МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тігіпко сьогодні зробив справді сенсаційну заяву!

09/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Тигіпко коментував отруєння Віктора Ющенка. З його слів недвозначно виходить: 1. команда Януковича для проведення кампанії використовує величезні кошти, які йдуть *не* з виборчого фонду кандидата, а з бюджету. 2. Розмір витрат вже в десятки (а скоро в сотні!) разів перевищить визначений законом рівень!

Наприклад, лише у вересні буде виплачено 1 000 000 000 гривень на "адресні доплати" до пенсій.


Інтерфакс:
Керiвник виборчого штабу кандидата в президенти Вiктора Януковича Сергiй Тiгiпко називає передчасними обвинувачення влади в спробах замаху на Вiктора Ющенка.

"Ви знаєте, я б не хотiв робити з цього полiтики. Менi здається, що тут обвинувачення влади є передчасними, з точки полiттехнологiї"

Вiдповiдаючи на прохання прокоментувати обвинувачення влади в спробi отруїти В.Ющенка, С.Тiгiпко закликав розiбратися, "хто бiльше вiд цього втрачає". "Я вважаю, тiльки представники влади. Я як керiвник штабу це добре розумiю"

С.Тiгiпко пояснив, що за останнiми даними соцопитувань рiзниця в рейтингах двох кандидатiв у президенти становить 4,5% на користь В.Ющенка.

"Це 4,5% перед тим, як ми пiдiймаємо зарплату лiкарям, пiдiймаємо пенсiю досить серйозно, i досить серйозно гасимо заборгованiсть Ощадбанку. I ми добре розумiємо, що ми отримуємо досить серйозне зростання. Не може 11,5 млн. пенсiонерiв та iнвалiдiв не вiдреагувати на це, тому що для багатьох з них це буде подвоєнням тих грошей, якi вони отримують"

Відповіді

 • 2004.09.23 | Житель Сум

  Re: Тігіпко сьогодні зробив справді сенсаційну заяву!

  Не врубился в тему :( Что тут сенсационного?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.23 | Franko

   Re: Тігіпко сьогодні зробив справді сенсаційну заяву!

   Я так розумію, у тому, що Тигипко, керівник штабу, розповідаючи про наполеонівські пенсійні плани Кабміну, каже "ми". Виходить, що цими всіма коштами розпоряджається передвиборчий штаб.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.23 | Житель Сум

    А что это кому-то не понятно?

    ПАТАМУШТА в отпуск не пиду!
 • 2004.09.23 | Englishman

  уявіть собі Грінспена,

  у якості керівника штаба Буша. Цікаво було б подивитися на реакцію американців, якби він заявив щось таке: "різниця з Керрі поки що не на нашу користь. Але почекайте, я маю можливість допомогти Джорджу різко збільшити розмір пенсій, тоді поговоримо про рейтинги".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua