МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Щербань - йди геть!"

09/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Знову, по самим скромним оцінкам щонайменьш 1 тис. жителів Сум провели мітинг із вимогою відставки сумського гавляйтера Володимира Щербаня.

Акція проходила з 17:30 до 18:45 на площі Незалежності в Сумах. Учасники акції скандували "Щербань, геть!" На мітингу виступили представники обласних організацій Соціалістичної,
Комуністичної партій, студенти і представники громадськості.
На мітингу виступали також депутати Верховної Ради Володимир Петренко і Степан Бульба.

Бульба зазначив, що на власні очі бачив, як знущаються із сумського народу. "Нехай живе єдність політичних сил у боротьбі проти антинародного режиму", - сказав він.

Учасник акції студентського опору Микола Беспалов зачитав резолюцію мітингу. У ній сказано про те, що учасники мітингу в черговий раз звертають увагу Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів на ситуацію в області. "Ми звертаємо увагу керівництва держави на ігнорування наших вимог звільнити із посад Володимира Щербаня і Миколу Плеханова (начальника УМВС у Сумській області)", - сказано в резолюції мітингу.

Учасники мітингу в резолюції вимагали від Президента Леоніда Кучми негайно звільнити Щербаня, а також звільнити Миколу Білоконя з посади міністра внутрішніх справ, тому що він не вжив заходів із притягнення до відповідальності керівництва сумського Управління Міністерства внутрішніх справ за застосування сили до учасників акції студентського опору.

Учасники мітингу також вимагають від міністра внутрішніх справ звільнити з посади начальника УМВС у Сумській області Плеханова, від Верховної Ради - негайного розгляду питання про громадсько-політичну ситуацію в області. "Ми звертаємо увагу керівництва держави на те, що невиконання наших вимог
призведе до інших акцій протесту, пішого походу на Київ і безстрокове пікетування органів влади", - сказано в резолюції.

Міліція не перешкоджала тим, що зібралися. Акція завершилася тим, що близько 200 учасників мітингу пішли до будинку, де
проживає губернатор і віднесли йому записки від городян. "Коли ми стояли біля будинку, з четвертого поверху на людей вилили суп і почали кидати яйця. Люди пішли, тому що не хотіли провокувати безпорядки", - повідомив Українським Новинам другий секретар обкому СПУ Сергій Клочко. Наступна акція протесту намічена на 30 вересня.

Українські Новини

Відповіді

 • 2004.09.23 | Житель Сум

  Митинг "Щербань - йди геть!" глушили либерасты ....

  Как и митинг памяти Гонгадзе, сегодняшний митинг опять мощным звуком НЕСКОНЧАЕМОГО ЯКОБЫ КОНЦЕРТА глушили представители либерастической партии Украины (именно логотип этой партии висит на сцене).

  Как я и преполагал, шербань установил сцену НА ГЛАВНОЙ ПЛОЩАДИ СУМ на период с 16 сентября 31 октября.

  НУ НИЧЕГО, СУКА, САМ ЛИЧНО БУДЕТ РАЗБИРАТЬ ЕЕ 1 НОЯБРЯ !!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.23 | Михайло Свистович

   Не ображайте Щербаня. Завдяки йому в мене з"явилася перша мобіла

   Мені її + 300 гривень дав у перші дні "України без Кучми" дав один підприємець, якого Щербань кинув на мільйон марок. Не заплатив за виконані роботи.

   Житель Сум пише:
   >
   > НУ НИЧЕГО, СУКА, САМ ЛИЧНО БУДЕТ РАЗБИРАТЬ ЕЕ 1 НОЯБРЯ !!!

   Боюсь, що лише 22-го.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua