МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хунта: Головнокомандувач Кучма і "генерали" Медведчук та Пінчук?

09/22/2004 | Максим’як

Хунта: Головнокомандувач Кучма і генерали Медведчук та Пінчук?

1. Засвітився ВІДКРИТО зв"язок Путіна і виборчого штабу режиму в Україні. Якщо для пересічного українця це не так важливо чи є чимось надзвичайним, то для західних політиків і оглядачів - це дуже тривожна ознака, яку варто сформулювати так - "умовності відкинуто вбік".

2. Якщо ми не могли точно сказати, що там Медведчук просить у Путіна
а) дозвіл на снайпера для Ющенка чи
б) тиск на Литвина, для розпуску Верховної Ради
то вже сьогодні знаємо, яким шляхом рекомендував йти Путін:
Використати армію для придушення народних виборчих заворушень в Україні,
от чи ці заворушення будуть спричинені снайпером чи фальсифікацією виборів, зараз сказати є проблематично.

Оскільки вчора Медведчук був у Путіна, а нині зняли Марчука, то зв"зок двох подій знайде кожен без великих труднощів - використання арміїу виборах, як силового засобу.

Хто ж очолить цю армію? Сам Кучма чи Медведчук. Кадидатів на таку роль не так вже і багато. Cхоже, що армію тимчасово очолить сам генералісімус Ку, бо нового не призначить, а отже він залишається головнокомандувачем, тобто не він, а його зять Пінчук і Медведчук. Ну, накомандують, що Кучма вишку заробить, а вони у Англію втечуть.

Наразі, головна теза виборів "Ні Медведчук ні Кучма влади не хочуть віддавати”, якщо можна сказати буквально „готові трупом лягти”. За ті мільярди і дачі і багато ще чого ними закопаного в Україні. Наразі намагаються „поклати трупом” всіх, від кого слабші.

А Мороз і Кінах є технологічними кандидатами на виборах есдеків. Недавно проведене опитування на тему, хто стане президентом, якщо Ющенко і Янукович не будуть у виборах приймати участь. На чиє замовлення проводилось таке опитування, під чиїм дахом ця соціологічна фірма? У цьому опитуванні Кінах перемагає Мороза.

ТАК ЮЩЕНКО ВИЖИВ!

І Мороз пролітає, навіть якщо він себе потішає опитуваннями чи даними від СБУ. На покійному Гонгадзе Мороз утримався у політиці, наразі зручного покійника не має, то думаю, що істерика скоро почнеться у соціалістів.

Новий кризисний варіант - Верховну Раду хочуть закрити на два місяці і введення військового стану в Україні стане просто безконтрольне, бо і спецназівці можуть і депутатів арештувати. Це новий план, на зміну проваленому. Власне, планів може бути багато, навіть у остнанній день у останню годину виборів, ще можна підпалити ЦВК, підірвати мости через Дніпро, і коли ці плани так само проваляться, як і попередні, бо там сірники відсиріють чи двірничка випадково дроти перерве, то є останній план, закритися у бункері із сім”єю із улюбленими псами, заготовити каністру бензини і каністру кислоти і ... повторити історію.

Важко боротися проти Божої волі...

Відповіді

 • 2004.09.22 | Адвокат ...

  Помиляєте се, шановний пане Максим'як!

  Ку-чмо,-- не Гітлер. Той був, зичайно, бузувіром, але честь,-- знав. Для Ку-чма "честь",-- то коливання повітря. Українському політикумові, українському людові, треба знати: та потвора руки на ся по добрій волі,-- не накладе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.23 | Максим’як

   Re: Ой не кажіть, Кучма у нас дуже вразливий (-)

 • 2004.09.23 | Dworkin

  Наша армия для переворота - меньше всего годится...

  Наша армия для переворота - меньше всего годится...
  Вот милиция - другое дело! И по численности она больше, и по комплектации - лучше, и по преданности - послушнее. А Марчука сняли, чтобы он с армией вдруг не помешал милиции "наводить порядок". Женька всегда отличался скронностью использовать щекотливые ситуации в собственных целях! ;)

  Лично я считаю, что в случае крупной "заварухи" лучше бы ввели войска в крупные города. Призывников-желторотиков из провинции переагитировать повернуть оружие против режима - милое дело (в отличие от ментов). А автоматы у них будут не менее настоящие, чем у милиции :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.23 | Максим’як

   Re: Режим має владу і переворот буде своєрідний.

   Суть перевороту фальсифікація виборів і виведення на другий-третій день на вулиці спецвійська з метою захистити "демократію", тобто режим Кучми. Якщо при цьому буде відсутній міністер оборони, то рішення прийматимуть ці троє Кучма-Пінчук-Медведчук.

   Нород може й ходити по вулицях, але безбройний, а Банківську та інші вузлові точки будуть взяті під посилену охорону військових, так може тривати місяцями.

   Ось для цього й буде годитися армія.

   Міліція ж відіграватиме роль ескадронів смерті - кому дати по голові, кого там скопати, кого отруїти чи втопити чи кинути під авто, осб це і будуть робити окремі загони від МВС.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.23 | rais

    Все може бути. WWW.ZAKON.KS.UA

    Але так як було 13 років вже не буде ніколи! І для цього Ющенку треба уважно переглянути своє оточення. Неважливо що ми ємо - важливо з ким. Секрети Марчука, за які ви казали пане Максім як, полягають мабуть в кількості російських резидентів в Україні, та в їх стратегічних планах щодо можливих подій в Україні. Все може бути.
    Людей треба готувати. Ми про це вже казали. Це важливе питання.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.23 | Максим’як

     Re: Ющенкове оточення...

     Ніхто нікому не забороняв чи забороняє стати Ющенковим оточенням.

     Хіба Ющенко когось зганяв силою для своєї підтримки?

     Хіба не видно, що ставши Ющенковим оточенням автоматично перетворюєшся у живу мішень, тобто це не означає, що отрута чи камази є винятково для таких, як Ющенко чи Олексенко. Будь-хто з того оточення рік тому чи зараз міг перейти на бік Кучми чи Януковича і отримати купу грошей і міністерські портфелі.

     дійсно у Ющенка оточення своєрідне - воно сліпо вірить у майбйтню демократичну Україну.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.23 | Михайло Свистович

      Re: Ющенкове оточення...

      Максим’як пише:
      >
      > дійсно у Ющенка оточення своєрідне - воно сліпо вірить у майбйтню демократичну Україну.

      Різних вір у нього оточення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua