МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Волков впевнений, що Медведчук парламент "не заламає" (/)

09/22/2004 | Shooter
Волков впевнений, що Медведчук парламент "не заламає"

www.ПРАВДА.com.ua, 22.09.2004, 13:27

Народний депутат України Олександр Волков вважає, що фракції, які сьогодні не беруть участі в голосуванні, в першу чергу шкодять прем'єр-міністру Віктору Януковичу, а не парламенту.

Про це він сказав журналістам, коментуючи відмову фракцій СДПУ(о), “Трудова Україна” і “Регіони України” від участі у голосуванні у сесійній залі.

Волков звернув увагу на те, що сьогодні опозиційні депутати і деякі депутати більшості демонструють, що можуть працювати і без цих трьох фракцій досить успішно. Тому їхню позицію він охарактеризував як "не від великого розуму". "Те, що вони блокують, я не розумію, чого вони добиваються", - сказав Волков.

Він наголосив, що сьогодні головним питанням є прийняття бюджету на наступний рік, і блокування роботи парламенту може заблокувати і бюджет.

Сам Волков виступає категорично проти перенесення розгляду проекту бюджету-2005 на післявиборчий період: "Я буду все робити, щоб це не відбулось, але сама прем'єрська фракція (“Регіони України”) незрозуміло веде себе у цьому питанні".

"Я розумію, є якісь амбіції у влади, в адміністрації президента, які давали вказівки, а може, і не давали покинути зал і не голосувати цим фракціям, але треба мати і свій розум, і доходити до того, що це сьогодні невигідно уряду", - сказав він.

Також Волков звернув увагу на те, що в понеділок і у вівторок голосуються законопроекти, узгоджені між лівими і правими силами, тобто таким чином вони показують, "що не вдасться сьогодні адміністрації президента заламати роботу, нашкодити ВР – не буде цього. Чим більше йде тиск з Банкової, тим більше консолідуються депутати".

Він наголосив, що вже йдуть розмови про створення парламентської більшості іншого формату, але висловив упевненість, що це - ситуативна ситуація, і більшості як не було, так і не буде найближчим часом.

Водночас, Волков зауважив, що на місці трьох вищезгаданих фракцій він би "дуже добре замислився, оскільки 226 твердих голосів вже є, і ними можна ухвалити будь-яке рішення".
Цікаво - коли прозріє Кучма? Чи він вже так обкурився мудведчуківського плану, що взагалі втратив контакт з реальністю?

Відповіді

 • 2004.09.22 | SpokusXalepniy

  А не может ли быть, что...

  Можно ли допустить такой случай, что демонстративный [якобы] выход из бiльшостi этих партий и их теперешнее поведение имеет совсем иную цель.
  Сейчас строится база. То есть, накапливается определенное количество непринятых [важных] решений для того, чтобы в нужный момент выстрелить - дать основание Кучме распустить ВР. Причем, не трудно догадаться о каком моменте идёт речь.
  Именно поэтому и был создан "развал" бiльшостi.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.22 | Михайло Свистович

   Не може (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua