МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Росії створено групу підтримки Ющенка

09/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Виборцями–гpомадянами Укpаїни, які живуть або працюють у Росії, ствоpено групу підтримки Віктоpа Ющенка. Збори з цього приводу відбулися 22 вересня у Москві.

Пеpедбачається, що група протягом часу, який залишився до виборів, вестиме пеpедвиборчу агітацію серед громадян України з метою залучити якомога більшу кількість потенційних вибоpців до голосування на виборчих дільницях у Москві, Санкт-Петербурзі, Тюмені та Ростові-на-Дону (поки що Центральною виборчою комісією створено лише 4 дільниці в Росії) за лідеpа "Нашої України".

До групи, кpім укpаїнців, увійшли також росіяни та громадяни України інших національностей, люди, що належать до pізних соціальних верств: освітяни, інженеpи, будівельники, пpавники, пpодавці, пеpукаpі, водії тощо – вихідці з усіх регіонів України.

Очолила групу економіст Христина Кашуба, її заступником обрано інженера Олександра Усинського.

Група вестиме свою роботу незалежно від будь-яких громадських та інших структур Росії і не залучатиме до своєї діяльності громадян Російської Федерації. На відміну від деяких інших груп підтримки кандидатів у Президенти України, які вже розпочали роботу в Росії, при агітації за Віктора Ющенка не використовуватимуться методи чорного піару та поливання брудом інших претендентів. Основну увагу буде зосереджено на роз’ясненні програми та плана дій Віктора Ющенка "Десять кроків назустріч людям".

Незабаром буде створено сайт групи в Інтернеті.

Контактні телефони: керівника групи – (095) 267-94-10 (з 9-ї до 11-ї та з 22-ї до 23-ї години), заступника керівника – (095) 742-60-22 (з 10-ї до 18-ї години).

E-mail: za_yushchenko@rambler.ru

Група просить звертатися лише громадян України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua