МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлія Тимошенко знаходиться в 20 км від тих, хто подав на неї у міжнаро

09/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Партія “Батьківщина” повідомила, що, згідно з робочим графіком, Юлія Тимошенко перебуває в Сумській області на відстані двадцяти кілометрів від україно-російського кордону і не має намірів вносити зміни до плану своїх зустрічей з виборцями.

А керівництво партії звертається до дипломатичних представництв в Україні, урядів провідних країн, міжнародних правових організацій з проханням звернути увагу на те, що в Україні розпочалася реалізація сценарію фізичного знищення лідерів демократичних сил, перемога яких на виборах є беззаперечною та дати відповідну оцінку спробам втягування в боротьбу з політичною опозицією структур, що забезпечують міжнародний розшук.

Ось як коментує останні події заступник голови ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов:

“Оголошення Юлії Тимошенко в міжнародний розшук з допомогою воєнної прокуратури Росії нас не здивувало і не збентежило, ми чекали цього. Від самого початку провокації було зрозуміло, що оголошення нашого лідера в розшук – це і є єдина причина та мета “банківсько-кремлівської” авантюри. Мені залишається тільки висловити жаль з того приводу, що російська влада стала інструментом тиску на українську опозицію.

Що ж стосується нашого лідера та її реакції на весь цей бруд, то я можу з певністю сказати: “Не дочекаєтесь”. Вона ніколи нікого не боялася і ні від кого не ховалася. Саме зараз вона перебуває на Сумщині (до речі, за 20 кілометрів від кордону з Росією) і займається виборчою кампанією Віктора Ющенка. Вона впевнена в своїх силах і в своїй правоті, так само як ми всі упевнені в перемозі кандидата від коаліції “Сила народу” на президентських виборах в жовтні.

Що ж стосується наслідків так званого “міжнародного розшуку”, то я гадаю, жодних наслідків не буде. В цивілізованому світі дуже добре знають російську владу і прекрасно розуміють, що таке “демократичне судочинство” в тоталітарних країнах. Спільна диверсія адміністрації президента України та Кремля проти української опозиції ще раз довели тим хто сумнівався: ми вороги №1 для цього режиму і ми таки його поховаємо!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua