МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В штабі Ющенка знають, хто отруїв ВАЮ? І чим?

09/20/2004 | Михайло Свистович
Вікторія Сюмар: “Прийди й послухай” – прийшли й побачили...

Як повідомляє штаб Ющенка, його виступ на суботній акції “Разом переможемо” побачили понад півмільйона людей по всій Україні. Однак, навряд чи організатори можуть дуже з цього тішитися. Бо всі ці люди побачили іншого Ющенко, ніж звикли бачити раніше. Дуже сумнівно, що люди почули те, що він хотів сказати. Головне враження від виступу – як виглядав Ющенко. І його вигляд, краще ніж будь-які заяви про отруєння, засвідчив, що стан здоров”я головного конкурента влади на президентських виборах дуже невтішний.

А почалося все 6 вересня, Ющенку несподівано стало погано. Українські лікарі поставили діагноз – шлунковий грип і відповідно лікували це захворювання. За кілька днів стан його здоров”я значно погіршився і 10 вересня штаб ухвалив рішення прокунсультуватися у лікарів за кордоном. В австрійській лікарні "Рудольфінерхаус" поставили зовсім інший діагноз – гострий пакреатит з набряковими змінами. Цей діагноз з”явився в результаті консиліуму 11 провідних лікарів клініки. Вони ж визначили, що попердній діагноз українських фахівців був неадекватним, тобто абсолютно невірним, і що попереднє лікування несло небезпеку не лише здоров”ю, а й життю Ющенка.

Результати аналізів засвідчили, що погіршення здоров”я викликала вірусна інфекція та хімічні речовини, які, як правило, не входять до складу їжі. Відтак, лікарі попросили взяти Ющенка під охорону і біля його палати цілодобово чергували охоронці. Врешті, 17 вересня керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко вперше оприлюднив версію про замах на життя кандидата в Президенти. “Мова йде не про сильне отруєння. Мова йде про процеси, що можуть зашкодити його життю” – сказав Зінченко.

Втім, всі ці заяви штабу із оприлюдненням результатів аналізів дали лише привід його політичним супротивникам поіронізувати над цією ситуацією. Спочатку Степан Гавриш заявив, що, за його інформацією, Ющенко отруївся екзотичними суші. У тій же площині свою заяву зробив і Мороз: "Раджу Ющенку й іншим вживати надійні, перевірені продукти, щоб не згадувати потім про отруєння через два тижні, після того, як сталося щось таке, чому є дуже багато прикладів у суспільстві". І хоч нещодавно Мороз сам відмінив виборчий тур у зв”язку з харчовим отруєнням, нині він ставить себе у приклад, мовляв, їсти треба сало і картоплю. Ну і, звичайно, запам”ятався іронічний коментар заступник Медведчука Василя Базів, що порадив соратникам Ющенка “берегти шлунковий тракт таких важливих організмів”, а Зінченку першому пробувати їжу.

Вся іронія, розтиражована провладними ЗМІ, продукувала три основні версії: Ющенко випадково отруївся екзотичними продуктами, а тепер намагається це використати; все це видумки, аби привернути увагу ЗМІ до опозиційного кандидата; третя версія – легке отруєння, організоване самим штабом як PR-акція. Цим, мовляв, Ющенко відразу вбиває двох зайців – кидає тінь на владу, яка довела, що має дуже широкий арсенал засобів для знешкодження конкурентів, а також викликає співчуття народу. Адже, психологи не один раз твердили, що українці люблять скривджених і немічних. І все це здавалося цілком логічним до суботи.

В суботу народ побачив Ющенка з набряклим і напівпаралізованим обличчям. Було видно, що через важкий стан здоров”я йому було складно виголошувати промову. Ющенко постійно тримав біля рота хусточку. Всі ці симптоми – сильне слиновиділення, набряки, параліч – багато людей витрактували по своєму. Вже в суботу ввечері поширилася чутка, що Ющенко пережив складний інсульт. Навіть поверхові знання про цю хворобу дають підстави говорити, що це дуже складний стан, який може призвести до повторного інсульту і повного паралічу. Залежно від того, які ділянки мозку були вражені під час крововиливу, поведінка людини може стати абсолютно неадекватною. Якщо владі вдасться розтиражувати версію про інсульт, це може дуже негативно вплинути на підтримку Ющенка. Громадянам порадять подумати, чи хочуть вони бачити Президентом людину із ушкодженнями мозку.

Хто дивився Епіцентр в неділю – побачив цю технологічну знахідку в дії. Піховшек м”яко, але натякав на переспективи Ющенка у зв”язку з мікроінсультом.

Ще одна версія – бутулізм. Це захворювання виликається бактерією бутулізму і може мати дуже складні наслідки – аж до враження нервових клітин та смерті. Симптоми у Ющенка відповідають такому діагнозу.

Лікарі, які бачили Ющенка по телебаченню та на Європейській площі, все ж схиляються до версії про отруєння. Досить складний стан спричинило те, що людину просто “залікували”, тобто інтоксикація організму продовжувалася кілька днів, що відповідає офіційній версії штабу. Водночас, багато лікарів висловлюють побоювання що інтоксикація триває і досі, на це, зокрема, вказує і посилене слиновиділення. Не суперечить цій версії і останнє повідомлення із клініки "Рудольфінерхаус". В ефірі 5-го каналу лікар Ющенка заявив, що останні отримані результати аналізів можуть вказувати на те, що його стан погіршується, хоча об”єктивно хворий мав би одужувати.

Попри все це Ющенко в лікарні не залишився і повернувся в Україну аби взяти участь у запланованій та розрекламованій акції “Прийди й послухай”. Як його участь в цьому дійстві вплине на його рейтинг казати зарано. Однак, багато людей після виступу Ющенка були просто збентежені. Акція відбувалася на Європейській площі в Києві, але транслювалася на великих екранах у багатьох містах країни. І якщо навіть в Києві люди серед багатотисячного натовпу кажуть, що виступ звучав не переконливо, то в регіонах на вликому екрані всі побачили, в якому важкому стані лідер опозиції. Багато хто під час виступу ставив запитання: “А що з ним?”. Як виявилося, версія про труєння була відома далеко не всім. В таких випадках люди придумують власні версії. І все це –наслідок недолугої роботи штабу Ющенка.

Під питанням навіть те, чи варто було Ющенку приїзджати на акцію. Досить резонансним міг би бути виступ когось із гарних ораторів з Нашої України, який би розказав про загрозу життю Ющенка, про його отруєння і про можливу причетність до цього його політичних супротивників. Теж саме потрібно було зробити і перед його виступом, оскільки фразу Ющенка про те, що останні два тижні були найважчими в його житті, і що його вже могло не бути, зрозуміли далеко не всі. І цього варто було чекати, зважаючи на інформаційну блокаду, у якій працює штаб. Чому перед виступом Ющенка, якому варто віддати належне за його рішення приїхати і виступити навіть у такому стані, не вийшов хтось, аби пояснити, що, власне, відбувається? Чому інформація про отруєння була оприлюднена за день до цього? Це все – свідчення серйозних недоліків у роботі штабу.

Дивує і форма подачі цієї інформації Олександром Зінченком. Замість того, аби запропонувати версії, кому було потрібно прибрати лідера президентських перегонів, Зінченко вдався до пояснення фізіологічних особливостей хвороби та проведених аналізів, що і стало причиної іронії з боку супротивників. Чого вартий ефір в неділю на Інтері. Там детально пояснили, що таке гострий пакреатит і що відбувається в організмі. Епогеєм став коментар Юрія Збітнєва, який порадив Ющенку звернутися до фельдшера, аби той зробив йому клізму. І цього варто було чекати! Ця технологія зовсім не нова – її ефективність блискуче довів Сергій Доренко, розповівши та показавши у деталях операцію на суглобі, яку було зроблено Євгену Примакову. Але дав можливість використати цю технологію саме штаб Ющенка, який дуже непрофесійно подав інформацію.

У штабі, взагалі, всі досі виглядають розгубленими у зв”язку з цією хворобою. Там обговорюють те, що, якби до Відня Ющенка привезли на шість годин пізніше, його, можливо, не було б вже й серед живих. А також бідкаються, скільки часу втрачено і як тепер надолужити розроблений раніше графік поїздок по регіонам – це, мовляв, головна тактика кампанії Ющенка.

Нової тактики у зв”язку з новими обставинами ніхто не запропонував. Хоча тепер складно уявити, як люди, в тих же регіонах, будуть сприймати Ющенка у напівпаралізованому стані. Зрештою, у штабу залишається дуже мало часу, аби використати цю ситуацію з користю для кампанії. Для цього потрібно якнайшвидше дати відповіді на питання – чим отруїли Ющенка, хто це зробив, на чиє замовлення, чого замовник хотів досягнути, а також домогтися відриття кримінальної справи за фактом замаху на життя кандидата в Президенти. Варто провести й аналогії зі смертю депутата Олексенка з Нашої України, який помер через гострий панкреатит згідно з офіційною версією.

Конфіденційно люди зі штабу кажуть, що вже визначили, хто міг це зробити. Ходять чутки, що речовина –це відомий в народі отруйний засіб – витяжка з отруйних грибів. Тепер потрібно довести, що це не випадковість, якщо штаб дійсно має докази на користь такої версії. Інакше ситуацію, що ледь не закінчилася трагедією людини та її родини, а також ще багатьох людей в цій країні, можуть перетворити на банальний іронічний фарс з фізіологічними деталями.

http://imi.org.ua/?read=237:2

Відповіді

 • 2004.09.20 | Максим’як

  Re:Свистович, чому висмоктана з пальця версія - для Вас аргумент

  Є заключення австрійських лікарів у там все сказано:

  Хімічна речовина і вірус.

  У щтабі дійсно можуть знати, але від тих же австрійських лікарів.

  У Вас, Свистович, бракує елементарної логіки - можна два десятки версій назвати, подивившись на Ющенка, але справа значно простіша, бо інформацію цю сьогодні мають лікарі у Австрії.

  Я вже писав, що нормальна медицина не вивчає хімічні речовини розроблені у спецлабораторіях лабораторіях і практики не має зовсім.

  Тому австрійцям може потрібно трохи часу, звернутися із аналізами до закритих лабораторій США та Німеччини, щоб точно індентифікувати цю хімічну речовину.

  Вірус, який паралельно закинули Ющенку в організм, мав прикрити симптомати справженє отруєння.

  Нормальний курс лікування, навіть я не спеціаліст знаю - вірус знищують відповідними антибіотиками, а хімічну речовану виводять інтенсивною промивкою чи очисткою крові та уражених органів.

  Більше медицина не може нічого зробити, особливо, якщо речовина має нервово-паралітичну дію. Вся надія на здоровий організм.

  Далі Ви повторюєте сопливі байки, а може - так, а може - сяк. Хтось знає, баба на базарі чула і Свистович тепер все занє.

  Смішно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | Михайло Свистович

   Максим"яче, чому Вам здається, що Ви можете читати мої думки?

   Чи у Вас стійкий рефлекс на прізвище Свистович?

   Звідки Ви взяли, що щось з цієї статті, є для мене аргументом? Я просто поставив статтю без коментарів. А в назві допису поставив знаки питання. Ви не помітили?

   Якщо хтось з відвідувачів ставить сюди, якісь вислови Кучми чи Януковича, Ви також вважаєте, що вони є для цих відвідувачів аргументом?

   Максим’як пише:
   >
   > Далі Ви повторюєте сопливі байки, а може - так, а може - сяк.

   Я вже давно вважаю Вас брехуном, але ж і інші можуть так вважати. Можна хоч один доказ, де я писав про так чи сяк?

   >
   > Смішно.

   Дійсно смішно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | Євге

    Наш спільний ворог наніс нам підступний удар

    Михайло Свистович пише:
    > Чи у Вас стійкий рефлекс на прізвище Свистович?

    > Максим’як пише:
    > > Далі Ви повторюєте сопливі байки,

    Наш спільний ворог наніс нам підступний удар.

    1. не панікуймо
    2. аналізуймо
    3. приймаємо рішення
    4. діймо
   • 2004.09.20 | Dworkin

    Ему просто поспорить хочется :) (-)

    Михайло Свистович пише:
    > Чи у Вас стійкий рефлекс на прізвище Свистович?
   • 2004.09.20 | Максим’як

    Re: Статтю із досить примітивними "роздумами" не я помістив на

    "майдані".

    До Вас не доходить про замах, значно легше до Вас "доходить" гизня у "Нашій Україні".

    Режим має два варіанти:
    1. Виставити на посміховисько версію про замах на Ющенка (просто іншого варіанту не має)
    2. запустити мільйон версій про алкоголізм, мікроінсульт, бутулізм. сиру рибу, бліду поганку, мухомори і т.д., тобто, зовсім не пов"язані із зумисним отруєнням.

    А про планування замаху на Ющенка доказує ціла ланка послідовних інформаційних подій - це і слідкування за Ющенком, це і впевненість у проведенні політреформи разом із нашоукраїнцями, це і виступ Кучми перед спецвійськами у Криму іт.д. Розповідати це все Вам, не має змісту. Якби Ви самі хотіли аналізувати, то дуже швидко прийшли б до цих двох пунктів і потім би подумали, а нащо я Свистович повинен підмахувати режиму, щоб я ще 5 років підтягував штани і дивився як жиріють мільярдери?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | Євге

     "1. Не панікуймо" означає:

     а) підпорядкувати наші емоції головній цілі
     б) допомогти нашім соратникам стриматись від перших реакцій
     ц) зберегти довіру між нами

     2. Аналізуймо потім

     Максим’як пише:

     > До Вас не доходить про замах, значно легше до Вас "доходить" гизня у "Нашій Україні".

     Почнемо зі слів:
     До Нас не доходить про замах...
    • 2004.09.20 | Михайло Свистович

     Re: Статтю із досить примітивними "роздумами" не я помістив на

     Максим’як пише:
     > "майдані".

     На майдані також розміщуються дослівні висловлювання Януковича чи Медведчука.

     >
     > До Вас не доходить про замах

     Доходить. Це до Вас не доходить, що до нас доходить.

     >
     > значно легше до Вас "доходить" гизня у "Нашій Україні".

     Не значно, а з однаковою легкістю.

     >
     > А про планування замаху на Ющенка доказує ціла ланка послідовних інформаційних подій - це і слідкування за Ющенком, це і впевненість у проведенні політреформи разом із нашоукраїнцями, це і виступ Кучми перед спецвійськами у Криму іт.д. Розповідати це все Вам, не має змісту.

     І дійсно не має. Бо я тут з Вами погоджуюсь.

     >
     > Якби Ви самі хотіли аналізувати, то дуже швидко прийшли б до цих двох пунктів і потім би подумали, а нащо я Свистович повинен підмахувати режиму

     Я не підмахую режиму, я, на відміну від Вас, наближаю його кінець. Досить інтенсивно. Багато чим жертвуючи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.20 | Євге

      а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

      збереженню єдності за рахунок:

      - узгодження між нашими:

      Михайло Свистович пише:

      >> І дійсно не має. Бо я тут з Вами погоджуюсь.

      - стримаючи негативні емоції до наших:

      > Багато чим жертвуючи.

      - розподілa теоретичних та практичних повноважень

      > Я не підмахую режиму, я, на відміну від Вас, наближаю його кінець.

      Продовжемо словами:

      Ми не підмахуємо режиму, я так само як й Ви, наближаю його кінець.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.20 | Пані

       Я дуже вітаю такий підхід.

       Пробувала пояснювати раніше теж саме тим самим людям і не вийшло. Може вам вдасться знайти доступні слова.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.20 | Максим’як

        Re: Пані, стаття не є об"єктивною.

        Мене у цьому плані не Свистович цікавить, а стаття, яка є брехлива у своїх досить простих натяках, а те що це він її тут пропагує, то йому й дістається.

        Не було б мого допису, то тема б розвивалася у напрямку дебільних нашоукраїнців, ботулізму та мухоморів. Бажаючих підтримати цей напрямок і без Свистовича не бракує.

        На мою думку - це глибоко вбік неправди.

        Як би це не було аморально, але замах, саме замах, є нині вагомим елементом підвищення популярності Ющенка. Замах показує режим у зовсім іншому світлі, люди починають ув"язувати замах і судимості Януковича і причетність Кучми до вбивства Гонгадзе і.т.д. Зневілювати у логічній ланці дій режиму замах на головного претендента у президенти є головним завданням маніпулятивних технологій явних і потайних штабів Януковича.

        Вчасно УП вивісила інтерв"ю і все заспокоїлося, а то б ми тут ще не таке прочитали.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.20 | Пані

         Причому тут стаття? +

         Не час зараз кидатися інвективами на своїх. Це стосується і вас, і Михайла.

         Не час також гратися в лікаря Айболіта і обговорювати складні та невідомі медичні обставини, бо виходить дурня типу лікування вірусів антибіотиками (до відома антибіотики за визначенням вбивають бактерії, а віруси вбивають антивірусні препарати).

         Перед загрозою люди гуртуються, а не сперечаються про її точне походження, точну назву та наукове обгрунтування.
        • 2004.09.20 | Євге

         "2. аналізуймо" означає:

         а) віднайти об´єкт аналізу нашої мети;
         б) просвітити його стратегічно та тактично;
         ц) узгодити із практиками


         Порівняємо:

         Максим’як пише:
         а)> Мене у цьому плані не Свистович цікавить, а стаття

         Нас в цьому плані цікавить Послання Ющенка від 18.10.04...

         б)> у напрямку дебільних нашоукраїнців, ботулізму та мухоморів. Бажаючих підтримати цей напрямок і без Свистовича не бракує.

         в ньому він нам радить...

         ц)> замах, є нині вагомим елементом підвищення популярності Ющенка

         для цього нам, ймовірно, треба...
        • 2004.09.20 | Михайло Свистович

         Re: Пані, стаття не є об"єктивною.

         Максим’як пише:
         > Мене у цьому плані не Свистович цікавить, а стаття, яка є брехлива у своїх досить простих натяках, а те що це він її тут пропагує, то йому й дістається.

         А ще я пропагую тут висловлювання Кучми та Януковича, але на них чомусь Ваша реакція правильна.

         >
         > Не було б мого допису, то тема б розвивалася у напрямку дебільних нашоукраїнців, ботулізму та мухоморів.

         Ви перебільшуєте свою роль.

         >
         > Як би це не було аморально, але замах, саме замах, є нині вагомим елементом підвищення популярності Ющенка.

         Абсолютно погоджуюсь.
       • 2004.09.20 | Євге

        Наш підхід

        Пані пише:
        > Пробувала пояснювати раніше теж саме тим самим людям і не вийшло. Може вам вдасться знайти доступні слова.

        Це й є наш з Вами підхід.
        Наслідки залежитимуть від доброї волі обох: теоретика та практика. Їх узгодженності. Бо невідкладно треба приступити до аналізу послання, який доніс нам наш представник,вийшовши на перехресний вогонь, як хотів практик, й тримається із останніх сил, як хоче теоретик.

        А воно починається словами:

        "Будуть знаходитись не один і не тисячі, а десятки тисяч нових Вадимів Гетьманів, Вячеславів Чорноволів, Гій Гонгадзе і багатьох-багатьох добрих людей України!"

        "Влада намагається посіяти розбрат на українській землі."

        "це кінець дрібному, другорядному і кон'юнктурному".

        " Але через бездарність влади відстали."

        "вибори стануть вироком цій владі, який винесе сам народ."

        " сьогодні треба гарантувати спокій і безпеку громадян"

        "На дільницях вистачить спостерігачів. Буде проведений паралельний підрахунок. "

        "Всі наші зобов’язання ми обов’язково виконаємо, як тільки переконаємося, що друга сторона прийме це з вдячністю. Бо таким способом наша нація звикне добувати дружбу".

        Це не такі прості слова, як здається. Вони потребують роз´ясненнь для практиків.
      • 2004.09.20 | Михайло Свистович

       Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

       Євге пише:
       > збереженню єдності за рахунок:
       >
       > - узгодження між нашими:

       Я прихильник іншого підходу: замість "Так Ющенко!" - "Не словом, а ділом". Що толку з єдності, яка полягає у взаємному співанні панегіриків Ющенку в кампанії своїх?

       >
       > Ми не підмахуємо режиму, я так само як й Ви, наближаю його кінець.

       Я б дуже так хотів, але вся діяльність пана Максим"яка полягає в його дописах на інтернет-форумах, тоді як практично щось зробити для того ж любому йому Ющенку, він вперто не бажає.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.21 | Євге

        Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

        Михайло Свистович пише:
        > Я прихильник іншого підходу: замість "Так Ющенко!" - "Не словом, а ділом". Що толку з єдності, яка полягає у взаємному співанні панегіриків Ющенку в кампанії своїх?

        Бо ви, Михайло,- досвічений практик, тому Вам й подобається такий підхід "Не словом, а ділом". А теоретики не узгодили із практиками нове гасло "Вірю Знаю Можемо Так! Ющенко", сподіваючись що по знакаx або їх відсутності практики зрозуміють зміст, що Ющенко є частиною нас й погоджується із цим. Таке гасло складно зкопіювати та спотворити. Бандюковичи вже причепили до себе "Не словом, а ділом". Згадайте свої дописи, де Ви на власному прикладі переконуєте публіку братись за якусь політичну справу й вести її , створюючи громадський осередок навколо себе. Хіба не підійде це гасло "Вірю Знаю Можемо Так! Свистович" ?


        > Я б дуже так хотів, але вся діяльність пана Максим"яка полягає в його дописах на інтернет-форумах, тоді як практично щось зробити для того ж любому йому Ющенку, він вперто не бажає.

        Бо він, ймовірно, не може бути практиком в силу своїх теоретичних переконань або фізичних здібностей. Оцінити його варто за другими, теоретичними критеріями. Комусь треба й "мізками скрипіти" на межі божевілля.

        Ми не можемо вимагати від футболіста добре грати у баскетбол, а від баскетболіста - у футбол. Ми ж виховані на казці про Лисицю та Журавля :-)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.21 | Михайло Свистович

         Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

         Євге пише:
         >
         > А теоретики не узгодили із практиками нове гасло "Вірю Знаю Можемо Так! Ющенко"

         Гасло "Вірю Знаю Можемо Так! Ющенко" потрібно нести в народ не словом, а ділом.

         >
         > Бо він, ймовірно, не може бути практиком в силу своїх теоретичних переконань або фізичних здібностей.

         Практиком може бути кожен.

         >
         > Ми не можемо вимагати від футболіста добре грати у баскетбол, а від баскетболіста - у футбол.

         Я ні від кого не вимагаю неможливого.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.21 | Євге

          Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

          Михайло Свистович пише:
          > Гасло "Вірю Знаю Можемо Так! Ющенко" потрібно нести в народ не словом, а ділом.

          Ну так. Звичайно. Але його спочатку треба було віднайти, пояснити, узгодити, обкатати. Й ця робота не меньш важлива за впровадження "нести в народ". Бо невірне його розуміння приносить шкоду. Гасло "Не словом, а ділом" було не таке універсальне, бо відштовхувало від русифікованих (для них нема значення якою мовою - знають обидві). Наголос на Так! єднає, бо привчає не до "Да---да да-да-да", а до "Так-так". Зрусіфікований "Так!" сприймає - Таким чином! Й у незрусифікованого нема заперечень.


          > Практиком може бути кожен.

          Український криохирург в Австрії Микола Корпан міг би очолити громаду, організовувати мітинги, поширювати інформацію проти режиму або навіть лише прийняти участь в акціях протесту. Він цього всього не робив, й настав час, коли уся Україна завмерла, слухаючи його.

          Російський педіатр Леонід Рошаль міг би думати лише за дітей, за їх порятунок будь-яким чином, нікого не звинувачуючи й не протестуючи. Й настав час, коли вся Росія чекала від нього правдивого слова.


          Треба коментарі?

          > > Ми не можемо вимагати від футболіста добре грати у баскетбол, а від баскетболіста - у футбол.
          >
          > Я ні від кого не вимагаю неможливого.

          Тобто лише можливого?

          Звичайно, футболісти Шевченко або Блохін чи стрибун Бубка можуть не втручатись в політику.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.21 | Михайло Свистович

           Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

           Євге пише:
           >
           > Український криохирург в Австрії Микола Корпан міг би очолити громаду, організовувати мітинги, поширювати інформацію проти режиму або навіть лише прийняти участь в акціях протесту. Він цього всього не робив, й настав час, коли уся Україна завмерла, слухаючи його.

           Гадаю, що, якби до його рук потрапив Янукович, він, як лікар, поводив би себе так само, і зіграв би на нього та проти України. Корпан просто виконував свій лікарський обов"язок, і тут немає жодного стосунку до політики.

           >
           > Тобто лише можливого?

           Так.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.09.21 | Євге

            Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

            Михайло Свистович пише:

            >Гадаю, що, якби до його рук потрапив Янукович, він, як лікар, поводив би себе так само, і зіграв би на нього та проти України.

            :-)Нарешті Вам стало весело.

            > Корпан просто виконував свій лікарський обов"язок, і тут немає жодного стосунку до політики.

            От-от, не бігав по майовках, сидів по бібліотеках, щоб зрозуміти лікарський обов´язок. А міг би щось таке можливе й для політики зробити.


            > > Тобто лише можливого?
            >
            > Так.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.09.22 | Михайло Свистович

             Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

             Євге пише:
             >
             > От-от, не бігав по майовках, сидів по бібліотеках, щоб зрозуміти лікарський обов´язок. А міг би щось таке можливе й для політики зробити.

             І зараз може. А сидіння по бібліотеках цьому не заважає.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.09.22 | Євге

              Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

              Михайло Свистович пише:
              > Євге пише:
              > >
              > > От-от, не бігав по майовках, сидів по бібліотеках, щоб зрозуміти лікарський обов´язок. А міг би щось таке можливе й для політики зробити.
              >
              > І зараз може. А сидіння по бібліотеках цьому не заважає.

              З точки зору практика.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.09.22 | Михайло Свистович

               Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

               Євге пише:
               >
               > З точки зору практика.

               Я теоретик за покликанням. Практиком став вимушено. Бо теорія без практики мертва :)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.09.23 | Євге

                Re: а) підпорядкувати наші емоції головній цілі

                Михайло Свистович пише:
                > Я теоретик за покликанням. Практиком став вимушено. Бо теорія без практики мертва :)

                Це, між іншим, замітно.
                Тоді треба прислухатись до практики: кожна справа вимагає концентрації. Практична - бесперервно контачити із людьми й швидко приймати рішення. Теоретична - довго збирати інформацію й абстрактно перевіряти ймовірне рішення. Практична не застрахована від помилок із-за швидкості, теоретична - із-за абстрактности. Поєднати це неможливо. Але цілком можливо бути певний час практиком, деякий - теоретиком. Тому для воєного успіху існують командир й начальник штабу. Між ними, як правило, нема антагонізму.

                Як висновок, теоретик (як колишній практик) не мусить ображатись на практика за нищівну критику. А практик (як потенційний теоретик)- на теоретика за нерозуміння перевіреного на досвіді. Крітерієм може виступати щирість та достовірність.
        • 2004.09.21 | Пані

         Я додам ще.

         Євге пише:

         > > Я б дуже так хотів, але вся діяльність пана Максим"яка полягає в його дописах на інтернет-форумах, тоді як практично щось зробити для того ж любому йому Ющенку, він вперто не бажає.
         >
         > Бо він, ймовірно, не може бути практиком в силу своїх теоретичних переконань або фізичних здібностей.

         Ми взагалі не знаємо що він взагалі робить, як і де. От звідки ви взагалі взяли, що він нічого не робить у реалі? Бо він цього не сказав? А що, мав?

         Я абсолютно впевнена в тому, що якби шановні Максим'як та Свистович якось познайомилися, то позабирали б назад купу слів, які понаписували в адресу один одного.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.21 | Михайло Свистович

          Re: Я додам ще.

          Пані пише:
          >
          > Ми взагалі не знаємо що він взагалі робить, як і де. От звідки ви взагалі взяли, що він нічого не робить у реалі? Бо він цього не сказав?

          ТОМУ ЩО скромний :)

          А робити можна і прямо в інтернеті, як в одній з гілок роблять люди на цьому форумі.

          >
          > Я абсолютно впевнена в тому, що якби шановні Максим'як та Свистович якось познайомилися, то позабирали б назад купу слів, які понаписували в адресу один одного.

          Я запрошував, коли був у Львові, всіх прийти. З раніше незнайомих прийшов тільки Нестор з дружиною (вона сюди не дрписує). А, окрім нього був іще Франко, якого я вже до того знав.
        • 2004.09.25 | Євге

         Пастка для крадіїв ідей

         Євге пише:
         > А теоретики не узгодили із практиками нове гасло "Вірю Знаю Можемо Так! Ющенко", сподіваючись що по знакаx або їх відсутності практики зрозуміють зміст, що Ющенко є частиною нас й погоджується із цим. Таке гасло складно зкопіювати та спотворити. Бандюковичи вже причепили до себе "Не словом, а ділом".


         Й от зараз Бандюковичи без докорів сумління зкопіювали частину нового гасла "Нашої України" й ... вскочили в халепу:

         "Телеграма від студентів та викладачів вузів Дніпропетровщини:
         Ми говоримо ТАК Януковичу та віддамо наші голоси в його підтримку на виборах."

         Це повне невігластво :-)
  • 2004.09.20 | 123

   Re:Свистович, чому висмоктана з пальця версія - для Вас аргумент

   Максим’як пише:
   > Є заключення австрійських лікарів у там все сказано:
   >
   > Хімічна речовина і вірус.

   Який вірус? Яка речовина?

   > Я вже писав, що нормальна медицина не вивчає хімічні речовини розроблені у спецлабораторіях лабораторіях і практики не має зовсім.

   Так звідки тоді відомо -- що ця речовина не зустрічається в їжі? Є якісь характеристики цієї речовини? Де вони?

   > Тому австрійцям може потрібно трохи часу, звернутися із аналізами до закритих лабораторій США та Німеччини, щоб точно індентифікувати цю хімічну речовину.

   Звідки Ви взяли - що медики не змогли ідентифікувати цю речовину? Лінк дайте пліз.

   > Вірус, який паралельно закинули Ющенку в організм, мав прикрити симптомати справженє отруєння.
   >
   > Нормальний курс лікування, навіть я не спеціаліст знаю - вірус знищують відповідними антибіотиками, а хімічну речовану виводять інтенсивною промивкою чи очисткою крові та уражених органів.

   А до чого тут панкреотит?

   > Далі Ви повторюєте сопливі байки, а може - так, а може - сяк. Хтось знає, баба на базарі чула і Свистович тепер все занє.

   Ну так і давайте вимагати інформацію від штабу, щоб байок не було. Без цієї інформації нема підстав казати про замах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | Englishman

    цю речовину не можливо було ідентифікувати

    ось з інтерв'ю з австрійським лікарем:

    Які причини цього отруєння?

    – Ми спробували взяти кров на спеціальні речовини. Але ми отримали відповідь із лабораторії, що певні речовини можна в крові знайти доступними методами протягом 24 годин. Віктор Андрійович поступив до нас більше ніж через 96 годин. Тому тільки судова медицина могла б доказати, яка конкретна причина могла бути.

    Теоретично ми можемо припустити, що такою сильною пусковою дією можуть бути тільки спеціальні речовини. Це не може бути звичайне харчове отруєння.

    **************

    Про це, до речі, і Зінченко казав. А щодо закидів до штабу Ющенка, наведених у головній статті гілки, то вони несправедливі з цих саме причин- щоб когось серйозно обвинувачувати, потрібні докази, а їх не було вже через 24 години.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | Максим’як

     Re: Список тих речовин, як щезають за 24 год не такий вже довгий

     Звідси досить велика впевненість доблесної прокуратури, негайно їхати і знайомитися із результатми аналізів.

     після того коментарів вже не потрібно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.20 | Хвізик

      Не хвилюйтеся! Все буде добре!

      Ющенко скоро очуняє і стане Президентом.
      А подробиці замаху знатимемо років масимум через 30.
      А може навіть і швидше, якщо у вбивці здадуть нерви. Як знаємо подробиці вбивства Степена Бандери, або Георгія Маркова. Правда про вбивство Кірова доходила дещо довго, але тепер такого тоталітаризму вже нема
    • 2004.09.20 | 123

     Це інтерв*ю з лікарем мав показати Зінченко на прес-конференції

     у запису. А ще краще - у прямій трансляції з Відня. І тоді його слова про замах були б сприйняті суспільством набагато серйозніше.

     Натомість треба дякувати що УП взяла інтерв*ю.

     Englishman пише:
     > ось з інтерв'ю з австрійським лікарем:
     >
     > Які причини цього отруєння?
     >
     > – Ми спробували взяти кров на спеціальні речовини. Але ми отримали відповідь із лабораторії, що певні речовини можна в крові знайти доступними методами протягом 24 годин. Віктор Андрійович поступив до нас більше ніж через 96 годин. Тому тільки судова медицина могла б доказати, яка конкретна причина могла бути.
     >
     > Теоретично ми можемо припустити, що такою сильною пусковою дією можуть бути тільки спеціальні речовини. Це не може бути звичайне харчове отруєння.
     >
     > **************
     >
     > Про це, до речі, і Зінченко казав.

     Про що казав? Про те, що "не могло"? Але ж казав голослівно. А доктор пояснив чому не могло. Він назвав декілька діагнозів - Зінченко цього не зробив, а назвав лише панкреотит. І пояснив, що такий букет захворювань фактично не може виникнути як результат якогось природнього процесу.

     Чому Зінченко не взяв на прес-конференцію з собою академіка Шалімова, довірену особу Ющенка, і не запропонував йому прокоментувати інформацію, яку дав сьогодні доктор в інтерв*ю?

     Оскльки інформація все одно була сьогодні оприлюднена -- я бачу лише одну причину: дебілізм (с) Свистович.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.20 | Пані

      Правильно пишеться ПАНКРЕАТИТ!!!

      Я вже не можу! Ну це ж треба стільки варіантів написання цієї хвороби на форумі! І панкреотит, і панкріатит, і що завгодно.

      Будь ласка, люди, не наслідуйте безгамотного урку, який власну посаду без двох помилок написати не може!

      Від латинського pancrea - підшлункова залоза.
     • 2004.09.20 | Максим’як

      Re: Давайте говорити, як політики.

      Усі пояснення політиків на медичну тему нічого не дають - рівень довіри до них не високий.

      Тут потрібно враховувати не бажання нашоукраїнців перш за все максимально якнайшвидше доказати про замах, а зробити максимально кваліфікованими ці докази.

      Дуже просто перекинути власні промахи у логічному мисленні на дебілізм Зінченка чи всього штабу.

      Насправді, процес йде у заданому напрямку - є звернення фракцій НУ і БЮТ, щоб створити спеціальну комісію, яка повинна розслідувати замах. Литвин згодився на створення такої комісії і до неї, за його словами, мають бути залучені наші провідні медики.

      Комісія Верховної Ради і її висновки матимуть значно більшу вагу, ніж просто зачитані з папірця медичні терміни Зінченком, чи по телефону взяте інтер"ю у австрійського лікаря.

      Саме цим напрямком йде штаб Ющенка - зробити законними висновки про замах на Ющенка, тобто дати їм юридичну силу.

      Все, що потрібно для пересічних громадян - вони отримали. Був брифінг Зінченка і був Ющенко показаний мільйону глядачів. Для Вас із Свистовичем ця інформація не викликала довіри. Чому? Причини, думаю, самі краще знаєте.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.20 | Михайло Свистович

       Re: Давайте говорити, як політики.

       Максим’як пише:
       >
       > Дуже просто перекинути власні промахи у логічному мисленні на дебілізм Зінченка чи всього штабу.

       >
       > Насправді, процес йде у заданому напрямку - є звернення фракцій НУ і БЮТ, щоб створити спеціальну комісію, яка повинна розслідувати замах. Литвин згодився на створення такої комісії і до неї, за його словами, мають бути залучені наші провідні медики.

       Дебілізм полягає у тому, що іще досі про замах на Ющенка не знає весь народ. Іще досі немає про це тривожної листівки в кожну хату в певних яскравих, але суворих кольорах і зі зрозумілими словами без копання в медицинських термінах і т.ін.

       >
       > Все, що потрібно для пересічних громадян - вони отримали. Був брифінг Зінченка і був Ющенко показаний мільйону глядачів.

       Але ж виборців набагато більше.

       >
       > Для Вас із Свистовичем ця інформація не викликала довіри.

       Ви знову вирішуєте чомусь за мене. Наведіть, будь ласка, місце, де я висловлюю свою недовіру до цієї інформації.
     • 2004.09.20 | Dworkin

      Потому, что Шалимов - кардиолог, а не токсиколог! (-)

      123 пише:
      > Чому Зінченко не взяв на прес-конференцію з собою академіка Шалімова, довірену особу Ющенка, і не запропонував йому прокоментувати інформацію, яку дав сьогодні доктор в інтерв*ю?

      Потому, что Шалимов - кардиолог, а не токсиколог!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.21 | AK

       Насправді Шалімов хірург

       (не плутайте з покійним Амосовим)

       Одною зі спеціалізацій Шалімова є підшлункова залоза.

       http://www.shalimov.openua.net/       Dworkin пише:
       > 123 пише:
       > > Чому Зінченко не взяв на прес-конференцію з собою академіка Шалімова, довірену особу Ющенка, і не запропонував йому прокоментувати інформацію, яку дав сьогодні доктор в інтерв*ю?
       >
       > Потому, что Шалимов - кардиолог, а не токсиколог!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.21 | Dworkin

        Сорри! Значит надо было его приглашать!

        Ну еще на следующую прессуху надо пригласить! Я думаю одной пресс-конференцией это дело не закончится :)
   • 2004.09.20 | Максим’як

    Re: Спробую на хлопський розум пояснити.

    Досить близька мені людина працювала на хімічному підприємстві і раптово захворіла. Ознаки хвороби були такі - сильно потовстіли ноги і руки, тяжке дихання. Парубок був із села їв натуральні продукти, горілку пив тільки по великих святах і, взагалі, вчився заочно на юрфаку.

    Лікували довго і бенадійно, дали інвалідність, майже в інвалідному візку відправили якось до родини на захід. Ті змогли якось організувати медичний огляд. Встановили наявність хімічних речовин у організмі, за побічними ознаками, оскільки вони зв"язували вітамін А і не давали йому доступати до організму.

    Метод лікуання був простий - передозування організму вітаміном А. Стало легше, знайомий живе, але фактично у напівпаралізованому стані, дуже повільні рухи іт.д.

    Пане 123, з Вашого боку, то виглядає дуже істерично: "Скажіть чим і хто отруїв, бо інакше не треба говорити про замах".

    Мені цієї інформації достатньо, щоб зрозуміти суть. Далі йдуть дилетанські обговорення.

    Я не є спеціаліст з отрут і Ви не є також. Я можу сказати, що таку хімічну речовину, як ДДТ можна виявити в організмі, бо вона має дуже слабку взаємодію із молекулами в організмі і не утворює нових.Але інші, дуже важко виявити, бо вони змінюють свою хімічну формулу, вступаючи у взаємодію із молекулами в організмі.

    Тобто, я з власних скупих знань і досвіду, вважаю, що процедура виявлення конкретної хімічної речовини в організмі, якщо відсутні аналоги описані у літературі, є надто складною, щоб це можна було сказати вже і негайно точний результат.

    Такі випадки, як сальмонелоз, бутуліт, отруєння грибами чи рибою (це сполуки синильної кислоти) є дуже добре вивчине і, якщо б щось з цього було, то лікарі точно б установили зв"язок між тим, що Ющенко їв і отруєнням.

    Розумієте, для мене ситуація є дуже проста і досить інформативна.

    Набагато легше медику встановити, побічні насліки отруєння, ніж саму хімічну речовину. Ви завтра вип"єте шклянку прального порошку, а через тижень лікар відкачавши, скаже: "То був пральний порошок "Новость"" Ні, не так все просто, бо придурків, які їдять пральний порошок не має, але точно відомо, що хімічні складники, які використовуються у його виробництві не входять до їжі. Їжа складається із органічних речовин, з відомих білків, вуглеводнів, амінокислот, вітамінів іт.д. Але ці органічні речовини здатні дуже легко вступати у взаємодію із майже всіма хімічними речовинами, утвореними із елементів таблиці Менделєєва.

    Отже, якщо Ви мені докажете, що це є дуже легко виявити хімічну речовину, то я буду радий почути.

    Наскільки я можу розуміти лікування Ющенка, то я вже вище описав - Ющенку жодної протиотрутної сироватки не вводили, а очищали традиційними методами організм і дивилися на вихідні параметри, які мають відповідати здоровій людині. Коли ці параметри почали десь стабілізуватися, лікарі почали говорити, про стабільний стан і виздоровлювання.

    --------------------

    Я пригадую історю із отруєнням Кличка і тоді говорилося, що виявити речовини, потрібно місяці лабораторних досліджень. Не знаю чим все закінчилося, бо аналізи пропали і там зараз і ФБР займається.
  • 2004.09.20 | Обережний герой

   Вірус не лікується антибіотиками (-)

   -
  • 2004.09.21 | AK

   Антибіотики дійсно безсилі проти вірусів

   Я не розумію, чому повідомлення іншого автора аналогічно змісту було визнане агітпропом і відправлене на -1-й рівень.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | Бес партийный

    Re: Антибіотики дійсно безсилі проти вірусів

    AK пише:
    > Я не розумію, чому повідомлення іншого автора аналогічно змісту було визнане агітпропом і відправлене на -1-й рівень.

    ПАТАМУШТА кто-то так оценил.
 • 2004.09.20 | Dworkin

  Боюсь, что не знают ни того ни другого :(

  Сначала про вещество: фраза приведенная из заключения австрийских медиков по сути - это просто выдержка из справочника по внутренним болезням. Т.е. по тем объективным показателям и симптомам, что были обнаружены у Ющенко в Австрии можно было заключить только то, что подобные изменения в организме возникают от ...и далее список. В принципе это список достаточно большой (кроме отравления и вируса, к нему могло бы привести, к примеру, обострение хронического панкреатита, переход инфекции из других органов, механические повреждения и т.п.), но видимо неподтвердившиеся причины были отброшены (видимо Ющенко не страдал хроническим воспалением поджелудочной железы и других очагов инфекции не было обнаружено). Поэтому причин осталось только две - "непищевая" химия и вирус.

  Кстати, "И" совсем не означает что причин было две - мголо быть ИЛИ-ИЛИ. Хотя, в принципе при химическом ожоге, вирус мог присоединиьтся самовольно (к примеру, если вы обожжете себе руку кислотой, то инфекция потом попадет в рану сама их воздуха).

  Чем именно его травили не смогли установить даже лучшие австрийские медики. Оно и неудивительно - за 6 дней яд уже выводится из организма (поглощается печенью, выводится с потом, мочой, калом). В Принципе, уже на 3й день, врядли что-то можно было определить.

  В принципе, если вырезать кусочек печени, то можно поискать засевшие там следы яда, но такое обычно делают только после вскрытия. Да и трудно найти "то, не знаю что" особенно, если оно там осталось в исчезающе малых количествах. Если знать, чтО именно искать, то тогда конечно установить факт "есть/нет" проще.

  Есть, конечно, еще один жутко сложный метод: по волосам. Дело в том, что волосы растут все время, и все вещества которые попадаю в организм (лекарства, наркотики, яды) откладываются в том числе и в их роговом слое. Поэтому, подвергнув, волос спциальному обсделованию, можно даже с указанием даты установить, что, к примеру, 1 сентября - человек курнул марихуаны, 2 сентября - глотнул денатурата, а 3 сентября - ширнулся опиумом. Плюс этого метода в том, что его можно проводить задним числом - через неделю, две, месяц и т.д. Но опять-таки, если это какой-то малоизвестный яд, к тому же достаточно сильный, чтобы действовать в очень малых дозах, то обнаружить его следы будет тоже очень сложно.

  Еще сложнее что-то доказать, если это не яд, а вирус. Вирусы - существа природные, так что доказать, что они попали в организм неестественным образом практически невозможно.

  Я думаю, Зинченко, проводя пресс-конференцию, хорошо понимал, что доказательств у него нет и скорее всего не будет. Думаю именно поэтому он не подал документы в прокуратуру и был очень острожен в формулировках. Нету у него улик, что Ющенко именно отравили и кто это сделал - и никогда не будет!

  Кто это сделал установить тоже весьма сложно и по косвенным данным. Но это уже удел версий - это к Арьеву! ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | 123

   Можна упевнено казати про замах - за картиною захворювання

   Dworkin пише:

   > Я думаю, Зинченко, проводя пресс-конференцию, хорошо понимал, что доказательств у него нет и скорее всего не будет. Думаю именно поэтому он не подал документы в прокуратуру и был очень острожен в формулировках. Нету у него улик, что Ющенко именно отравили и кто это сделал - и никогда не будет!

   Прочитайте інтерв*ю доктора з Відня. Доктор прямо каже - такий букет загострень є атиповим. Тобто не зрозуміло, що це може бути - якщо не навмисне отруєння (що ідентично замаху). Харчове отруєння - неможливо, бо від отруєння яйцем не буває такої симптоматики. Аналогічно - вірусна інфекція.

   Для мене ці аргументи виглядають переконливими.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | Dworkin

    Аргументы убедительны. Но не для прокуратуры (-)

    123 пише:
    > Прочитайте інтерв*ю доктора з Відня. Доктор прямо каже - такий букет загострень є атиповим. Тобто не зрозуміло, що це може бути - якщо не навмисне отруєння (що ідентично замаху). Харчове отруєння - неможливо, бо від отруєння яйцем не буває такої симптоматики. Аналогічно - вірусна інфекція.
    >
    > Для мене ці аргументи виглядають переконливими.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.21 | AK

     Re: Аргументы убедительны. Но не для прокуратуры (-)

     Насправді наведеної в інтерв'ю лікаря інформації цілком досить, щоб прокуратура порушила справу за фактом замаху на вбивство.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.21 | Максим

      Насправді Ющенко, очевидно, отруївся грибами

      Власне це й випливає з викладеногоСвистовичем тексту.
      Єдине, що треба, це запитати у лякарів, які мали справу з такими отруєннями - як саме протікає хвороба і чи подібне це до того, що було з Ющенком.

      Думаю, що від блідої поганки симптоматика геть не краща. В Австрії про таке не знають, бо там усі їдять шампіньйони, а в нас лікарі мають знати точно
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.21 | Yury

       Знов за рибу гроші?

       З учорашнього дня на "Україньскій правді" лежить детальний опис від лікаря віденської клініки. Йдіть читати.
      • 2004.09.21 | AK

       Re: Насправді Ющенко, очевидно, отруївся грибами

       Максим пише:

       >
       > Думаю, що від блідої поганки симптоматика геть не краща.

       Бліда поганка вражає у першу чергу печінку, а не підшлункову залозу.

       Крім того, мені важко уявити, щоб Ю. їв грибну страву, заховавшись від родичів та соратників. Але ж ніхто більше не постраждав.

       Я ніколи не чув, щоб від грибів наставав парез обличчя.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.21 | Мартинюк

        Ющенко не має часу збирати гриби

        І звичайно не займається їх приготуванням . Тому в разі ненавмисного отруєння грибною , чи якоюсь іншою неякісною стравою, разом з Ющенком проблеми із здоровям повинні були виникнути в інших осіб, які б повинні були з'їсти цю "страву" разом з ним, чи без нього. Це було б неминучим у випадку ненавмисного приготування отруйної їжі - щонайменше її покуштував би той хто готував, не кажучи про те що з вірогідністю 75% відсотків цю отруйну їжу зїв би хтось разом з Ющенком , чи з вірогідністю на 99% до чи після нього.

        Відсутність інформації про когось, хто захворів так само як Ющенко повністю заперечує версію ненавмисного харчового отруєння.

        До речі подібні випадки траплялися з неугодними владі політиками дуже часто і раніше , просто в них не було можливості або розуміння необхідності негайно виїхати на лікування за кордон, чи хоча б просто відмовитися від послуг "урядової" медицини. Якби Ющенко пішов по протореному шляху - урядова лікарня в Феофанії, то ми могли б спостерігати крокодилячі сльози Кучми і Януковича на його похоронах.

        І взагалі знищення повільним, замаскованим під "хворобу", отруєнням політичних , і просто супротивників є старою радянською традицією, настільки сильною, що в середовищі радянської еліти ніхто не сумнівався що Сталіна також ...отруїли.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.21 | Максим

         Але тут такий нюанс

         Погоджуюся, що у випадку побутового отруєння, мав постраждати ще хтось.
         Але тут такий нюанс.
         У випадку зловмисного отруєння теж мав хтось постраждати, якщо лише не йдеться про те, що десь Ющенко їв або пив щось один. Або ж, якщо відкинути версію про якесь рукостискання і т.п.

         Дивіться. Лікар з Австрії каже, що характер ураження говорить про найбільшу вірогідність потрапляння отрути ("побутової" чи "зловмисної") через рот - з їдою або питвом.
         Біля Ющенка завжди багато людей. Тобто, за бажання, можна скласти повну і детальну картину прийому ним харчів/напоїв упродовж 5-6 вересня. Тобто станом на сьогодні його оточення вже мало б точно знати коли саме і де, і що він міг спожити таке "підозріле".

         Я не дуже вірю у всемогутність спецслужб. Це в кіно вони всемогутні. В житті вони часто виявляються нездалими.
         Якщо взяти за основу версію зловмисного отруєння, то значить був хтось у високих кабінетах, хто дав добро (1), був хтось, хто це почув (2), був хтось з проміжних підлеглих (3-5), був виконавець чи виконавці (6-7). Всі ці люди фактичні самогубці. Принаймні, для них це реальна рулетка - піти на такий злочин. І навіщо?... Щоб зробити Ющенка страждальцем, жертвою, героєм?... Навіть його - не пиведи Господи загибель - мала б обернутися жахвливими наслідками для влади.

         Мене дуже дивує неросторопність штабу Тигіпка. Вони мали б першими вимагати з'ясування усіх аспектів і повторного консиліуму.

         Реально ж нині ми маємо ситиуацію, коли питання "зловмисності" цього отруєння це питання виключно нашої віри чи не віри. Ми не можемо повністю виключати щось подібне як варіант, але стверджувати, що це було заплановане отруєння також не можна.

         Я не кажу про якусь там презумпцію невинності. Просто, якщо ми спробуємо подивитися на ситуацію незаангажовано, то визнаємо, що нам не відомо - чим, коли і як саме отруївся Ющенко.

         За таких обставин дії штабу Ющенка є лише свідомим використанням ситуацію на власну користь. Важко їх судити за таке, бо це боротьба за великий куш, є напруження боротьби, певний психоз, є елементи нагнітання, самонавіювання (навіть несвідомі і щирі). Але об'єктивно, на сьогодні, ми не маємо доказів "зловмисності".

         Люди швидше за все повірять у те, що Ющенка саме труїли. Але уявіть, що це неправда?... І вона стане відома десь через півроку після перемоги, здобутої за рахунок ось такого обману, чи самообману.
         ---------------
         Давайте скажемо щиро - важко повірити, що Янукович міг влаштувати отруєння. Це абсолютно не його стиль.
         Медведчук?... Теоретично міг. Чисто теоретично це в нашій уяві "його стиль".
         Хтось, хто стоїть за лаштунками цих виборів і розглядає Ющенка як інструмент. Можливо.
         Але, все ж, могло бути (і вірогідно було)побутове якесь отруєння, яке наклалося на щось інше. Можливо на стрес чи на проблеми з підшлунковою + неправильне лікування і т.д.

         Власне, я не буду більше дратувати місцеву публіку своїми міркуваннями. Я не знаю правди. Я лише маю сумніви. Будемо сподіватися, що ситуація якось проясниться і стане більш визначеною. Для мене. Бо для більшості тут вона і так визначена. Тому нема сенсу нікого дразнити.

         Успіхів
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.21 | Мартинюк

          Отруєння як засіб зберегти проурядову більшість.

          Не секрет що ситуація у команди Кучми-Януковича зпочатку вересня виглядала драматичною - один за одним з більшості виходили групи депутатів Щоб там зараз не комбінували конспрологи , мов це було вигідно Януковичу, наспрвді коаліція навколо Януковича розсипалася.

          Одним із чинників цього був особисто Ющенко, який тоді особисто провадив переговори з депутатами, котрі намагалися полишити провладний табір.

          Тепер про докази - відсутність когось, хто отруївся разом з Ющенком і так само як Ющенко здуже великою вірогідність вказує на зумисне отруєння, тобто Ющенку або просто сипонули щось у склянку з водою чи в те що їв саме він, чи ввели отруту іншим способом - дали в руки предмет з отрутою ( через шкіру),наприклад намазали цим ручку дверей чи автомобіля, розпилили аерозоль, розлили де небудь в закутку напіврідку субстанцію яка повільно випаровується (сполуки кадмію, таллію, сурми).

          Колись звернув увагу, як охоронець протирав перед Єльциним ручки дверей ганчіркою. У світі це вже давним давно відоме і вирішується набагато простіше - охоронець в рукавичках відкриває всі двері і взагалі бкрк в руки усе що повинен взяти даний VIP
         • 2004.09.21 | AK

          Re: Але тут такий нюанс

          Максим пише:

          > У випадку зловмисного отруєння теж мав хтось постраждати,

          Зовсім не обов'язково. Отруту могли підсипати Ющенку прямо в тарілку чи склянку. (Навряд, чи хтось їсть з ним з однієї тарілки :) ).

          Максим пише:

          > Біля Ющенка завжди багато людей. Тобто, за бажання, можна скласти повну і детальну картину прийому ним харчів/напоїв упродовж 5-6 вересня. Тобто станом на сьогодні його оточення вже мало б точно знати коли саме і де, і що він міг спожити таке "підозріле".

          Цим, власне, і має займатися депутатська комісія. Я думаю, що штаб уже має досить короткий список підозрюваних.


          Максим пише:
          > Я не дуже вірю у всемогутність спецслужб. Це в кіно вони всемогутні. В житті вони часто виявляються нездалими.
          > Якщо взяти за основу версію зловмисного отруєння, то значить був хтось у високих кабінетах, хто дав добро (1), був хтось, хто це почув (2), був хтось з проміжних підлеглих (3-5), був виконавець чи виконавці (6-7). Всі ці люди фактичні самогубці.

          Тут зовсім не обов'язково були задіяні спецслужби. Міг бути найнятий "приватний" кілер. Погодьтеся, що виконавці вбивств Гетьмана, Щербаня, а також Черепа, Прища і т.д. наражали себе на значно більшу небезпеку. Але знайшлися ж "добровольці", які погодилися на таку справу. Чому ж тут дивуватися? Тим більше, що Ющенко мав померти від "ускладнень, що виникли внаслідок кишкового грипу". Тобто, за задумом, версія отруєння не мала взагалі розглядатися правоохоронними органами.


          Максим пише:

          > Принаймні, для них це реальна рулетка - піти на такий злочин. І навіщо?... Щоб зробити Ющенка страждальцем, жертвою, героєм?... Навіть його - не пиведи Господи загибель - мала б обернутися жахвливими наслідками для влади.

          Навпаки, влада гарантовано продовжила б собі відносно спокійне існування ще мінімум на 10 років.

          Максим пише:

          > Ми не можемо повністю виключати щось подібне як варіант, але стверджувати, що це було заплановане отруєння також не можна.

          У Вас є інші варіанти? Назвіть їх, будь-ласка. Але перед цим уважно прочитайте інтерв'ю лікаря на сайті "УП".


          Максим пише:
          > Я не кажу про якусь там презумпцію невинності. Просто, якщо ми спробуємо подивитися на ситуацію незаангажовано, то визнаємо, що нам не відомо - чим, коли і як саме отруївся Ющенко.


          Чим, коли і як - не відомо. Але відомо, що його навмисно отруїли.


          Максим пише:
          > Але об'єктивно, на сьогодні, ми не маємо доказів "зловмисності".

          У вас є інше пояснення, не пов'язане зі зловмисним отруєнням?

          Максим пише:
          > Люди швидше за все повірять у те, що Ющенка саме труїли. Але уявіть, що це неправда?... І вона стане відома десь через півроку після перемоги, здобутої за рахунок ось такого обману, чи самообману.

          Див. попереднє запитання.


          Максим пише:
          > Давайте скажемо щиро - важко повірити, що Янукович міг влаштувати отруєння. Це абсолютно не його стиль.

          Навряд, що це були люди Януковича.

          Максим пише:
          > Медведчук?... Теоретично міг. Чисто теоретично це в нашій уяві "його стиль".

          Схоже на те.

          Максим пише:
          > Але, все ж, могло бути (і вірогідно було)побутове якесь отруєння, яке наклалося на щось інше. Можливо на стрес чи на проблеми з підшлунковою + неправильне лікування і т.д.
          >

          Що таке побутове отруєння - усім добре відомо: проблювався, проср@вся і на другий день вже повністю здоровий. У складніших випадках треба кілька годин полежати під капельницею. От і все лікування.

          У випадку Ющенка лікування було саме тому неправильним, що це не було звичайним побутовим отруєнням.
       • 2004.09.21 | Михайло Свистович

        Я Вам більше скажу

        AK пише:
        >
        > Крім того, мені важко уявити, щоб Ю. їв грибну страву, заховавшись від родичів та соратників.

        Він навіть разом з ними їх їсти не буде, бо має невеликі проблеми зі шлунком і не вживає грибів. Важка їжа. Він взагалі багато чого не їсть, дуже перебірливий у їжі. Наприклад, цукор не вживає. Тільки мед. Я колись груддю захищав цукорницю, яку принесли для журналістів до його кабінету (ми пили хто каву, хто чай), бо меду тєрпєть нєнавіжу. А він казав, що у нього в офісі цукор заборонений.
      • 2004.09.21 | Михайло Свистович

       Звичайно ж грибами

       - Падсудімий, атчєво умєрла Ваша пєрвая жена?

       - Ана атравілась грібамі.

       - Падсудімий, а атчєво умєрла Ваша втарая жена?

       - Ана атравілась грібамі.

       - Падсудімий, а атчєво же умєрла Ваша втарая жена?

       - Ана атравілась грібамі.

       - Но пачєму ана била вся в сіняках?

       _ Ана нє захатєла кушать гріби.

       - Падсудімий, Ваше паслєднєє слово?

       - Десять тисяч.

       - Можетє Ви што-та дабавить к сказанаму?

       - Ні капєйкі.

       - Падсудімий, прізнайотє Ви сєбя віновним?

       - Нет.

       _ Ну на нет і суда нет.
 • 2004.09.21 | KE

  Кстати, редкий случай, когда заглавие у Свистовича соответствует

  реалиям.
  Действительно в штабе Ющенко знают кем бы "отравлен" Ющенко и чем :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Бес партийный

   Re: Кстати, редкий случай, когда заглавие у Свистовича соответствует

   KE пише:
   > реалиям.
   > Действительно в штабе Ющенко знают кем бы "отравлен" Ющенко и чем :)

   А Вы откуда знаете?
 • 2004.09.22 | Костенко назвав речовину

  Re: В штабі Ющенка знають, хто отруїв ВАЮ? І чим?

  Ющенка отруїли речовиною, якою вбили болгарського дисидента

  www.ПРАВДА.com.ua, 22.09.2004, 16:12

  Кандидата на пост президента України Віктора Ющенка отруїли рицином - речовиною, яку застосовують спецслужби при спецопераціях.

  Про це заявив член Координаційного комітету коаліції "Сила народу", лідер Української народної партії Юрій Костенко у прямому ефірі Радіо "Свобода", присвяченому замахові на життя Ющенка.

  Як повідомили у прес-службі УНП, говорячи про речовину, яка викликала отруєння Ющенка, Костенко зазначив: "Ми вже знаємо, яка це отрута – називається рицином. Це речовина, яку застосовують спецслужби при спецопераціях". Він також заявив: "Ми знаємо і коли, і як це сталося, і знаємо, хто за цим стоїть".

  "Хочу сказати тільки один аспект із тієї інформації, яка є у нас. На превеликий жаль, ця спроба вбивства Ющенка, яка не вдалася, не зупиняє так званих "кризових" політтехнологів, і вони намагатимуться повторити замах", - зазначив Костенко.

  Прогнозуючи результат діяльності створеної парламентом комісії з розслідування обставин отруєння Ющенка, лідер УНП зауважив, що "комісія має відіграти свою роль як центр політичної стабілізації та захисту життя кандидата", однак "з іншого боку, ми усвідомлюємо, що влада сьогодні не розкриє весь злочин, так, як і не розкрита справа Гонгадзе".

  На переконання Костенка, "влада не зацікавлена в розкритті, тому що, за нашою інформацією, всю цю операцію щодо отруєння Ющенка робили не заслані шпигуни, а це робили свої – з українських владних пагорбів".

  За словами лідера УНП, "в українському суспільстві демократія на сьогоднішній день зводиться до такого брутального застосування сили, яким є знищення політичного опонента. Те, що сьогодні вчинено замах на життя найбільш імовірного кандидата, який стане наступним президентом, і те, як влада реагує, є свідченням того, що Україна не те, що наближається до демократії, - Україна скочується до середньовіччя".

  Він висловив обурення реакцією офіційних осіб в Україні на цю подію: "В Україні вже є навіть офіційні висновки австрійської клініки "Рудольфіннерхаус", де зазначено, що стан Ющенка обумовлений важкою вірусною інфекцією та хімічними речовинами, які зазвичай не входять до продуктів харчування.

  Але жодна офіційна особа – ані президент, ані прем'єр-міністр, ані той же пан Мартинюк не висловили Ющенку просто людське співчуття... Це стосується і Мороза, і Погребінського, і Базіва, які цинічно і зухвало себе поводять у цій ситуації".

  "Ми хочемо попередити вище українське керівництво, зокрема, президента України, що він персонально відповідає як за чесність та демократичність виборів, так і за те, щоб в Україні ситуацію не було доведено до громадянського конфлікту", - заявив Костенко.

  Рицин (основний токсичний компонент бобів рицини звичайної - ricinus communis) за токсичністю можна співставити з бойовими отруйними речовинами. Ця речовина виробляється з макухи - відходів виробництва касторової олії - за нескладною технологією. Може уражати через органи дихання або з їжею.

  На сьогодні рицин вважається найсильнішим токсином. Смертельна доза рицину - один міліграм.

  Протиотрути для рицину немає. Первинні ознаки отруєння схожі на грип, викликає труднощі дихання та болю в тілі. Вдихання рицину чи потрапляння його в стравохід у перші хвилини після отруєння викликає лихоманку, нетравлення шлунку і кашель.

  Ці симптоми можуть виявитися не тільки відразу після отруєння, а й через кілька годин після контакту з рицином. Це може тривати кілька днів, після чого потерпілий вмирає в муках.

  У 1978 році саме за допомогою такої отрути був убитий у Лондоні болгарський дисидент Георгій Марков.

  Американські фахівці намагалися створити вакцину від рицину, проте зробити цього їм не вдалося, повідомляє Бі-Бі-Сі.

  УНІАН
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | casesensitive

   провокационный бред, ИМХО

   Костенко ведет какую-то грязную свою игру. Если бы это был рицин (я тоже сначала подумал, после сообщений об отравлении), то Ющенко был бы сегодня трупом. Даже в случае "вытяжки из грибов" (гы, какой вытяжки? из каких таких грибов?), у него был бы весьма небольшой шанс выжить.

   Если "рицин" это такой толстый намек на спецслужбы, то это тоже мимо тазика -- рицин легко получить и в домашних условиях, так что это ничего не доказывает.

   Мое ИМХО -- Юща хотели запугать, но явно не убить. Или это было действительно что-то бытовое, бывают самые идиотские случаи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | AK

    Re: провокационный бред, ИМХО

    casesensitive пише:

    >
    >Или это было действительно что-то бытовое, бывают самые идиотские случаи.

    Вже не один раз повторювалося на цьому форумі: побутове отруєння зачепило б інших людей. Та й наслідки навіть сильного побутового отруєння не такі важкі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.22 | casesensitive

     Re: провокационный бред, ИМХО

     ответ в духе Свистовича:

     раз повторювалося на цьому форумі: побутове отруєння зачепило б інших людей.

     не обязательно

     Та й наслідки навіть сильного побутового отруєння не такі важкі.

     не обязательно

     Бытовой инсектицид может дать такую картину. Отбеливатель может дать такую картину. Бактериальный токсин может дать такую картину.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.22 | Mykyta

      Ви вважаєте себе фаховішим від лікарів,

      які обстежували Ющенка?
      І вмієте встановлювати діагноз на відстані?
      Чи у Вас є підстави підозрювати австрійських лікарів у брехні?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.22 | casesensitive

       а австрийские врачи назвали причину???

       ссылку, пожалуйста.

       я всего лишь сказал, что причина могла быть вполне "мирная", а не покушение. Или вы можете "на расстоянии" доказать что это работа спецслужб?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.22 | Mykyta

        точної причини не назвали, але

        сказали, що не могло бути причиною: харчове отруєння.
        > ссылку, пожалуйста.
        Пошукайте інтерв"ю на УП чи тут десь в архіві з одним з лікарів.

        > я всего лишь сказал, что причина могла быть вполне "мирная", а не покушение.

        А лікарі кажуть, що то не могло бути звичайне (побутове) отруєння.

        >Или вы можете "на расстоянии" доказать что это работа спецслужб?

        Ні, не можу і не збираюсь цього робити. Але вважаю, що якщо фахівці, які проводили обстеження, кажуть, що це не харчове отруєння, а хтось каже, що то таки могло бути воно, то він має навести аргументи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.22 | casesensitive

         я написал про ПИЩЕВОЕ отравление где-то?

         читайте внимательно, плз

         сначала я написал про возможные ПРИЧИНЫ, вы обвинили меня в попытке поставить ДИАГНОЗ (разные вещи, вы не находите?)

         я перечислил факторы, например, контакт с бытовыми токсичными веществами (не обязательно испорченной едой), вы сразу стали рассказывать про ПИЩЕВОЕ отравление.

         давайте по гамбургскому счету -- доказать злокозненное влияние (или его отсутствие) на этом этапе невозможно (или очень сложно). И не будем скатываться на уровень клоуна Костенко.
     • 2004.09.22 | AK

      Re: провокационный бред, ИМХО

      casesensitive пише:
      > ответ в духе Свистовича:

      Можливо в мене вселився дух Свистовича, але я не Свистович.


      casesensitive пише:
      >
      > Бытовой инсектицид может дать такую картину. Отбеливатель может дать такую картину. Бактериальный токсин может дать такую картину.


      З якого б це дива доросла людина при світлому розумі стала б пити інсектициди, відбілювачі і т.д.?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.23 | Dworkin

       На дурняк и хлорка - творог! ;) (-)

     • 2004.09.23 | Михайло Свистович

      Картина маслом: "Робочий день Ющенка"

      Заходячи в кабінет, Ющенко бере з полиці пляшечку побутового інсектициду та труїть усіх тарганів, комарів і мух, щоб не заважали працювати. При цьому він забруднює рукав сорочки, коли лізе труїти їх під канапу. Але це не проблема. Він дістає із шухляди відбілювач і під краном робить сорочку такою ж білосніжною, якою вона була до того. Наостанок з сейфу дістається бактеріальний токсин...

      І тільки після цього сідає до робочого столу.

      Ющенко уважно стежить, щоб усі ці речі постійно були в наявності і дуже сильно лає Безсмертного, якщо щось закінчилось, а його вчасно не замінили. Бо який же ж це кабінет майбутнього президента без побутового інсектициду, відбілювача та бактеріального токсину?

      Оскільки такі важливі речі, як труїння тарганів та ін., Ющенко нікому довірити не може, то не дивно, що, окрім нього і тарганів, ніхто не отруївся.

      casesensitive пише:
      > раз повторювалося на цьому форумі: побутове отруєння зачепило б інших людей.
      >
      > не обязательно
      >
      > Бытовой инсектицид может дать такую картину. Отбеливатель может дать такую картину. Бактериальный токсин может дать такую картину.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.23 | casesensitive

       смех-смехом

       но народу травится бытовой химией тьма. Ющ такой же человек как и все мы, а случаи бывают самые странные. Вон со мной тоже был абсолютно идиотский случай месяц назад -- до сих пор не понимаю как (с химией не связано :) ), но вполне мог остаться инвалидом.

       Так что иронизируйте (хотя это довольно печальный повод для этого), но бывает всякое.

       Я бы не стал распространять инфу про рицин (и заказное отравление вообще), если бы у меня не было абсолютно надежных результатов экспертизы.

       Что касается отравлений "на заказ", то если бы мне (гипотетически) пришло в голову кого-то отравить, клиент бы не выжил, гарантированно. И я не "спецслужбист", просто работаю в лаборатории. И способов на вскидку я могу предложить пару десятков, и таких что анализ будет непросто провести. Так штааа.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.23 | Предсказамус

        Все может быть, конечно.

        casesensitive пише:
        > но народу травится бытовой химией тьма. Ющ такой же человек как и все мы, а случаи бывают самые странные.
        Главный прикол в частоте странных случаев и реакции на эти странности "заинтересованных лиц".
        Действительно, можно представить себе фермера на КАМАЗе, который ненавидит гадов на крутых тачках и не дать им себя обогнать для него дело чести. С немного большим напряжением можно предположить, что это грамотный фермер, который почитывает в свободное время Конституцию. Совсем напрягшись, можно поверить, что ГАИшники оказались так быстро на месте происшествия совершенно случайно, просто мимо ехали. Но когда я плюс к этому узнаю, что случайные ГАИшники оказались такими гуманистами, что отпустили фермера, не проделав даже необходимых анализов или хотя-бы не отправив его на обследование по итогам "побоев охраны", в случайность верить дальше уже не получается.
        Примерно те же ощущения у меня возникают, когда Ющенко случайно травится вроде бы после ужина с определенными должностными лицами, затем местные врачи лечат его на уровне подобранного на улице бомжа, отчего он чуть было не отбрасывает лапти, а когда Юща спасают австрияки, генпрокурор удивляется не местным, а австрийским врачам и от удивления направляет дело для расследования в СБУ, игнорируя информацию (пусть непроверенную), что это ведомство в данной истории не совсем постороннее.

        > Я бы не стал распространять инфу про рицин (и заказное отравление вообще), если бы у меня не было абсолютно надежных результатов экспертизы.
        В этом согласен, но генератор данной идеи Костенко вообще ведет себя не лучше того самого фермера, так что...

        > Что касается отравлений "на заказ", то если бы мне (гипотетически) пришло в голову кого-то отравить, клиент бы не выжил, гарантированно. И я не "спецслужбист", просто работаю в лаборатории.
        Не думаю, что стояла задача убить. Скорее всего, нужно было надолго вывести из строя. А что чуть не помер - так это по-нашему, "хотели как лучше" etc
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.23 | casesensitive

         странного много в этой истории

         я согласен.

         Плюс все мы еще и ждали "чего-то такого", потом неуклюжие попытки власти "отшутиться". Вроде-бы сходится -- хотели пугануть или "вывести из игры"...

         но довольно сложно пугать отравлением (технически). Убить просто -- полулетальная доза для данного вещества такая-то, умножаем на 10, готово. Даже ДУМАТЬ НЕ НАДО.

         С "пуганием" хуже -- нужно учитывать массу факторов -- вес, возраст, физиологическое состояние. Хотели "пошутить", намешали дряни в еду, а у клиента язва желудка и всасывание в кровь ускорилось в неск раз. Вместо прикола Байковое кладбище. НЕУДОБНО. Профи так не работают.

         Пример с захватом Норд-Оста -- вроде прикинули дозу, но в зале были ослабленные дети и женщины, результат вы знаете.

         Лично я пока склоняюсь к версии какой-то трагической случайности, а не умысла, по крайней мере до появления новых надежных данных.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.23 | Предсказамус

          О профи

          В том и дело, что все, происходящее вокруг выборов, можно назвать одной фразой: "профи так не делают". Начиная с власти и заканчивая оппозицией. Кроме того, профи и не годятся для работы на власть, по большому счету, т.к. считают не на один ход вперед. Вспомните "Альфу" 1991-го в Москве, к примеру.
         • 2004.09.23 | AK

          Re: странного много в этой истории

          casesensitive пише:
          >
          > но довольно сложно пугать отравлением (технически). Убить просто -- полулетальная доза для данного вещества такая-то, умножаем на 10, готово. Даже ДУМАТЬ НЕ НАДО.
          >
          >
          > Лично я пока склоняюсь к версии какой-то трагической случайности, а не умысла, по крайней мере до появления новых надежных данных.

          Скоріше була щаслива випадковівсть. Ющенку підмішали десятикратну дозу, як Ви тут пишете, але він відпив з тієї склянки кілька ковтків чи взяв з тої тарілки кілька ложок, а до дна не пив (не їв).

          Отже випадково він отримав несмертельну дозу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.23 | Мартинюк

           Окрім того Ющенко виглядав до цього здоровим бугаєм

           Не виключено що в Ющенка просто здоровий організм який справився із "дозою".

           Виглядає що дії "по отруєнню" могли бути просто панічною реакцією на розвал більшості, а отже на загрозу розсипання всієї янучарської коаліції.

           Окріи того Ющенка дійсно можливо намагалися не вбити в просто зробити інвілідом. нездатним до самостійних дій.

           У всякому разі більшість відомих мені випадків "політичного труїння" в Україні мали за мету не вбивство, а "виведення з ладу", наприклад Михайло Горинь, Джордж Мейс,Мулява.
         • 2004.09.23 | magda

          Re: странного много в этой истории

          casesensitive пише:
          > я согласен.
          > но довольно сложно пугать отравлением (технически). Убить просто -- полулетальная доза для данного вещества такая-то, умножаем на 10, готово. Даже ДУМАТЬ НЕ НАДО.
          Шановний, а от Ви трохи подумайте. Чи Ви розумієте, що підсипавши однозначно летальну дозу (1 мг), ті люди, що вечеряли з Ющенком, звідти не вийшли б.

          Сипалася доза, яка не призвела би до моментального і явного погіршення здоров'я, бо тоді не було би навіть питань, що це вбивство і хто його скоїв.

          > С "пуганием" хуже -- нужно учитывать массу факторов -- вес, возраст, физиологическое состояние. Хотели "пошутить", намешали дряни в еду, а у клиента язва желудка и всасывание в кровь ускорилось в неск раз. Вместо прикола Байковое кладбище. НЕУДОБНО. Профи так не работают.
          Отож бо. Тому і всипали дозу, яка призвела би до поступових наслідків.

          > Лично я пока склоняюсь к версии какой-то трагической случайности, а не умысла, по крайней мере до появления новых надежных данных.
          Не буває таких випадковостей.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.23 | casesensitive

           я не верю

           что лично Смешко сыпал Ющенке в коньяк "что-то такое", для этого у них есть десятки тысяч шестерок в СБУ, зачем так подставляться?? Охрана у Ющенко не ахти, возможностей сыпануть яду для агента средней руки куча.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.09.23 | magda

            Re: я не верю

            http://maidan.org.ua/n/free/1095934348            casesensitive пише:
            > возможностей сыпануть яду для агента средней руки куча.
            Але окрім факту можливої смерті є ще факт медійного освітлення причин. У випадку агента середньої руки велика ймовірність того, що не буде змоги виставити так, як треба.
        • 2004.09.23 | Михайло Свистович

         Re: Все может быть, конечно.

         Предсказамус пише:
         >
         > Действительно, можно представить себе фермера на КАМАЗе, который ненавидит гадов на крутых тачках и не дать им себя обогнать для него дело чести. С немного большим напряжением можно предположить, что это грамотный фермер, который почитывает в свободное время Конституцию. Совсем напрягшись, можно поверить, что ГАИшники оказались так быстро на месте происшествия совершенно случайно, просто мимо ехали. Но когда я плюс к этому узнаю, что случайные ГАИшники оказались такими гуманистами, что отпустили фермера, не проделав даже необходимых анализов или хотя-бы не отправив его на обследование по итогам "побоев охраны", в случайность верить дальше уже не получается.

         Ви ще забули міліціонерів у Криму, які "охороняли" Ющенка, маючи купу різних номерних знаків та посвідчень, і затриманого мєнта, який тремтів, як осиковий лист, заїкався, ледь в обморок не падав, коли його зловили.
   • 2004.09.23 | Dworkin

    Не! Не бытовое точно !

    ...хотя, конечно, отравление крысиным ядом тожеможно назвать "бытовухой" ;)

    Почитайте, более полное заключение медиков по симтомам:
    - геморрагические эррозии слизистой желудка
    - поражения поджелудочной железы
    - поражения толстого кишечника
    - высыпания и отеки на коже лица

    Тут уже накакое "тухлое суши" не объяснит эту симтоматику.

    Хотя на счет того, что убивать не собирались - только попугать и "выключить" из гонки - тут я согласен на все 100%!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".