МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Харкові спіймали на гарячому провокаторів зі штабу Януковича

09/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Харків’яни спіймали людей Януковича "на гарячому"

18 вересня близько 20.00 на вул. Університетській міста Харкова активісти регіонального штабу Віктора Ющенка виявили розклеєні листівки націонал-фашистського змісту, які дискредитують Віктора Ющенка та спіймали на гарячому "виконавців" провокації. Вихідні дані про тираж та адресу друкарні на листівках були відсутні.

Разом з нарядом міліції, який чергував неподалік, їм вдалося одразу схопити "розклеювачів", у яких не виявилось документів. Вони пояснили міліціонерам, що розклеїти листівки сумнівного змісту їх попросили незнайомі люди, запропонувавши за це 20 гривень.

Проте, доки правоохоронці з’ясовували всі обставини, до одного з представників штабу Ющенка підійшов молодик. Думаючи, що перед ним міліціонер, він показав активісту службове посвідчення штабу Віктора Януковича з реєстраційним номером 505. Його теж було затримано. "№505" змушений був показати правоохоронцям в якості документа, що засвідчує особу, дозвіл на носіння вогнепальної зброї та підтвердив, що "розклеювачі" – його люди.

http://www.razom.org.ua/ua/news/2194/

Про перебіг виборчої кампанії на Харківщині читайте тут http://www.zn.kiev.ua/ie/show/512/47821/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua