МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівські вчителі нарешті знайшли справжнього винуватця

09/24/2004 | Нестор
Вони дали спокій мерові Буняку, який до державного боргу вчителям не має жоднісінького відношення і звернулися з своїми вимогами до всім відомого "проффесора" ХАМА.

Треба віддати їм належне вони не стали тратити гроші на поїздки до Києва, а вибрали ефективніший спосіб домогтися виконання своїх вимог. Вони прийшли під виборчий штаб ХАМА в центрі міста і заявили, що якщо заборгованість не буде погашена до 30 вересня, вчителі розпочинають голодування біля виборчого штабу.

Метод доволі ефективний, бо керівник штабу тремтячим голосом намагався вмовити вчителів не затримуватись біля штабу і переконати їх в тому, що їм усе виплатять.

Так що якщо влада щось комусь заборгувала, маєте місяць на вибивання боргів :)

Відповіді

  • 2004.09.24 | otar

    Re: Львівські вчителі нарешті знайшли справжнього винуватця

    Ну звісно! Радзієвський дуже пишається тим, що його штаб начебто "найактивніший з усіх штабів Я. в Україні" і "найактивніший з усіх штабів кандидатів на Львівщині". Напевно, це полягає в оперативній зміні біг-мордів - Дар'ю Гавнюк міняють на Кравчука і так далі :) Звісно, оскільки Львів за замовчуванням вважається для Хама найпроблемнішим містом, Радзієвський труситься за своє місце, бо вже побачив, як вилітають з роботи ті, кого можна зробити крайнім у невиконанні передвиборних обісцянок.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua