МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенку і було підсипано отруту агентурою російських спецслужб

09/22/2004 | vmo1
22 вересня 2004 року
МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Вадим Гладчук: "За отруєнням Віктора Ющенка стоять російські спецслужби?"

Аналітики ВМО "Молодь - надія України" вважають, що за спробою вбивства фаворита президентських виборчих перегонів, народного депутата Віктора Ющенка стоять російські спецслужби. До таких висновків інтелектуали з молодіжної організації дійшли уважно проаналізувавши мотиви та почерки вбивств найвпливовіших політиків у Росії та Україні.
Про застосування однакових сценаріїв знищення опонентів диктатора Владимира Путина вже давно говорять багато російських політтемігратів. Зокрема вони звертають увагу на схожість терактів через фатальні несправності у вертольотах у яких загинули колишні кандидати на посаду президента Російської Федерації генерал Лебедь та офтальмолог Федоров, що опонували кедебісту та міжнародному злочинцю Путину.
Широкого розголосу набув і скандал з отруєнням кореспондента російської "Нової газети" Ганни Політковської, яка поспішала виконати свій професійний обов’язок, об’єктивно розповівши на шпальтах свого видання про теракт у осетинському Беслані. Тоді незаангажовані політичні оглядачі натякали про відродження на теренах нашого північного монстра традицій середньовічної практики вбивств за допомогою отрути.
Велика кількість агентів ФСБ та ГРУ північного сусіда в успадкованих від КДБ вітчизняних силових структурах дозволяє без проблем та наслідків знищувати патріотів України. На думку аналітиків ВМО "Молодь - надія України" жертвами російських спецслужб стали герой України В’ячеслав Чорновіл (через непоступливість у передачі газотранспортної системи під контроль РФ) та банкір Вадим Гетьман (через небажання введення "єдиної валюти" - рубля).
Черговою жертвою мав стати і головний претендент на посаду Президента України Віктор Ющенко. Затьмарення від поступок північному сусіду нинішнього голови уряду Віктора Януковича у вигляді вітчизняної газотранспортної системи, реверсу “труби” Одеса - Броди, монополізації ринку енергоносіїв тощо викликало у відповідальних за прийняття рішень у Кремлі "головокружіння від успіхів" та бажання будь що забезпечити перемогу малограмотному двічі засудженому протеже Вовки - гексогена. Тому, згідно кривавих традицій "ми за ціною не постоїмо", ваважає лідер ВМО "Молодь - надія України" Вадим Гладчук, Віктору Ющенку і було підсипано отруту агентурою російських спецслужб.

Відповіді

 • 2004.09.22 | Обережний герой

  Юринда! Російські спецслужби діють дуже фахово!

  Хто має сумніви, ось почитайте:

  http://podrobnosti.com.ua/print/criminal/2004/09/20/146313.html

  Живих вони не лишають.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.09.22 | Мартинюк

  Це неправда

  В Україні вельми інтенсивно труїли як до, так і після незалежності. "Технології" цього були відомі навіть спецам з районних КДБ ( потім СБУ), окрім того "підтравлювання" активно використовувалося для "вирішення кадрових питаннь" при внутрішньопартійних інтригах в середовищі номенклатури.

  Повний набір засобів для "впливу на здоров'я і голову" мені розповів колись один знайомий , родичі якого працювали в КДБ. Я на початку не повірив , подумав що це просто фантазії, поки випадково не побачив як той сам застосовує деякі із згаданих засобів ( психотропні).

  Значна частина дисидентів не попали в тюрми, тому що ... попали в лікарні. Ми знаємо про використання психлікарень, однак не знаємо що так само, а може й більше для "репресування" інакодумців і ненадійних використовувалася і звичайна медицина. Медики , які це робили були або штатними співробітниками КДБ, або змушувалися до співпраці шантажем ( ловили на хабарях, торгівлі лікарняними і таке подібне)

  Багато хто зараз насміхається над безпорадністю дисидентів - лідерів РУХу, які не змогли скористатися результатми перемоги ідеї незалежності і довести все до кінця, так як зробили прибплти. Однак мало хто знає , що всі вони , починаючи з 1991 року більше часу проводили в лікарнях, лікуючи якісь дивні, часто дуже подібні на теперішню Ющенківську , хвороби.

  Не треба виправдовувати і захищати теперішню владу - вона відповідальна за все що діється в Україні, допоки вона при владі. А перводити стрілку на Росію - то вже й виглядає як захист наших "рідних" бандитів.
 • 2004.09.22 | Englishman

  Коли ви вже навчитеся

  розрізняти версії та твердження, "інтелектуали"?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua