МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма в своїм репертуарі. Спроба аналізу.

09/23/2004 | Mykola H.
Беремо звичайну статтю, яку "УП" наводить із посиланням на Інтерфакс-Україна. Читаємо виключно цитати.
---------------------------------------------------------------------
"Я від дзвінка до дзвінка працюю, від інаугурації в 1999 році до інаугурації наступного президента цього року", - заявив глава держави.
-
Це добре відомо із попередніх заяв Кучми. Але ж всім відомо й те, що курс і наміри цього найстабільнішого в історії президента змінюються і коливаються, як курс валюти Екваторіальної Гвінеї.
Тобто цінність цієї заяви - нуль.
--------------------------------
"Кількість кандидатів уже має поставити перед нами всіма і законодавчими органами питання, що щось не так у нашому законодавчому домі", - думає Кучма.
-
А чи думає взагалі? Чи він, бува, забув, що половина з цих кандидатів - технічні кандидати Януковича? Чи, може, не знає цього?
Авжеж, не так, але не в законодавчому домі! А перед "всіма органами" зараз і так багато питань стоїть - від охорони януковичевого поліграфічного неподобства до отруєння окремих кандидатів - так що наразі з них досить...
----------------------
Він знову відзначив, що "це будуть найбрудніші вибори за всю історію незалежної України".
"Ті засоби, механізми, що використовує у виборчій кампанії дехто з кандидатів - вони, щонайменше, аморальні. А якщо хтось йде ва-банк - це не в інтересах України, а у власних інтересах, у задоволенні своїх особистих амбіцій", - сказав президент.
-
Винахід Америки! Відкриття велосипеду! Це Кучма, мабуть, подивився рекламну блювотину, де Україну поділяють на три сорти... Але ж чому із брудом ніхто не бореться, Кучма не каже. Чому аморальний "проффесор" лишається серед кандидатів у Президенти? Чому кандидатом досі лишається провокатор Корчинський, який розпалює ворожнечу не меншу, а більшу, ніж тий же Тягнибок, наприклад?
Це ж просто органчик, громадяни. Яка користь з такої заяви?
-----------------------------------------------------------
Кучма відзначив, що "практично всі кандидати в президенти роблять вигляд, що (люди ) обирають самодержця всієї України, що немає Конституції, якої він повинен дотримуватися, що немає уряду, немає парламенту".
-
І забув при цьому відзначити, що сам давно же поводиться як самодержець, бо одночасно плює на парламент і на нього ж тисне, і плює на Конституцію (бо тиснути на неї неможливо).
--------------------------------------------------
Президент звернув увагу, що багато кандидатів обіцяють після приходу до влади високі зарплати і пенсії. "Я не вважаю це навіть популізмом - це щось набагато гірше. Адже ти завтра прийдеш, сядеш у крісло президента - тобі ж потрібно буде відповідати", - сказав Кучма, звертаючись до кандидатів.
-
Ще одне відкриття! Це ж треба буде відповідати... А чому ж не чули ми гнівної та адресної критики, коли Янукович у Житомірі обіцяв підвищити пенсії ледь не вдвічі?
Отже, і це просто кліше. Гумовий відтиск. Слова виходять просто з душі, обминаючи головний мозок.
--------------------------------
"Ми повинні обирати президента України, його права й обов'язки чітко записані в Конституції", - сказав Кучма. Він закликав до того, щоб не зруйнувати економічну і політичну стабільність у країні.
-
А це що? Це на той випадок, якщо хтось іще не зрозумів, кого ми повинні обирати? Хтось, вибачте, ще тупіший, ніж той, кого ми повинні вважати гарантом і Конституції, і демократичних виборів?
Про стабільність же просто смішно чути. Це ж, так маю розуміти, та стабільність, що її "лише сліпий не бачить". (Не поталанило Кучмі із народом, що в ньому левова доля сліпців).
--
І це каже президент? Це усе каже людина, яка знаходиться на посаді, саму назву якої, за ідеєю, я мав би писати з великої літери?
Людина, яка таке верзе - або хвора, або падлюка. Але ж про кремезне здоров'я Кучми, яке навіть щоденні 150 не можуть підірвати, ми знаємо.
Що ж тоді лишається, громадяни?
І коли вже нам амністія вийде? Скільки ще чекати дзвінка?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua