МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пенсії не підвіщили. Читайте Постанову.

09/22/2004 | Дядя Фёдор
Немає ніякої цифри 284 грн. І надалі Мінфін буде тільки передбачати у проектах держбюджету. Все. Це разова подачка. Чому мовчать депутати!?

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 вересня 2004 р. № 1215

Київ

Про підвищення рівня пенсійного забезпечення

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що у разі коли щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги та пенсій за особливі заслуги перед Україною, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством), крім соціальних пенсій за віком, не досягає прожиткового мінімуму, встановленого на 2004 рік для осіб, які втратили працездатність, таким особам надається щомісячна державна адресна допомога до пенсії (дотація) у сумі, що не вистачає до зазначеного прожиткового мінімуму. Для одержувачів пенсій за віком, призначених за наявності страхового стажу менше тривалості, передбаченої для призначення мінімального розміру пенсій за віком, та пенсій по інвалідності ІІІ групи, розмір зазначеної допомоги не може перевищувати 152 гривні.
2. Затвердити Механізм перерахування коштів, які спрямовуються на виплату щомісячної державної адресної допомоги до пенсії (дотації), що додається.
3. Забезпечити з 1 вересня 2004 р. виплату допомоги, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, одержувачам соціальної пенсії по інвалідності з дитинства та дітям-інвалідам, які до прийняття цієї постанови одержували державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”, з урахуванням одержаних виплат.
4. Виплата щомісячної державної адресної допомоги до пенсії (дотації), передбаченої пунктом 1 цієї постанови, здійснюється починаючи з вересня 2004 р. за рахунок коштів Пенсійного фонду України та державного бюджету.
У разі недостатності на зазначену мету коштів Пенсійного фонду України і коштів на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу виплати провадяться у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1111 “Про затвердження Порядку спрямування надходжень від приватизації державного майна понад обсяги, визначені статтею 26 Закону України “Про Держаний бюджет України на 2004 рік”, з дотриманням Механізму, затвердженого цією постановою.
5. Міністерству фінансів у разі недостатності коштів Пенсійного фонду України у наступних бюджетних періодах передбачати в установленому порядку видатки на цю мету в проектах Державного бюджету України.
6. Установити, що у 2004 році розмір щомісячної державної адресної допомоги до пенсії (дотації) не враховується під час призначення населенню житлових субсидій.
7. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 31 постанови Кабінету Міністрів України від 24 липня 2004 р. № 943 “Про додаткові заходи щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян“ (Офіційний вісник України, 2004 р., № 30, ст. 2008) – із доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2004 р. № 1160.


Прем’єр-міністр України В. ЯНУКОВИЧ

Відповіді

 • 2004.09.22 | Бес партийный

  Просто дали взятку (-)

 • 2004.09.22 | Роман ShaRP

  Діалог з бабусями-пенсіонерками.

  - Ну что, повысил вам пенсии Янукович?
  - Да что-то не видим пока.
  - А голосовать за него будете?
  - Неееет, нееет, ни за что.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Михайло Свистович

   Не такі вже дурні наші бабусі (-)

  • 2004.09.23 | Dworkin

   Из разговора двух пенсионеров в киевском метро:

   Дедок продающий ложки: "- Вот придет Янукович! она вам еще покажет, где раки зимуют" (сердится)
   Бабка явно из села: "- Та мовчи вже! Он міліціонер пішов" (смеется)

   ----
   Не про пенсии, но зато тоже "про войну" ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.23 | Ukrpatriot(patriot)

    Якщо всі бабусі за Ющенка

    для чого шум розводити :) Просто сидіти і чекати перемоги.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua