МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що це медведчуківський клоун - В. Базів?

09/20/2004 | Вінничанин
Люди розкажить-но мені про цю гидоту. До воно взялося, де раніше пливало? За всіма його "виступами" - мерзенний клоун медвудчуківського цирку. Я просто органічно цю потвору вже не виношу.
Хто що про ньго знає?
А після перемоги Ющенка пропоную десь під Київом створити цирк, де "вистави" писатиме медведчук, білоконі та подібна шушара буде імітувати творин, тарганячі біги буде імітувати самі знаєте хто. А ОТ НА РОЛЬ КЛОУНА - ОДНОЗНАЧНО ПІДЕ базів. Хай там в тому циркові вони живуть та розважають одне одного та поодиноких інтуристів, що заблукали. Але за межі цього цирку виходити ім ЗАБОРОНИТИ ДОВІЧНО.


Щоб було, як у відомій пісні:

"Take all your overgrown infants away somewhere
And build them a home a little place of their own
The Fletcher memorial
Home for incurable tyrants and kings

And they can appear to themselves everyday
On closed circuit T.V.
To make sure they're still real
It's the only connection they feel...

...They can polish their medals and sharpen their
Smiles, and amuse themselves playing games for a while
Boom boom, bang bang, lie down you're dead"

Відповіді

 • 2004.09.20 | Михайло Свистович

  Це - колишній великий український патріот,борець за незалежність

  України. Ще в часи СРСР був редактором першої справжньої (не самвидавської), повноцінної газети "За вільну Україну", яка видавалася у Львові. Всі так тоді раділи, коли вона з"явилася. Її передплачували по всій Україні, хоч вона і писала більше про львівські події. Мій батько також її передплачував у Миколаєві, не дивлячись, що вона надходить з триденним запізненням.

  Ось так. Так що не дивуйтесь, коли завтра ми побачимо багатьох сьогоднішніх полум"яних опозиціонерів у ролі клоунів. Та вже деяких бачимо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | Вінничанин

   Re: Це - колишній великий український патріот,борець за незалежність

   Тепер ясно. Таку радикальну зміну поглядів і цінностей життя роблять або брехливі пристосуванці, які
   заради кон'юктури і родичів продадуть, або хворі люди.
   За висловлюваннями цього колишньго "патріота"
   робимо невтішний висновок: розщеплення розуму - шизофренія...Очевидно медведчук назбирав в свій цирк саме таку прислугу, щоб легше було ставити свої вистави.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | Woodstock generation

    Re: Це - колишній великий український патріот,борець за незалежність

    Скоріше за все ніякої радикальної зміни поглядів не було. А була в час розвалу совсоюзу і виникнення неформальних рухів та організацій інфільтрація сексотів в різні громадські організації - особливо праві та націоналістичні. Думаю до цієї категорії надежать Богдан Бойко, Козак, Корчинський, Базів, ... ... . Це ті, кому довелось засвітитись. Ну а інші ще працюють і ждуть свого часу. Ну і нема на те ради - нас ще чекатимуть неприємні сюрпризи. Нічого, і Авгієві стайні можна вичистити.
  • 2004.09.20 | Нестор

   Про мою зустріч з Базівим

   Михайло Свистович пише:
   > України. Ще в часи СРСР був редактором першої справжньої (не самвидавської), повноцінної газети "За вільну Україну", яка видавалася у Львові. Всі так тоді раділи, коли вона з"явилася. Її передплачували по всій Україні, хоч вона і писала більше про львівські події.

   Це справді була єдина патріотична газета в Україні. Діаспора закордоном перебувала в екстазі від відродження України. Багато політичних вигнанців очам своїм не вірили, коли на екранах телевізорів з"являвся жовто-блакитний прапор. Вони робили все можливе для підтримки цих зародків. Багато людей з діаспори просто скидалися і відсилали гроші сюди зі словами "для незалежності України". Давали на все: на греко-католицьку і автокифальну православну церкви, на політичні та громадські організації та звісно ж на газету "За вільну Україну". Причому була це ніким не контрольована готівка, за яку навіть розписок не брали.

   Не винятком були і мої родичі в Канаді. На самому початку незалежності здається в 1992 році вони організували один такий невеличкий збір для газети і доручили мені передати гроші головному редактору Базіву. Я прийшов в редакцію зайшов в кабінет до Базіва і простягнув йому пухлий конверт з грошима зі словами "Це для газети".

   Реакція Базіва мене тоді вразила. Він злодійкувато озирнувся навколо (хоча в кабінеті ми були самі) і рвучко засунув конверт собі в кишеню ховаючи при цьому очі. Саме так беруть взятки.

   Слово "дякую" було йому мабуть не знайоме. Я вже не кажу про це, що він навіть не спитав на що конкретно пожертвувані гроші. Сховавши гроші він вирячився на мене немовби запитуючи що я тут роблю. Я розгубився, бо не чекав такого і мовчки вийшов.

   Ще тоді в мене склалося стійка асоціація Базіва з щуром, хоча всі були в захваті від нього і вважали його героєм на рівні з Чорноволом. Я бачив його 2 хвилини і не чув від нього жодного слова, але якби мені тоді розповіли б про сьогоднішні вчинки Базіва, то я зовсім би не здивувався.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua