МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З тих, хто голосує за Януковича, майже всі знають про його кримінальне

09/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Тільки 6% виборців не знають, що кандидат у Президенти Віктор Янукович у молодості був суджений за здійснення кримінальних злочинів, повідомляє Інтерфакс-Україна. Такі результати опитування, проведеного Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Відповідаючи на питання: "ОСТАННІМ часом у ЗМІ з'явилася інформація про те, що нинішній прем'єр Віктор Янукович у молодості був двічі засуджений за карні злочини. Чи знаєте Ви що-небудь про цьому?", 28% респондентів відповіли, що довідалися про це в останній місяць.

Знали про цьому і раніш 62%, уперше про це почули від інтерв'юерів 6% і утруднилися відповісти - 4%.

Директор соціологічної служби Центра Разумкова Андрій Биченко відзначив, що рівень інформованості про судимості прем'єра практично однаковий серед усіх соціально-демографічних і територіальних груп населення. Не відрізняється він і серед груп, виділених по електоральних перевагах.

Серед тих, хто в 2-му турі виборів має намір голосувати за Януковича, про його судимості не знають 6%, серед тих, хто збирається голосувати за Віктора Ющенка - 5%, серед тих, хто ще не визначився - 8%.

Трохи більше тих, хто вперше почув про колишні судимості Януковича, серед тих, хто не збирається брати участь у виборах (12%).

Дослідження проводилося соціологічною службою Центра Разумкова з 9 по 14 вересня по всій Україні. Було опитано більш 2 тис. респондентів старше 18 років по вибірці, що репрезентує доросле населення України по основних соціально-демографічних показниках. Теоретична помилка вибірки - 2,3%.

Нагадаємо, що наприкінці травня голова Донецького апеляційного суду Олександр Кондратьев по запиті Кабінету міністрів оголосив статті, по яких був засуджений у 70-і роки нинішній прем'єр Віктор Янукович - це грабіж і заподіяння тілесних ушкоджень середньої ваги.

За матеріалами Кореспондент.нет

Відповіді

 • 2004.09.21 | otar

  Хм, а соціологія може приносити користь!

  Отак за допомогою Центру Разумкова понад 120 громадян України дізналися про те, що Хам був засуджений :) Побільше б таких соцопитувань.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.21 | Franko

   А мене це вжахнуло.

   Кожен п"ятий житель України не проти, щоб країною керував кримінальний злочинець.

   Це ж пизд*ць.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.21 | otar

    тейк іт ізі :)

    Не забувайте про християнську мораль. Проаналізуйте той факт, що Хам був у юності злочинцем, а потім "покаявся" і став на "чесний шлях", з погляду примітивно-християнського світогляду з його принципом всепрощення - і ви зрозумієте, чому так багато людей ставляться до цієї подробиці не так критично, як ми з вами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.21 | Стась

     Re: тейк іт ізі :)

     otar пише:
     > Не забувайте про християнську мораль. Проаналізуйте той факт, що Хам був у юності злочинцем, а потім "покаявся" і став на "чесний шлях", з погляду примітивно-християнського світогляду з його принципом всепрощення - і ви зрозумієте, чому так багато людей ставляться до цієї подробиці не так критично, як ми з вами.


     А мы тоже трубим в трубы -
     У нас много трубачей.
     И своею кормим кровью
     Сытых Хамов, сволочей.

     Столько лет - а им все мало!
     Неужели так грешны?
     Эх, скорей бы солнце встало
     Над кладбищем моей родины...

     Борис Гребенщиков.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua