МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Джон Керрi про вибори в Україні

09/23/2004 | Englishman
Занепокоєння передвиборчою ситуацією в Україні висловлює суперник президента Буша на президентських виборах у США демократ Джон Керрi.

"Ще не запізно для тріумфу демократії в Україні", - називається заява Керрi, про що повідомляє радіо "Голос Америки"

Керрi турбує розвиток подій в Україні до дня виборів. Він вказав на ознаки систематичних порушень з боку влади та залякування нею опозиційних кандидатів та їхніх прихильників.

І хоч Україна надіслала велику кількість солдатів до Іраку, пише сенатор, адміністрація Буша ігнорує, що демократичним процесам в країні дано задній хід.

"Ми могли використати останні кілька місяців, розробляючи разом з Європою спільну стратегію підтримки демократії в Україні", - пiдкреслює Керрі.

Керрi вважає, що Україна сьогодні стоїть на роздоріжжі. І адміністрація Буша повинна подбати, щоб нинішня українська влада запевнила усім кандидатам рівний доступ до державних мас-медіа.

США також повинні співпрацювати з ОБСЄ для істотного збільшення кількості міжнародних спостерігачів, яких буде направлено в Україну для моніторингу виборів.

В разі обрання президентом Керрі обіцяє продовжувати зміцнення партнерства між США та Україною шляхом підтримки її незалежності та повної участі в трансатлантичному співтоваристві.

"Обдароване, різноматітне суспільство України спроможне продовжити курс, обраний народом у 1991 році, якщо йому буде дано шанс вільно проголосувати цієї осені", - зазначає у своїй заяві суперник президента Буша на виборах в листопаді сенатор Джон Керрi.


www.pravda.com.ua

Відповіді

 • 2004.09.23 | Navigator

  Народ поки писком замість салату в лайно не впаде...

  Термін виборів в Україні не зовсім вдалий для демократії: з точки зору зовнішньополітичних чинників.
  1. Штати зайняті своїми виборами
  2. В Росії згубний ефект путінських перетворень наглядно проявиться через пів-року.
  А народу потрібна наочність. Поки писком замість салату в лайно не впаде - не проб"єш.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.23 | rais

   Re: Народ поки писком замість салату в лайно не впаде...

   А може листи з України потрохи доходять?
 • 2004.09.23 | Боровик

  Re: Джон Керрi про вибори в Україні

  Краще б Керрі мовчав в тряпочку і не нагадував роль американських демократів "в тріумфі демократії в Україні".
  Керрі та його партії треба було турбуватись коли формувалась комісія "Кучма-Гор", коли ішла міжнародна легалізація нашого рідного режиму.
  Ви уявляєте собі таку комісію при Буші? Не дай Боже, щоб ми дочекались комісії "Янукович-Едвардс", але така можлива.
  А от комісія "Янукович-Чейні" точно неможлива.  Englishman пише:
  > Занепокоєння передвиборчою ситуацією в Україні висловлює суперник президента Буша на президентських виборах у США демократ Джон Керрi.
  >
  > "Ще не запізно для тріумфу демократії в Україні", - називається заява Керрi, про що повідомляє радіо "Голос Америки"
  >
  > Керрi турбує розвиток подій в Україні до дня виборів. Він вказав на ознаки систематичних порушень з боку влади та залякування нею опозиційних кандидатів та їхніх прихильників.
  >
  > І хоч Україна надіслала велику кількість солдатів до Іраку, пише сенатор, адміністрація Буша ігнорує, що демократичним процесам в країні дано задній хід.
  >
  > "Ми могли використати останні кілька місяців, розробляючи разом з Європою спільну стратегію підтримки демократії в Україні", - пiдкреслює Керрі.
  >
  > Керрi вважає, що Україна сьогодні стоїть на роздоріжжі. І адміністрація Буша повинна подбати, щоб нинішня українська влада запевнила усім кандидатам рівний доступ до державних мас-медіа.
  >
  > США також повинні співпрацювати з ОБСЄ для істотного збільшення кількості міжнародних спостерігачів, яких буде направлено в Україну для моніторингу виборів.
  >
  > В разі обрання президентом Керрі обіцяє продовжувати зміцнення партнерства між США та Україною шляхом підтримки її незалежності та повної участі в трансатлантичному співтоваристві.
  >
  > "Обдароване, різноматітне суспільство України спроможне продовжити курс, обраний народом у 1991 році, якщо йому буде дано шанс вільно проголосувати цієї осені", - зазначає у своїй заяві суперник президента Буша на виборах в листопаді сенатор Джон Керрi.
  >
  >
  > www.pravda.com.ua
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.23 | Englishman

   Все він нормально каже.

   Комісію Кучма-Гор було звормовано ЗАДОВГО до скандалу з плівками. Кучма в той час не являв собою того, чим він є зараз.

   А в тряпочку краще мовчати республіканцям з їх "сукіними синами" (типу Самоси та Піночета). А щоб ближче до українських реалій було, можна згадати і чікен кієв спіч старого Буша.
 • 2004.09.23 | Sztefan von Seitz

  Хоч республіканці, хоч демократи-США допомагає дем-ій Україні(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.24 | Михайло Свистович

   На Керии надейся, да сам не плошай.

   Никто не даст нам избавленья,
   Ни Бог, ни царь, и ни герой.
   Добьемся мы освобожденья
   Своею собственной рукой.

   И если гром великий грянет
   Над сворой псов и палачей,
   Для нас все ярче солнце станет
   Сиять огнем своих лучей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.25 | komnatnyi

    Треба вчити наших лівих співати гімн рідною мовою

    Не жди рятунку ні від кого
    Ні від богів, ні від царів
    Позбудеться ярма тяжкого
    Сама сім'я пролетарів

    Тоді ж як грім під час негоди
    Впаде на голови катів
    Нам сонце Правди і Свободи
    Засяє тисяччю вогнів

    Згоден на всі сто.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.26 | Михайло Свистович

     Я це писав не для лівих.

     Тому і російською мовою.

     Під цим уривком, написаним російською мовою, може підписатися кожен, а ось під написаним українською непролетар не підпишеться. Та й в російському уривку я замінив словосполучення "своей мозолистой" на "сврею собственной", щоб працівники розумовою праці чи тендітнорукі жінки також сприймали, як своє.
 • 2004.09.23 | SpokusXalepniy

  Проблема намного серьёзнее.

  Ну, с Бушем всё ясно. Его Кучма купил путём посылки укринских военных в Ирак. Там каждая сотня солдат - на вес золота. Странно, что этот "жест доброй воли" Кучмы, моментально распознала только одна Тимошенко, а некоторые пидары из большой политики (по обе стороны океана) и до сих пор уверены, что Кучма руководствовался какими-то принципами (причем, за год до своих перевыборов он, конечно же, думал о мировом противостоянии востока и запада, аж голова у бедного заболела).

  В этом смысле поведение Буша по отношению к Украине можно назвать единственно возможным (если учесть, конечно, что он президент США и проблемы своей страны у него на первом месте). Он не поощрял ничего бандитского в Украине, а сдержанно фыркал, и что-то цедил сквозь зубы.

  Но самое главное - другое. В оценке ситуации!!! Совершенно безоговорочно можно принять лишь одно - Россия сейчас идёт явно не в западном направлении. А Украина? Насколько она "отстаёт" в этом "развитии" от России?
  Вот здесь и важны РЕВЛЬНЫЕ оценки!

  Америка сейчас не может надавить на Россию совсем не потому, что она занята исключительно Ираком (это конечно фактор, но второстепенный).
  Вся соль, по моему мнению, заключается в том, что сама Россия ждёт не дождётся, когда Америка на неё надавит. Это просто хрустальная мечта путинского режима - в этот момент можно очередной раз поднять на дыбы Россию (запас антиамериканизма накапливали последние четыре года), чтобы все, как один, увидели настоящего врага, и в едином порыве... короче, чтобы эта толпа фанатиков стала полностью дрессированной: "тумба", "фас", "барьер",...

  И опять возникает тот же вопрос об адекватности оценки положения в Украине - насколько далеко она оторвалась от России в том же самом аспекте. Запас внутреннего антиамериканизма, конечно, не тот, что в России. И это связано с ещё существующей оппозицией и надеждами на предстоящие выборы.
  Поэтому любой открытый нажим на власти в Украине со стороны Америки может привести (в условиях закрытых СМИ, и открытой "помощи" России) к массовому психозу, спровоцированному в народе властями. Они - власти - этого ждут, т.к. этим можно легко переключить внимание общества с проблемы собственного бандитизма на угрозу извне.

  Теперь попробуйте ответить - где эта грань, которую не должны переходить Штаты, чтобы своим давлением не спровоцировать подобную реакцию в России и Украине? То есть, чтобы не дать бандитам хоть какое-то основание для инициации возбуждения массового психоза населения.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.23 | Роман ShaRP

   Антиамериканизма у нас нет. Есть пофигизм.

   К счастью это, или нет, Украинцы в среднем гораздо злее на своих ближайших соседей, чем на любую страну G7 (исключения бывают, но редко). Потому что пакости Украине всю ее историю делали по-большей части именно соседи.
   Это большое отличие от Российской Федерации (которую отдельные, российского же гражданства, личности называли, простите, Расистской Педерацией), где такое *** как Жириновский входит в парламент, а наше аналогичное *** Корч у нас в парламент не входит.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.23 | Karamello

    Re: Антиамериканизма у нас нет. Есть пофигизм.

    У меня совершенно противоположная оценка. Антиамериканизм в Украине едва ли уступает российскому. Вряд ли его культивировали так, как это делалось в России. Украинские политкомментаторы слишком заняты комментированием броуновского движения вокруг да около ВР и АП чтобы формировать какие-то идеи, а тем более культивировать их в народе.
   • 2004.09.23 | SpokusXalepniy

    Вы хотели сказать, что нет такого, как в соседней Педерации? Да.

    Роман ShaRP пише:
    > К счастью это, или нет, Украинцы в среднем гораздо злее на своих ближайших соседей, чем на любую страну G7...

    Говоря об Украине, не надо забывать насколько сильно алеет её более населённый восток. В этом смысле ваше "в среднем" остаётся очень сомнительным.

    > ... Потому что пакости Украине всю ее историю делали по-большей части именно соседи.

    И вы думаете, что эта мысль господствует? Мы же говорим о населении в целом.

    > Это большое отличие от Российской Федерации (которую отдельные, российского же гражданства, личности называли, простите, Расистской Педерацией),...

    Да уж, Осталось только правильно переименовать в Расистскую Педерацию и можно считать, что политическая реформа полностью завершена. Точность названия может соперничать только с уместностью герба и гимна.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.26 | Роман ShaRP

     Эх, амырыканцы, что вы понимаете в украинской жизни?

     SpokusXalepniy пише:
     > Роман ShaRP пише:
     > > К счастью это, или нет, Украинцы в среднем гораздо злее на своих ближайших соседей, чем на любую страну G7...
     >
     > Говоря об Украине, не надо забывать насколько сильно алеет её более населённый восток. В этом смысле ваше "в среднем" остаётся очень сомнительным.

     Не-а. Какое основное пугало для Востока? "Ющенко - националист" (от "особо одаренных" я видел когда-то даже "Злобный националистический режим Кучмы...").Т.е. "карта" "Ющенко продался американцам", - непопулярна.

     > > ... Потому что пакости Украине всю ее историю делали по-большей части именно соседи.
     > И вы думаете, что эта мысль господствует? Мы же говорим о населении в целом.

     Вот от "населения в целом" вы это и услышите. Не Америки они боятся. Опасаться следует скорее чего-либо в духе "Америка хочет посадить нам националиста" (недаром "Брат-2" недавно опять показывали).
  • 2004.09.23 | Karamello

   Re: Проблема намного серьёзнее.

   Два месяца назад было санкционировано "протекание" информации из госдепа, в которой утверждалось, что украинское правительство "ошибается, полагая, что ее войска в Ираке дают ему индульгенцию". Это, конечно, ниже, чем было бы официальное заявление. Вся проблема в том, что в Штатах очень редко делают резкие движения. Заявление госдеповца и законопроект о лишении кучмистов их активов за рубежом - это две точки, определяющие вектор, направление его видно, да и сила - тоже.
  • 2004.09.24 | Горицвіт

   Відповідь

   SpokusXalepniy пише:
   > Ну, с Бушем всё ясно. Его Кучма купил путём посылки укринских военных в Ирак. Там каждая сотня солдат - на вес золота. Странно, что этот "жест доброй воли" Кучмы, моментально распознала только одна Тимошенко,


   На цьому форумі багато хто в перші ж хвилини давав таку оцінку. Але це таке.   > Теперь попробуйте ответить - где эта грань, которую не должны переходить Штаты, чтобы своим давлением не спровоцировать подобную реакцию в России и Украине? То есть, чтобы не дать бандитам хоть какое-то основание для инициации возбуждения массового психоза населения.


   Санкції проти чиновників, а не проти країни (їхні персональні рахунки і персональні візи). Чітка загроза. Причому не дуже афішувати. Зовсім засекретити, на жаль, не вдасться, бо загроза має вийти за межі кулуарів (оформитися законом чи постановою), щоб стати реальною.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.09.23 | Vadym Gladchuk

  Re: Джон Керрi про вибори в Україні

  Треба не занепокоєння висловлювати, а вживати РІШУЧИ кроки.
  А то ГБіст Путин новий союз відродить :(
  Наші мудведчуки вже лягли і просять :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua