МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У трудовиків, СДПУ(о) і регіонів відібрали картки

09/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
У трудовиків, СДПУ(о) і регіонів відібрали картки. Литвин закликав до непокори

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає народних депутатів продемонструвати свою відповідальність і нормально працювати в сесійному залі.

Звертаючись до народних депутатів у ході пленарного засідання у вівторок, Литвин сказав: "Дана команда окремим фракціям зірвати роботу Верховної Ради - не голосувати. Це право фракцій. Хочуть знищити вашими руками Верховну Раду".

Спікер підкреслив, що такі дії депутатів дадуть підстави для висновку про можливості маніпулювання парламентаріями, для обвинувачень Верховної Ради в недосконалості, оскільки вона не приймає необхідні для країни закони.

"Якщо ви зруйнуєте Верховну Раду до проведення президентських виборів, після завершення виборів депутати в сесійний зал не повернуться", - сказав Литвин.
"Стане цілком зрозумілим для людей, що такий парламент не потрібний", - підкреслив він.

"Давайте продемонструємо свою відповідальність", - відзначив спікер, заявивши, що в іншому випадку потрібно припинити фінансування і табелювання депутатів. "Але не можна дивитися далі на те, як депутат виступає і закликає голосувати, а в нього забрали картку (електронна картка для голосування)", - сказав Литвин.

"Незважаючи на будь-які сценарії, Верховна Рада буде Верховною Радою. У будь-якій конфігурації, але буде Верховною Радою", - заявив спікер.

В інтерв'ю журналістам, глава комітету з питань волі слова й інформації, член фракції "Наша Україна" Микола Томенко відзначив, що на сьогоднішній день у сесійному залі централізовано зібрані картки трьох фракцій - "Регіони України", СДПУ(о) і "Трудова Україна".
www.ПРАВДА.com.ua

Відповіді

  • 2004.09.21 | Хвізик

    Хай руками голосують, як такі дурні (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua