МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вадим Гладчук: "За отруєнням Віктора Ющенка стоїть ФСБ?"

09/21/2004 | vmo1
22 вересня 2004 року
МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Вадим Гладчук: "За отруєнням Віктора Ющенка стоять російські спецслужби?"

Аналітики ВМО "Молодь - надія України" вважають, що за спробою вбивства фаворита президентських виборчих перегонів, народного депутата Віктора Ющенка стоять російські спецслужби. До таких висновків інтелектуали з молодіжної організації дійшли уважно проаналізувавши мотиви та почерки вбивств найвпливовіших політиків у Росії та Україні.
Про застосування однакових сценаріїв знищення опонентів диктатора Владимира Путина вже давно говорять багато російських політтемігратів. Зокрема вони звертають увагу на схожість терактів через фатальні несправності у вертольотах у яких загинули колишні кандидати на посаду президента Російської Федерації генерал Лебедь та офтальмолог Федоров, що опонували кедебісту та міжнародному злочинцю Путину.
Широкого розголосу набув і скандал з отруєнням кореспондента російської "Нової газети" Ганни Політковської, яка поспішала виконати свій професійний обов’язок, об’єктивно розповівши на шпальтах свого видання про теракт у осетинському Беслані. Тоді незаангажовані політичні оглядачі натякали про відродження на теренах нашого північного монстра традицій середньовічної практики вбивств за допомогою отрути.
Велика кількість агентів ФСБ та ГРУ північного сусіда в успадкованих від КДБ вітчизняних силових структурах дозволяє без проблем та наслідків знищувати патріотів України. На думку аналітиків ВМО "Молодь - надія України" жертвами російських спецслужб стали герой України В’ячеслав Чорновіл (через непоступливість у передачі газотранспортної системи під контроль РФ) та банкір Вадим Гетьман (через небажання введення "єдиної валюти" - рубля).
Черговою жертвою мав стати і головний претендент на посаду Президента України Віктор Ющенко. Затьмарення від поступок північному сусіду нинішнього голови уряду Віктора Януковича у вигляді вітчизняної газотранспортної системи, реверсу “труби” Одеса - Броди, монополізації ринку енергоносіїв тощо викликало у відповідальних за прийняття рішень у Кремлі "головокружіння від успіхів" та бажання будь що забезпечити перемогу малограмотному двічі засудженому протеже Вовки - гексогена. Тому, згідно кривавих традицій "ми за ціною не постоїмо", ваважає лідер ВМО "Молодь - надія України" Вадим Гладчук, Віктору Ющенку і було підсипано отруту агентурою російських спецслужб.

Відповіді

 • 2004.09.21 | Тульский пряник

  Re: Без шуму и пыли.

  Если бы ФСБ интересовала такая малозначительная хвигурка, как товарищ Ющенко, то они траванули бы его наверняка или взорвали бы или устроили бы автокатастрофу. Вы же знаете, какое страшное ФСБ!
  Поскольку Ющенко ничего плохого России не делал и не сделает, то его недомогание лучше спишите на проблемы возраста или здоровья. Ну на худой конец на неразборчивость в еде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.21 | Адвокат ...

   Крєньдєльок, у Мороза розуму позичили були, чи в Гавриша? ( - )

  • 2004.09.21 | Михайло Свистович

   Re: Без шуму и пыли.

   Добре, що Ви хоч не лицемірите, а прямо визнаєте за Росією недотримання міжнародних норм та імперську традицію лізти у чужу хату. А потім дивуєтесь, чого це вас так у світі не люблять, витоки русофобії виводите з якихось православних монголів та Ватикана.

   Тульский пряник пише:
   > Если бы ФСБ интересовала такая малозначительная хвигурка, как товарищ Ющенко, то они траванули бы его наверняка или взорвали бы или устроили бы автокатастрофу. Вы же знаете, какое страшное ФСБ!
   > Поскольку Ющенко ничего плохого России не делал и не сделает, то его недомогание лучше спишите на проблемы возраста или здоровья. Ну на худой конец на неразборчивость в еде.
 • 2004.09.21 | Адвокат ...

  Я радо погоджую се з паном Гладчуком що до

  "Вовкі- ґексоґена". Так, моськальський напів- царьок, Пуцін,-- є значно більшим міжнароднім злочинцем і терористом, ані ж "страхіттячко сьогодення",-- Усама Бін Ляден.

  Що до "моськовького сліду"... Ох, аґент КҐБ Мудь-вєдь-чук без будь якої допомоги "спєцов ФСБ" легко міг допетрати по отрути. Адже усі інші "спєць-" засоби баньдюки вже користали, і не одного разу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.21 | Тульский пряник

   Авокадко, засобы якымы ся корыстало КГБ

   Всегда достигали цели!!!Вспомни ка пример Коновальца в Амстердаме или Бандеры в Мюнхене. Они были врагами СССР, посягали на его безопасность и безопасность с ними умело расправилась.
   Ющенко же в этом ряду бесконечно малая величина.
   Потому как до посягательств на безопасность России ему, как тебе до понимания самого понятия безопасности страны. Тем более что мессия ещё более лоялен к России, чем Янукович в силу данного матушкой природой слабого характера и никогда не пойдёт супротив. Вот от этого ФСБ и нет до него никакого дела!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.21 | Адвокат ...

    Ви, порчений бублик,-- ще тов. Троцкоґо згадали б ще! ( - )

 • 2004.09.22 | Dworkin

  Это было давно понятно! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua