МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вжe й Божe благословeння нe обходиться бeз патронату Януковича

09/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє сайт кандидата від влади, з Хресним ходом, що відбувається в Україні під патронатом кандидата в Президенти України Віктора Януковича, до кафедрального собору Кіровограда буде принесена чудотворна ікона Божої Матері Феодоровської.

За переказами, цю ікону написав євангеліст Лука. Назву вона одержала від великого князя Ярослава Всеволодовича, який благословив іконою шлюб свого сина князя Олександра Невського. Люди вірять, що чудотворна ікона допомагає у зціленні від різних хвороб та недуги.

Майдан-Інформ: після щодeнних біг-мордів, які дивляться на тeбe завжди і звідусіль, вжe нe дужe дивним виглядає і тe, що в нашій країні навіть Божe благословeння нe обходиться бeз патронату Януковича...

Відповіді

 • 2004.09.22 | AK-75

  Re: Вжe й Божe благословeння нe обходиться бeз патронату Янукови

  вони навіть нормально з кодуванням українських символів в себе на сайті розібритись не годні... П-Патрони
 • 2004.09.22 | otar

  Сміх і гріх

  Їхав у маршрутці, коли передали по радіо новину про "хресний хід під патронатом". Кілька абсолютно незнайомих людей різного віку, що їхали поруч зі мною, вибухнули хто сміхом, хто обуренням. Так чи інакше, але тут Янукович прорахувався на 180 градусів: якщо які-небудь "Таврійські ігри" під патронатом Кучми ще викликали в людей нормальну реакцію, то патронат над хресним ходом - тільки сміх (якщо людина не надто побожна) або відразу (якщо таки побожна).

  Цікаво було б дізнатись, до речі, чи був християнином Янукович до того, як став кандидатом у Президенти... Дуже сумніваюсь, якщо чесно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Анатолій

   Re: Сміх і гріх, і ще смішніше...

   Вчора мені до офісу позвонила одна особа і представилася отцем Олександром з Києво-Печерської лаври. Я запитав: -Чий Ви отець, пане Олександре. От я є отцем, або батьком двох синів, які мене так і називають. Я також мав свого отця, чи батька. Це мабуть у Вас така хвороба, як за соціалістичного минулого у наших дітей був тільки один дєдушка, на ім"я Лєнін. Після цього він виправився, і представився як Олександр Петрович і запропонував мені висвятити офіс. Як я з"ясував, це у них сьогодні такий бізнес. Тоді я йому порадив звернутися до Януковича чи до його емісарів. Я йому сказав, що ті хлопці досить багато накрали грошей і той же Янукович досить багато пожертвував тих грошей церкві (мабуть купуючи індульгенції), за що патріарх Володимир дав йому орден святого Володимира. То що, у Вас вже ордени закінчилися для янучарів, спитав я? Він відповів, що я на 100% правий і поклав трубку.
   Отака янучарська свідомість у цих богобоязненних пастухів та у їхнього стада.
   Анатолій
 • 2004.09.22 | Sean

  "Велика людина" з "поміченою галочкою"

  чи помічена якоюсь галкою....;)
  Еге ж, весело на тому сайті. От, наприклад, дві цидулини:


  Автор листа: Roman Saas

  Текст листа:

  Шановні пані та панове.

  Пише до вас палкий прихильник, нашого прем'єра, Роман. Хоча доля занесла мене на чужину (ось уже декілька років проживаю в Німеччині), проте і далі не перестаю слідкувати за розвитком подій на політичному горизонті моєї історичної Батьківщини. З любов'ю та вдячністю відношуся до праці нашого Прем'єр-міністра та щиро вірю у його перемогу на майбутніх президентських виборах. З нетерпінням очікую того вирішального моменту істини, коли зможу опустити в урну бюллетень із поміченою напроти імені цієї cправдi великої людини галочкою.

  З повагою та вірою у нашу спільну перемогу.

  Роман.
  Автор листа: Светлана

  Текст Листа:

  Здравствуйте,

  Хотелось бы выразить свое восхищение Вами. На выборах, отдам свой голос за Вашу кандидатуру, хотя самое смешное то, что ни с одной из предвыборных программ кандидатов в президенты я не знакома. Я считаю, что это лишнее наобещать можно чего угодно. Меня больше интересует человек как личность. Сильная личность это залог успеха. У Вас очень интересная биография, поэтому на некоторые моменты можно закрыть глаза. Ведь ни один великий человек не был ангелом.

  Мне 27 лет, живу в Харькове, воспитываю ребенка. Верю, что все у меня получится.

  Желаю Вам успехов!

  Светлана.


  Цидулини цікаві і самі по собі, а надто ТОМУ ЩО:
  1. Обидва (так би мовити) автори вважають Фьодорича великою людиною.
  2. Обидва (так би мовити) автори з правописом дружби не завели, роблячи, зокрема, схожі помилки з комами.
  То мабуть вони і не обидва?;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | otar

   Roman Saas - ця людина мені відома

   Якщо це не підстава, то це людина, відома в уа-неті як Internati. Його перу належав пасквіль "Про моє перебування в Україні", чи щось на кшталт того, де він послідовно обґрунтовує, що українці свині і занапастили власну країну. Сам він - німець, живе у Німеччині вже кільканадцять років, народився і виріс у Львові.
   Цілком можливо, що він підтримує Януковича. Але думаю, що він не громадянин України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua