А у Львові їх до чорта. Набагато більше ніж у Франківську.

          >
          > >
          > > Не так багато, яки прихильників Ющенка, але є і досить багато. Я це написав до того, що не може бути все однозначно.
          >
          > Побачите правду 31 жовтня.
          Побачимо. Недовго вже залишилось
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.23 | Михайло Свистович

           Re: Заговорюйте себе.

           Ukrpatriot(patriot) пише:
           >
           > Знаю не аргумент

           Для мене це найкращий аргумент. А Вас я переконувати не збираюся. Я не психотерапевт, зомбування знімати не вмію.

           >
           > То послухайте молодь у центрі, особливо у різних барах.

           Львів - це далеко не тільки бари.
  • 2004.09.20 | Sean

   Гострий і дієвий. Справа в тому, шановний двічі патріоте, що

   це правда. Головна відмінність кучмо-янучарської бандократії від нормальної системи в тому, що для них є аксіомою - можна або бути такими як вони і брати участь в разводє лохов, або бути тими самими лохами, стосовно яких ніщо не "западло".
   І позаяк це правда (це стосовно гостроти), то виглядає розумним, щоб розумна людина поміркувала над майбутнім для своїх дітей та онуків і над своєю роллю у виборі цього майбутнього (це стосовно дієвості).
   І якщо це комусь вважається неактуальним, то хай вважається і надалі. І вважатиметься до того моменту, коли крошка син к атцу прідйот і спитає одне з двох:
   а) "Папашка, давай бабло. Быстро, в натурє!"
   б) "Батьку, де були твої мізки 31.10.2004?"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

    Що найсмішніше :)

    Я не вживав жодного слова з блатної лексики у своїх дописах, а ВИ :) То порахуйте.. А тепер скажіть, хто і за що виступає? Згадався випадок з життя десь двомісячної давності. Спілкувався з своїм приятелем, прихильником Ющенка, який за 20 хвилин розмови разів 20 вжив слово "пахан" (маючи на увазі свого батька), "братва" (маючи на увазі своїх друзів), тобто по разу на хвилину. І тепер запитання. То хто і яку державу хоче будувати ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.21 | Михайло Свистович

     Re: Що найсмішніше :)

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     > Я не вживав жодного слова з блатної лексики у своїх дописах, а ВИ :) То порахуйте.. А тепер скажіть, хто і за що виступає? Згадався випадок з життя десь двомісячної давності. Спілкувався з своїм приятелем, прихильником Ющенка, який за 20 хвилин розмови разів 20 вжив слово "пахан" (маючи на увазі свого батька), "братва" (маючи на увазі своїх друзів), тобто по разу на хвилину. І тепер запитання. То хто і яку державу хоче будувати ?

     Ви просто мало спілкувалися з прихильниками Януковича. Особливо на Донбасі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: Що найсмішніше :)

      Поки що на цьому форумі прихильники Ющенка вживають більше блатної лексики ніж прихильники Януковича :) Це вже тенденція. А вони за їх же словами з різних куточків України. ТО хто і які ідеали має?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.21 | Адвокат ...

       Сміяти си буде переможці.

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Поки що на цьому форумі прихильники Ющенка вживають більше блатної лексики ніж прихильники Януковича :) Це вже тенденція. А вони за їх же словами з різних куточків України. ТО хто і які ідеали має?

       Прихильників Ґамнюковіча на "Майдані",-- не багато. Їх би було більше, аби вони б меньше наслідували прилад свого патрона. Вони ж намагають си буди ще більшим янучарами, аніж Банюдюковіч. Себто: ще більшими невігласами, а ніж сам "проффесор".

       А ідеал в українців один,-- свобода, воля. Як антитеза буцигарні та примусу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.22 | Ukrpatriot(patriot)

        Кричить той, хто слабкий :)

        Цен вже по Вас помітно. У Шарпа нерви здали, а тепер вже в адвокатів почалися зриви. Вони перейшли на особистості і намагаються когось зачепити, когось обізвати. :) Але не судіть по собі:) Це ще раз підтверджує мою тезу про ідеали і блатну лексику ось таких "прихильників" Ющенка.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.22 | Адвокат ...

         Ви є неуважний, пане.

         По перше, ніхто не кричить.
         По друге, блатний жаргон користують лише для опису "діяній Ґамнюковіча та його присних".

         Ви,-- не помітили, бува?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.23 | Ukrpatriot(patriot)

          Я помітив його використання

          І нагадує воно верск, людини, яка не маєж аргументів. Так колись у радянські часи. "Раз ти такой умний то пошел на х..." Ось Ви десь тим самим методом і користуєтеся.
 • 2004.09.20 | KE

  :)

  Пані пише:
  > ---
  > Цей текст народжений в чисельних розмовах з людьми. Перевірено практикою - ці аргументи працюють. Користуйтеся, кому треба.
  > ---
  >
  > В принципі немає нічого такого вже страшного в тому, що Янукович стане президентом. Крім одного і це прямо стосується ваших дітей та онуків. Вирішуйте самі, чи це для вас важливо.
  >
  > Якщо Янукович стане президентом, то ви вже не зможете зупинити ваших дітей та онуків від карних злочинів. Ви не зможете пояснити їм, чому не треба красти та приймати участь у кривавих бійках. Бо з моменту обрання Януковича президентом, крадіжка шапки чи жорстоке побиття іншого юнака стане не тим вчинком, яке засуджує будь яке суспільство (демократичне чи комуністичне чи дикаторське), а одним з епізодів успішної кар'єри.
  >
  > Якщо він зміг після цього стати президентом, то чому не можна мені? - спитає вас дитина. І її не зупинить можливість покарання, бо дві відсидки на зоні також стануть звичайними кроками до успіху, як в Януковича.
  >
  > Ви заперечуєте мені, що ваша дитина чи онук ніколи так не подумають. Можливо, ваше виховання і справді допоможе дитині не брати приклад з першої особи в державі, але ви ж знаєте, що далеко не всі навколо такі добрі батьки чи бабусі-дідусі, як ви. Вони не приділяють дітям стільки уваги, і для них приклад особи, яка є повноважним представником нашої держави як перед всіма нами, так і перед іншими країнами, завжди буде тим, чим і повинен бути - історією успіху, яка варта наслідування.
  >
  > І тоді не ваша дитина чи онук буде розбивати носи іншим підліткам, а саме ваша дитина і опиниться у лікарні чи позбудеться шапки чи гаманця через бажання інших дітей бути такими як Янукович.
  >
  > Вам це подобається? Тоді ваш вибір - Янукович!

  На что, резонно ответить, что Янукович, БРОСИЛ заниматься преступностью. и только после этого, стал чего то добиваться. А когда ею занимался, отбывал в местах лишения свободы. То есть, при таких, как Янукович, которые знают, что такое жизнь и голод, будет легче, чем при таких, как Ющенко, знающих, что такое кофе, в голодное послевоенное время. Или, как говорил герой бессмертного романа "Вы не знаете, как живется простому народу, а я знаю"
  ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | SpokusXalepniy

   Вывод очевиден!

   KE пише:
   > ... То есть, при таких, как Янукович, которые знают, что такое жизнь и голод, будет легче, чем при таких, как Ющенко, знающих, что такое кофе, в голодное послевоенное время.

   Эту гениальную мысль надо бы представить в ВР в виде нового избирательного закона в Уркаине: без достойного опыта перебывания в тюрьме в президенты не лезь! Потому что, пацан, жизни не знаешь!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | KE

    Только для Ваших глаз.

    SpokusXalepniy пише:
    > KE пише:
    > > ... То есть, при таких, как Янукович, которые знают, что такое жизнь и голод, будет легче, чем при таких, как Ющенко, знающих, что такое кофе, в голодное послевоенное время.
    >
    > Эту гениальную мысль надо бы представить в ВР в виде нового избирательного закона в Уркаине: без достойного опыта перебывания в тюрьме в президенты не лезь! Потому что, пацан, жизни не знаешь!

    Обязательно в тюрьме? Нет. Достаточно того, что человек прошел школу жизни, а в тюрьме ли, на войне ли, в КГБ ли не важно. Важно то, что человек из НИЧЕГО сумел подняться. Это Вам не белые ручки и богатенькие "заключенные Освенцима".

    Кстати, если говорить о истории, то примеров ПОДОБНОГО выбора много. Например. в гражданской демократии Др.Греции, избирать и избираться мог только человек ЗАСЛУЖИВШИЙ право гражданина. Доказавший обществу, что он настоящий мужчина, в первую очередь, на войне.
    А сколько было казачьих атаманов, которые проходили школу воин и тюрем... история всех и не пересчитает. Тюрьма, конечно, не догма, но то, что человек вылез из того болота, показатель его возможностей. А с другой стороны, показатель возможностей Жигало, с папой – кофеманом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | ziggy_freud

     рідне болото forever ;-)

     <Например. в гражданской демократии Др.Греции, избирать и избираться мог только человек ЗАСЛУЖИВШИЙ право гражданина.

     А хто визначатиме достатній рівень заслуг? Комісія з партократів та бандюків, чи давньогрецький народний фейс-контроль?

     <Тюрьма, конечно, не догма, но то, что человек вылез из того болота, показатель его возможностей.

     Тюрма - не догма, а джерело пацанськіх понятій ;-)

     Хіба все, що вилазить з болота, мусить претеднувати на держ. посади? Воно ж почина те саме болото відтворювати навколо себе. Я заперечую проти перетворення українського лісостепу та степу в суцільне болото.

     <А с другой стороны, показатель возможностей Жигало, с папой – кофеманом.

     Особи, залежні від кави та чаю, є більш безпечними для суспільства, ніж залежні від алкоголю. 300...1000 мл горілки щодня, і ми отримуємо "чіста пазорніка", який із спущеними штанями бігає по найпрестижнішому ресторану в Єревані. Ще кілька років тренувань, і (п)Янукович теж побіжить. Якщо в Єреван запросять.
   • 2004.09.20 | Ukrpatriot(patriot)

    Мета ВТК є, щоб виховувати

    і виправляти. Тому вона і називається виправноюю колонією. Знаєте, чому більшісьть тих, хто за бійку чи незанчну крадіжку сів, повертаються до старого. Бо їх такі ж як Ви викидають з життя. Їм не дають роботи, бо в нього є судимість. Чому людина, як адавно стала на шлях виправлення повинна цькуватися? В мене знайомий сів, за те що захистив жінку і випадково під час бійки поранив одного з нападників. Рана виявилась смертельною. Було це ще за радянських часів. Але ж не можна його цькувати все життя. Він нормальна людина і повернувся до нормального життя. В Біблії сказано "Не суди і не судимий будеш"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | Михайло Свистович

     Re: Мета ВТК є, щоб виховувати

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     > В Біблії сказано "Не суди і не судимий будеш"


     Чому ж тоді Ви судите? Пинзеника, Косіва, Кендзьора... ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: Мета ВТК є, щоб виховувати

      Михайло Свистович пише:
      > Ukrpatriot(patriot) пише:
      > > В Біблії сказано "Не суди і не судимий будеш"
      >
      >
      > Чому ж тоді Ви судите? Пинзеника, Косіва, Кендзьора... ;)
      Бо грішний. Так само, як і всі, але намагаюся виправитися.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.21 | Михайло Свистович

       Re: Мета ВТК є, щоб виховувати

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       >
       > Бо грішний. Так само, як і всі, але намагаюся виправитися.

       Якось однобоко Ви виправляєтеся. А до того як виправитись, згадайте з Біблії про тріску та колоду в оці. От коли виправитесь повністю, тоді і будете радити іншим не судити.
    • 2004.09.20 | Пані

     Re: Мета ВТК є, щоб виховувати

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     > і виправляти. Тому вона і називається виправноюю колонією. Знаєте, чому більшісьть тих, хто за бійку чи незанчну крадіжку сів, повертаються до старого. Бо їх такі ж як Ви викидають з життя. Їм не дають роботи, бо в нього є судимість. Чому людина, як адавно стала на шлях виправлення повинна цькуватися? В мене знайомий сів, за те що захистив жінку і випадково під час бійки поранив одного з нападників. Рана виявилась смертельною. Було це ще за радянських часів. Але ж не можна його цькувати все життя. Він нормальна людина і повернувся до нормального життя. В Біблії сказано "Не суди і не судимий будеш"

     Я обома руками за і повністю вітаю все, що ви написали. Людина повинна мати можливість повернутися до нормального життя. Але є велика різниця між нормальним життям та вищою посадою в державі.

     Бо посада Президента то є найвища посада в державі, то є лідер, який веде за собою інших людей, то є модель, яку наслідують інші.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

      Чули про такого собі Йошку Фішера

      Якщо не чули, то нагадаю, що він є Міністром закордоннихс прав ФРН. Так ось. Його колись заарештовували за участь у лівих радикальних організаціях, що були причетні до низки терактів у Німеччині. Про Буша молодшого також чули. Його ловили за водіння в п"яному вигляді, споживання наркотиків, що не заважає йому бути лідером великої держави. І таких прикладів можна наводити багато. Бандера також по суті був вбивцею і терористом, проте зараз він герой для значної частини Західної України.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.21 | Пані

       Чого ж не згадали Валенсу та Гавела?

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Якщо не чули, то нагадаю, що він є Міністром закордоннихс прав ФРН. Так ось. Його колись заарештовували за участь у лівих радикальних організаціях, що були причетні до низки терактів у

       Йошка Фішер сидів? Отримав вирок суду? За що конкретно? За політику чи за пограбування? Його вже обрали президентом Німеччини?

       > Німеччині. Про Буша молодшого також чули. Його ловили за водіння в п"яному вигляді, споживання наркотиків, що не заважає йому бути лідером великої держави. І таких прикладів можна наводити багато.

       Буш сидів? Отримав вирок суду? Є кримінальним злочинцем-рецидівістом?

       > Бандера також по суті був вбивцею і терористом, проте зараз він герой для значної частини Західної України.

       Він не був ніяким президентом чи міністром. Він тут ні до чого. Робін Гуда та Кармелюка в президенти також не обирали.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Чого ж не згадали Валенсу та Гавела?

        Пані пише:
        > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > > Якщо не чули, то нагадаю, що він є Міністром закордоннихс прав ФРН. Так ось. Його колись заарештовували за участь у лівих радикальних організаціях, що були причетні до низки терактів у
        >
        > Йошка Фішер сидів? Отримав вирок суду? За що конкретно? За політику чи за пограбування? Його вже обрали президентом Німеччини?
        >
        Не сидів тільки через м"якотілість західної демократії. У Союзі би сів і надовго. Теракт не менший злочин за пограбування. Вбито було зокрема одного з директорів ДОйче Банку.

        > > Німеччині. Про Буша молодшого також чули. Його ловили за водіння в п"яному вигляді, споживання наркотиків, що не заважає йому бути лідером великої держави. І таких прикладів можна наводити багато.
        >
        > Буш сидів? Отримав вирок суду? Є кримінальним злочинцем-рецидівістом?
        >
        Подивіиться фільм Майкла Мура Боулін фор Коломбайн. Буш не сидів, бо його батько був при високих посадах, але свідчення поліцейських є.
        > > Бандера також по суті був вбивцею і терористом, проте зараз він герой для значної частини Західної України.
        >
        > Він не був ніяким президентом чи міністром. Він тут ні до чого. Робін Гуда та Кармелюка в президенти також не обирали.
        Він був керівником організації, яка проголошувала незалежність України. Ю?Пілсудський також сидів за терористичну діяльність, але потім керував Польщею.
      • 2004.09.21 | ziggy_freud

       Фішер був "політичним"

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Якщо не чули, то нагадаю, що він є Міністром закордоннихс прав ФРН. Так ось. Його колись заарештовували за участь у лівих радикальних організаціях, що були причетні до низки терактів у Німеччині.

       Фішер особисто когось підірвав? Та й засудили його один раз.

       > Про Буша молодшого також чули. Його ловили за водіння в п"яному вигляді, споживання наркотиків, що не заважає йому бути лідером великої держави.

       Його батько був кращим лідером. Про Рейгана вже мовчу.

       > Бандера також по суті був вбивцею і терористом, проте зараз він герой для значної частини Західної України.

       Я киянин. Батькі - східняки. Для мене Бандера теж герой.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Фішер був "політичним"

        ziggy_freud пише:
        > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > > Якщо не чули, то нагадаю, що він є Міністром закордоннихс прав ФРН. Так ось. Його колись заарештовували за участь у лівих радикальних організаціях, що були причетні до низки терактів у Німеччині.
        >
        > Фішер особисто когось підірвав? Та й засудили його один раз.
        >
        Особисто можливо і не підірвав, але можливо й підірвав. Просто цього не довели.
        > > Про Буша молодшого також чули. Його ловили за водіння в п"яному вигляді, споживання наркотиків, що не заважає йому бути лідером великої держави.
        >
        > Його батько був кращим лідером. Про Рейгана вже мовчу.
        >
        Був кращим. Я про це не сперечаюсь. Я просто говорю, що це не завадило Бушу молодшому стати лідером.
        > > Бандера також по суті був вбивцею і терористом, проте зараз він герой для значної частини Західної України.
        >
        > Я киянин. Батькі - східняки. Для мене Бандера теж герой.
        Я теж погоджуюсь, що він зробив дуже багато для України. Але діяли вони терористичними методами, що згідно вбитого ними Міністра закордонних справ Польщі було злочином, що в свою чергу не заважає бути Бандері національним героєм. Чому ж тоді проступок прем"єра у молодості має заважати бути йому прем"єром чи президентом?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.21 | ziggy_freud

         різниця між співучасником і просто знайомим

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > ziggy_freud пише:
         > Фішер особисто когось підірвав? Та й засудили його один раз.
         > >
         > Особисто можливо і не підірвав, але можливо й підірвав. Просто цього не довели.

         Німці тоді дуже серйозно взялись за радикалів. Тому крім злочинців взяли декого з "ідейно близьких". Можливо, тут спрацювало щось на кшалт "правосвідомості". Але позбавлення волі (після Гітлера) у них йшло тільки за доведені епізоди.

         Чи Ви вважаєте, дати 5 років "ні за что" -нормальна річ? Тоді посадити треба всіх, хто знайомим із хоча б одним злочинцем.

         > > > Про Буша молодшого також чули. Його ловили за водіння в п"яному вигляді, споживання наркотиків, що не заважає йому бути лідером великої держави.

         Споживання наркотиків є адміністративним правопорушненням. Водіння в нетверезому стані - теж. Бачили, як їздять вітчизняні "бетмени"?

         > Я теж погоджуюсь, що він зробив дуже багато для України. Але діяли вони терористичними методами, що згідно вбитого ними Міністра закордонних справ Польщі було злочином, що в свою чергу не заважає бути Бандері національним героєм.

         Бандера боровся всіма приступними йому засобами. І був в тих засобах обмеженим. Проти УПА і совіти, і фашисти, і польскі збройні формування керувались тими самими принципами.

         > Чому ж тоді проступок прем"єра у молодості має заважати бути йому прем"єром чи президентом?

         Якби Я. сидів за політику, як Лук'яненко чи Хмара... До речі, проти Лук'яненка партократами використовувався той самий аргумент. Зек не може стати президентом. Борець за волю України - ні, а кримінальний борець за грошові знаки - так? ТОМУ ЩО соціально близький ;-)
        • 2004.09.21 | vujko

         То вже занадто, пане двічі патріот

         Ви не подібні на львів'янина. Не знаєте історію рідного краю.

         Бандера діяв в умовах окупації Польщею українських земель (з резолюціями Ліги Націй знайомі, сподіваюсь), уряд якої порушував підписані нею численні міжнародні угоди, що торкались українського населення. Єдиний доведений епізод участі бандери в збройній боротьбі в довоєнний час полягав у тому, що він віддав наказ на знищення міністра внутрішніх справ (репресивного органу) Польщі Броніслава Пєрацького, тобто людини не цивільної. Нехай мене виправлять фахівці з історії міжнародного права, якщо я помиляюсь, але жоден міжнародний трибунал не кваліфікує це як тероризм.

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > Я теж погоджуюсь, що він зробив дуже багато для України. Але діяли вони терористичними методами, що згідно вбитого ними Міністра закордонних справ Польщі було злочином, що в свою чергу не заважає бути Бандері національним героєм. Чому ж тоді проступок прем"єра у молодості має заважати бути йому прем"єром чи президентом?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.22 | Ukrpatriot(patriot)

          Давайте у нас перестріляємо всіх силовиків

          Мотивуючи це тим, що все то репресивні органи. І премє"ра заодно. ТОді і вибори не треба буде вигравати. Те що зробив чи зробили з накказу Бандери, було злочином. Застрілили неозброєну людину.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.22 | vujko

           Дуже цікаво Ви нам тут розказуєте.

           Ukrpatriot(patriot) пише:
           > Давайте у нас перестріляємо всіх силовиків Мотивуючи це тим, що все то репресивні органи. І премє"ра заодно. ТОді і вибори не треба буде вигравати.

           Приступ демагогії?

           >Те що зробив чи зробили з накказу Бандери, було злочином.
           Згідно польських законів - так. Бандера не визнавав польської юрисдикції. Мав на те підстави. Більшість львів'ян з ним згодиться у цьому питанні. Ви не тільки політичною орієнтацією виділяєтесь із їх числа. Ваші погляди на нашу визвольну боротьбу теж сильно контрастують із загальними - до такого ступеня, що якби Ви їх наважились в реалі вголос оприлюднити, реакція була би вельми гострою.

           > Застрілили неозброєну людину.
           1. Звідки інформація, що він був неозброєний?
           2. Гітлер не носив зброї. Фон Штауфенберг не міг його навіть вважати окупантом - фон Штауфенберг був громадянином Німеччини, котра демократично обрала до Рейхстагу партію, ватажком якої і був Гітлер - його майбутня жертва. Тим не менше демократична Німеччина вважає фон Штауфенберга героєм, а не злочинцем.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.09.23 | Ukrpatriot(patriot)

            Re: Дуже цікаво Ви нам тут розказуєте.

            vujko пише:
            > Ukrpatriot(patriot) пише:
            > > Давайте у нас перестріляємо всіх силовиків Мотивуючи це тим, що все то репресивні органи. І премє"ра заодно. ТОді і вибори не треба буде вигравати.
            >
            > Приступ демагогії?
            >
            Реальна пропозиція. Ми ж всі говоримо про злочинну нелегітимну владу.

            > >Те що зробив чи зробили з накказу Бандери, було злочином.
            > Згідно польських законів - так. Бандера не визнавав польської юрисдикції. Мав на те підстави. Більшість львів'ян з ним згодиться у цьому питанні. Ви не тільки політичною орієнтацією виділяєтесь із їх числа. Ваші погляди на нашу визвольну боротьбу теж сильно контрастують із загальними - до такого ступеня, що якби Ви їх наважились в реалі вголос оприлюднити, реакція була би вельми гострою.
            >
            То й зараз згодяться. Чому б не перестріляти всіх на пару з Януковичем.

            > > Застрілили неозброєну людину.
            > 1. Звідки інформація, що він був неозброєний?
            Прочитайте там, де читали про замах на нього.

            > 2. Гітлер не носив зброї. Фон Штауфенберг не міг його навіть вважати окупантом - фон Штауфенберг був громадянином Німеччини, котра демократично обрала до Рейхстагу партію, ватажком якої і був Гітлер - його майбутня жертва. Тим не менше демократична Німеччина вважає фон Штауфенберга героєм, а не злочинцем.

            Про героя Штауфенберга розкажіть німцям, особливо у Саксонії, де перемогла на місцевих виборах НДП (більш демократичний аналог партії Гітлера) щось на зразок нашої свободи з Тягнибоком.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.09.23 | vujko

             Ви не той, за кого себе видаєте.

             Женетесь за числом дописів, а про якість потурбуватись немає часу. Ніщо так не руйнує образ, як недбалість. Чи не час поміняти нік?
             Ukrpatriot(patriot) пише:
             > vujko пише:
             > > Ukrpatriot(patriot) пише:
             > > > Давайте у нас перестріляємо всіх силовиків Мотивуючи це тим, що все то репресивні органи. І премє"ра заодно. ТОді і вибори не треба буде вигравати.
             > > Приступ демагогії?
             > Реальна пропозиція. Ми ж всі говоримо про злочинну нелегітимну владу.
             Неправда, ми говоримо про різні влади. Я - про польську владу, яка з точки зору українського патріота (але не двічі патріота :-) ) була нелегітимною. Ви - про українську, обрану легітимно. Але все рівно злочинну.

             > > >Те що зробив чи зробили з накказу Бандери, було злочином.
             > > Згідно польських законів - так. Бандера не визнавав польської юрисдикції. Мав на те підстави. Більшість львів'ян з ним згодиться у цьому питанні. Ви не тільки політичною орієнтацією виділяєтесь із їх числа. Ваші погляди на нашу визвольну боротьбу теж сильно контрастують із загальними - до такого ступеня, що якби Ви їх наважились в реалі вголос оприлюднити, реакція була би вельми гострою.
             > То й зараз згодяться. Чому б не перестріляти всіх на пару з Януковичем.
             Ви самі і подумайте над цим питанням. Я лиш хотів зауважити, що Ваш нік і образ львів'янина-патріота разюче контрастують з Вашими поглядами на боротьбу Степана Бандери. Як казав Станіславський: не вірю.

             > > > Застрілили неозброєну людину.
             > > 1. Звідки інформація, що він був неозброєний?
             > Прочитайте там, де читали про замах на нього.
             Я читав не в одному місці. Посилання не надасте?

             > > 2. Гітлер не носив зброї. Фон Штауфенберг не міг його навіть вважати окупантом - фон Штауфенберг був громадянином Німеччини, котра демократично обрала до Рейхстагу партію, ватажком якої і був Гітлер - його майбутня жертва. Тим не менше демократична Німеччина вважає фон Штауфенберга героєм, а не злочинцем.
             > Про героя Штауфенберга розкажіть німцям, особливо у Саксонії, де перемогла на місцевих виборах НДП (більш демократичний аналог партії Гітлера) щось на зразок нашої свободи з Тягнибоком.
             Ну навіщо ж брехати? Не перемогла в Саксонії НДП. І про фон Штауфенберга німецькі діти в школі чують - Ви з вашими порадами пальцем в небо попали.
      • 2004.09.21 | Михайло Свистович

       Re: Чули про такого собі Йошку Фішера

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Якщо не чули, то нагадаю, що він є Міністром закордоннихс прав ФРН. Так ось. Його колись заарештовували за участь у лівих радикальних організаціях, що були причетні до низки терактів у Німеччині.

       От не треба тільки про теракти. Не був Фішер членом терористичних організацій. Він лише брав участь у демонстраціях та сутичках з поліцією. Але це - політика, а не шапки з людей зривати.

       > Про Буша молодшого також чули. Його ловили за водіння в п"яному вигляді, споживання наркотиків

       І це не кримінальні злочини, а лише проступки. Якби він був наркоманам, а не просто пару разів пробував, то інша річ.

       > Бандера також по суті був вбивцею і терористом, проте зараз він герой для значної частини Західної України.

       І тут теж політика, а не банальний шкурний грабунок.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.21 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Чули про такого собі Йошку Фішера

        Михайло Свистович пише:
        > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > > Якщо не чули, то нагадаю, що він є Міністром закордоннихс прав ФРН. Так ось. Його колись заарештовували за участь у лівих радикальних організаціях, що були причетні до низки терактів у Німеччині.
        >
        > От не треба тільки про теракти. Не був Фішер членом терористичних організацій. Він лише брав участь у демонстраціях та сутичках з поліцією. Але це - політика, а не шапки з людей зривати.
        >
        Радикальне крило так званої "Червоної армії" тих же лівих організацій грабували банки, де вбивали людей.

        > > Про Буша молодшого також чули. Його ловили за водіння в п"яному вигляді, споживання наркотиків
        >
        > І це не кримінальні злочини, а лише проступки. Якби він був наркоманам, а не просто пару разів пробував, то інша річ.
        >
        Іншим американцям після того, як їх зловлять з наркотою, шлях до коледжу чи Ельського університету заказаний, Бушу ж це дозволили завдяки покровителям. Коли водій п"яний за кермом - це вже злочин, бо він може вбити невинну людину.

        > > Бандера також по суті був вбивцею і терористом, проте зараз він герой для значної частини Західної України.
        >
        > І тут теж політика, а не банальний шкурний грабунок.
        Те що робилося, було вбивством. А вбивство- злочин незалежно від ідеалів набагато тяжчий за грабунок.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.21 | Englishman

         Re: Чули про такого собі Йошку Фішера


         >
         > > > Бандера також по суті був вбивцею і терористом, проте зараз він герой для значної частини Західної України.
         > >
         > > І тут теж політика, а не банальний шкурний грабунок.
         > Те що робилося, було вбивством. А вбивство- злочин незалежно від ідеалів набагато тяжчий за грабунок.

         Скажіть, тільки чесно, у кого було б більше шансів стати президентом України- Бандери чи Януковича? Чому, не треба пояснювати?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.22 | Ukrpatriot(patriot)

          Ми говоримо про ідеали

          На які орієнтуватиметься український народ і на які він орієнтується. Зважаючи на те, що говорять тут на Форумі про 65-70 % Ющенка у Януковича стати шансів президентом 35-30 % Десь, як у Бандери у 1941, коли проголосили акт про відновлення Української держави.
        • 2004.09.22 | Михайло Свистович

         Re: Чули про такого собі Йошку Фішера

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         >
         > Радикальне крило так званої "Червоної армії" тих же лівих організацій грабували банки, де вбивали людей.

         Фішер не мав доних стосунку.

         >
         > Іншим американцям після того, як їх зловлять з наркотою, шлях до коледжу чи Ельського університету заказаний, Бушу ж це дозволили завдяки покровителям. Коли водій п"яний за кермом - це вже злочин, бо він може вбити невинну людину.

         Може - не вбив. Той, хто викидає порожню пляшку з вікна, також може вбити невинну людину, але, якщо не вб"є, йому присудять максимум штраф, коли зловлять на гарячому.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.23 | Ukrpatriot(patriot)

          Re: Чули про такого собі Йошку Фішера

          Михайло Свистович пише:
          > Ukrpatriot(patriot) пише:

          > > Іншим американцям після того, як їх зловлять з наркотою, шлях до коледжу чи Ельського університету заказаний, Бушу ж це дозволили завдяки покровителям. Коли водій п"яний за кермом - це вже злочин, бо він може вбити невинну людину.
          >
          > Може - не вбив. Той, хто викидає порожню пляшку з вікна, також може вбити невинну людину, але, якщо не вб"є, йому присудять максимум штраф, коли зловлять на гарячому.
          Прорахуйте ймовірність пляшки і п"яного водія, щоб вбити людину.
          А про причетність чи непричетність Йошки цього ніхто не знає. Так само багато німецьких урядовців причетні до продажу хімічної зброї Іраку, як до речі і Рімсфелд і Буш старший, якою потім травили курдів, що не заважає їм бути лідерами своїх країн, чи шапка дорожча за кілька тисяч життів?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.23 | Михайло Свистович

           Re: Чули про такого собі Йошку Фішера

           Ukrpatriot(patriot) пише:
           >
           > Прорахуйте ймовірність пляшки і п"яного водія, щоб вбити людину.

           Почитайте законодавство. Може тоді зрозумієте відмінність злочину від правопорушення.

           > А про причетність чи непричетність Йошки цього ніхто не знає.

           А про Януковича знають. В цьому й різниця.
  • 2004.09.20 | Чукча-чьітатєл

   Я понял!!!

   Сегодня своему пацану посоветою пройтись шапочки немного посрывать, по мордасам в темных переулках приударить. А потом пускай БРОСИТ.
   Может еще для познания заодно пускай травки понюхает.. Смотри, может и президентом тоже станет... Ну, хоть премьером на крайняк..


   KE пише:
   > На что, резонно ответить, что Янукович, БРОСИЛ заниматься преступностью. и только после этого, стал чего то добиваться. А когда ею занимался, отбывал в местах лишения свободы. То есть, при таких, как Янукович, которые знают, что такое жизнь и голод, будет легче, чем при таких, как Ющенко, знающих, что такое кофе, в голодное послевоенное время. Или, как говорил герой бессмертного романа "Вы не знаете, как живется простому народу, а я знаю"
   > ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | Пані

    Ви все правильно зрозуміли.

    От саме це і є першою похідною від "хочу бути як Янукович".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | SpokusXalepniy

     Вы все забыли другую привлекательность отсидки.

     Ну, почему сразу все размечтались о своих детях, что они после отсидки наметят путь в президенты?
     Надо быть скромнее, ближе к народу. Детская привлекательность отсидки может ограничиваться только посещением Монте-Карло через год после тюрьмы.
     Вот только не знаю, надо ли для этого иметь вторую судимость, или достаточно всё-таки одной.
     Вы только представьте себе насколько советская тюрьма вылечивала, если через год-два после заключения, человек уже выезжал в Монте-Карло, куда не всегда пускали и директоров крупных предприятий.

     Вы спросите своих детей: лапочка, что ты больше хочешь - получить образование и потом вечно быть бедняком, или сразу заиметь денег (путём небольшого грабежа), отсидеть с годик в тюрьме, а дальше... Монте-Карло, Начальник автобазы, депутат, губернатор, Премьер министр, Президент.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.20 | Пані

      Редукція свідома.

      Деякі люди і кількість їх велика, за вмовчанням застосовують принцип економії мислення, тобто пропускають весь ланцюг подій чи міркувань, а тримають в голові тільки початок та закінчення. Тому додання Монте-Карло, куплених дисертацій, членства в неіснуючих академіях, безграмотність і так далі, напрягає їхні мізки понад attention span.

      Comprende, amigo?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.20 | Михайло Свистович

       Пані дуже влучна

       Пані пише:
       > Деякі люди і кількість їх велика, за вмовчанням застосовують принцип економії мислення, тобто пропускають весь ланцюг подій чи міркувань, а тримають в голові тільки початок та закінчення. Тому додання Монте-Карло, куплених дисертацій, членства в неіснуючих академіях, безграмотність і так далі, напрягає їхні мізки понад attention span.
      • 2004.09.21 | ziggy_freud

       заперечення прихильників Я. ми прочитали (+)

       Критику з позиції ТОМУ ЩО текст витримав ;-)

       Пані пише:
       > додання Монте-Карло, куплених дисертацій, членства в неіснуючих академіях, безграмотність і так далі, напрягає їхні мізки понад attention span.

       Еге-ж. Різна здатність до структурування інформації.
       Цільову аудиторію знаєте. Тому вводимо простий логічний ряд.

       1. Бандит може стати Президентом.
       2. Президент є зразком успіху для дітей і молоді.
       Тому
       3. Бандит може стати зразком успіху.

       Далі перекладаємо доступною для домогосподарок мовою.

       4. Текст Пані може стати взірцем конструювання інших текстів ;-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.21 | Пані

        Re: заперечення прихильників Я. ми прочитали (+)

        ziggy_freud пише:
        > Критику з позиції ТОМУ ЩО текст витримав ;-)
        >
        > Пані пише:
        > > додання Монте-Карло, куплених дисертацій, членства в неіснуючих академіях, безграмотність і так далі, напрягає їхні мізки понад attention span.
        >
        > Еге-ж. Різна здатність до структурування інформації.
        > Цільову аудиторію знаєте. Тому вводимо простий логічний ряд.
        >
        > 1. Бандит може стати Президентом.
        > 2. Президент є зразком успіху для дітей і молоді.
        > Тому
        > 3. Бандит може стати зразком успіху.

        Не "бандит" (бо має геройський віддтінок завдяки пригодницькій літературі), а "рецидівіст" (коректний вжиток та однозначно негативне сприйняття).

        Ergo - 4. Діти та молодь прагнитимуть бути рецидівістами.

        Це дійсно доступна мова для домогосподарок.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.21 | ziggy_freud

         Приймається з поправкою (+)

         > Пані пише:
         > Не "бандит" (бо має геройський віддтінок завдяки пригодницькій літературі), а "рецидівіст" (коректний вжиток та однозначно негативне сприйняття).

         Рецидивіст має негативне значення також і для електорату Я., вихованого на радянських фільмах та хоча б поверхово знайомого із найгуманнішим у світі правосуддя. Молода жінка може і не знати, хто такі рецидівісти.

         Лише частина таких "героїв" була успішною. Для зняття з бандитів геройської аури молодшим можна розповідати, як дівчати виходили заміж за "крутих" і лишались удовицями в 20 років. Братва в таких випадках допомогає матеріально, але тільки якщо має реальну змогу. Та що таке тоненька пачка зелені, як чоловіка вбили? Були випадки, коли "бєспрєдєльщіки" відривались на сім'ї конкурента :-(

         > Ergo - 4. Діти та молодь прагнитимуть бути рецидівістами.

         Забув про поправку на цільову аудиторію ;-)
        • 2004.09.23 | Ukrpatriot(patriot)

         Проблема в тому, що у нас звикли

         себе вважати розумними, а решту народу, тих же домогосподарок, тупими. За президенства Януковича тема його судимостей, без підігріву з боку опозиції забудеться дуууже швидко. А підігріву не буде, бо не буде коштів. Усі теперішні опоненти, не виключено, що й Ющенко, підуть на співпрацю з ним, як це вже було у Випадку Кравчука 1991 і 1994 р, Кучми 1999, де 80 % львівєян підтримали його.
        • 2004.09.23 | Sean

         Не здивуюся, коли виявиться, що

         усі московськи "Бригади", "Бандитські Петербурги" та що там ще...знималися "на замовлення Держтелерадіо РФ та ФСБ, за фінансової підтримки Суркіса-Ахмєтова" та із залученням фахових консультантів з АП України.

         Пані пише:
         > Не "бандит" (бо має геройський віддтінок завдяки пригодницькій літературі), а "рецидівіст" (коректний вжиток та однозначно негативне сприйняття).
         Бандюк або найкраще - вор, злодій. Домогосподарка матиме асоціацію з підарасом в тролейбусі, що порізав їй сумку, а молодий йолоп не відчуватиме ніякої героїки
  • 2004.09.20 | Адвокат ...

   Маєте рацію, "продукте вторинний"!

   KE пише:

   > На что, резонно ответить, что Янукович, БРОСИЛ заниматься преступностью. и только после этого, стал чего то добиваться. А когда ею занимался, отбывал в местах лишения свободы. То есть, при таких, как Янукович, которые знают, что такое жизнь и голод, будет легче, чем при таких, как Ющенко, знающих, что такое кофе, в голодное послевоенное время. Или, как говорил герой бессмертного романа "Вы не знаете, как живется простому народу, а я знаю"

   Subj!
   Дійсно, людЯм буде легше жити, бо будуть лише злидні, гонитва за "пайкой" і не буде кави. Все, як за царя-совка. Ви мабуть скучили за тим життям?
 • 2004.09.20 | S@nya

  Дуже хороший текст! (-)

 • 2004.09.20 | Роман ShaRP

  Можна сказати навіть сильніше.

  "Обрання" Януковича означає остаточну заміну законів на "панятія" та бєспрєдєл.

  Тот у кого "крыша" "круче" будет "всегда прав". ПОТОМУ ЧТО.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.21 | Пані

   Ні, це не сильніше.

   Роман ShaRP пише:
   > "Обрання" Януковича означає остаточну заміну законів на "панятія" та бєспрєдєл.
   >
   > Тот у кого "крыша" "круче" будет "всегда прав". ПОТОМУ ЧТО.

   Є безліч слабких людей, які навіть і не розуміють дотолку значення таких слів. До того ж до вашого короткого тексту контраргументів виходить в десять разів більше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.21 | Роман ShaRP

    :)

    Пані пише:
    > Ні, це не сильніше.
    > Є безліч слабких людей, які навіть і не розуміють дотолку значення таких слів. До того ж до вашого короткого тексту контраргументів виходить в десять разів більше.
    :hello:

    Сильніше. Тому і не для слабких (а про слабку "цільову аудиторію", до речі, у Вас у титульномі тексті нічого не зазначено).
 • 2004.09.20 | Обережний герой

  А старперам що робити?

  Чому Ви так жорстоко відмовляєте в можливостях робити кар'єру людям середнього і похилого віку? Чому тільки малюки повинні йти в люди, а інші повинні ковтати слинки чи що? Чи Ви гадаєте, що я чи Свистович не здатні зняти хоч з когось капелюха? Ну є певні проблеми, фізичні, морально-етичні... Так треба не відштовхувати людей, не наполягати на їх безнадійності, а допомогти людям розкритися, навіть і у похилому віці. Тут корисним може стати досвід, життєвий шлях нинішнього прем'єра. Треба дати можливість йому вести якусь передачу, книгу написати абощо... Не можна кидати нікого напризволяще, кожному треба дати надію! З огляду на це відкидання Вами Монако, як одного з проміжних досягнень прем'єра, виглядає помилкою. Нехай похила людина не добереться до кінцевої мети, прем'єрства та президенства, але таким треба ставити посильні, близькі цілі, довести їм, що і вони здатні досягти малих життєвих радощів, а не скніти довік на прожитковий мінімум, обіцяний їм тим же прем'єром.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.21 | Пані

   Це тема окремого тексту. Ось вам і пензель в руки :)

   Ключова фраза багатьох старперів "ми своє отжілі, а от діти-онуки"... Пробуйте розбити цей ідіотський стереотип.

   Я б почала цю картину маслом так... Ви прожили чесне життя, мухи не образили, не вкрали навіть газети з сусідського поштового ящика, не підняли руку навіть на власну тещу! Пора жити по-справжньому! Пора бути як Янукович! Ще не пізно - виходьте на вулицю і бігом знимати шапки з перехожих! Бігом бити пику двірнику, бо гад! Так може на старості і у Монако потрапите...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.21 | пан Roller

    Я узнал, что у меня есть огромная семья

    Ось вам і пензель в руки :)

    20-09-2004 08:54, пан Roller
    Я узнал, что у меня есть огромная семья    Yalovets пише:

    >

    > Наперед дякую.

    >

    > ------------

    >

    > Чья упитанная морда

    > на тебя глядит с бигборда?

    > Чей тюремный лексикон

    > до оскомины знаком?


    -Это Я. Это Я,
    Голосуйте за меня.-

    Я узнал, что у меня есть огромная семья

    юююююююююююююю
    http://img1.fotomarket.ru:8008/e52f5f1db36f63efc25dbc139b84456e.jpg


    >

    >


    переглядів: 28 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1095659666
   • 2004.09.21 | Обережний герой

    Зараз більше в моді стільникові слухалки та балакалки

    у знайомої менеджерши хлопчаки зняли слухалку вартістю так гривень з 900. Хоча залишкова вартість цих пристроїв не така велика, але все таки непогана, вони компактніші ніж капелюхи, їх простіше збувати. Тобто оптимальна ціль для банди починаючих дідусів-янучар. І фізо є привід підтягнути. Той же Свистович покине хряпати тістечка, а нарешті всерйоз займеться вагами, бігом та бойовими мистецтвами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.21 | ziggy_freud

     А замість виборів грати в "царя гори" на Банковій(-)

     (-)
 • 2004.09.23 | Карабас

  про кримінальне минуле згадувати добре, але

  варто нагадати і іншу тему. Те що Я. співпрацював з адміністрацією колонії та за це помякшення одержав, говорять ті що з ним сиділи. Саме цей факт, а саме його робота стукачем пояснює і його подорож до Монако за рік після відсидки, прийом у вуз, і карлокомна кар'єра.

  Тавро стукача руйнує імідж сильної людини, яким Я. дехто щиро вважає, і подає його як просту маріонетку якою маніполюють, за допомогою компромату серед іншого.

  Також багато відомо про кримінальну діяльність Я. на посту губернатора, повне зрощення бізнесу, влади та криміналу до відбулося саме за час його губернаторства. Побільше таких фактів також потрібно - показати що Я. так і залишився у цьому болоті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.23 | Михайло Свистович

   Re: про кримінальне минуле згадувати добре, але

   Карабас пише:
   > варто нагадати і іншу тему. Те що Я. співпрацював з адміністрацією колонії та за це помякшення одержав, говорять ті що з ним сиділи. Саме цей факт, а саме його робота стукачем пояснює і його подорож до Монако за рік після відсидки, прийом у вуз, і карлокомна кар'єра.

   Щось я не чув нічого про подорож до Монако. Пропустив. Будь ласка, дайте якийсь лінк. Це дуже важливо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.23 | paul

    Re: про кримінальне минуле згадувати добре, але

    http://pravda.com.ua/archive/2004/may/14/4.shtml
   • 2004.09.23 | paul

    Re: про кримінальне минуле згадувати добре, але

    http://pravda.com.ua/archive/2004/june/1/1.shtml
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.23 | Михайло Свистович

     Обидва лінки ведуть на першу сторінку УП

     Про Монако там нічого немає.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.23 | Чукча-чьітатєл

      То у Вас інет гнилий. Далі приведена цитата про Монако

      > Re: Обидва лінки ведуть на першу сторінку УП
      > Про Монако там нічого немає.

      Матеріал під назвою -
      Судомості Януковича, слід КДБ і аналогії з Медведчуком
      Володимир Бойко, для УП , 14.05.2004, 20:46


      Далі фрагмент тексту.

      Так ось, попри те, що у випадку засудження Медведчука були задіяні чималі сили для скасування вироку (батько другого обвинуваченого був впливовою у міліцейських колах людиною), Київський міський суд (аналог Донецького обласного) не наважився закрити справу, а, скасувавши вирок, направив матеріали для повторного слідства, де справа вже була закрита постановою слідчого. Це – звичайна практика тих років, і те, що розповіла на брифінгу Герман, є кричущим винятком.

      Отже, напрошується висновок, що насправді до виправдовування Януковича були причетні не стільки льотчик-космонавт Береговий, а зовсім інші чинники – ті самі, які дозволили Януковичу в 1974 році відвідати Монако. Дозвіл на виїзд за межі СРСР Янукович отримав при тому, що на той момент його обидві судимості ще не були погашені й він перебував під наглядом органів внутрішніх справ.

      Те, що двічі судимий радянський громадянин був випущений за кордон (на радянські часи – фантастичний випадок), породжує чимало припущень щодо співпраці Януковича з КДБ і становить значно більшу цікавість для громадськості, аніж підрахунок кількості вкрадених чи не вкрадених ним шапок.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.23 | Михайло Свистович

       Дуже дякую, а не могли б Ви поставити сюди повний текст (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.23 | paul

        Стаття:

        Судомості Януковича, слід КДБ і аналогії з Медведчуком

        Володимир Бойко, для УП , 14.05.2004, 20:46

        Як відомо, справжнє обличчя будь якої влади визначається не тим, що вона каже, а тим, що вона приховує. Саме тому добре відома журналістам зала на 8-му поверсі помпезного будинку Кабінету міністрів була 13 травня заповнена народом повністю.

        На пропозицію щойно призначеної прес-секретарем Януковича Ганни Герман відвідати брифінг "Про деякі публікації щодо деяких сторінок біографії прем’єр-міністра України" прийшла добра сотня її недавніх колег, заінтригованих таким анонсом. Ще б пак, не кожна країна може повихвалятися главою уряду, який має за плечима дві "ходки" на зону та імідж представника найпотужнішого злочинного угрупування.

        Звісно, брифінг треба було б назвати інакше. Ну, наприклад: "Що ви хочете довідатися про прем’єр-міністра, але соромитеся спитати?".

        До того ж появи самої організаторки й єдиної учасниці брифінгу довелося чекати 35 хвилин, впродовж яких журналісти весело обговорювали, якими ж саме "стравами" будуть сьогодні частувати їх іміджмейкери керівника уряду – чи то розповідями про те, як він, уподобившись Робін Гудові, колись відбирав шапки в багатих і віддавав їх бідним, чи то демонстрацією листування ув’язненого Януковича з академіком Сахаровим.

        Окрім того, олії у вогонь підливала й непересічна постать самої Герман, яка ще кілька днів тому очолювала київське бюро радіо "Свобода" і доклала чимало зусиль для популяризації серед населення тези про те, що на чолі українського уряду перебуває звичайнісінький бандюк.

        Присутні в очікуванні початку брифінгу юрбилися попід стінами зали, не розрахованої на таку кількість відвідувачів, але кілька місць за довгим витягнутим столом – як раз поруч з мікрофоном ведучої – були порожніми. Ніхто не хотів сідати біля Герман.

        А якщо якийсь захеканий журналіст (як, наприклад, автор цих рядків, який попав у вуличну "пробку" і трохи спізнився), намагався всістися у вільне крісло, сусіди у висловах "западло" та "ти їй ще руку потисни" швиденько відганяли любителя комфорту подалі від того місця, де мала засідати новий прем’єрський речник.

        Нарешті з’явилася й сама пані Ганна, яка зачитала заяву прес-служби відносно того, що "останнім часом в деяких ЗМІ опубліковані матеріали, в яких мусується тема так званих "темних плям" біографії прем’єр-міністра".

        Щоправда, ані ЗМІ, ані матеріали, в яких розповідалося про "темні плями" нового роботодавця Герман, названі не були: як виявилося, призначений два дні тому прес-секретар Януковича взагалі намагається не читати гидоту про свого шефа, оскільки бабуся її вчила не читати на парканах.

        Очевидно, під "парканом" недавня провідна працівниця української редакції радіо "Свобода" мала на увазі однойменну газету та інтернет-видання "Українська правда", де якраз у день її офіційного призначення на нову посаду вийшла стаття автора цих рядків з аналізом наявної інформації про судимості чинного прем’єр-міністра.

        Як запевнила Герман присутніх на брифінгу, за ті два дні, що вона пропрацювала на новій посаді, вона самотужки й з власної ініціативи провела розслідування повідомлень про минулі конфлікти Віктора Януковича з законом, поспілкувалася зі свідками, вивчила документи, дослідила матеріали двох кримінальних справ і дійшла висновку, що Янукович був незаконно засуджений у грудні 1967 року до трьох років позбавлення волі та в 1970 – до двох років.        Береговий і Янукович. 1980-ті роки
        Шапок він, виявляється, ні в кого не знімав, і розбою не вчиняв, і до заподіяння тілесних ушкоджень непричетний. Більш того, на клопотання льотчика космонавта Георгія Берегового Донецький обласний суд в грудні 1978 року, після відбуття Януковичем покарання за обидва злочини, які Герман відмовилася назвати, переглянув справи й скасував обидва вироки.

        При цьому дуже зворушливо виглядали посилання екс-керівника київського бюро радіо "Свобода", яка стільки років віддала викриттю злочинів комуністичного режиму, на те, що законослухняність Януковича була засвідчена в 1980 року самим фактом прийняття його до лав комуністичної партії, а XXVІ з’їзд КПУ та Комітет партійного контролю на чолі з самим (це ж треба!) Арвідом Яновичем Пельше не знайшли нічого крамольного в двох судимостях нинішнього прем’єр-міністра України.

        На жаль, Герман відмовилася відповідати на запитання автора публікації, для спростування якої вона, власне, і зібрала народ. Натомість мені було запропоновано зустрітися з нею в індивідуальному порядку.

        Користуючись нагодою, мушу зазначити, що я не оригінальний у своїх вподобаннях і при спілкуванні індивідуальному віддаю перевагу блондинкам. Що ж стосується мого прагнення поставити запитання прес-секретареві прем'єр-міністра, то воно має виключно публічне підґрунтя й спричинено тим, що Герман під час брифінгу неодноразово демонструвала свою здатність спочатку говорити, а потім думати.

        Позбавлений можливості поставити запитання на самому брифінгу, змушений звернутися до послуг тих самих "парканів" в надії, що якщо сама прес-секретар Януковича гидує читати тижневик "Свобода" та "Українську правду", то вона може доручити цю неприємну роботу якійсь прибиральниці з Кабміну і в такий спосіб довідається, про що саме хотів запитати в неї автор "Курсу кримінального прем’єрознавства".

        По-перше, мені хотілося, щоби під час брифінгу прес-секретар прем’єр-міністра, яка кілька разів підкреслювала, що провела власне розслідування з дослідженням документів та опитуванням свідків, все ж таки послалася на джерела своєї поінформованості. Запитання тим більше здається доречним, що Герман, впевнено називаючи дати засудження та строки покарання свого нинішнього начальника, відмовилася назвати статті інкримінованих Януковичу злочинів, а начебто вивчені нею постанови Президії Донецького обласного суду вона чомусь називала "ухвалами".

        Попри те, що це є перше розслідування, проведене пані Герман (раніше вона плескала язиком здебільшого на політичні теми), подібна профанація є неприпустимою для людини, яка на брифінгу заявила щодо себе, коханої, таке: "Якщо ви будете таким талановитим, як я, ви зрозумієте, що журналісту все можна зробити, якщо він цього хоче. Як я це робила – це мої проблеми. Ви ж не розказуєте, звідки берете матеріал".

        Звісно, присутні розуміли, що їм до талантів пані Герман – як до Москви рачки, і тому зустріли без належної ініціативи її пропозицію негайно виїхати до Донецька та поспілкуватися зі свідками, слідчими, суддями та переглянути документи, які доведуть повну невинуватість Віктора Федоровича в злочинах, за які він відбував покарання. Висунута ж навзаєм журналістами пропозиція поспілкуватися з потерпілими від злочинів, за які був засуджений Янукович, зі свого боку не викликала захоплення з боку Герман.

        По-друге, новітня зірка правової журналістики, вочевидь, не уявляє собі, що космонавт Береговий не міг вносити ніяких протестів у Президію Донецького обласного суду – це міг робити прокурор області, прокурор УРСР, Генеральний прокурор СРСР або їхні заступники та голови обласного суду Верховного Суду УРСР або Верховного Суду СРСР.

        До того ж, відповідно до статті 395 чинного на той момент Кримінального-процесуального кодексу УРСР, Президія облсуду, що розглядала протести в порядку нагляду, не мала права встановлювати або вважати доведеними факти, які не були встановлені у вироку або відкинуті ним, а так само не могла вирішувати питання про доведеність чи недоведеність обвинувачення, досліджувати докази, встановлювати перевагу одних доказів над іншими, вирішувати питання про правомірність застосування судом першої інстанції того або іншого кримінального закону чи міри покарання.

        Спеціально пояснюю пані Герман, що перегляд справ у порядку нагляду зводився виключно до перевірки відповідності висновків суду матеріалам справи. Тобто, щоби не було такого, коли в протоколі записано, що, наприклад, підсудний Янукович вини своєї не визнає, а у вироку сказано, що в судовому засіданні він вину визнав. Отже, перевірка в порядку нагляду була суто формальною – вирок зіставлявся з матеріалами справи на предмет пошуку явних "ляпів".

        Випадки, коли в радянські часи при наглядовому провадженні кримінальні справи закривалися, були, але це траплялося дуже й дуже рідко й лише з певних політичних міркувань – наприклад, при реабілітації в 60-тих роках осіб, репресованих сталінським режимом. Інша справа, що дійсно в 1978 році Береговий, як уродженець і депутат Верховної Ради СРСР від м. Єнакієвого, написав листа тодішньому голові Донецького обласного суду з проханням перевірити законність притягнення до кримінальної відповідальності свого земляка.

        Але попри те, що директор автобази Янукович був довіреною особою й помічником відомого всій країні депутата, впливу льотчика-космонавта на обласний суд було явно недостатньо для закриття кримінальних справ щодо нинішнього прем’єр-міністра. У кращому випадку президія обласного суду могла скасувати вироки та направити обидві справи на повторний судовий розгляд.

        Між іншим, тут мимоволі напрошується паралель з Віктором Медведчуком, який у студентські роки ледь не був засуджений також за статтею 102 КК України. Щоправда, вирок не набув законної сили, а злочин, інкримінований нинішньому главі Адміністрації Президента України, був перекваліфікований Київським міським судом на статтю 166 частину 2 КК УРСР (перевищення владних повноважень).

        Після направлення справи на повторне слідство кримінальна справа щодо В.Медведчука була закрита за малозначністю скоєного згідно з статтею 7 колишнього Кримінального кодексу. Таким чином, твердження про те, що В.Медведчук також був судимим, дійсності не відповідає, оскільки вирок щодо нього в законну силу так і не вступив.

        Як, до речі, не відповідає дійсності й висновок Дмитра Чобіта в його книзі "Нарцис" про те, що перекваліфікація статті 102 на статтю 166 КК УРСР мала перевести злочин в розряд менш тяжких з метою пом’якшити відповідальність обвинуваченого. Насправді, така перекваліфікація була абсолютно правильною, оскільки Медведчук побив неповнолітнього громадянина в той час, коли чергував у складі комсомольського оперативного загону, і тому за свої вчинки він мав відповідати як працівник правоохоронного органу за статтею, що передбачала покарання за посадовий злочин.

        До того ж, така перекваліфікація насправді лише погіршувала становище обвинуваченого Медведчука, оскільки на відміну від статті 102 КК УРСР (санкція – позбавлення волі на строк до чотирьох років), стаття 166 частина 2 КК УРСР належала до категорії тяжких і передбачала покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

        Так ось, попри те, що у випадку засудження Медведчука були задіяні чималі сили для скасування вироку (батько другого обвинуваченого був впливовою у міліцейських колах людиною), Київський міський суд (аналог Донецького обласного) не наважився закрити справу, а, скасувавши вирок, направив матеріали для повторного слідства, де справа вже була закрита постановою слідчого. Це – звичайна практика тих років, і те, що розповіла на брифінгу Герман, є кричущим винятком.

        Отже, напрошується висновок, що насправді до виправдовування Януковича були причетні не стільки льотчик-космонавт Береговий, а зовсім інші чинники – ті самі, які дозволили Януковичу в 1974 році відвідати Монако. Дозвіл на виїзд за межі СРСР Янукович отримав при тому, що на той момент його обидві судимості ще не були погашені й він перебував під наглядом органів внутрішніх справ.

        Те, що двічі судимий радянський громадянин був випущений за кордон (на радянські часи – фантастичний випадок), породжує чимало припущень щодо співпраці Януковича з КДБ і становить значно більшу цікавість для громадськості, аніж підрахунок кількості вкрадених чи не вкрадених ним шапок.

        Дуже шкода, що під час брифінгу Герман не назвала прізвища слідчих та суддів, які відправили за ґрати невинувату, з її слів, людину, вчинивши тим самим злочин проти правосуддя. Не могла нічого до пуття пояснити прес-секретар прем’єра й щодо відшкодування, яке держава виплатила Януковичу як безпідставно засудженому.

        Нічого невідомо й про те, чи понесли покарання свідки та потерпілі, які, як стверджує Герман, оббрехали Віктора Федоровича. Сподіваємося, що пані Ганна продовжить своє дослідження й поінформує громадськість з цих делікатних питань ще до наступних президентських виборів.

        Категоричне неприйняття викликає заява Герман про те, що Янукович ніколи не приховував своїх судимостей. Це – неправда. Янукович, який раніше обирався депутатом Донецької обласної ради та очолював Донецьку облдержадміністрація й обласну раду, до 18 листопада 2002 року ніколи в жодній своїй оприлюдненій автобіографії не повідомляв про те, що він раніше був засуджений та відбував покарання.

        А тим журналістам, які пристануть на пропозицію Герман поїхати її коштом до Донецька та пересвідчитися в законослухняності Віктора Федоровича, я раджу завітати до обласної бібліотеки ім. Крупської та підняти підшивки місцевих газет, де з 1996 року неодноразово публікувалася біографія Януковича.

        Досі з колишньою офіційною біографією Януковича можна познайомитися, наприклад, отут: http://www.yanukovich.openua.net. До речі, я добре пам’ятаю, який шок восени 2002 року на радіо "Свобода", де тоді працювала Герман, викликала вперше оприлюднена інформація про судимості кандидата на посаду прем’єр-міністра.

        Тому та обставина, що Янукович раніше ретельно приховував свої судимості, зараз є найбільш вразливим місцем у влаштованій Герман кампанії по відмиванню прем’єр-міністра, оскільки безпідставно засудженій людині, чия невинуватість до того ж була доведена в суді, цього робити не було ніякого сенсу.

        Навіть – навпаки. Серед політичних діячів незалежної України було чимало осіб, які відбували покарання в часи Радянського Союзу – достатньо пригадати хоча б В’ячеслава Чорновола, Левка Лук’яненка, Степана Хмару. Причому, вони були обвинувачені зовсім не за "політичними статтями", оскільки радянська влада постійно підкреслювала, що політичних в’язнів у країні немає. Але їм і на думку не спадало приховувати такі факти від своїх виборців – саме тому, що вони були переконані у незаконності звинувачень.

        Питання "темних плям" в біографії Януковича аж ніяк не зводиться до з’ясування подробиць його колишніх судимостей. Тим більше, що для закриття цього питання не потрібно організовувати ніяких поїздок журналістів до Донецька – достатньо лише оприлюднити оті самі постанови Президії Донецького облсуду, які Герман, треба думати, в очі не бачила (інакше не називала б їх "ухвалами").

        Насправді найбільшу цікавість становлять питання нинішніх зв’язків Януковича зі злочинним світом, а також те, в який спосіб він за роки свого губернаторства перетворив Донецьку область на кримінальну клоаку.

        Зокрема, три роки тому очолюване Герман київське бюро радіо "Свобода" оприлюднило епізод з фонотеки колишнього майора держохорони Миколи Мельниченка, де тодішній донецький губернатор Янукович пообіцяв Кучмі, так би мовити, "підвісити за геніталії" суддю Куйбишевського районного суду м. Донецька Олександра Тупицького, який відмовлявся винести вирок у кримінальній справі, сфабрикованій проти адвоката Сергія Салова (це той самий епізод, де Кучма кинув Януковичу знамениту фразу: "Твої судді взагалі подонки").

        Було б бажано, якби Герман, яка впродовж кількох років запевняла аудиторію радіо "Свобода" в автентичності записів Мельниченка, зараз би більш детально ознайомила громадськість зі здобутками Віктора Федоровича на адміністративних теренах. А саме: на яку висоту Янукович підвішував Тупицького, чи робив він це самотужки або доручав таку делікатну роботу комусь іншому, чи намилював попередньо мотузку тощо? Також хотілося б довідатися, в який саме спосіб Віктор Федорович вчив відправляти правосуддя суддів жіночої статті.

        Було б непогано внести ясність також і в інший епізод з "піддиванних записів" – той де Янукович вітає Кучму з днем народження та доповідає, що свій святковий подарунок – надзвичайно коштовну мисливську рушницю – він вже передав першій дамі України.

        Нагадаю пані Герман, що відповідно до Закону України "Про боротьбу з корупцією" державні чиновники рангу Януковича мають регулярно оприлюднювати свою декларацію про доходи з тим, щоби пересічні громадяни мали можливість порівнювати реальні доходи урядовця з офіційно задекларованими.

        Тож чекаємо на детальну інформацію про вартість рушниці та джерело доходів Віктора Федоровича. До речі, те ж саме стосується й самої Герман, яка 11 травня стала державним службовцем і зобов’язана відтепер конкретно звітувати про свої статки, а не розповідати під час брифінгів про те, що на Януковича вона працює "за добрі гроші", оскільки "дорого коштує".

        Що ж стосується Африки, з якою в Герман асоціюється прем’єр-міністр України, то пані Ганна, вочевидь, мала на увазі зовсім не чорний континент, а улюблений донецький ресторан Віктора Федоровича на березі Кальміусу з неграми-обслугою та вишуканою кухнею.

        Саме в "Африці" в листопаді 2002 року Янукович, який жив згідно з поданою декларацією на $336 на місяць, накрив соратникам "поляну" після призначення на посаду керівника уряду. При цьому Віктор Федорович, мабуть, витратив кілька своїх річних окладів і прирік сім’ю до злиднів і жебракування.

        Тому радимо пані Герман, яка під час конференції запропонувала матеріально підтримати колишніх колег за рахунок тих грошей, що вона відклала в часи керування київським бюро "Свободи", краще поділитися копійкою з патроном. Бо не дай Боже, якщо доведений до фінансової скрути двічі несудимий Янукович почне знімати шапки з перехожих.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.23 | Михайло Свистович

         Дякую (-)

     • 2004.09.23 | paul

      А вот еще:

      http://www.grani.kiev.ua/2004/21/Matyushenko35L_ukr.htm

      Цитата:
      Крім того, якби Віктор Янукович скоїв би новий злочин, раніше зняті судимості вже не враховувалися б при винесенні нового вироку як обтяжливі обставини! На ті часи таку поблажливість із боку влади треба було заслужити...

      А ще рік потому сталося нове ДИВО — 1974 р. Віктор Янукович побачив князівство Монако!

      Розказує журналіст Володимир Бойко:

      — Я був запрошений до одного з донецьких іміджмейкерів, особливо наближеного до керівництва області, який став мене переконувати, що плітки про судимість Януковича — це підступи ворогів регіону, і закликав до проявів патріотизму: "Я елементарно доведу, що Віктор Федорович ніколи не сидів. Зараз ми покажемо тобі фотографію тих часів, де Віктор Федорович сфотографований в Монако на автоперегонах і тримає в руках газету тих самих років, коли він нібито відбував покарання. Це не копія. Видно, що фотографія дійсно стара, так не підробиш".

      Ах, якби монегаски (тамтешні жителі — “Укрінформбюро”) знали, який дарунок їм зробила доля... Однак вони навіть не підозрювали, що за тридцять років ця скромна молода людина балотуватиметься на пост президента найбільшої (після Росії) країни Європи!

      Цікаво, чи не збирається Ганна Герман-Стеців організувати поїздку журналістів у Монако для зустрічі з черговими "свідками", які могли б підтвердити високий "обліко морале сов'єтіко турісто"?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua