МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Всі фальшиві підписи вже здані до ЦВК

09/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні закінчується прийом підписів у кандидатів в президенти України. І всі (чи майже всі) кандидати здають понад 500 тисяч підписів, хоча будь-якій людині, яка збирала їх, зрозуміло, що далеко не всі можуть стільки зібрати. Тому підписи більшості кандидатів є безумовно сфальшованими, тим більше, що й фактично їх збір майже не вівся.

До Майдану надійшли дані, що штабом Віктора Януковича було організоване переписування студентами з баз даних у підписні аркуші громадян України, які ні сном, ні духом не відають, що вони підтримали прємьєр-міністра. Таке переписування було організоване зокрема в Київському політехнічному інституті.

Процес був централізований. З бази даних або ксероксів підписних аркушів Януковича прізвища та липові підписи переписувались до аркушів відразу кількох технічних кандидатів, від яких до виборчих комісій подаються кандидатури, які часто не можуть навіть назвати, якого кандидата представляють, а якщо й знають, то можуть вимовити хіба що його прізвище, але ніяк не ім’я, по батькові чи партійність.

В розпорядженні Майдану зокрема є бази даних, з яких переписувались ці адреси, по кількох областях України. Таким чином, коли ЦВК, звичайно, визнає дійсними ці підписи після перевірки (вона проводитиметься вибірково по окремих областях), можна буде звернутися до людей з цих баз, які б опротестували наявність своїх підписів в підписних аркушах.

Але навіть і без цього, лише глянувши у ці підписні аркуші, можна без будь-якої графологічної експертизи виявити безліч ознак їх фальсифікації, якщо порівняти їх з підписними аркушами інших кандидатів.

Перевірка проводиться на вулиці Лютеранській, а не на площі Лесі Українки, де знаходиться головна частина ЦВК, за столом сидять багато найманих працівників, які й “перевіряють” всю оцю макулатуру.

Є велике поле для діяльності, тому, панове-фальсифікатори, начувайтесь!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua