МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Продовжується гризня в “Нашій Україні” навколо бренду “Наша Україна”

09/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Львівська обласна організація Української народної партії рекомендуватиме своїм партійним групам у радах всіх рівнів ініціювати перейменування фракцій В. Ющенка “Наша Україна” у фракції “Блоку Ющенка”. Про це заявив сьогодні під час прес-конференції народний депутат України, голова Львівської обласної організації Української народної партії Олекса Гудима.

“Усі зусилля сьогодні повинні бути спрямовані на перемогу Віктора Ющенка на президентських виборах. Реєстрація в Мін’юсті партії з назвою “Наша Україна” (колишня ПРП Віктора Пинзеника) не сприяє консолідації демократичних сил довкола народного кандидата В. Ющенка. Лідер в нашій державі – це Віктор Ющенка”, – заявив Олекса Гудима.

Тому Львівська УНП рекомендуватиме своїм партійним групам у радах всіх рівнів ініціювати перейменування фракцій В. Ющенка “Наша Україна” у фракції “Блоку Ющенка” , до яких, на переконання Олекси Гудими, на рівні областей, міст, районів та селищ увійдуть також депутати УРП “Собор”, “Батьківщини”, НДП та НАПУ.

Відповіді

 • 2004.09.20 | Хвізик

  Хіба Пинзенник у “Нашій Україні”?

  Я чомусь був певен, що він десь коло Кучми...

  P.S. Де то фамілія така узялась "Пинзенник"? Що то за слово таке?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | Михайло Свистович

   Так (-)

 • 2004.09.20 | 123

  От хто-хто, а Гудима точно мав би мовчки сидіти

  Бо коли вони с Костенко привласнили собі назву "Українська народна партія" -- яка як раз найбільше пасувала до майбутньої правоцентристської партії на базі НУ (бо назва європейських правих - "народна партія") -- це їм подобалось. А тепер -- пішло гівно по трубах...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.20 | Михайло Свистович

   Всі б мали мовчки сидіти

   123 пише:
   > Бо коли вони с Костенко привласнили собі назву "Українська народна партія"

   Не люблю ні Гудиму, ні Костенка, але цю назву вони не привласнили, бо її не було. Пинзеник же назву "Наша Україна" привласнив.

   > яка як раз найбільше пасувала до майбутньої правоцентристської партії на базі НУ

   Це лише Ваша думка. Я не чув нічого подібного від жодного діяча НУ, як і не чув жодної претензії до тих, хто обрав собі назву УНП.

   > (бо назва європейських правих - "народна партія")

   У кожній європейській країні праві партії мають різні назви (Консервативна, ХДС тощо)

   Мені по-барабану, хто там і що привласнив, але Пинзеник не міг не розуміти, що взяття ПРП назви "Наша Україна" дестабілізує ситуацію в блоці. Тим більше, що вже був скандал після з"їзду, і ПРП тоді не подала документів на реєстрацію. Але ось Ющенко захворів, і ці скористалися... І все це у період виборів, коли нормальні люди думають лише про перемогу Ющенка. Мудаки і все. інакше про них не скажеш.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.20 | 123

    Даю лінки

    Михайло Свистович пише:
    > 123 пише:
    > > Бо коли вони с Костенко привласнили собі назву "Українська народна партія"
    >
    > Не люблю ні Гудиму, ні Костенка, але цю назву вони не привласнили, бо її не було. Пинзеник же назву "Наша Україна" привласнив.
    >
    > > яка як раз найбільше пасувала до майбутньої правоцентристської партії на базі НУ
    >
    > Це лише Ваша думка. Я не чув нічого подібного від жодного діяча НУ, як і не чув жодної претензії до тих, хто обрав собі назву УНП.

    http://www.ua-ru.info/archives/40ffdece3b522/for_print/
    Авторы этого сценария также не согласны, что резервированием бренда "Наша Украина" за "ПРП" они "кидают" Костенко. Наоборот, говорят они, это он забрал название "Украинская народная партия", которое на одном из политсоветов в 2002 или 2003 году было предложено Ющенко для единой структуры. Костенко же якобы не растерялся и быстро переименовал Украинский народный рух в УНП.    > > (бо назва європейських правих - "народна партія")
    >
    > У кожній європейській країні праві партії мають різні назви (Консервативна, ХДС тощо)

    http://kostenko.rukh-unr.org/articles/?action=show_full&part=0&id=20030127-1

    Як відомо, Європейська Народна Партія об’єднує праві та правоцентристські партії європейських країн. Фракція ЄНП є однією з найчисельніших у Європарламенті.

    За словами Юрія КОСТЕНКА, “без сумніву, процес інтеграції нашої партії до Європейської Народного Партії має відбуватися паралельно з євроінтеграцією України, оскільки поки Україна не входить до європейської спільноти, ми можемо претендувати на статус спостерігача або асоційованого члена”. “Однак я не маю сумніву, що саме наша партія першою серед українських партій отримає повноправне членство в ЄНП”, - заявив Юрій КОСТЕНКО


    > Мені по-барабану, хто там і що привласнив, але Пинзеник не міг не розуміти, що взяття ПРП назви "Наша Україна" дестабілізує ситуацію в блоці. Тим більше, що вже був скандал після з"їзду, і ПРП тоді не подала документів на реєстрацію. Але ось Ющенко захворів, і ці скористалися...

    Як я чув по ТБ в кометарі Гриніва (на 5му каналі), передбачена законом процедура передбачає впродовж місяця після з*їзду подання документів, прийнятих на з*їзді, до Мінюсту. Тобто документи були подані до Мінюсту вже давно, і співпадання з хворобою є, очевидно, випадковим.

    > І все це у період виборів, коли нормальні люди думають лише про перемогу Ющенка. Мудаки і все. інакше про них не скажеш.

    Є трохи :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | Михайло Свистович

     Re: Даю лінки

     123 пише:
     >
     > http://www.ua-ru.info/archives/40ffdece3b522/for_print/

     Лінк не працює.

     >
     > Як відомо, Європейська Народна Партія об’єднує праві та правоцентристські партії європейських країн. Фракція ЄНП є однією з найчисельніших у Європарламенті.

     Це загальна об"єднуюча назва усіх правих партій в ЄС. В кожній країні є своя назва. І брати для української правої партії, яка збирається увіфйти до ЄНП, таку ж назву як в об"єднаної європейської, це - манія величі.

     >
     > Як я чув по ТБ в кометарі Гриніва (на 5му каналі), передбачена законом процедура передбачає впродовж місяця після з*їзду подання документів, прийнятих на з*їзді, до Мінюсту. Тобто документи були подані до Мінюсту вже давно, і співпадання з хворобою є, очевидно, випадковим.

     Гринів злукавив, бо скандал був грандіозним. Бо документи збиралися подати відразу.

     >
     > Є трохи :)

     Та дуже сильно, а не трохи. Які вони всі мудаки. Слів немає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua