МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З представників влади тільки Литвин побажав Ющенку одужання

09/20/2004 | Andrij
Вражає навіть не злочинність, а щира невихованість та тупість цієї влади. Цивілізовані люди так не діють, так діє бидло.

http://www.ukrpravda.com/archive/2004/september/20/1.shtml

Вперед, Ющенко!

Леонід Амчук, Київ-Житомир-Київ, УП , 20.09.2004, 00:17Після мітингу в Києві. 18.09.2004
Отруєння Ющенка, як це не жахливо, принесло один корисний результат. Це був великий екзамен на тему "хто є хто", який довелося складати українським політикам. Як влада, так і начебто колеги по опозиції не здивували умінням бути в першу чергу людьми. Дехто, напевно, совість і честь обміняв на запис у трудовій книжці "державний службовець такого-то рангу".

Якщо ви не зрозуміли, про що ідеться, то підкажемо – ніхто із влади й жоден із опонентів Ющенка не побажав йому якнайшвидшого одужання. Ніхто! Але, думається, багато подумки сказали: "щоб ти здох!".

За інформацією із оточення Ющенка, єдиною людиною, яка подзвонила і підтримала лідера "Нашої України", був... Володимир Литвин.

Написати телеграму в два рядки зі словами "бувай здоровий" – це був чудовий шанс для Януковича показати, що окрім "біг-морди" в нього є ще людське обличчя. Не говорячи, що так він міг би розрядити ситуацію із цим містичним отруєнням, коли всі звернули свої підозрілі погляди у бік влади. Однак треба віддати належне Віктору Федоровичу – він вчинив щиро і промовчав. Бо одужання Ющенка йому не треба.

Як не треба воно ні Кучмі, ні Медведчуку. Тому ми не станемо дивуватися шедевру дебілізма у виконанні заступника глави адміністрації президента Василя Базіва.

Його слова – це із тієї серії, що людина сама собі написала діагноз: "Хай Зінченко першим пробує їжу, а потім Ющенко... Так робили правителі у середні віки", - запропонував Базів із самовдоволеним виразом обличчя.

Такий глум чиновника із АП став просто ще одним підтвердженням для тих, хто переконаний: Ющенка хотіла отруїти влада.

За великим рахунком, здивував лише Мороз. "Раджу Ющенку й іншим вживати надійні, перевірені продукти, щоб не згадувати потім про отруєння через два тижні... Я їм картоплю і сало і ніяк воно життю не загрожує", - сказав начебто соратник.

Цей претендент на титул "совість нації" не припиняє робити незрозумілі речі. Схоже, Мороз не відчуває, як щодня власноруч переписує своє місце у підручнику історії. У який бік – Сан Санич може зрозуміти надто пізно.

Не згодні із цим потоком обурення можуть зауважити: а як би поводився Ющенко, якби витягували з того світу когось із його опонентів? Чи надсилав би він їм листи підтримки? Чи побажав одужання?

Не знаю. Однак історія склалася саме так, як склалася. І з опухлим обличчям у суботу на Європейській площі стояв саме Ющенко, а не хтось інший. І коли дивилася на знесиленого батька, плакала під сценою його доросла дочка Віталіна, а не чиясь інша.

Влада, яка каже, що не причетна до замахів на Ющенка, чомусь забуває додати, що з іншими політиками нічого подібного не відбувається.

Чомусь у 2000 році тільки-но народженій дочці прем'єра Ющенка закапують рідке срібло, після чого дитина перестає дихати і її ледь вдається вивести із коми...

І чомусь в 2003 до Києва приїздить молдавський кіллер Карамалак – а водночас агент СБУ в Росії повідомляє Центру, що цей міжнародний злочинець опинився в Україні для підготовки замаху на Ющенка. Карамалака, якого шукав Інтерпол, затримують у Борисполі і... несподівано випускають...

І чомусь влітку 2004 у Херсонській області автомобіль Ющенка тричі намагається скинути у кювет КамАЗ – а коли вимагають пояснень, то водій-фермер із "глухого" села на пам’ять цитує 63 статтю Конституції, що він може не давати свідчення проти себе.

І чомусь отруєння Ющенка відбувається "хімічними речовинами, які зазвичай не входять до продуктів харчування". І наче не помічаючи логічної неув'язки, опоненти починають радити Ющенку не перебирати їжею...

Будемо вважати, що все це лише парад співпадінь, недоречностей і випадковостей.

Але виникає інше питання: якщо міліція слідкує за Ющенком навіть на відпочинку – з тим, щоб, як вона каже, "упередити злочин проти кандидата в президенти" – то, може, МВС знає і обставини його отруєння?

Цікаво буде подивитися цю відеоплівку! Чи у вас, шановне керівництво МВС, уже і факт стеження за Ющенком теж не підтверджується – як у випадку з Гонгадзе?

Дехто вважає, що Ющенку не треба було в такому вигляді з’являтися перед людьми – як він зробив у суботу на Європейській площі. Однак кожен втрачений день кампанії означає перемогу тих, про кого говорилося на початку статті. Треба було показати, що Ющенко може стояти на ногах. Треба було нарешті поставити на місце недоумкуватих коментаторів: мовляв, отруєння – все це піар "нашоукраїнського кандидата".

Мітинг у Києві відкрив вирішальний етап виборів Ющенка. Попри все, він зробив це. І якщо вам треба ілюстрація до слова "мужність", то треба було її шукати на Європейській площі у суботу в Києві чи в неділю на головному майдані Житомира.

Соратники Ющенка кажуть, що його нинішній вигляд набагато краще ніж було на початку тижня. Сам Ющенко у Житомирі, витираючи сльози з лівого ока – результат набряку – вибачився і пообіцяв "через декілька днів все буде у нормі".

На декого суботній мітинг у Києві справив гнітюче враження. Відчуття безвиході та безсилля.

Це зовсім не те, що треба зараз Ющенку. Це значить визнати ЇХ силу і НАШУ слабкість. Це значить програти за два місяці до початку головної боротьби.

... А під кінець житомирського мітингу уже чітко було чути, що голос переможця повернувся до Ющенка. Закінчилося тим, що кілька сот людей обступили машину Ющенка і він ще 15 хвилин не міг виїхати з площі – роздавав автографи і просто тиснув руки.

Цей заряд, віра людей в перемогу – головні ліки Ющенка. І аж ніяк не відчай чи навіть співчуття. Яких він так від декого і не дочекався.

Відповіді

 • 2004.09.20 | пан Roller

  Re: З представників влади тільки Литвин побажав Ющенку одужання

  19-09-2004 20:03, пан Roller
  Re: Шура, вы знаете как я уважаю Леонида Даниловича!

  переглядів: 39 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1095613431

  Brgds
 • 2004.09.20 | 123

  Авторка неуважна - реакція Ющенка у подібних випадках відома

  > http://www.ukrpravda.com/archive/2004/september/20/1.shtml
  >
  > Вперед, Ющенко!
  >
  > Леонід Амчук, Київ-Житомир-Київ, УП , 20.09.2004, 00:17
  >
  > Цей претендент на титул "совість нації" не припиняє робити незрозумілі речі. Схоже, Мороз не відчуває, як щодня власноруч переписує своє місце у підручнику історії. У який бік – Сан Санич може зрозуміти надто пізно.
  >
  > Не згодні із цим потоком обурення можуть зауважити: а як би поводився Ющенко, якби витягували з того світу когось із його опонентів? Чи надсилав би він їм листи підтримки? Чи побажав одужання?
  >
  > Не знаю.

  Всі знають. Прошу - офіційний сайт Ющенка:
  -----------------------------------------------------------------
  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/print/1128/

  Віктор Ющенко висловив співчуття депутату Станіславу Ніколаєнку

  Лідер фракції «Наша Україна» Віктор Ющенко надіслав телеграму-співчуття народному депутату Станіславу Ніколаєнку з приводу трагічної загибелі його сина.

  «Приголомшений звісткою про трагічну загибель Вашого сина. Обірвалось життя молодої людини, сповненої сил і життєвих планів. Страшна та непоправна втрата. У лихий для вашої родини час прийміть моє щире співчуття. Сумую і уболіваю разом з Вами», – говориться у телеграмі Віктора Ющенка.

  У ніч з 9 на 10 вересня в Херсоні в автомобільній катастрофі трагічно загинув Станіслав Ніколаєнко – син народного депутата Станіслава Ніколаєнка, члена фракції СПУ, керівника парламентського комітету з питань науки та освіти.
  --------------------------------------------------------------------
 • 2004.09.20 | komnatnyi

  Re: З представників влади тільки Литвин побажав Ющенку одужання

  Andrij пише
  >Написати телеграму в два рядки зі словами "бувай здоровий" – це був чудовий шанс для Януковича показати, що окрім "біг-морди" в нього є ще людське обличчя

  "У того, у кого оно есть". Що ви на них дивуєтесь? Вони всі хами! Згадайте, чи коли у нас при владі була інтелігентна, віруюча людина. А тепер така перспектива. Для них це нестерпно. А ви дивуєтесь.
 • 2004.09.20 | Franko

  Ющенко щодня отримує сотні листів з побажаннями швидше одужати

  14:03, 20 вересня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"

  Щодня на адресу Віктора Ющенка надходять сотні листів зі словами підтримки та побажаннями швидкого одужання. Свою солідарність з народним кандидатом в Президенти висловлюють люди з усієї України, з-за кордону.

  «Щиро дякую всім, хто у цей час надсилає до нас свої щирі слова. Я сильний вашою підтримкою і вірю в нашу перемогу!» – передає вітання своїм дописувачам Ющенко.

  З дозволу авторів ми друкуємо уривки з деяких нових листів.

  Пишіть Ющенку!

  Шановний Вікторе Андрійовичу,

  я і вся моя родина вітає з одужанням і поверненням в Україну! Ми всі уважно стежили за останніми подіями, які були пов'язані з Вашою хворобою.Слава Богу, що все закінчилося добре. Під час Вашого виступу в прямому ефірі з Європейської площі міста Києва рівняни палко пітримували Вас, скандуючи: «Ющенко - НАШ ПРЕЗЕДЕНТ!» Бажаю Вам швидкого одужання, міцного козацького, здоров’я і сил! Рівняни чекають Вас у нашому місті. Хай Береже Вас Господь Бог!

  З повагою Сергій Олегович, Рівне.

  19 вересня

  Добрий день!

  Бачив виступ Віктора Андрійовича в суботу на Європейській площі. До чого опустилась влада! Але він молодець, що не відмінив свій виступ! Дуже багато людей за нього! Бажають йому міцного здоров'я і довгих років життя! Зокрема, майже всі приватні таксисти Центрального залізничного вокзалу будуть голосувати за нього!

  З повагою, Сергій.

  18 вересня

  Висловлюю слова підтримки і подяки за мужність та силу духу, які Ви проявили в цей пекельний час останніх днів. Переконаний, саме такий лідер і потрібен українському народу в цей, трохи запізнілий, а тому й критичний час його становлення. Ваша поява на мітингу в Києві 18 вересня додала і сили і оптимізму мільйонам вболіваючих за Вас і Україну громадян. Ми просто зобов'язані зараз перемогти, бо сила, правда, ситуація в навколишньому світі і багато інших факторів на нашому боці. І ми переможемо!

  З повагою, Богдан

  18 вересня

  Добрий день!

  Я хочу побажати Вам міцного здоров’я та витримки. Дивилися вчора всією сім’єю Ваш виступ. Спочатку було страшно дивитися на те, що ці нелюди зробили з Вами. Але коли дослухали промову до кінця – зрозуміли: нічого в них не вийде. Ще раз - здоров’я Вам.

  З повагою, Олена.

  19 вересня

  Уважаемый Виктор Андреевич!

  Как и большинство жителей Украины я очень рад, что Ваше здоровье значительно улучшилось, и Вы вновь приступили к активной работе. Эти несколько дней меня и многих моих знакомых очень обеспокоили. Неужели в нашей стране возможны средневековые методы устранения политических противников? Я искренне желаю Вам полнейшего выздоровления. Сейчас Вы наша единственная надежда. Берегите себя, а мы Вас поддержим!

  Александр.

  18 вересня

  Вікторе Андрійовичу!

  Ми Вас дуже поважаємо і любимо!!!

  Ми віримо, що коли Ви станете президентом, то будете дбати про нашу Батьківщину! Нас дуже обурюють нахабні та зухвалі вчинки, спрямовані на те, щоб зашкодити Вам і позбавити нас надії на майбутнє! Ми з сестрою, нажаль, ще не можемо голосувати, але ми все одно за Вас і переконуємо тих, хто вже може брати участь у виборах, зробити правильний вибір.

  Благаємо, бережіть себе нехай Господь благословить Вас!!!

  18 вересня

  Добридень, шановний Вікторе Андрійовичу! Пише Вам студент 5-го курсу київської Політехніки, Андрій… Зазначу одну річ, яка зараз спадає на думку: Ви дійсно мужня та смілива людина, що здатна повести країну за собою. Чому саме МУЖНЯ та СМІЛИВА, запитаєте Ви? Я вважаю, що саме ці риси характеру допомагають Вам у сьогоднішній боротьбі з усім тим брудом і «беєспрєдєлом» , що коїться навколо. Хочу сказати одне: Ви дійсно ТА людина, що має бути головою держави, справжнім гарантом Конституції – ви своїми діями доводите, що можете бути ОБЛИЧЧЯМ ДЕРЖАВИ у світі, представляти її у міжнародному політичному та економічному просторах…Повірте мені, молоде покоління Вас підтримуватиме. Це я знаю точно!!!

  20 вересня
 • 2004.09.20 | 123

  Чому б штабу Ющенка не надати повну інформацію по його хворобі?

  Мені не зрозуміла тактика замовчування з боку штабу Ющенка. З одного боку, вони наполягають на версії "замах". З іншого боку, вони не дають на користь цієї версії переконливих аргументів -- хоча можуть це легко зробити (якщо дійсно вірять в цю версію). Це дає можливість опонентам заявляти про пі-ар, що його робить штаб Ющенка на хворобі Ющенка.

  Отже, мені не зрозуміло, чому не оприлюднюється (наприклад, на сайті Ющенка) така інформація?

  1. Копія (відсканована) висновку лікарів віденської кліники (наприклад, копія атестату про середню освіту на сайті є), з копією нотарізованого перекладу з німецької.

  2. Копії витягів з історії хвороби, де йдеться про тяжкість стану Ющенка на момент звернення до віденської клініки.

  3. Копії витягів з української історії хвороби, з діагнозами і всіма призначеннями, які робилися в Україні (з 6 по 10 вересня).

  4. Інформація (тут і далі -- у формі витягів з історії хвороби, чи у формі довідок тощо -- все у скан-копіях, а не у переказах Зінченка) про всі ліки, які приймав Ющенко.

  5. Інформація про ту хімічну речовину, яка "звичайно не зустрічається у продуктах харчування" -- власне, її назва. Одна тільки ця інформація багато чого може прояснити (може -- це ті самі ліки, які Ющенку давали в Україні від грипу? чому не дати назву цієї речовини?).

  6. Докладні коментарі австрійських докторів (у документальній формі) щодо стану пацієнта і причин, що цей стан зумовили (наприклад: "пацієнт має набрякле обличчя, що пояснюється прийманням препарату Х; це є стандартною побічною дією цього препарату, набряк звичайно сходить через 3 дні після припинення приймання").

  Можна й багато ще чого згадати.

  Тобто - чому не оприлюднюється максимально докладна і максимально документована інформація про хворобу Ющенка, при тому що сама хвороба вже використовується як пропогандистський фактор з обох боків?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | Михайло Свистович

   ТОМУ ЩО дебіли (-)

  • 2004.09.20 | пан Roller

   Украине нужен сильный президент.

   Re: Чому б штабу Ющенка не надати повну інформацію по його хворобі?

   В штабе Ющенко могут не иметь єтой информации, так как она представляет врачебную тайну.

   В советские времена подобную информацию сообщали в некралоге.

   Там был представлен весь букет болезней.

   Но, ваш вопрос мает рацио. В самом деле, народ выбирает президента и вправе рассчитывать, что он выбирает здорового президента.Что выдержит нагрузку. Это вопрос и психологической подготовки и физической закалки. Вопрос жизненной школы, школы отбора.

   Как этот вопрос решается с кандидатами? Проходят ли они медицинскую комиссию, нам не ведомо.

   Не плохо было бы оценить кандидатов в групповых соревнованиях. Знать не только их состояние здоровья, но и уровень интеллекта.Наличие винерических заболеваний, и вич инфекций, прививкам, половой активности.

   Так как у избирателей нет возможности оценить сравнительные характеристики кандидатов, то у них отсутствует и объективная возможность выбрать сильнейшего.

   Украине нужен сильный президент.

   Brgds
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | rais

    Украине нужен сильный президент.

    Саме після випадку з Ющенко Україна таки отримає сильного президента.
    Ніякого вибачення бандитам і зрадникам
   • 2004.09.20 | Пані

    Re: Украине нужен сильный президент.

    пан Roller пише:
    > Re: Чому б штабу Ющенка не надати повну інформацію по його хворобі?
    >
    > В штабе Ющенко могут не иметь єтой информации, так как она представляет врачебную тайну.

    Навіть якщо мають, то це просто безвідповідально публікувати приватну медичну інформацію з багатьох точок зору. В т.ч. і з точки зору безпеки. Ніхто ж не публікує власні історії хвороби, і всі розуміють чому саме.


    > Но, ваш вопрос мает рацио. В самом деле, народ выбирает президента и вправе рассчитывать, что он выбирает здорового президента.Что выдержит нагрузку. Это вопрос и психологической подготовки и физической закалки. Вопрос жизненной школы, школы отбора.
    >
    > Как этот вопрос решается с кандидатами? Проходят ли они медицинскую комиссию, нам не ведомо.

    Ні. Законом не передбачається. Навіть довідка від психіатра про відсутність психічних розладів не передбачається. І це пробіл в законі. Вже були пропозиції по законодавчому закріпленню, але поки що все лишається, як є. І ми бачимо серед "технічних" кандидатів клінічних психів.
   • 2004.09.20 | капітан Немо

    пан Роллер іноді пише напрочуд патріотичні речі

    ...а от цікаво, коли Хам був на зоні, він був активним чи пасивним педарастом ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.21 | пан Roller

     В копилку патриота.

     капітан Немо пише:
     > ...а от цікаво, коли Хам був на зоні, він був активним чи пасивним педарастом ?

     А почему это Вас интересует? Вы думаете, что на зоне все пидары?


     Патриотизм-последнее пристанище подлецов.

     В. Ленин.

     В помощь патриотам.

     20-09-2004 08:54, пан Roller
     Я узнал, что у меня есть огромная семья

     переглядів: 28 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1095659666


     Brgds
  • 2004.09.20 | Максим’як

   Re: Вони не мають такої інформації - є діагноз.

   А чим конкретно спичинена хвороба, то напевно і австріяки ще не вияснили. Не так легко встановити формулу хімічної речовини. Виявити чи виділити її можна, але індентифікувати не так легко, якщо вона розроблена у закритих лабораторіях.

   А яку ще інформацію потрібно, спеціальну для дебілів?

   Дебілу, що б не казав, він і так не зрозуміє, а буде свої версії "по-проще" будувати. на його рівень розуму.

   Мені все ясно.

   А що саме не ясно Вам пане 123?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | 123

    Ваш допис не відповід на мої питання

    Чому ми не маємо тієї інформації, про яку я питав?

    Наприклад, щодо "хімічної речовини" - Ви припускаєте, що її не ідентифікували. Але це Ваше припущення. Нехай про це буде заявлено офіційно. Про це має бути написано (і, поза сумнівом, так воно і є) в історії хвороби -- чому на сайті нема її повної копії, з посвідченим перекладом українською? Чому нема? Ми ж пропагуємо відкритість.

    Максим’як пише:
    > А чим конкретно спичинена хвороба, то напевно і австріяки ще не вияснили. Не так легко встановити формулу хімічної речовини. Виявити чи виділити її можна, але індентифікувати не так легко, якщо вона розроблена у закритих лабораторіях.

    Йдеться не про хімічну формулу. Хоч би якісь їарактеристики цієї речовини обов*язково є відомі -- адже чомусь вважають, що саме ця речовина викликала погіршення стану Ющенка. Тобто відомо щось про її взаємодію з організмом, принаймні.

    Я от припускаю, що цією речовиною можуть бути препарати, якими лікували Ющенка від "грипу" в Україні. Чому ця версія не має права на життя? Оприлюднена інформація її не спростовує, а навіть підтверджує (згадайте - австрійці сказала, що лікування від грипу лише шкодило Ющенку). Так про який замах йдеться?

    > А яку ще інформацію потрібно, спеціальну для дебілів?
    >
    > Дебілу, що б не казав, він і так не зрозуміє, а буде свої версії "по-проще" будувати. на його рівень розуму.
    >
    > Мені все ясно.

    > А що саме не ясно Вам пане 123?

    Не треба вважати людей за дебілів. Я хочу бачити аргументи, а не мантри про замах. На сьогодні є один лише аргумент на користь замаху - ця незрозуміла хімічна речовина. Більше нічого. На підставі чого відкидається версія про побутове отруєння? Де аргументи проти цієї версії?
  • 2004.09.20 | Пані

   А навіщо?

   Щоб задовільнити вашу цікавість?

   123 пише:

   > Тобто - чому не оприлюднюється максимально докладна і максимально документована інформація про хворобу Ющенка, при тому що сама хвороба вже використовується як пропогандистський фактор з обох боків?

   Так і буде використовуватися безвідносно публікації будь яких документів. Ви що, гадаєте, що публікація в Інеті та на 5-му стосу аналізів зможе заткнути ідіотські коментарі на Інтері та плюсах? Не зможе.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.21 | 123

    Так,щоб задовольнити цікавість.Бо я не бидло

    Пані пише:
    > Щоб задовільнити вашу цікавість?

    Я не хочу жувати пережоване Піховшиком чи Зінченком. Суспільство має право на інформацію - без цього не буває демократії.

    Тому коли Піховшик каже -- хіба Ви не розумієте, Ющенко перебрав горілки - я йому не вірю. Бо він не дає доказів, ані прямих, ані непрямих. І так само я не вірю Зінченку, коли той каже - хіба Ви не розумієте, Ющенко отруїли.

    > 123 пише:
    >
    > > Тобто - чому не оприлюднюється максимально докладна і максимально документована інформація про хворобу Ющенка, при тому що сама хвороба вже використовується як пропогандистський фактор з обох боків?
    >
    > Так і буде використовуватися безвідносно публікації будь яких документів. Ви що, гадаєте, що публікація в Інеті та на 5-му стосу аналізів зможе заткнути ідіотські коментарі на Інтері та плюсах? Не зможе.

    Інформація дасть змогу людям зрозуміти правду. Без цього піар Зінченка не набагато переконливіший пі-ару Медведчука.
 • 2004.09.20 | Navigator

  Значить, всі інші бажали протилежного???

  Це прямо Єжови якісь.
  Карлики з знаряддями вбивства...
  ...
  А Єжов на першій жертві не зупинився.
 • 2004.09.20 | Михайло Свистович

  Не тільки з представників влади. І опозиція туди ж.

  Про Мороза вже згадували. А ось як "співчувають" комуністи

  МАРТИНЮК ВВАЖАЄ, ЩО ІСТОРІЯ З ОТРУЄННЯМ ЮЩЕНКА Є ПІАР-ХОДОМ ЙОГО КОМАНДИ.
  "На моє переконання це не більше ніж піар-хід", - заявив перший заступник голови ВР, член КПУ Адам МАРТИНЮК, коментуючи заяви штабу Віктора ЮЩЕНКА з приводу отруєння невстановленими речовинами кандидата в президенти.
  Він зазначив, що йому важко повірити в те, що В.ЮЩЕНКО "посилав зривати Троєщину, так і в те, що КамАЗ намагався "створити аварійну ситуацію і загрожував життю кандидата (йдеться про В.ЮЩЕНКА – УНІАН). "Все це піар-акція", - заявив А.МАРТИНЮК. він зазначив, що не знає чи було отруєння, оскільки будь-яка людина не застрахована від цього. В той же час, за його словами, якщо штаб В.ЮЩЕНКА має докази щодо отруєння кандидата в Президенти В.ЮЩЕНКА, то вони повинні звернутись до правоохоронних органів, аби ті розслідували цю справу.

  А.МАРТИНЮК не виключає, що частина людей повірить в ці заяви, але "більша частина людей не вірить у ці казки".
  А.МАРТИНЮК зазначив, що комуністи можуть підтримати постанову щодо створення тимчасової спеціальної комісії парламенту по вивченню ситуації з отруєнням В.ЮЩЕНКА. В той же час, за його словами, заледве чи в парламенті набереться 226 голосів, щоб включити це питання до порядку денного.

  За його словами, якщо б таке питання було внесене, то тоді знайдеться 150 голосів народних депутатів України для створення такої комісії.

  А.МАРТИНЮК вважає, що ситуацію із можливим отруєнням В.ЮЩЕНКА як кандидата в президенти могла б вивчити моніторингова комісія парламенту, яка була створена нещодавно і яку очолив голова ВР Володимир ЛИТВИН.

  UNIAN
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.21 | Andrij

   Чомусь ніколи не вважав комуністів опозиціонерами

   Як і не вважаю опозиціонерами всіх інших "ультра". Тобто, люди начебто і проти влади, а з іншої сторони влада їх чомусь підтримує. Щось на зразок платних провокаторів, тільки більшого розмаху.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua