МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Приїзд Януковича спричинив бійку біля Острозької академії

09/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Триває поїздка кандидата у президенти України Віктора Януковича по Рівненщині. Сьогодні в обласному центрі має відбутися концерт на його підтримку, а проффесор вже побував у Острозі.

За годину до його приїзду близько 40 чоловік з Коаліції молоді “Нашої України”, руху “Чиста Україна” та кампанії “ПОРА!” організували пікет біля Острозької академії, де зібралися й місцеві мешканці.

До протестуючих спочатку підійшли міліціонери й пред’явили їм заборону міського голови Тараса Пустовіта на проведення пікету. Однак хлопці влаштували правоохоронцям правовий лікнеп, пояснивши, що для заборони пікету потрібне рішення суду. Тим більше, що повідомлення про проведення пікету було вранці подане до міської ради. І навіть було отримане завірене печаткою погодження.

Через півгодини до Академії під’їхали два автобуси, звідки вийшло 20 бритоголових здоров’яків-членів добровільної народної дружини, що почали роздавати агітки за Януковича та погрожувати пікетникам. На зауваження протестуючих, що міліція повинна забезпечувати порядок. Правоохоронці спочатку запропонували їм написати заяву до міліції, але потім все ж виділили двох міліціонерів у цивільному для охорони.

Коли пікетуючі дізналися, що Янукович вже потрапив до Академії через задній прохід, вони з плакатами “Мертві душі за Януковича”, “Дубенська виправна колона вітає Віктора Януковича” та скандуванням у мегафон “Україна – не зона, президент – не пахан” підійшли ближче до центрального входу, де дорогу їм перепинили вже згадувані дружинники. Міліціонери у цивільному зникли. Натомість правоохоронець у формі спробував забрати мегафона. Дружинники кинулися йому на допомогу, збили хлопця на землю, що спричинило короткочасну бійку, під час якої було розірвано прапор “Чистої України”, та мегафон вдалося відстояти.

Невідомо, чи дізнався щось сам Віктор Янукович про пікет, оскільки вийшов він з Академії, як і зайшов. Тобто через задній прохід.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000488.html#more

Відповіді

  • 2004.09.23 | Анатолій

    Янука знову треба до острогу через задній прохід!(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua