МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Диплом на халяву - 2!!!

09/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Вже вдруге громадянська кампанія “ПОРА!” в м. Луцьку успішно провела акцію “Розпродаж дипломів - 2”. Цього разу об’єктом нищівної і викривальної критики став Волинський державний університет ім. Лесі Українки. Театралізоване дійство відбувалося 21 вересня на великій перерві біля восьмиповерхового лабораторного корпусу №2.

Студенти ще задовго до початку перерви висипали на площу перед навчальним закладом. Кремінчики і дипломи студенти хапали і виривали просто з рук. Найбільш популярною професією став не сантехнік-гінеколог, а кухар-патологоанатом.

Як і можна було очікувати, своєю присутністю на заході активістів громадянської кампанії “ПОРА!” потішив проректор з гуманітарних і виховних питань Баран Володимир Кіндратович. Він заявив про те, що це нібито політична акція, що це все робиться під вибори, виконуючи певне доручення.

Але пану Барану варто нагадати, що Волинський державний університет ім. Лесі Українки сам активно втручається в політику. Вчена рада університету, яка, між іншим, була сформована і скликана з порушенням чинного законодавства, одностайно вирішила підтримати “єдиного провладного кандидата”. І сам пан Баран є головою т. зв. “ініціативної групи в підтримку В.Ф.Януковича”. І все це відбувається в державній освітній установі, яка фінансується з державного бюджету.

Приємно відзначити, що значна частина викладачів, які викладають у ВДУ ім. Лесі Українки, теж підтримували акцію. В цілому вони погоджувалися, що факти хабарництва та корупції дійсно є наявні в університеті, що дані правопорушення характерні не тільки для волинських вузів, а й в цілому по всій Україні.

Дивіться на сайті “ПОРИ!” суперові фотографії з акцій “Розпродаж дипломів - 2” та “Не дай себе купити”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua