МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

АНОНС: Субота 25 вересня: "Чайниковий бєзпрєдєл"

09/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
"У суботу, 25 вересня, о 15:30 на вул. Сагайдачного ви станете свідками безпрецедентного розгулу чайників.

Чайник – річ звичайна і корисна в кожному домі. Без чайника не обійтися – з нього починається день, ним він і звершується. Але зазвичай хто помічає чайники? Утім деколи чайник може вийти з-під контролю...

Цієї суботи гігантські чайники з гіпертрофованими носиками мандруватимуть вулицею, танцюватимуть, запускатимуть чайні паровози і чайну гусінь, гратимуть у власні ігри та влаштовуватимуть перегони і бої за право бути лідером серед чайників.

Однак приборкати чайники ще не пізно! Ви зможете повернути чайник суспільству і знову поставити його на службу людству. Для цього треба лише обрати найгідніший чайник і зробити його президентом. Не дайте чайникам увести себе в оману – це ви вибираєте чайник, а не він обирає вас!

Ви не купуєте перший-ліпший товар і не викидаєте грошей на вітер. Усе, навіть чайник, проходить ваш внутрішній ретельний контроль якості. Ви вибираєте чайник! Зважаєте на лідерів продаж, на якість, на репутацію виробника, відповідність визнаним стандартам і – нарешті – ви вибираєте чайник на власний смак і для власних потреб.

Помилка при виборі чайника загрожує хіба тим, що він раптом згорить і залишить вашу родину без чаю. Помилка при виборі Президента коштуватиме значно дорожче. То чому ж залишати цей вибір іншим?

Для свідомого, зваженого й мудрого вибору необхідно спитати себе: чого я чекаю від майбутнього Президента? Як я вибиратиму найдостойнішого серед багатьох кандидатів на найвищу і найвідповідальнішу посаду в державі?

Запропонуй власні критерії вибору Президента – і отримай футболку громадянської ініціативи „Знаю!”, організатора акції. Громадянська ініціатива „Знаю!” – освітня передвиборча неполітична кампанія, що сприяє забезпеченню відповідності результатів виборів - голосуванню виборців, а результатів голосування - уподобанням виборців, які залежать тільки від кожного виборця особисто. Громадянська ініціатива „ЗНАЮ!” не підтримує і не агітує за жодного з кандидатів у Президенти України.


Коли: 25 вересня, субота
15:30
Де: вулиця Петра Сагайдачного


За додатковою інформацією звертайтесь до Катерини Ботанової, речника Громадянської ініціативи „Знаю!”, тел. 8 050 446 9409, 451 8337, e-mail: botanova@znayu.org.ua"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua