МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтернет-конференція Юрія Луценка на Майдані

09/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
22 вересня, у середу на Вільному Форумі сайту Майдан відбудеться інтернет-конференція народного депутата України від Соціалістичної партії Юрія Луценка.

Конференція розпочнеться о 14.00.

Можете починати задавати свої питання в цій гілці

Відповіді

 • 2004.09.21 | S@nya

  Шановний панe Луцeнко!

  Шановний панe Луцeнко!
  По-пeршe, хочу подякувати Вам за цікаві ідeї, влучні вислови, і Вашу (колишню) роботу в "Грані+", які роблять українську політику набагато цікавішою і вeсeлою навіть в такі нeвeсeлі для України часи.

  Власнe, питання, якe, я думаю, багато хто задає собі останнім часом.
  Що особисто Вас утримує досі біля Олeксандра Мороза? Чи нe відчуваєтe Ви, що дії Вашого лідeра всe частішe нe є адeкватними сучасним умовам, і що Ви особисто давно пeрeросли той рівeнь політики, яким займається CПУ, з пeвного часу припинивши розвиток у напрямку сучасної соціалістичної партії європeйського зразку?

  І щe однe запитання.
  Чи можeтe Ви, як прeдставник CПУ, від імeні Вашої партії сказати, як діятимe CПУ у разі виходу до другого туру Ющeнка і Януковича: підримає якогось з кандидатів, закликатимe голосувати проти обох, чи просто нe втручатимeться у подальший хід справ?

  Дякую за відповідь,
  з повагою,
  Олeксандр
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Шановний панe Луцeнко!

   Доброго дня всім учасникам Майдану. Найперше - дякую за добрі слова. Принагідно можу запевнити, що регулярно читаю і Майдан і його форум. Це одне з небагатьох місць, де можна почути незаангажовані і головне орігінальні думки. Тож і в сьогодняшній розмові розраховую на неупередженність і політичну обізнанність майданівців.
   Тепер до справи.
   Я цілком усвідомлюю як неохідність продовження можернізації СПУ, так і свою роль у цьому процесі. Однак сьогодні - виборча кампанія, дн нема місця і часу для внутрішньопартійних дискусій.
   Камапанію Мороза я підтримую цілком свідомо. Як кажуть, не для галочки. І причина цьому - не у партійній відданості, і навіть не стільки в людських якостях О.О.М., за якими він був бм найкращим Президентом (рівновіддаелним від економічних кланів і різних суспільних верств. Головна причина в тому, що кампанія Мороза є важливою складовою перемоги опозиції, якої потребує Україна.
   Наша кампанія коротко характеризується рефреном виступу Мороза: "Я не приїхав забирати голоси Ющенко. Хто вже визначився нехай голосує за нього. Але всі інші, члени лівих партій, виборці, що з ріхних причин не готові підтримати Ющенка - голосуйте за Мороза. Не віддайте голосу криміналу. Тоді в другому колі у вас будуть вибори між правим і лівим, між соціальною і ліберальною моделью демократії. Будуть соціально беспечні вибори, а не Мукачево".
   Це - наша програма-максимум. Програма-мінімум зводиться до бажання перегнати комуністів. І це не вузькопартійний егоїзм. Це єдиний метод не повторити схему виборів 94-го, коли в першому колі Карвчук перегнав Кучму на 7%. А другому колі голоси комуністів і східноукраїнських виборців привели до перемоги Кучми. Тож завдання-мінімум СПУ забрати якумога більше таких голосів, аби вони не дісталися Януковичу.
   Я буду робити все можливе, аби Мороз потрапив у друге коло. Але якщо того не станеться, якщо владі вдасться реалізувати нав'язуваний ЗМІ стереотип про неминучий вихід у друге коло Ю і Я у соціалістів є відповідь на таку ситуацію. Нагадаю, що з'їзд СПУ висуваючи кандидатуру Мороза на посаду Президента, одночано прийняв рішення про неможливість підтримки в другому колі представника ниннішньої влади.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.23 | Yury

    Re: Шановний панe Луцeнко!

    Юрій Луценко пише:
    > Це - наша програма-максимум. Програма-мінімум зводиться до бажання перегнати комуністів. І це не вузькопартійний егоїзм. Це єдиний метод не повторити схему виборів 94-го, коли в першому колі Карвчук перегнав Кучму на 7%. А другому колі голоси комуністів і східноукраїнських виборців привели до перемоги Кучми. Тож завдання-мінімум СПУ забрати якумога більше таких голосів, аби вони не дісталися Януковичу.

    Ось ця теза останнім часом дуже часто повторюється, проте, на мій погляд, є дві досить суттєві відмінності кампаній 94 і 2004.

    По-перше, у 94 Кучма йшов на вибори з досить чітко сформульованими "просхідними" тезами, включно з наданням російскій мові статусу державної і т.їн. Янукович зараз досить обережено ці питання обходить.

    По-друге, і, можливо, це більш важлива відмінність, Кучма у 94 був опозиційним кандидатом, який досить багато критикував діючу владу і політику чинного керівництва на чолі з Кравчуком. Це додало йому певного відсотку голосів від виборців, що голосували не стільки за нього, скільки проти діючої влади, тобто підтримку "протестного електорату". Янукович же зараз є висуванцем діючої влади і навряд чи може розраховувати на підтримку незадоволених і протестних виборців.

    Тобто, проводити прямі аналогії 94-2004, можливо, дещо некоректно і розподіл голосів у другому турі може піти за відмінним сценарієм.

    Написане вище - лише роздуми, або тема для дискусії, звичайно.
 • 2004.09.21 | AK

  Чи голосуватимете за політреформу?

  На минулій сесії парламенту Ви різко виступили проти прийняття у першому читанні законопроекту про політреформу.

  Як Ви будете діяти на нинішній сесії, якщо Медведчук & Co. все-таки "прочавлять" цей законопроект через Конституційний Суд і винесуть на остаточне схвалення ВР?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Чи голосуватимете за політреформу?

   Я не голосував за той варіант політреформи, який міг вступити в дію ДО виборів Президента. В той же час вважав і вважаю за необхідне прийняття змін до КОнституції, які б обмежили повноваження Президента, але вступили в дію ПІСЛЯ президентських виборів. Між іншим, в квітні, перед голосуванням за політреформу, Ющенко погодився на такий варіант. Адже для заміни прем’єра, генпрокурорів, губернаторів достатньо одного дня. Як ви розумієте це моментально змінило би парламентські розклади. На користь нинішньої опозиції. А вже після цього треба було б вчитися жити за європейською схемою, заснованою на партійній відповідальності та взаємозалежності парламенту і уряду.
   На жаль, цей план категорично відкинуло бізнес-оточення ВА, вони, мовляв, не в такого Президента вкладали гроші.
   Загалом, я думаю, що спостерігачі свідомо не помічають цієї важливої різниці: вступ в дію до чи після виборів. Цим самим вони свідомо ототожнюють реформу Медведчука-Симоненка і реформу Мороза.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | Shooter

    В тому той весь фокус, що...

    Юрій Луценко пише:
    > В той же час вважав і вважаю за необхідне прийняття змін до КОнституції, які б обмежили повноваження Президента, але вступили в дію ПІСЛЯ президентських виборів.

    ...подібний варіант реХВорми віддає владу сьогоднішній ВР, контрольованій бандюками. І створює для них якнайкращі передумови для консервації ситуації в 2006 році.

    CПУ в цьому зацікавлена?
 • 2004.09.21 | Житель Сум

  Вопросы "Регионов" :) из Сум

  "Житель Сум" - участник студенческой акции протеста.

  Уважаемый Юрий Витальевич.

  Во-первых, хочу выразить Вам глубокую признательность за то, что в начале августа Вы приняли непосредственное участие в процессе вызволения из сумских СИЗО сумских студентов и ребят института "Республика" (ну или из УНА-УНСО, кому как угодно). Большое человеческое спасибо!

  Вопрос # 1

  Скажите, пожалуйста, какие были Ваши личные действия и действия СПУ после этого. Будете ли Вы добиваться расследования преступлений, совершенных сумскими областными властями на границе Сумской и Полтавской областей по близи села Андрияшевка 6 августа 2004г. Будут ли наказаны в судебном порядке эти должностные лица:
  1) Щербань?
  2) Плеханов? Кстати, он уже генерал-лейтенант – когда Вы с ним беседовали 2 августа он был еще генерал-майором.
  3) Безсалов? Заместитель Плеханова. С ваших слов подавший рапорт на увольнение утром 2 августа в связи с необоснованным применением отряда специального назначения МВД – "Беркут". Но этот рапорт, как оказалось, не помешал ему командовать карательной операцией в Андрияшевке.
  4) и другие должностные лица?

  Вопрос # 2

  Не считаете ли Вы, что СПУ есть смысл снять своего кандидата на пост Президента в пользу В.А.Ющенко. Это поможет ему победить уже в первом туре. СПУ может работать в коалиции с НУ или в оппозиции, если курс Ющенко окажется не приемлемым СПУ. Но в любом случае приход к власти социалистов в будущем более вероятен с президентом-2004 Ющенко, чем президентом Януковичем. Не дай Бог. В смысле президентства последнего, а не прихода СПУ к власти в нашей стране в будущем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.21 | rais

   Запитання до п. Ю. Луценка.

   Просив допомоги на майдані знайти документ на який Ви посилалися
   Мова йде про заяву(або інша назва доку) антимонопольного крмітету
   про необгрунтованот підвищені тарифи та протизаконно таким чином привласнені гроші громадян монополістами у сфері надання ком послуг.
   Запитання чи не могли б ви дати посилання на цей документ (реквізити, назву, тощо) Це дуже важливо - адмінресурс через комунальників почав новий тиск на людей що виживають за межею малозабезпеченості.

   З повагою
   ССВ
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | Andre

    Re: Запитання до п. Ю. Луценка.

    Здраствуйте!
    Хотел задать вот какой вопрос.
    1. Александр Мороз, когда был в Сумах, в прямом эфире на радио, обещал сумчанам поднять вопрос о совмещении депутата СДПУ(о) А.Царенко, депутатской и ректорской деятельности. Он возглавляет вуз СНАУ, к которому собственно и хотели летом присоеденить другие сумские вузы (объединение и восстание сумских студентов). Понятно что Царенко обходит закон о совмещении "почетным ректором" или еще как то, но фактически он единственный кто возглавляет этот вуз вот уже 5 лет, при этом два с половиной года является депутатом СДПУ(о) А региональное ТВ, не стесняясь называет его РЕКТОРОМ СНАУ.

    2. Второй вопрос мой вот какой. Он больше политический, но выходит из первого. Известно что тот же Царенко, прошел в парламент от Аграрной партии Украины. Там он почти сразу перескочил в ЗаЕДУ, а еще через пару месяцев в СДПУ(о). Но теперь давайте подумаем. Разве нет здесь нарушения прав избирателей? Ведь когда люди избирали его в Аграрную партию, он давал определенные обещания именно касательно своего членства в этой партии (избирался он из села Жовтневе), выходит люди которые не хотели голосовать за СДПУ(о) или ЗаЕДУ, этих людей просто обманули, т.к. их голосами воспользовались именно эти партии, для того чтобы получить такого депутата (хоть он считанные разы присутствовал в ВР) (тоже можно сказать и про Щербаня, который прошел от НУ, но потом оказался в компании Януковича, выходит он фактически использовал голоса приверженцев оппозиции в пользу Януковича, человека за которого никогда бы не проголосовали избиратели НУ, избравшие Щербаня в ВР) Примеров подобных несть числа.

    Не было бы логичнее принять такой законопроект, по которому ЗАПРЕЩЕНО, после избрания от определенной партии двигаться внутри ВРУ. Если хочешь прекратить членство в партии - прекращай, но при этом ты сразу теряешь депутатский статус, а на твое место по квотам этой партии приходит другой человек из того же региона. Я понимаю что политические взгляды могут меняться. Но если тебя избиратели избрали за определенные политические предпочтения, то будь добр 4 года не меняй их, и следуй политики той партии от которой тебя избрали.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.22 | Житель Сум

     Пропущен вопрос моего земляка !!! (-)

   • 2004.09.22 | Юрій Луценко

    Re: Запитання до п. Ю. Луценка.

    Мова йшла не про наказ чи постанову, а про результати трьохрічної діяльності АМК по перевірці правильності нарахування оплати жк-тарфів. Інформацію я отримав безпосередньо від голови АМК пана Костусєва. Узагальнена цифра значиться також в звіті АМК за 2004 рік. Думаю вам слід звернутися до прес-служби АМК
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.22 | rais

     Re: Запитання до п. Ю. Луценка.

     Дякую, сподіваюсь ця інформація не службова і є десь офіційно опрелюдненою. Або пан Костусєв може її надати на запит громадянина України? Чи ми будемо змушені просити у Вас допомоги по цьому питанню?
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Вопросы "Регионов" :) из Сум


   > Вопрос # 1
   >
   > Скажите, пожалуйста, какие были Ваши личные действия и действия СПУ после этого. Будете ли Вы добиваться расследования преступлений, совершенных сумскими областными властями на границе Сумской и Полтавской областей по близи села Андрияшевка 6 августа 2004г. Будут ли наказаны в судебном порядке эти должностные лица:
   > 1) Щербань?
   > 2) Плеханов? Кстати, он уже генерал-лейтенант – когда Вы с ним беседовали 2 августа он был еще генерал-майором.
   > 3) Безсалов? Заместитель Плеханова. С ваших слов подавший рапорт на увольнение утром 2 августа в связи с необоснованным применением отряда специального назначения МВД – "Беркут". Но этот рапорт, как оказалось, не помешал ему командовать карательной операцией в Андрияшевке.
   > 4) и другие должностные лица?
   Мои личные действия сводились к защите права студентов протестовать против беззакония. При этом в силу понятных вам причин ни я, ни СПУ в целом не пытались оседлать эту акцию. Чего, к сожалению, нельзя сказать о коллегах из НУ.
   Тем не менее, сумские социалисты остаются пусть и не заметным, но двигателем уже двухмесячных акций протеста в Сумах, а СПУ в целом сделало ряд парламентских и юридических шагов против беспредельщиков из сумской ОГА и УМВД. Должен честно сказать, что я не верю в возможность привлечения к ответственности или хотя бы отставки Щербаня, Плеханова и других представителей местной мафии. Надеяться, что Кучма снимет людей, творящих беззаконие во имя защиты кучминого режима — мягко говоря навино. Победить можно не отдельно в Сумах, а только в целом по Украине.

   >
   > Вопрос # 2
   >
   > Не считаете ли Вы, что СПУ есть смысл снять своего кандидата на пост Президента в пользу В.А.Ющенко. Это поможет ему победить уже в первом туре. СПУ может работать в коалиции с НУ или в оппозиции, если курс Ющенко окажется не приемлемым СПУ. Но в любом случае приход к власти социалистов в будущем более вероятен с президентом-2004 Ющенко, чем президентом Януковичем. Не дай Бог. В смысле президентства последнего, а не прихода СПУ к власти в нашей стране в будущем.

   Политика — не арифметика. Рейтинги кандидатов не складываются. Лучший пример — рост рейтинга Ющенко после поддержки Юлей на 1%.
   Социологам хорошо известно, что не более 60% электората СПУ готовы поддержать Ющенко. Поэтому снятие кандидатуры Мороза в пользу Ющенко даст последнему не более 6-7%. При этом все остальное плюс голоса левых и восточников без боя уйдут Януковичу. Вариант выборов-94 — очевиден. Наши цели, чтобы не допустить такого варианта изложены в ответе на первый вопрос.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | vujko

    Поясніть, будь ласка

    Юрій Луценко пише:
    > Политика — не арифметика. Рейтинги кандидатов не складываются. Лучший пример — рост рейтинга Ющенко после поддержки Юлей на 1%.
    > Социологам хорошо известно, что не более 60% электората СПУ готовы поддержать Ющенко. Поэтому снятие кандидатуры Мороза в пользу Ющенко даст последнему не более 6-7%. При этом все остальное плюс голоса левых и восточников без боя уйдут Януковичу. Вариант выборов-94 — очевиден. Наши цели, чтобы не допустить такого варианта изложены в ответе на первый вопрос.

    Згідно Ваших же даних, участь Мороза в виборах забере більше у Ющенка (60%) ніж разом у Янук-а з Симоненком (решта 40%). Правильно я Вас зрозумів?
 • 2004.09.21 | Sean

  Пане Юрію, згода на пропозицію інтернет-конфи

  передбачає наявність взаємного інтересу у сторін. Різного, але взаємного. В чому Ваш інтерес?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Пане Юрію, згода на пропозицію інтернет-конфи

   Інтерес будь-якого публічного політика в публічності. Крім того читачі Майдану достатньо пасіонарні громадяни і я зацікавлений в об'єктивності їх точки зору на СПУ та окремо взятого Луценка.
   І ще одне — саме під час Інтернет-конференцій у мене виникають нові логічні конструкції, які я потім використовую в публічних дискусіях.
 • 2004.09.21 | AK

  Про досягнення СБУ в царині соціології

  Шановний пане Юрію!
  Як, на Вашу думку, слід розуміти заяву Олександра Мороза про існування якихось особливих соціологічних даних, які він отримує прямо з СБУ, за якими він ніби-то впевнено перемагає Януковича і виходить у другий тур президентськиз виборів разом з Ющенком?

  а) СБУ та АП тримають Мороза за лоха;

  б) Мороз вважає лохами своїх виборців;

  в) Ваш варіант відповіді.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Про досягнення СБУ в царині соціології

   Я особисто не схильний довіряти будь-яким соціологічним опитуванням. Хоча б тому, що вони жодного разу і близько не співпадали з реальними результатами СПУ та Мороза. Свіжий приклад: в 2002-му соціологи давали СПУ 2-3% а екзітпули зафіксували 10%, результат ЦВК (з відомими механізмами перерозподілу) 7%. Думаю, що всі політики використовують соціологічні опитування в якості стимулятора для близького для себе електорату. Не виключення і Мороз.
 • 2004.09.21 | NeZar

  Тетяна Коробова: Хто кого "послав"?

  Пане Юрію, хотілося б чітко вирозуміти, кому завдячуємо тим, що Тетяна Коробова більше не публікується в "Грані+".

  1. Це її ідея?
  2. Тиск Мороза на Вас?
  3. Чи могла ця історія закінчитися по іншому?
  4. Як шанси повноцінного відновлення однієї з кращих опозиційних газет?

  Дякую.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Тетяна Коробова: Хто кого "послав"?

   З вашого дозволу я не хотів розкривати всі деталі цієї справи. Скажу лише, що попри певну необ'єктивність у останніх коментарях дій СПУ, Т. Коробова є висококласним журналістом. Я горджуся тим, що з лютого 2000 року вона працювала у моїй команді. Не сумніваюся, що ближче до кінця року ми знову будемо разом. Тим більше, що ми не припиняли дружніх особистих взаємин.
   А щодо того, хто був правий в тактиці виборчої кампанії — покаже час.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | NeZar

    Спасибі й на тому...

    Привіт Тетяні Євгенівні від "Майдану"! Втім, зважаючи на дружні стосунки, чи не могли б Ви запропонувати їй поспілкуватися на "Майдані", в такому ж форматі? Думаю, це було б цікаво всім.

    Дякую.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.22 | Sean

     І Вам спасибі. Підписуюся (-)

 • 2004.09.21 | Максим

  Що Ви думаєте про отруєння Ющенка?

  Що Вам відомо?
  Чи вірите Ви, що влада здійснила замах?
  Якщо "так", то чому?
  Якщо "ні", то чому?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Що Ви думаєте про отруєння Ющенка?

   Я не сумніваюся, що це — свідомі дії влади. Ближчим часом стане відомо і прізвище співрозмовників ВА за тією вечерею. Скажу лише, що специфіка їхніх посад усунула контроль служби безпеки Ющенка.
   Крім того, я думаю, що влада не ставила за мету фізично знищити Ющенка. Скоріше за все план передбачав доведення ВА до важкої ступені інвалідності, яке б унеможливило його обрання. Така схема дозволяла не тільки нейтралізувати Ющенка, але й недопущення до перемоги іншого опозиційного кандидата. Окремо хотів би зупинитися до історії з так званим коментарем Мороза щодо отруєння Ющенка. Я був з Морозом у Вінниці, коли журналісти запитали медвучиківського каналу поставили Морозу три запитання.
   1. Як ви прокоментуєте заяву Зінченка про отруєння Ющенко?
   Відповідь: Я не знаю деталей, тому від коментарів утримаюсь (нагадаю, що ніхто, в тому числі Мороз, не бачили стану Ющенка на Європейській площі. Тим більше, що Мороз двічі намагався зв'язатися з ВА в дні його перебування в лікарні, але це не вдавалось).
   2. Як ви убеспечуєте себе від можливих терактів?
   Відповідь: При серйозних намірах вберегтися не можливо. Моя головна охорона — моє ім'я і мої виборці.
   3. Як ви убеспечуєтесь від можливого отруєння?
   Відповідь: Я їм просту їжу — картоплю і сало, що і іншим рекомендую.
   Думаю що кожен неупереджений читач не знайде у цих відповідях образи щодо ВА. Між іншим, вчора, через годину після відомого виступу Ющенко передзвонив Морозу і вибачився за емоційні вислови щодо Мороза. Думаю, що ВА, на відміну від свого оточення розуміє шкідливість агресії щодо Мороза, яка призведе зменшення симпатій нашого електорату до лідера НУ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | _YZ_

    А якби в Мороза отруїли жінку?

    Він би теж їй ну, "просто" - ну, Ви знаєте, про що я - так, між іншим, як і всім "іншим", - порекомендував їсти картоплю та сало?

    Ні, Лученко, не крутіть хвостом! Це висловлювання про рекомендації їсти сало та картоплю майже ВБИТІЙ людині - паскудна зрада, як би потім Мороз з цього не викручувався!

    І ще цікаво. Таки ж не побажав видужання як знав, що ВАЮ хворий? Я не помиляюся?
   • 2004.09.22 | Нестор

    Мороз говорив інакше. Це було неприховане глузування (-)

 • 2004.09.21 | Mykyta

  опитування

  Шановний пане Луценко!

  На недавній прес-конференції О.Мороз заявив (цитую за "Обкомом"):

  Это Коробова считает, что данные соцопросов приходят из АП. На самом деле администрация ею только пользуется. А готовит ее Служба Безопасности. Эту информацию мы «снимаем» до АП (ей-Богу, Мороз так и сказал: «мы «снимаем» ее до АП! – «Обком»). Я читаю эту информацию чаще самого Президента и раньше его
  ------------Кінець цитати-----------------

  Чи Ви також вважаєте, що СПУ (чи особисто Мороз) знімає дані опитувань СБУ раніше від АП? Скільки (приблизно у відсотках) членів політбюро СПУ також дотримуються такої думки?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: опитування

   Відповідь дивись вище. До речі, в СПУ нема Політбюро. У нас є Політрада. А також є знайомі колеги Мельниченка, які ще працюють. В тому числі в СБУ.
 • 2004.09.21 | Максим

  Зараз багато наїздів на Мороза

  Багато прихильників Ющенка схильні бачити в діях Мороза підігравання Банковій.
  Власне, і сам Ющенко про щось подібне сказав оце у ВР.
  Дехто дивується, що Ви, Юрію, залишаєтеся поряд з Морозом. Бо вважається, що часами Ви займаєте особливу позицію з різних питань в своїй партії.
  Чи не маєте планів переходу, скажімо, в БЮТ?...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Зараз багато наїздів на Мороза

   Позицію СПУ та Мороза я вже роз'яснював вище. Планів переходів в БЮТ не маю, там вже є Шкіль. Тим більше, що при всій повазі до Хмари та Лук'яненка, нас поєднує спільна ненависть до Кучми, але не базові ідеологічні переконання.
   Щодо моїх планів, то я не приховую намірів модернізувати СПУ, як бази для широкого об'єднання “нових лівих”. Про всяк випадок додам, що СДПУ(о) ми не тільки не розглядаємо як сусідів по лівому спектру, але й робимо все, щоб покінчити олігархічним псевдоутворенням.
 • 2004.09.21 | Максим

  У разі перемоги на виборах Ющенка +

  У разі перемоги на виборах Ющенка - чи стане Юлія Тимошенко прем'єром? Як ви гадаєте?

  Якщо прем'єром Ющенко захоче бачити не Тимошенко, то кого? Пинзеника, Порошенка, Червоненка, Януковича?... Кого, на Вашу думку?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: У разі перемоги на виборах Ющенка +

   Максиме, я вас не впізнаю вас. З яких пір ви кажете: “в разі перемоги Ющенко”?
   А якщо серйозно, то я глибоко сумніваюся у готовності Ющенка надати Юлі цю посаду. Говорити хто буде прем'єром я не стану. Скажу лише, що знаю мінімум 12 чоловік, що ця справа вирішена на їх користь.
 • 2004.09.21 | Максим

  Якби СПУ запропонували три портфелі в уряді

  Якби СПУ запропонували три портфелі в уряді (скажімо Ющенко чи Янукович - вже після виборів), які б три мінестерства ваші люди готові очлити найбільш ефективно. Хто вони? Чи можете назвати: міністерство - кандидатура ( і так три рази:)будь-ласка)

  Дякую за відповіді


  Успіхів і гараздів
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Якби СПУ запропонували три портфелі в уряді

   Ніколаєнко — гуманітарний віце-прем'єр або міністр освіти і науки.
   Семенюк — Фонд держмайна України або Держкомісія фондового ринку та цінних паперів.
   Шибко — посол в Росії.
   Цушко — міністр економіки
   Мухін — міністр оборони
   Маємо також серйозні кандидатури на посади губернаторів.
   Ледве не забув: Луценко — Державний комітет рибхозсадвинпром :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | Адвокат ...

    А тютюн та горілку,-- потягнете? ( - )

   • 2004.09.22 | fat mama

    Сумніваюся що В.Семенюк відрізнить акцію від векселя:(_)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.23 | Lemon

     Да ну!

     Да ну! Она председатель спецкомиссии ВРУ по приватизации и уж наврное в этом разбиратеся.
 • 2004.09.21 | пан Roller

  Почему вы ни стали коммунистом? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Почему вы ни стали коммунистом? (-)

   Коммунизм, как сухой закон: идея классная, но не работает.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | magda

    Re: Почему вы ни стали коммунистом?

    Юрій Луценко пише:
    > Коммунизм, как сухой закон: идея классная, но не работает.
    А де саме, на Вашу думку, проходить та межа по осі ліво-право, за якою соціалізм починає працювати?

    Одразу зазначу, що сама вважаю, що соціалізм працює тільки тому, що не має тоталітарних замашок комунізму, а тому соціалістів при владі можуть змінити праві, які відновлять економічні ресурси, щоб наступній каденції соціалістів було які шиши тринькати. :)
   • 2004.09.22 | Адвокат ...

    Ґратулюю! На скрижалі!!! ( - )

 • 2004.09.21 | Хвізик

  Коли нарешті Ви приведете нас до соціалізму? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Коли нарешті Ви приведете нас до соціалізму? (-)

   Перед тим як іронізувати, раджу глянути на політичну карту Європи. СПУ нікого й нікуди не збирається вести. Ми усвідомлюємо, що будь-яка побудова суспільної моделі зверху рано чи пізно закінчеться репресіями. Мова йде про створення умов для економічної і політичної демократії в країні при певних регулятивних забов'язаннях держави.
 • 2004.09.21 | AK

  Реакція Мороза на хворобу Ющенка

  Як Ви прокоментуєте цинічну реакцію Мороза на хворобу Ющенка? Чому у нього не знайшлося нормальних слів співчуття до колишнього партнера по опозиції?

  Це його співпраця з Медведчуком таким зробила, чи він завжди таким був?
 • 2004.09.21 | _YZ_

  Про співідношення фактів з життя Мороза з рекламою "начесніший"

  http://hmara.com.ua/comments/93.html

  1990 рік – товариш Мороз лідер комуністичної більшості у Верховній Раді, групи “239”. 14 листопада 1990р. за півгодини Верховна Рада без попереднього розгляду приймає рішення про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт народного депутата С.Хмари по безпардонно сфабрикованій справі. Справжня причина була політична: авторство проекту постанови “Про заборону КПСС–КПУ та націоналізацію її майна”.

  Мороз звичайно голосує за мій арешт, хоч навіть тоді не всі члени комуністичної більшості голосували “ЗА”. Після мого звільнення багато тих, що голосували “ЗА” підходили і вибачалися, і навіть прокурор Потебенько. Мороза серед них не було: ні тоді і ніколи.
  ***
  Якщо говорити про моральність і порядність Мороза то варто згадати про Іванченка, на довгі роки запротореного за грати по явно сфабрикованій справі, про якого Мороз успішно забув. А Іванченко не вдався до наговору на Мороза, якого так бажала влада.
  ***
  “Сьогодні тільки той, хто не має серця не жалкує за Радянським союзом...”
  ***


  Зараз я хочу запитати про СВІТОГЛЯД Мороза в цілому, а не про окремі помилки.

  Прохання не переходити на порівняння до Ющенка (помилки) або на емоційність Хмари у його статті.

  Питання:

  1. Чи має право людина, яка хоче знову затягти нас в "совок" та готова садовити (а не просто, типу, усну догану чи щось "нематеріальне") в ТЮРМУ людину, яка вже "відсиділа політику" за Україну, лиш за ПРОЕКТ заборони чогось-там - чи має право така людина називатися "чесною" і йти в президенти? Мені здається, цей період вже в нас був. Мої батьки, принаймні, пам"ятають це "на собі".

  2. Це буде така в нас демократія як він, наприклад, переможе?

  3. Що у Вас спільного з такою партією? Чи хочете Ви в "Совок"? Чи щось інше спільного?


  З повагою,
  Євген.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Про співідношення фактів з життя Мороза з рекламою "начесніший"

   > Питання:
   >
   > 1. Чи має право людина, яка хоче знову затягти нас в "совок" та готова садовити (а не просто, типу, усну догану чи щось "нематеріальне") в ТЮРМУ людину, яка вже "відсиділа політику" за Україну, лиш за ПРОЕКТ заборони чогось-там - чи має право така людина називатися "чесною" і йти в президенти? Мені здається, цей період вже в нас був. Мої батьки, принаймні, пам"ятають це "на собі".


   > 2. Це буде така в нас демократія як він, наприклад, переможе?
   >
   > 3. Що у Вас спільного з такою партією? Чи хочете Ви в "Совок"? Чи щось інше спільного?
   >
   >
   > З повагою,
   > Євген.

   Шановний! Я міг би привести й інші помилки Мороза того часу. Але хотів би нагадати, що на дворі 2004 рік. А за цей період Мороз не тільки серцем прийняв українську державу (вислів С. Хмари — довіреної особи кандидата в Президенти О. Мороза в 1999 році), але й багато що зробив для утвердження в ній демократії. Створення єдиної в СНД некомуністичної парламентської лівої партії, прийняття демократичної в цілому Конституції, не побоюся цього слова героїчна боротьюа з Кучмою на виборах 99-го, при повній мовчанці тих, хто зараз вважає себе опозиціонерами, зрив повної білорусізації України в 2000-2001 році — це не повний перелік тих речей, якими Мороз може гордитися. Я не закликаю до того вам, але в боротьбі з Морозом придумайте щось більш оригінальне, ніж плани відновлення СОВКА.>
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | _YZ_

    Дякую, але на жодне питання не дали відповіді

    Юрій Луценко пише:
    Шановний! Я міг би привести й інші помилки Мороза того часу. Але хотів би нагадати, що на дворі 2004 рік. А за цей період Мороз не тільки серцем прийняв українську державу (вислів С. Хмари — довіреної особи кандидата в Президенти О. Мороза в 1999 році), але й багато що зробив для утвердження в ній демократії. Створення єдиної в СНД некомуністичної парламентської лівої партії, прийняття демократичної в цілому Конституції

    1. Я можу навести багато позитивів зроблених Кучмою також. Наприклад, збільшення кількості україномовних шкіл в Одесі та знесення ВСІХ пам"ятників Леніну, за виключенням одного на Куліковому полі. ВСІХ! Подобається? Питання кількості таких шкіл піднімав Мороз? Ні. А про знесення пам"ятників Леніну - як до того ставився Мороз? То чим Мороз кращий Кучми, наприклад? Я ж просив - не порівнювати! Бо ось так криво може вийти.

    2. не побоюся цього слова героїчна боротьюа з Кучмою на виборах 99-го, при повній мовчанці тих, хто зараз вважає себе опозиціонерами, зрив повної білорусізації України в 2000-2001 році — це не повний перелік тих речей, якими Мороз може гордитися.

    Це Ви про кого не боїтеся сказати цього слова? Про героїчну боротьбу Чегевари? Саакашвілі? Піночета? Бо я щось не зрозумів.
    Знову - я ж просив нікого ні з ким не порівнювати. Пам"ятаєте? Я сам запитаю "у їнших оппозиціонерів" САМ; наразі запитував тільки щодо Мороза. Відповіді не дістав.
    І потім. А що означає "хто зараз вважає себе опозиціонерами"? А хто має остаточне право так вважати? Тільки Ви з Морозом можете вирішувати, хто є і хто ні? А якже я, наприклад? Чи мене потім з моїми "вважаннями" - як Хмару? Йдемо до демократії?

    3. Ви неуважно прочитали запитання про СВІТОГЛЯД. Світогляд - це запроторення Хмари, СВІТОГЛЯД - це підтримка "реформи", яка чомусь(?!) так проштовхувалася К.та М. Світогляд - це рекомендація їсти сало, коли Ющенко вже був однією ногою в могилі. Ось що таке СВІТОГЛЯД.

    4. В боротьбі з Морозом придумайте щось більш оригінальне, ніж плани відновлення СОВКА.

    Тобто, то я ПРИДУМАВ? Хіба Ви не помітили, що то була цитата? Дуже дивно. І то була цитата не молодого хлопчика Сашки Мороза з Другої Гнилої з Ольгополя, а зрілого політика Олександра Мороза. Навіть, не побоюся цього слова, - перезрілого.
    І це - в той час, коли Чорновол та Хмара вже відсиділи, а Стуса закатували. Дуже дивно.
    ****

    Ще раз дякую за "відповіді", але Ви не дотримали моїх прохань щодо холодного розуму у відповідях. Ви не втрималися а)ні від порівнюввань, б) ні від гарячковості, в) ні від переходу на особистості типу "сам дурак" і "хто ВВАЖАЄ себе оппозицією". Головне - про СВІТОГЛЯД за фактами (запроторення Хмари; участь - як не називай, але факт - в проекті реформи та дивні вислови щодо совка) - залишилися без відповіді.
    Крім того, ось почув, що тільки Ви можете вирішувати, хто є і хто не є оппозицією. Взагалі дивні Ваші відповідія якісь.

    ПС. Я просив холодних тлумачень, а не агітпропу. Навіщо Вам було взагалі "відповідати", як не змогли втриматися в рамках запитань?
 • 2004.09.21 | Віктор Уколов

  Чи правда, що все більше простих комуністів підтримують Мороза

  Чим викликаний цей процес, адже Мороз на відміну від Симоненка відкрито говорить про прийнятність ринкової системи, щоправда за активної регулюючої ролі уряду?
  І, врешті-решт, що таке цей європейський демократичний соціалізм, про який я чув від Мороза на мітинзі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Чи правда, що все більше простих комуністів підтримують Мороза

   Я ніколи не вірив в те, що Симоненко може знятися на користь Мороза. Тож сьогодні наша кампанія апелює не до нього, а до рядових прихильників лівої ідеї. Судячи по динаміці рейтингів, нам це вдається. Звичайно, є й такі, котрих переконувати зайве гаяти час. Пам'ятаю в Донецькій області на мітингу невелика група комуністів, які прийшли туди с плюшевим прапором КПРС, вимагали від нас негайно підтримати “істинний авангард революційного руху — Петра Миколайовича Симоненка”. У відповідь я пояснив, що якщо у павіана червоний зад, це не значить, що він революційно налаштований. Під тисячний регіт комуністи вмить зникли. Не сумніваюся, що в цьому місті їм буде набагато важче далі дурити людей.
   Щодо другого запитання, то воно надзвичайно об'ємне. Скажу лише, що СПУ, як член Соцінтерну, виступає за ту політичну та економічну систему і за той рівень життя людей, які забезпечили тамтешні соціалісти і с-д при владі.
 • 2004.09.21 | fahid

  Плата за участие в митингах.


  Признаете ли вы, что СПУ использует технологию найма студентов для участия в митингах, как утверждает Свистович?

  Если да, кто в партии принимает решение о ее использовании/неиспользовании? Ваше отношение к такой практике?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Плата за участие в митингах.

   Заявляю абсолютно відповідально: жодна з акцій “України без Кучми” які організовував не використовувала найманців за гроші. На жаль, цю руйнівну технологію пізніше впровадили. І не соціалісти, а ті у кого грошей більше, ніж оргструктур і далекоглядності.
 • 2004.09.21 | AK

  Нафіга попу гармошка?

  Коли на політраді соцпартії чи на засіданні фракції обговорювалось питання політриформи, чи підіймав хтось таке питання:
  "Навіщо політреформа Кучмі? Навіщо вона Медведчукові? Чому вони докладають таких зусиль, щоб "проштовхнути" політреформу?"

  Чи була знайдена відповідь на це питання?

  Якщо реформа потрібна режиму не для власного збереження, то навіщо вона йому потрібна?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Нафіга попу гармошка?

   Питання політреформи дебатувалося в СПУ не раз і не два. Ще раз нагадаю, що ми категорично відкинули реформу Медведчука-Симоненка, яка передбачала вибори Президента в парламенті. Між іншим саме під цю ідею було знято Піскуна, аби звільнити місце Васильєва для віце-спікера від КПУ. Наш же варіант передбачав же реформу після всенародних виборів Президента. У вирішальний момент, коли кучмісти вже не могли відмовитися від голосування ми поставили ультиматум: голосуємо з умовою введення змін після виборів. Якби Ющенко чи Тимошенко залишалися вірними своїм підписам під меморандумом про зміну системи влади, термін введення міг би бути перенесений на 2005 рік.
   В такому варіанті зміни були вигідні не Кучмі і не Морозу, а суспільству.
 • 2004.09.21 | Адвокат ...

  Пане Юрію, чи зможе, на Вашу думку, електорат СПУ

  стати "золотою акцією" у другім турі президентських виборів?

  А чи Ви все ще плянуєте, попри невдале отруєння пана Ющенка, вихід пана Мороза до другого туру?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Пане Юрію, чи зможе, на Вашу думку, електорат СПУ

   Наша задача-максимум щодо вихода у другий тур ніяк не пов'язано з отруєнням Ющенка. Повторюю для найзангажованіших: ми не ставимо за мету відібрати голоси у Ющенко. Мороз розраховує зібрати лівого та східно-українського електорату аби вони не дісталися кандидату з великої дороги.
 • 2004.09.22 | Vadym Gladchuk

  Re: Інтернет-конференція Юрія Луценка на Майдані

  Скільки стоїть соціалістична ідея у виконанні Вінського для Медведчука ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Інтернет-конференція Юрія Луценка на Майдані

   Розцінки за блядство знають тікі курви
 • 2004.09.22 | AK

  Плани кризових менеджерів

  Останні події переконали мене в тому, що кризові менеджери з вулиці Банкової намагаються реалізувати такий план:

  1. Виключити з передвиборної боротьби Ющенка шляхом його вбивства чи зробивши його інвалідом.

  2. Тоді у другий тур виходять Мороз і Янукович і з великою імовірністю перемагає Мороз.

  3. В результаті політреформи посада Президента стає чисто символічною, а реальна влада зосераджується у руках Прем'єр-міністра.

  4. На посаду Прем'єр-міністра протягують людину від влади: чи самого Кучму, чи когось з його близького оточення.

  Цим самим
  а)збивається хвиля ненависті народу до влади, оскільки вищу посаду отримає Мороз - людина яка в очах народу має імідж борця проти режиму;
  б)нинішні можновладці зберігають за собою всю повноту влади в країні, оскільки посада Прем'єр-міністра залишається у них.

  Тепер питання:

  1. ВИ, як член керівництва Соціалістичної партії, збираєтесь протидіяти чи сприяти цьому сценарію Банкової?

  2.Як конкретно Ви будете діяти?

  3.Як, на Вашу думку, діятиме Мороз?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Плани кризових менеджерів

   По-перше: віднедавна я не є членом вищого керівництва Соцпартії.
   По-друге: тільки той, хто в 99-му гаряче агітував за Кучму, а сьогодні не менш гаряче рве вишиванку за Ющенко може вірити, що Мороз здатен підписати Указ про призначення Кучми, Медведчука і т.д. на посаду прем’єр-міністра.
   По-третє: політреформи до виборів уже не буде. Спіть спокійно!
 • 2004.09.22 | Мислитель

  Питання ідеології

  Шановний т. Юрій.
  На якій науково обгрунтованій ідеології будується діяльність СПУ?
  Чи можу я побачить наукові економічні труди партійних ідеологів, які є підґрунтям для сучасної соціалістичної ідеї? Чим СПУ замінила “Капітал” К. Маркса, який грішить багатьма помилками?
  Чому ваші партійні ідеологи не розглядають по суті новітні економічні теорії, в яких мова йде про майбутній народний устрій України?
  Наведу лише один приклад. В минулому році на замовлення одного з регіональних керівників соціалістичної партії (Мукачево) замість листівки “Куди ми йдемо”, я написав книгу під цією назвою. Десь у кабінетах на Воровського дискета з книгою і пропала. Зараз я передав одному з ваших лідерів пропозиції стосовно реформування третьої гілки влади (судової, духовної): “Трикутник влади”. І чесно кажучи в мене немає бажань співпрацювати з такою партією.
  Якщо таке відношення до наукового знання буде й надалі, ця партія вимушена буде пропустити вперед інші, які візьмуть наукові ідеї на озброєння.

  Мислитель
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Мислитель

   Дякую за відповідь.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | Житель Сум

    Не грустите, Вы уже второй, которого прокинули с ответом :( (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.22 | S@nya

     Ваш земляк поставив питання о 13:50. Черга ще не дійшла (-)

    • 2004.09.22 | Мислитель

     Грустить будут они.

     Грустить будут они.
     Я просто не хочу здесь и сейчас говорить о том, что я думаю о людях, "приватизирующих" и использующих идеи. Собственность на идеи и на сознание людей в современном мире значит гораздо больше, чем собственность на средства производства.
 • 2004.09.22 | fat mama

  Чи не виникає у Вас інколи бажання вступити до НУ?(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Чи не виникає у Вас інколи бажання вступити до НУ?(-)

   Попри те, що в я маю багато друзів серед націонал-демократів з якими ми були по один бік барикад УБК, мене багато що не влаштовує в ідеології та реальній політичній діяльності НУ. Приєднатися до них було би пошуком легкого шляху. Я ж вважаю, що в Україні поряд з правим повинне бути не менш потужне ліве крило. Як вчив дідусь Маркс, тільки в боротьбі та єдності цих протилежностей може бути забезпечений поступ України.
 • 2004.09.22 | fat mama

  Пане Юрію, який відсоток голосів у І турі набере Мороз?

  Як на мене, шанс досягнути результату отриманого на минулих президентських виборах, і, тим більше, перевершити цей показник, Мороз має лише у разі неучасті Ющенка у першому турі. Чи це і є, власне кажучи, Вашою головною надією?

  Взагалі, запитань хочеться завдавати багато, але насправді наістотнішим зараз видається єдине - Ваша щира відповідь про реальну мету участі Мороза у теперішніх перегонах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.09.22 | Dovbush

  пане Юрiю, який на Вашу думку рейтинг у Мороза?

  I чи вiрете Ви в його 15% у першому турi? Дякую.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: пане Юрiю, який на Вашу думку рейтинг у Мороза?

   Dovbush пише:
   > I чи вiрете Ви в його 15% у першому турi? Дякую.
   Вірю в принцип: аналізувати песимістично,діяти оптимістично. Щодо процентів, то за час 136 зустрічей з виборцями я шкірою відчуваю, що люди не хочуть робити вибір в прокрустовому ложі Ю і Я.
 • 2004.09.22 | Shooter

  Чи розуміє більшість в керівництві СПУ, що неприєднання СПУ до..

  "Сили народу" збільшує шанси на консервацію режиму?

  Звідки СПУ черпає ті соціологічні дані, які стверджують, що в другий тур виходять Ющенко та Мороз?

  Чи є правдою те, що описує Цвіль в своїй книзі? (якщо забути про ображені емоції).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Чи розуміє більшість в керівництві СПУ, що неприєднання СПУ до..

   Чи розуміє Shooter, що приєднання Юлі до Ющенка за його соціологічними опитуваннями дали 1%. Інші роз'яснення щодо цього див. http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1095854129&first=&last=

   Щодо публікацій Цвіля. Я розглядаю їх в контексті відновлення активності групи Пінчука по відмазуванню Кучми від вбивства Гонгадзе. Два роки тому пропрезидентські канали показували фільм "Піар", який за гроші Пінчука доводив, що Кучму налаштували проти Гонгадзе, записали його матюки, а журналіста вибло ЦРУ.
   Нещодавно Цвіль, потім проющенковська львівська преса, а потім і 5 канал повторили ту ж пінчуківську версію. С тою різницею, що Гію вибло ФСБ. Я вважаю все це елементами плану Пінчука по відбілюванню Кучми. Боясь виявитися правим, але схоже що оточення Ющенка хоче домогтися перемоги в ключових східних областях (Харк., Дніпр., Запоріжжя, Одеса) за рахунок домовленостей з Кучмою. Видимою ціною цього питання є заяви ющенковціф про підпримку Закону про амністію Кучми.
   Висновок. Цвіль, свідомо чи не свідомо, є елементом схеми відмивання Кучми. Кожен політик чи політична сила, яка сприяє цьому плану є поза рамками демократії.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | Харьков-Информ

    Что Вы пишете?

    Юрій Луценко пише:

    > Боясь виявитися правим, але схоже що оточення Ющенка хоче домогтися перемоги в ключових східних областях (Харк., Дніпр., Запоріжжя, Одеса) за рахунок домовленостей з Кучмою. Видимою ціною цього питання є заяви ющенковціф про підпримку Закону про амністію Кучми.

    Харк.? Вы не с Марсом перепутали Харк.? Здесь нет ничего, кроме оголтелой рекламы и админресурса Януковича. И постоянных кретинистичексих провокаций против агитаторов и агитматериалов НУ.

    И это предлагаете Вы считать результатами договоренностей окружения Ющенко с Кучмой?

    Хоть бы Вы уже Харьков не тянули за уши в качестве аргумента.
   • 2004.09.22 | magda

    Токмо в якості коментаря

    Юрій Луценко пише:
    > Чи розуміє Shooter, що приєднання Юлі до Ющенка за його соціологічними опитуваннями дали 1%. Інші роз'яснення щодо цього див. http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1095854129&first=&last=

    Пардон, а який період часу брався для того, щоб визначити, що саме 1 відсоток??? Мені це нагадує ситуацію, якби дитині пояснювали, що от, посіяли сімечко, буде йти дощ, і з сімечка виросте рослина; і от наступного дня після найближчого дощу вибігає дитинча туди, де закопали сімечко, а воно не виросло. На підставі чого дитина робить висновок, що дощ не допомагає сімечку вирости.

    Чи взагалі можливі такі висновки з наукової точки зору (а не маніпулятивно-політичної)? У Вас чи у когось взагалі була можливість порівняти вплив приєднання з неприєднанням Юлі, бажано ceteris paribus на протязі достатньо довгого періоду часу? Шо це за хрєнова "соціологія"?? :(

    Так що не треба відмазок, пане Луценко. "Політика - не арифметика" - такий же аргумент, як і будь-який інший, коли треба виправдати політику збереження значущості політика, навіть якщо це означає балансування країни на краю прірви бандюкототалітаризму.

    Див. тж. http://maidan.org.ua/n/free/1095938375
  • 2004.09.22 | Shooter

   Дякую, але розказуєте байки, пане Луценко

   І уникаєте відповідей на незручні для Вас питання (повторюю):

   Звідки СПУ черпає ті соціологічні дані, які стверджують, що в другий тур виходять Ющенко та Мороз?

   Тепер щодо Ваших відповідей. Юля і Ющенко "покривають" один і той же ж електорат, тільки Юля - більш радикальну його частину. Електорат Мороза, хоч і симпатизує Ющенку, в це поле не входить.

   Всі ж соціологічні дослідження показують, що більшість електорату Мороза готова голосувати за Ющенка в другому турі. Небачу жодної причини для того, щоб вони не голосували за Ющенка ще в першому турі, якби їх до того закликала СПУ. Якщо ж взяти Вашу цифру в 15% за Мороза, то таких 7-8% додаткових Ющенку могли би зробити його президентом ще в першому турі. Якщо ж бути реалістом (7-8% для Мороза), то й тих 4-5% потенційних "для Ющенка від Мороза" би не завадило (про що Ви й пишете в одній із своїх відповідей).

   В принципі, підсумовуючи Вашу відповідь і відсутність Вашої відповіди на моє питання номер 2, неважко "вгадати" справжню причину дій СПУ сьогодні. Цим є бажання залишитися на політичній сцені в Україні. Тому, якби Ви були щирим, то так би й написали: СПУ згідна з консервацією режиму бандюків як платою за можливість бути у ВР наступного скликання.

   І останнє питання - щодо Цвіля. Причини, як на мене, знову набагато банальніші. (Ну і "Степура - агент НУ" - це фантастика, похлєще головного самого хванстаста Степури). В свій час Цвіль виконав свою частину угоди, проте Мороз, пообіцявши Цвілю місце в списку СПУ на вибори-2002, його "кинув". Цим і пояснюється публікація книги Цвіля, де окрім, як на мене, об'єктивного подання певної частини фактів (я би це назвав "вільне поводження лідерами СПУ з записами Мельниченка"), і видно злість Цвіля на Мороза за згадане недотримання домовленостей.

   Ну і ще одне питання для Вас: чи мав у розпорядженні Мороз "записи Мельниченка" до вересня-2000?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | magda

    Re: Дякую, але розказуєте байки, пане Луценко

    Shooter пише:

    > якби Ви були щирим, то так би й написали: СПУ згідна з консервацією режиму бандюків як платою за можливість бути у ВР наступного скликання.
    Вони щиро себе переконують в тому, що можна і погратися у власну важливість, і режим не консервувати. Цьому є класичне визначення: з'їсти пиріг і мати його.
 • 2004.09.22 | Mykyta

  тимчасова комісія

  Пане Луценко!

  Прокоментуйте, будь-ласка, голосування фракції СПУ за постанову про створення тимчасової комісії по виборах президента. Було б цікаво почути як офіційну позицію СПУ, так і вашу особисту

  Фракція Соціалістичної партії України
  Кількість депутатів: 20
  За:1 Проти:0 Утрималось:0 Не голосувало:19 Відсутні:0
  http://gska2.rada.gov.ua:7777/pls/radac_gs09/g_frack_list1?ident=13315&krit=66
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: тимчасова комісія

   Скажу прямо - я є основною причиною за неголосування СПУ за цю постанову. Я не вірю, що Литвин, який ні де і ніколи не вибачився за свою роль в побудові кучмізма, може бути арбітром чесних виборів. Крім того, в жодного депутата не було списку членів цієї комісії. Голосувати за ТАКЕ питання - абсурд.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.22 | Житель Сум

    Re: тимчасова комісія

    Да уж, Юрий, упали Вы :( в глазах общественности, ну в моих точно :(

    О комиссиях: пока ВАШ (СНУ) Николаенко сопли жевал Мартынюк (коммунист) послал в Сумы (по вопросу объединения ВУЗов) парламентскую комиссию во главе с дедушкой М.Родионовым (коммунист).

    Так вот, дедушка такую разгромную довидку написал по этому вопросу, шо ой-ой-ой ...

    http://sumy-bespredel.info/Dovidka_Rodionov_2004-07-07.doc

    ... может эта довидка/комиссия погоды и не сделала, но веру в наше сопротивление вдохнула очень сильную ... может потому еще месяц и держались!

    А Вы тут пишите не было состава комиссии, не верю Литвину ... блин, может Вы с Морозом и траванули Юща?
   • 2004.09.22 | Mykyta

    Re: тимчасова комісія

    Юрій Луценко пише:
    > Я не вірю, що Литвин, який ні де і ніколи не вибачився за свою роль в побудові кучмізма, може бути арбітром чесних виборів.

    М-да, хороша постановка питання. Тоді продемонструйте вибачення Мороза (заодно й свої особисті) за роль в побудові кучмізму (до якого доклались прямо чи не прямо всі депутати відповідних років; наприклад, недостатньо продумуючи положення Конституції, які уможливили створення кучмізму; наприклад, голосуючи по кадрових питаннях). Підкреслюю, саме вибачення, а не щось інше.
 • 2004.09.22 | Sean

  Пане Юрію, за будь-якого ставлення до Вас як політика...(о)

  "(о)" - питання оновлено, з огляду на Вашу відповідь на перше питання у гілці

  ....як політика, Вам не можна закинути прихильність до кучморежиму чи надто - колаборацію.

  Звідси питання:
  Коли Ви пояснюєте висування і підтримку Мороза так як пояснюєте - невже, поклавши руку на серце (і навіть іншу - на партквиток СПУ ;) ), Ви вірите, що Мороз може вийти у другий тур? Не хотіли би, а вірите, відчуваєте, знаєте, розраховуєте тощо?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Юрій Луценко

   Re: Пане Юрію, за будь-якого ставлення до Вас як політика...(о)

   Sean пише:
   > "(о)" - питання оновлено, з огляду на Вашу відповідь на перше питання у гілці
   >
   > ....як політика, Вам не можна закинути прихильність до кучморежиму чи надто - колаборацію.
   >
   > Звідси питання:
   > Коли Ви пояснюєте висування і підтримку Мороза так як пояснюєте - невже, поклавши руку на серце (і навіть іншу - на партквиток СПУ ;) ), Ви вірите, що Мороз може вийти у другий тур? Не хотіли би, а вірите, відчуваєте, знаєте, розраховуєте тощо?

   Звичайно це - надзавдання. Але політики існують для того аби ставити саме такі задачі. Про звдання мінімум - дивись вище.
 • 2004.09.22 | Sztefan von Seitz

  Чи дійсно статут СПУ має пункт про ...

  ...необхідність відродження СССР?
 • 2004.09.22 | Moron

  Альянс СДПУ(о), соціалістів і комуністів: тимчасовий чи...

  Альянс СДПУ(о), соціалістів і комуністів -- тимчасовий чи перманентний?

  Передісторія питання:
  Див. Статтю "Джон Конлан: Примарний вплив Європи, США та Росії на президентські вибори в Україні", Розділ 4 (http://maidan.org.ua/static/mai/1095764388.html)

  Витримки зі статі:

  "Мабуть, найцікавішою подією на внутрішній політичній арені України, на яку таки могла вплинути Москва, була майстерна спроба глави президентської адміністрації В.Медведчука укласти союз між СДПУ(о), Соціалістичною партією О.Мороза та Комуністичною партією П.Симоненка.

  Хоча Президент Л.Кучма запропонував кандидатуру В.Януковича (оскільки В.Медведчука навряд чи оберуть), об’єднання Медведчук—соціалісти—комуністи вперто намагається внести зміни до Конституції України, щоб скоротити повноваження президента і передати їх парламенту та змінити закон так, щоб усі члени Верховної Ради обиралися за партійними списками на основі пропорційного представництва, що дасть змогу кільком лідерам фракцій контролювати весь майбутній парламент.

  У середині квітня В.Медведчук провів офіційні та приватні консультації з В.Путіним у Москві. Він, вірогідно, попросив у В.Путіна підтримки, щоб змусити українських комуністів змінити свою назву (як вони це зробили в Польщі, Румунії та інших країнах) і приєднатися до нового лівого соціалістичного угруповання на парламентських виборах 2006 року. Якщо до 33% голосів, набраних Комуністичною та Соціалістичною партіями на виборах 2002 року, додати 5% голосів, відданих за соціал-демократів В.Медведчука, то цілком імовірно, що об’єднана група кандидатів до Верховної Ради, щедро профінансована В.Медведчуком і Москвою та вишколена під новою назвою соціалістичної коаліції, зможе завоювати 40% місць у парламенті й сформувати уряд.

  В.Медведчук, досконалий майстер укладання угод та успішний фінансист, мабуть, міг би вибрати ще 10% з-поміж парламентаріїв, обраних від невеликих блоків, що подолали 3-відсотковий бар’єр, чого було б достатньо для утворення парламентської більшості, обрання всіх членів уряду та прем’єр-міністра. У цьому разі керівних посад вистачило б і для соціаліста О.Мороза, і для комуніста П.Симоненка, і для В.Медведчука. І тоді останній міг би домогтися вступу до клубу європейських соціал-демократичних партій та узгодити погляди України й Росії на регіональні та міжнародні питання.

  Тому лідер СПУ О.Мороз заслуговує на значну увагу. Що він зробить після того, як закінчить улітку проводити свою передвиборну президентську кампанію, яка, на думку аналітиків, має просто потішити його его: зніме свою кандидатуру на початку вересня та підтримає демократа В.Ющенка ще до того, як надрукують виборчі бюлетені й поки однопартійці О.Мороза не встигнуть стомитися; зачекає до виборів, що відбудуться 31 жовтня, й потім підтримає В.Ющенка у другому турі виборів, запланованому на 21 листопада (в обмін на менші обіцянки), або покине (чи може вже покинув?) лави демократичного руху та об’єднається з В.Медведчуком і комуністами в намаганні контролювати парламентські вибори 2006 року, що повністю й остаточно відкине Україну назад до соціалістичної економіки та уряду, тісно пов’язаних із Росією в межах нового чотиристороннього економічного й політичного блоку, призначеного для конкуренції з Європою і США?"
 • 2004.09.22 | Mykyta

  закон про телекомунікації

  Пане Луценко!

  Маю ще одне питання.

  У листопаді минулого року були дуже цікаві голосування по законах про телекомунікації та про діяльність у сфері інформатизації.

  Тоді Ви заявили УП:
  http://www2.pravda.com.ua/archive/2003/november/19/4.shtml
  Соціаліст Юрій Луценко, який входить до телекомунікаційного комітету, розповів, що СПУ просто... не розібралося, що підтримує.

  "Стався технічний прокол, фракція не була готова до усвідомленого голосування. Традиційно ми зранку в день голосування збираємося і вирішуємо, які закони підтримуємо. У цей вівторок такого засідання фракції не було. То ж ми зробили помилку".
  ------ кінець цитати------

  Ціково також зазначити, що Ви також є одним з авторів законопроекту про телекомунікації.

  Також на вечірній свободі А. Шкіль заявив:
  (на жаль, оригінального тексту зараз знайти не можу, залишились лише його переспіви наприклад тут http://krainachudes.org/PUBLIZ/SAKON_TEL/telekom.html. Багато майданівців ретельно слідкували за цими подіями і достовірність можуть підтвердити)

  Луцен ко підходив до мене особисто і казав: "Андрій, проголосуй , о -о такий законопроект ! Я гарантую. О -о такий законо - проект !”-
  -----кінець цитати-----

  То Ви тоді не розібрались чи навіть дуже добре розібрались? ;)
 • 2004.09.22 | Винстон_Пух

  Шановный господин Луценко!

  Скажите пожста с какими словами сочуствия и поддержки Вы обратились к Ющенко узнав о случившемся с ним?
 • 2004.09.22 | Вадим

  Чому фракція СПУ не голосувала за...

  Пане Юрію, чому фракція СПУ не голосувала за створення парламентської комісії для контролю за виборами. Ви що, виконували "темник" Медведчука разом з есдеками,регіоналами,комуністами і трудовиками?
  Дякую за відверту відповідь.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > 22 вересня, у середу на Вільному Форумі сайту Майдан відбудеться інтернет-конференція народного депутата України від Соціалістичної партії Юрія Луценка.
  >
  > Конференція розпочнеться о 14.00.
  >
  > Можете починати задавати свої питання в цій гілці
 • 2004.09.22 | MV

  Чому Ви підтримуєте ілюзію у Мороза?

  Якщо політика - мистецтво можливого, то чому Мороз прагне неможливого? Адже він немає ніяких шансів і те, що його використувала (!), саме в минулому часі, влада, є незаперечним. А тепер ви навіть не зможете сказати після поразки, що вам протистояла влада.

  Чому Ви підтримуєте цю ілюзію у Мороза?
 • 2004.09.22 | peter byrne

  Re: Інтернет-конференція Юрія Луценка на Майдані

  pochemu lider sotspartii prodolozhaet umalchivat' pravdu pro ego znakomstvo s mmm, tsvilom i boldanyukom?

  kogda moroz poprosil tsvilya pomogat' evakuirovat' mmm, liliyu i lesyu?

  s kakogo vremeni moroz nachal poluchat' informatsiyu o razgovorakh v kabinete presidenta?

  pochemu vy lichno rabotaete press sekretarem mmm v kieve?

  chto lidery sotspartii imeyut protiv zhurnalistov kotorye issedluyut kassetny skandal?

  podderzhivaet li kto libo iz partii otnosheniya s mmm sejchas?

  chitaete li vy ehtichnym postoyanno vrat' i umalchivat pravdu pro mmm i kassetnyj skandal?

  kogda vy vyjdete is sotspartii i pochemu?

  kak vy vidite svoe politicheskoe budushchee?
 • 2004.09.22 | S@nya

  Наскільки Майдан впливовий?

  Пане Луценко, якщо встигнете відповісти, ще одне питання:
  Чи можна сказати, що Майдан має якийсь вплив в опозиційно-політичному середовищі?
  Дякую,
  Олександр
 • 2004.09.22 | S@nya

  Як Ви можете прокоментувати сьогоднішню відставку Марчука?

  http://maidan.org.ua/n/free/1095853032

  МАРЧУК ПІШОВ У ВІДСТАВКУ

  www.ПРАВДА.com.ua, 22.09.2004, 14:31

  Президент Леонід Кучма прийняв відставку міністра оборони Євгена Марчука.

  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
 • 2004.09.22 | AK

  Політреформа

  Дайте, будь-ласка, відповідь на моє поставлене раніше запитання: "Чи голосуватимете Ви за остаточне схвалення того проекту змін до Конституції, який було схвалено під кінець минулої сесії ВР?"
 • 2004.09.22 | Andrey StrelnikoFF

  Re: Інтернет-конференція Юрія Луценка на Майдані

  Здоров, Юрий Витальевич! :-))
  Вам не кажется, что слишком много "близких соратников Мороза", годами ходивших к нему, держа пальцы веерАми, на самом деле просто решали свои шкурные вопросы и НИКОГДА не были никакими "нашымы людынамы"? Банальные приспособленцы, сумевшие заморочить голову даже Сан Санычу.
 • 2004.09.22 | Морон

  Re: Інтернет-конференція Юрія Луценка на Майдані

  Юрый, вот скажите как на духу, за что вы ушли сперва Погорелову, а потом Коробову, следующий кто? Валера Зайцев? С Рудьковским вы миритесь , а с мнением журналистов нет? Или у вас правда юдофобия?
 • 2004.09.22 | sprotyv

  Чи буде єдиний опозиційний кандидат?

  Пане Юрію, чи не вважаєте ви, що опозиція: СПУ+НУ+БЮТ повинні обєднатись, інакше програємо усі. Якщо так, то чи не помічали ви, що зі сторони СПУ цього чомусь дуже не хоче пан Вінський? Принаймні у своїх заявах він постійно наїжджає на НУ. Зі ншого боку -- пан Костенко. Цей, здається теж робить все можливе, щоб СПУ+НУ-БЮТ не відбулось. І якщо ви знаєте, хто з них обох які погони носить на даний момент?
 • 2004.09.22 | Нестор

  Брудні методи піару СПУ

  Невже СПУ немає більше чим зайнятися? Навіщо влаштовувати ідеологічні міжсобойчики всередині опозиції?

  Я говорю про намагання СПУ у Львові переіменувати вул. Дудаєва в вул. Гонгадзе.

  У Львові більшість мешканців за те, щоб в місті була вул. Дудаєва і вул. Гонгадзе також. Навіщо робити проблему на пустому місці і протиставляти посмертно українського героя-дисидента з чеченським героєм опору окупантам?
 • 2004.09.22 | Dworkin

  Уважаемый г-н Луценко!

  Уважаемый г-н Луценко!

  Честно говоря, я все больше не понимаю нашу оппозицию. Особенно, после Вашего сегодняшнего выступления в парлменте. То СПУ готова поддержать на политреформу по сценарию Банковой - "лишь бы дать возможность режиму отдать часть власти", то сегодня уже Вы грозяте "Нашей Украине", чтоб те не вздумали лишать Кучму уголовной ответственности.

  Вам некажутся эти игры очень непоследовательными?!
  Загнанная в угол, кусается даже маленькая мышка. А что уж говорить о монстре нынешнего "Кучморежима"?!
  Зачем загонять их в угол?! Зачем муссировать темы уголовной ответственности Кучмы, других первых лиц, передела собственности и т.п. Может лучше дать им спокойно уйти?! Тем более, что потом (через год два, три, пять) всегда можно будет вернуться к этой теме. Не глупо ли превращать тех, кто мог бы быть союзником (или хотя бы сохранять нейтралитет), во врагов из-за страха за собственную безопасность?!

  Зачем накалять эмоции вокруг смены власти?! Их и так слишком много, на мой взгляд! Если вы, конешно, хотите хоть каких-то выборов (я уже не говорю про честные)...

  Спасибо!..
 • 2004.09.22 | sprotyv

  Чому Мороз не врятував Гонгадзе?

  Як ви ставитесь до того, що Сан Санич нібито знав про прослуховування кабінету президента ще до зникнення Георгія Гонгадзе? Якби він оприлюднив цю інформацію до 16 веревня 2000 року, то тим самим врятував би життя журналісту.
 • 2004.09.22 | Andre

  Аааааа, ответьте на мой вопрос то:)) Пропустили (!)

  Здраствуйте!

  1. Александр Мороз, когда был в Сумах, в прямом эфире на радио, обещал сумчанам поднять вопрос о совмещении депутата СДПУ(о) А.Царенко, депутатской и ректорской деятельности. Он возглавляет вуз СНАУ, к которому собственно и хотели летом присоеденить другие сумские вузы (объединение и восстание сумских студентов). Понятно что Царенко обходит закон о совмещении "почетным ректором" или еще как то, но фактически он единственный кто возглавляет этот вуз вот уже 5 лет, при этом два с половиной года является депутатом СДПУ(о) А региональное ТВ, не стесняясь называет его РЕКТОРОМ СНАУ.

  Собственно вопрос: Собирается ли А.Мороз, как обещал, поднимать вопрос совместительства А.Царенко депутата и ректора?

  2. Второй вопрос мой вот какой. Он больше политический, но выходит из первого. Известно что тот же Царенко, прошел в парламент от Аграрной партии Украины. Там он почти сразу перескочил в ЗаЕДУ, а еще через пару месяцев в СДПУ(о). Но теперь давайте подумаем. Разве нет здесь нарушения прав избирателей? Ведь когда люди избирали его в Аграрную партию, он давал определенные обещания именно касательно своего членства в этой партии (избирался он из села Жовтневе), выходит люди которые не хотели голосовать за СДПУ(о) или ЗаЕДУ, этих людей просто обманули, т.к. их голосами воспользовались именно эти партии, для того чтобы получить такого депутата (хоть он считанные разы присутствовал в ВР) (тоже можно сказать и про Щербаня, который прошел от НУ, но потом оказался в компании Януковича, выходит он фактически использовал голоса приверженцев оппозиции в пользу Януковича, человека за которого никогда бы не проголосовали избиратели НУ, избравшие Щербаня в ВР) Примеров подобных несть числа.

  Не было бы логичнее принять такой законопроект, по которому ЗАПРЕЩЕНО, после избрания от определенной партии двигаться внутри ВРУ. Если хочешь прекратить членство в партии - прекращай, но при этом ты сразу теряешь депутатский статус, а на твое место по квотам этой партии приходит другой человек из того же региона. Я понимаю что политические взгляды могут меняться. Но если тебя избиратели избрали за определенные политические предпочтения, то будь добр 4 года не меняй их, и следуй политики той партии от которой тебя избрали.
 • 2004.09.22 | AK

  Повідомлення агенства "Українські новини"

  Якщо вірити агенству "Українські новини", то Мороз сказав таку фразу:"Раджу Ющенку й іншим вживати надійні, перевірені продукти, щоб не згадувати потім про отруєння через два тижні, після того, як сталося щось таке, чому є дуже багато прикладів у суспільстві"


  Чи дійсно Мороз говорив таке? Якщо ні, то чи буде спростування?
 • 2004.09.22 | Майдан-ІНФОРМ

  Інтернет конференція вже закінчилась.

  Юрій Луценко вже по дорозі в аеропорт, бо має відлітати до Дніпропетровська. Наостанок він просив поставити анекдот.

  В літаку три керівника нашої держави: Кучма, Янукович і Медведчук. Повертається з відпочинку. Перетнули кордон України.

  Льотчик каже:
  - Подивився я вниз - жодного щасливого обличчя.
  Кучма почухав потилицю і дає льотчику 100-доларову купюру.
  - На, кинь вниз, хтось знайде, буде одне щасливе обличчя.
  Янукович виймає 1000 доларів сотенними купюрами:
  - На, буде 10 щасливих.
  Медведчук тим часом поцупив з кишень Кучми і Януковича по 1000 доларів в кожного і каже:
  - Хай буде 20 щасливих.
  Льотчик обертається і промовляє:
  - А давайте я вас всіх трьох викину, всі щасливими будуть.

  P.S. Юрій Луценко сказав, що він цей анекдот розповідає під час зустрічей Олександра Мороза з народом і саме смішне, що не всі розуміють, що це - анекдот. Бо надходять від людей записки: "Навіщо ви підставляєте льотчика, адже його звільнять з роботи, якщо дізнаються, що ця історія вийшла за межі літака?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Бабай

   До уваги пана Луценка!

   На той випадок, якщо він після повернення згадає про цю гліку і вирішить відповісти на решту запитань.

   Форум взад перемкнутий до зареєстрованого режиму, який ми вимикали тільки заради нього (і ви всі могли бачити різницю в швидкості сервера). Ми вам поставили логін. Спитайте в Свистовича, або пишіть на forum@maidanua.org і ми вишлемо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".